BESZÉLGETŐS topic

Több
19 éve 3 hónapja #262342 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Gandalf írta: PiciRigó: El ne fertőződjön, mert akkor csúnya lec! Csak vigyázz magadra!


Jelentem: Perme naggyon happy!!!!!!!!!!!!!!! Egy félcenti széles üvegszilánk volt a tappancsomban. :? De már csak volt!! Kiszedtem és sikerült és nem fáj és.. most meg lyukas a lábam :P Jupíííííííííííííííííííííííííííííííííí... más 6 napja nem tudtam ráállni és baromira szenvedtem és most megcsillant a vége :P /me nagyonnagyon happy.. !!!!!!!!!!!! 8) No tetenusz, no orvosok ;) Anyu szerint mehetek műtősnek :D Ki lecc a következő?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #262333 Írta: Aranill
Aranill válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta:

PiciRigó írta: Alyr, sztem vagy olyan okos hogy átmentél. Sőt.. bízz benne és kezdj el csomagolni táborra, mert tutira összejön. ;)


Eddig már háromszor bíztam benne hiába.
(mért van az h minden más vizsgám jól megy kivéve ezt?)


Drága Alyr! Igen is megvan. A Tündér szilkánál 25-én már megkönnyebbült mosollyal mondod el, hogy igen levizsgáztál, s meglepő módon a vártnál jobban sikeredett!. :wink:

Mensch werden ist eine Kunst.

06 20 99 29 525

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #262330 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

PiciRigó írta: Alyr, sztem vagy olyan okos hogy átmentél. Sőt.. bízz benne és kezdj el csomagolni táborra, mert tutira összejön. ;)


Eddig már háromszor bíztam benne hiába.
(mért van az h minden más vizsgám jól megy kivéve ezt?)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #262329 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
PiciRigó: El ne fertőződjön, mert akkor csúnya lec! Csak vigyázz magadra!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #262327 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Alyr, sztem vagy olyan okos hogy átmentél. Sőt.. bízz benne és kezdj el csomagolni táborra, mert tutira összejön. ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #262326 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Holnap tudom meg átmentem-e szigorlat utóvizsgán. Nem tudom mikor féltem ennyire utoljára.
Ha nem megyek át, marad a dékáni, és itthon a család rosszallása. (lehet h táborba se engednek)
ha átmegyek, jövő szerdán szóbeli

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #262324 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ettől féltem.. 8O Glukk.. de én végülis jól vagyok, láthatjátok, már szaladok is.. Most tényleg beparáztattál Gandalf.. :? :cry: :cry: De ezért nem megyek el dokihoz, aljas sarlatánok, kuruzslók! :P Bocs Nimjandíj.. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #262322 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
PiciRigó: nekem is volt ien. Valami elvágta a lábam vagy megszúrta, nem tudom. Begyulladt, nem tudtam ráálni. Végül orvoshoz mentünk, tetanusz-injekciót kaptam a tomporomba, s feküdnöm kellett jó sokáig. Asszem, be is lázasodtam.
Szóval menj csak nyugodtan dokihoz! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #262319 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Gilgolwen Nimrandir írta: Narmo:Gandalf mond valamit... (kérdez... :P ) viccet félretéve, meg kellene látogatnod egy orvost. Egyébként mi történt?


Nem még nem látta, mert hosszas hisztiben törtem ki, mikor szombaton elbicegtünk anyummal az orvosi rendelő felé, csak megközelítettük, de amint kezdtem érezni a közelségét annak borzalmas helynek... grr.. Szal inkább hiszti után ugyan,de gyógyszerész látta, meg látta még: Anyu, apu, aisa, Nimrocco, egy röntgenes doki, szinte az összes szomszéd, aki között van 2 mentős, egy tájfutó, anyum összes munkatársa és most több mindenki nem jut eszembe, de akit kihagytam a sorból, plíz üvöltsön.. :oops:
Amúgy, tudom, hogy ez ovodás szindróma, hogy hisztizek meg minden, de kicsikoromban majdnem megvakultam orvosi "félrenézés" miatt meg hasonlók, szal azóta sosem mek dokihoz, csak ha tényleg a helyzet úgy kívánja, de ma már egész fürgén tudtam szaladni, igaz csak úgy érdekesen. :oops: :P

A mi történtre a válasz: Foggalmam sincs. Egyik percben még elmentem a folyosón a tükör előtt, a másikban meg egy aprócska valami megszórta a lábackámat és vérzett,de semmi komoly. Meg se találtuk, hogy mi volt az, de minden bizonnyal üveg. Szal tényleg nem egy nagy seb, sőt.. alig látszik, csak nagyonnagyon fáj.. meg mély.. :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #262229 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mindenkinek aki még vizsgázik illetve érettségizik, kitartást és sok sikert!!!!! Ma megint összegyütt egy hármas, kicsit már égő hogy minden vizsgám hármas, de mindegy..... Még kettő van, jövő csütörtökig gyomorgörcs, hisztirohamok és könyvfalhozcsapkodás...... :roll:
[size=9:3bbmejz8]Idhren, a kognitiv szopiálpszicho se semmi, de hogy szörnyülködjetek még egy kicsit: nekem hátravan a politikai kommunikáció meg a politikai filozófia......Igen, hülye vagyok hogy erre a szakra jöttem, már én is tudom... :twisted: [/size]

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #262213 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Newra, Narmo: kösziii :D

Narmo:Gandalf mond valamit... (kérdez... :P ) viccet félretéve, meg kellene látogatnod egy orvost. Egyébként mi történt?
Ben: Gratula! :hello:

Leofwine, és a többi érettségiző: Kitartás, már nics sok hátra. Sok szerencsét nektek! :bounce: :bounce: :bounce:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #262208 Írta: InfoCsoport
InfoCsoport válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Tolkien (olvasó) kör

Sajnálattal tudatjuk, hogy a júniusi olvasókör elmarad. A következő Tolkien olvasó kör minden valószínűséggel augusztus közepén kerül megrendezésre. A részletes programról az időpontról és a helyszínről augusztus elején adunk tájékoztatást.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #262173 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

PiciRigó írta:

Gilgolwen Nimrandir írta: Ha már szigorlat, tegnap nekem is sikerült (szintén 3-as)!! :D jobban örülnék, ha jobb lenne, de ez ellen sem tiltakoztam... :D


Így is ügyi voltál Nimjandíj :)

Jelentem már 5napja alig tudok járni, :cry: szal akinek van ötlete hogy miafrásztcsináljak azt szivesen veszem. Kivéve az olyanokat, mint vágjuk le :P

Orvos látta már?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #262167 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

PiciRigó írta:

Gilgolwen Nimrandir írta: Ha már szigorlat, tegnap nekem is sikerült (szintén 3-as)!! :D jobban örülnék, ha jobb lenne, de ez ellen sem tiltakoztam... :D


Így is ügyi voltál Nimjandíj :)

Jelentem már 5napja alig tudok járni, :cry: szal akinek van ötlete hogy miafrásztcsináljak azt szivesen veszem. Kivéve az olyanokat, mint vágjuk le :P

Akkor NE vágjuk le. ;) :D

Jelentem, túlvagyok az évzárón, és a mai napon megkaptam az angol érettségit tanusító bizonyítványt, vagy mifenét, ergo leérettségiztem angolból, na. :D :) Gratula azoknak, akik már túlvannak, és sok sikert, meg UNGABUNGA azoknak, akik még előtte állnak az érettségiknek/vizsgáknak!! :D :bounce: :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #262164 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Gilgolwen Nimrandir írta: Ha már szigorlat, tegnap nekem is sikerült (szintén 3-as)!! :D jobban örülnék, ha jobb lenne, de ez ellen sem tiltakoztam... :D


Így is ügyi voltál Nimjandíj :)

Jelentem már 5napja alig tudok járni, :cry: szal akinek van ötlete hogy miafrásztcsináljak azt szivesen veszem. Kivéve az olyanokat, mint vágjuk le :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #262157 Írta: Eena
Eena válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nahátakkor sajnáljatok már engem is :D
Érettségi hoolnaaap.. :bawling:

fogta és elindult megkeresni magát

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja - 19 éve 3 hónapja #262140 Írta: InfoCsoport
InfoCsoport válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kedves MTT "Nagy Nyári" Táborra jelentkezők!

A tábor első befizetésének határideje (június 10.) már lejárt, sőt, a pót-jelentkezés határideje is (június 15.), mégis sokan nem fizették be az első részletet még!

AKI MÉG NEM TETE MEG, MINÉL SÜRGŐSEBBEN MENJEN EL EGY OTP-BE, S OTT FIZESSE KI A POSTÁZOTT CSEKKEN (vagy az alábbi bankszámlára: OTP 11709002-29900837, Számlanév: Magyar Tolkien Társaság Kulturális Egyesület
A megjegyzés rovatba kerüljön: Név, MTT Nyári Tábor I. részlet.) A TÁBOR ELSŐ RÉSZLETÉT, AMELY

MTT tagok részére:
diákok: 9000 Ft
nem diákok: 10 800 Ft

Nem tagok részére:
diákok: 11 000 Ft
nem diákok: 12 800

A második részletet július 10.-ig kell majd befizetni, összege:

MTT tagok részére:
16000 Ft

Nem tagok részére:
18 000 Ft

melyet szintén a levélhez mellékelt csekken lehet befizetni egy OTP-ben!

:!: :idea: :!:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #262127 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Niph/Elentári írta: No szóóval!!!
Végre fellélegezhetek! Sikerült az utolsó vizsgám is!!!!!!!!Gratula mindenkinek akinek sikerültek a vizsgái. Aki még vizsgázgat annak kitartás!!!!!! :bounce: :itscool: :hello: :up: :bounce:


Ehhhhhhhhhhhhhhhhhh...............nekem még hétfőig gyomorgörcsöm van, akkor lesznek a szóbeli érettségik... :bawling: :bawling: :quasi: :eek4:

De neked, meg mindegyikőtöknek gratula.. ;) :hello: :up: :mrgreen:

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #262104 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Idhren írta:

Niph/Elentári írta: No szóóval!!!
Végre fellélegezhetek! Sikerült az utolsó vizsgám is!!!!!!!!Gratula mindenkinek akinek sikerültek a vizsgái. Aki még vizsgázgat annak kitartás!!!!!! :bounce: :itscool: :hello: :up: :bounce:


Neked gratula!!!
Én kérem a kitartást, még előttem egy kognitív szociálpszicho vizsga (csak azért írtam be, hogy sajnáljatok :mrgreen: ), + egy szigorlat.
Eléggé ki vagyok ütve... :?


Akkor egy nagy szurkolás neked!! Kitartás!!!!!!!! :cooljump: :bounce: :hello: :dance: :up: :itscool: :bounce:

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #262099 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Niph/Elentári írta: No szóóval!!!
Végre fellélegezhetek! Sikerült az utolsó vizsgám is!!!!!!!!Gratula mindenkinek akinek sikerültek a vizsgái. Aki még vizsgázgat annak kitartás!!!!!! :bounce: :itscool: :hello: :up: :bounce:


Neked gratula!!!
Én kérem a kitartást, még előttem egy kognitív szociálpszicho vizsga (csak azért írtam be, hogy sajnáljatok :mrgreen: ), + egy szigorlat.
Eléggé ki vagyok ütve... :?

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #262094 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
No szóóval!!!
Végre fellélegezhetek! Sikerült az utolsó vizsgám is!!!!!!!!Gratula mindenkinek akinek sikerültek a vizsgái. Aki még vizsgázgat annak kitartás!!!!!! :bounce: :itscool: :hello: :up: :bounce:

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #262057 Írta: Newra
Newra válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Gilgolwen Nimrandir írta: Ha már szigorlat, tegnap nekem is sikerült (szintén 3-as)!! :D jobban örülnék, ha jobb lenne, de ez ellen sem tiltakoztam... :D


GRATULA! :D

Van mi arany, bár nem fénylik...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #261951 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ha már szigorlat, tegnap nekem is sikerült (szintén 3-as)!! :D jobban örülnék, ha jobb lenne, de ez ellen sem tiltakoztam... :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #261932 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Mírrand / Hathor írta:

Ben Kenobi írta: Legalább nem kellett nagyon lökdösődniük, bőven volt helyük a pályán. 8) :D Nem néztem, csak egy részét, de a Palik beszélt össze-vissza ökörségeket, már untam. :roll: (kissé sipítozó hangon elkezdi: "Én autóversenybeteg vagyok, kérem szépen. Hol vannak az orvosok?" - vagy vmi ilyesmi. :roll: :P )


Laci kommentárjáról ne beszéljünk (azért mégiscsak beszélek ;) )..."Szegény nézők, akik között vannak, akik talán évek óta gyűjtögetik a pénzüket csak hogy végre kijöhessenek..." fél óráig ilyesféléket karattyolt, sopánnkodott, hápogott, majd meguntam...KATT...ugye hogy jobb a csend?!

Egyetértek! :) ) [size=9:2c58ytbp](jövőre fociVB, ugye? :) ) ;) )[/size]
Bár őszintén szólva nem vagyok igazából nagy Forma1-rajongó. :P Néha-néha megnézem, de Schumit én se kedvelem. :? :roll:

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #261913 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
És akkor bármit kérdezhetnek és neked tiptop válaszolni kell?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #261912 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hát igen, a szigorlat egy szigorított vizsga..... :lol:
Nehezebb mint a sima kollokvium (vizsga), egyeteme válogatja hogy egy tantárgy több féléves anyagából tartják vagy több tantárgyból csinálnak összevont szigorlatot. Ez a mostani egy tantárgy négy féléves anyagát fogta össze, ez cirka 2000 oldal tankönyv +olvasnivaló amennyit nem szégyellsz....... :?
Úgy tudom, hivatalosan szigorlatozni csak bizottság (3fő) előtt lehet, de ezt a legtöbb egyetem nem tartja be.....
Hát ennyi. A lényeg hogy szívatós legyen!

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #261906 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A szigorlat az ugye valami vizsga féle. És hogyan is zajlik (ha megkérdhetem)? :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #261901 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Felagund írta: A magyar politika gondolkozik!!!??? :eek2:


:up: Hát a tanáraim legalábbis ezt hiszik és írogatnak róla sokszáz oldalakat.......
Köszi!

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #261900 Írta: Beleg
Beleg válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nelossel írta:

_newra írta: Kiváncsi leszek mi lesz ennek a következménye vagy lesz-e egyáltalán? Szerintetek :?:


Hát... legfeljebb, hogy Indianapolisban a nézők visszakövetelték a pénzüket, és visszafizették, aztán az Indianapolisi pálya vezetői beperelik a FIA-t, azok pedig a csapatokat. De ez nagyon csavart. :roll:

Vagy egyszerűen a FIA rendezkedik.

Télleg visszafizették? Ezt azért nem néztem volna ki belőlük, de szép dolog! :?

"...nincs semmi sem, csak semmi van, s e semmi én vagyok." - Babits

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #261892 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A magyar politika gondolkozik!!!??? :eek2:


Mindenesetre gratula! :D :itscool:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.366 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére