BESZÉLGETŐS topic

Több
19 éve 3 hónapja #261885 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
HÁRMAST KAPTAM EGY MEGAGÁZ, ULTRASZÍVATÓS, NEHÉZ, ÉRTHETETLEN ÉS UNALMAS SZIGORLATON!!!!!!!!
:dance: :hello: :pimp:
(A magyar politikai gondolkodás története....... *émelygősemotikon*)
Szerintem a föld is beleremegett akkora kő gurult le a szívemről! Három éve szenvedek ezzel a tárggyal, és végre megvan! IGEN!

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #261850 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Iru: akkor mikorra élesítsük az Ungákat és a Bungákat? :wink: Jövhét megfelel?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #261848 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Irunien írta: Na, megvan a gyászhír: Bekaptam életem első uv-ját, karó lett a reneszánsz szóbelim!...mondjuk nem csodálkozom, két napom volt rá összvissz......

De nem akarom, hogy most még egy héttel elhúzodjon a vizsgaidőszak, meg még egy hetet gürizni!!!! :( :( :( :( :bawling: :bawling: :bawling: :rmad2: :down: :closed:

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ....hát igen, nem kértem ungabungát, itt a hiba....
tanultam belőle...

Pá, csüssz, aurevoir,...stb...


nu, akkor most előre is kapsz:

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #261837 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Irunien írta: Na, megvan a gyászhír: Bekaptam életem első uv-ját, karó lett a reneszánsz szóbelim!...mondjuk nem csodálkozom, két napom volt rá összvissz......

De nem akarom, hogy most még egy héttel elhúzodjon a vizsgaidőszak, meg még egy hetet gürizni!!!! :( :( :( :( :bawling: :bawling: :bawling: :rmad2: :down: :closed:

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ....hát igen, nem kértem ungabungát, itt a hiba....
tanultam belőle...

Pá, csüssz, aurevoir,...stb...

:( Fel a fejjel, legközelebb gondolunk Rád! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #261827 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

+Earendil+ írta:

elanor1 írta:

Drizzt írta: MEkkora volt ez a forma-1 :D DDDDDD. Végignéztem :) . Ezek az izgalmak. végre egy verseny :P PPPPPPP.


Schumi első (és remélem utolsó) győzelme ebben a szezonban!!!

Schumacher minden idők legjobb pilótája!!Nem tom miért nem szereted. :o
Nagyszerű sportember :itscool:


Az igaz, de szvsz kicsit túlsztárolták, és mindent bevetettek, hogy a ferrarit és csumit hozzák ki győztesnek /lásd A1ring/ és még egy csomó hely...
Az ékállú már visszavonulhatna...

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #261825 Írta: +Earendil+
+Earendil+ válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

elanor1 írta:

Drizzt írta: MEkkora volt ez a forma-1 :D DDDDDD. Végignéztem :) . Ezek az izgalmak. végre egy verseny :P PPPPPPP.


Schumi első (és remélem utolsó) győzelme ebben a szezonban!!!

Schumacher minden idők legjobb pilótája!!Nem tom miért nem szereted. :o
Nagyszerű sportember :itscool:

Az Útnak vége nincs soha,
Ha egyszer az ajtón kifut;

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #261820 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

_newra írta: Kiváncsi leszek mi lesz ennek a következménye vagy lesz-e egyáltalán? Szerintetek :?:


Hát... legfeljebb, hogy Indianapolisban a nézők visszakövetelték a pénzüket, és visszafizették, aztán az Indianapolisi pálya vezetői beperelik a FIA-t, azok pedig a csapatokat. De ez nagyon csavart. :roll:

Vagy egyszerűen a FIA rendezkedik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #261819 Írta: Irunien
Irunien válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Na, megvan a gyászhír: Bekaptam életem első uv-ját, karó lett a reneszánsz szóbelim!...mondjuk nem csodálkozom, két napom volt rá összvissz......

De nem akarom, hogy most még egy héttel elhúzodjon a vizsgaidőszak, meg még egy hetet gürizni!!!! :( :( :( :( :bawling: :bawling: :bawling: :rmad2: :down: :closed:

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ....hát igen, nem kértem ungabungát, itt a hiba....
tanultam belőle...

Pá, csüssz, aurevoir,...stb...

"Nincs értékesebb egyetlen napnál"- Goethe

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #261818 Írta: Newra
Newra válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ezt a Forma-1et még anyám is végignézhette volna szívbaj nélkül. Pedig ő aztán tényleg utálja... :D
Amúgy meg nagyon meglepődtem. Tavaly szinte az összes futamot megnéztem, de idén sajnos nem nagyon volt rá időm, így alig 2 és fél (ja a mostanival együtt 3 és fél! :P ) futamot láttam. Azt hiszem ez nem kerül be a kedvenc versenyeim közé.
Mondjuk ezt is tök véletlen láttam és nem is az elejétől. Leülök a tv elé, mert elfáradtam nagyon, bekapcsolom és mit látok? Azt hittem vmi tömegbaleset volt a rajtnál vagy valami ilyesmi.
Kiváncsi leszek mi lesz ennek a következménye vagy lesz-e egyáltalán? Szerintetek :?:

Van mi arany, bár nem fénylik...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #261805 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Azt árulja el nekem valaki, hogyha keményebbre fújt gumival biztonságos lett volna, akkor miért nem tették azt? Ja! - mert hogy akkor lassabbak lettek volna a kocsik? A Minardi érdekes módon be tudta fejezni a versenyt. Nincs igazam?

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #261798 Írta: elanor1
elanor1 válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Moon írta: Megmondaná nekem vki, hogy mi a jó a Forma1-ben? :?:
De komolyan!


Ezt nem tudom elmondani. Szerintem egyébként kicsit olyan, mint a GYU. Vannak olyanok, akik megnéznek egy (néhány) futamot/elolvassák a könyvet, és az magával ragadja őket, van akire semmi hatással sincs. Én se tudom elmagyarázni, miért szeretem Tolkien prof. műveit és a F1-et, de ez tény: egy idő után "elvonási tüneteim" lesznek ha ezekből hiányom van. És ezek által találtam haverokra, barátokra. Remélem érthető voltam.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #261793 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sztem a tegnapi futam jó bizonyítéka volt annak, hogy a főbizottságos muftik adddig-addig nyesegették a szabályokat, hogy keresztbetegyenek a Ferrarinak (megj., valahol igazuk volt) amíg szépen átestek a ló túlsó oldalára.
Én a versenyzők helyébne bojkottálnám a következő futamokat is, hátha akkor észhez térnek.


Viszont egyik induló versenyzőnek sem kellett törnie magát hogy pontszerző helyre jusson.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #261790 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nem vagyok Sumi párti, de szvsz nem kéne leírni! Most egy elég rossz idénye van ez tény, de azért azt se felejtsük el, hogy 7-es világbajnok. Nem védeni akarom, mert én se szeretem, de meg kell hagyni, hogy tehetséges pilóta, és aki leírja az szvsz rosszul teszi. Kitudja mit hoz a jövő? Mellesleg az, hogy ilyen gyatrán szerepel, az szvsz sokkal inkább a Ferrari hibája. Raikönnen sem azért bénázott az egész tavalyi idényben, mert rossz pilóta, hanem azért, mert a Merci nagyon elszúrt valamit... :roll:

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #261789 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Moon írta: Megmondaná nekem vki, hogy mi a jó a Forma1-ben? :?:
De komolyan!


ÍÍÍÍÍÍÍÍEEEEEEÁÁÁMMMMM...
és így tovább :biggrin2:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #261788 Írta: Moon
Moon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Megmondaná nekem vki, hogy mi a jó a Forma1-ben? :?:
De komolyan!

Moon vagyok s a magam útját járom!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #261784 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

elanor1 írta:

Drizzt írta: MEkkora volt ez a forma-1 :D DDDDDD. Végignéztem :) . Ezek az izgalmak. végre egy verseny :P PPPPPPP.


Schumi első (és remélem utolsó) győzelme ebben a szezonban!!!


Csummi már csak akkor tud nyerni, ha a mezőny java el sem indul... csak Ő a lejtőn...

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #261780 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
nem lehetne megválasztani a: Mindenbe belekotnyeleskedő, napi 2,00 hozzászólással Rendelkező Fiatal Fórumtagot? Van jelöltem: ÉN :lol: :lol: :lol: :P :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #261772 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én nem.

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #261750 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
elanor1 egyetértek veled! :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #261736 Írta: elanor1
elanor1 válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Drizzt írta: MEkkora volt ez a forma-1 :D DDDDDD. Végignéztem :) . Ezek az izgalmak. végre egy verseny :P PPPPPPP.


Schumi első (és remélem utolsó) győzelme ebben a szezonban!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #261735 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben Kenobi írta: Legalább nem kellett nagyon lökdösődniük, bőven volt helyük a pályán. 8) :D Nem néztem, csak egy részét, de a Palik beszélt össze-vissza ökörségeket, már untam. :roll: (kissé sipítozó hangon elkezdi: "Én autóversenybeteg vagyok, kérem szépen. Hol vannak az orvosok?" - vagy vmi ilyesmi. :roll: :P )


Laci kommentárjáról ne beszéljünk (azért mégiscsak beszélek ;) )..."Szegény nézők, akik között vannak, akik talán évek óta gyűjtögetik a pénzüket csak hogy végre kijöhessenek..." fél óráig ilyesféléket karattyolt, sopánnkodott, hápogott, majd meguntam...KATT...ugye hogy jobb a csend?!

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #261733 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jah, majdnem hanyatt dobtam magam, mikor végignéztem, már lassan elkezdtem malmozni, hogy legalább valami icike izgalom bele vagy ilyesmi, de semmi.. :cry: :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #261730 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Legalább nem kellett nagyon lökdösődniük, bőven volt helyük a pályán. 8) :D Nem néztem, csak egy részét, de a Palik beszélt össze-vissza ökörségeket, már untam. :roll: (kissé sipítozó hangon elkezdi: "Én autóversenybeteg vagyok, kérem szépen. Hol vannak az orvosok?" - vagy vmi ilyesmi. :roll: :P )

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #261729 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Drizzt írta: MEkkora volt ez a forma-1 :D DDDDDD. Végignéztem :) . Ezek az izgalmak. végre egy verseny :P PPPPPPP.


Ejnye, ez tényleg 'nagy verseny' volt. A rendezők már nem is tudták, melyik kamerát adják be, annyi történés volt... :S
A bedobálásért meg kár... lejáratták magukat...

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #261723 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
ffúúú hát igen :D az a nagy verseny... tövig rágtam a körmömet annyira izgalmas volt :P

a nézők meg dobálták be az üvegeket..

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #261716 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én is végignéztem, mondhatom verseny volt a "javából"...és nem nevezném viccesnek, mert nem nevettem, de lehet, hogy a humorérzékemmel van gond ;) :tongue:

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #261715 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ulmo írta:

elodyke írta: mer'? mitörtént???


20 autóból 6 "versenyzett". Köszönöm, de én ebből nem kérek. :shake:


6db vicces

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #261714 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

elodyke írta: mer'? mitörtént???


20 autóból 6 "versenyzett". Köszönöm, de én ebből nem kérek. :shake:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #261713 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
nagy volt???

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #261709 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
MEkkora volt ez a forma-1 :D DDDDDD. Végignéztem :) . Ezek az izgalmak. végre egy verseny :P PPPPPPP.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.361 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére