BESZÉLGETŐS topic

Több
19 éve 3 hónapja #263326 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ha valaki tud Egerben vagy Nyíregyházán olcsón diákszállást az sikítson rám. Nyíregyházára holnap kéne, Egerbe pedig még ma.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #263317 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
De egy picit igen de pont ez a célja.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #263245 Írta: Enock
Enock válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Silima írta: Én is Maltofert szedek, de bár nem vagyok finnyás gyerek, az íze szvsz elég borzalmas... :P Vízzel kell bevenni.
Mikor anya kiskorában vashiányos volt, szöggel átböktek egy almát, hagyták egy kicsit állni, aztán meg kellett ennie. :)


Egyél Aktiferint, az kapszula - a Maltofertől mindig rosszul voltam :roll:
Meg a vashiányosonak sok cékla, calamint a vasszög se rossz ötlet, főleg alma nélkül :mrgreen:

"... földünkön az idő érik, zajtalanul és félelmetesen."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #263244 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Wow.. De az nem rozsdásodik? Vagy oan sokáig nincs benne? :oops: Perme ien téren tudatlan..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #263243 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Beleg: tényleg és hatásos volt. Anyukámmal is etettek vasszöges almát.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #263242 Írta: Menelcar
Menelcar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Beleg írta:

Silima írta: Én is Maltofert szedek, de bár nem vagyok finnyás gyerek, az íze szvsz elég borzalmas... :P Vízzel kell bevenni.
Mikor anya kiskorában vashiányos volt, szöggel átböktek egy almát, hagyták egy kicsit állni, aztán meg kellett ennie. :)

Lehet, hogy végtelenül egyszerű emberkének nézel majd, de: TÉNYLEG? Ugye ez csak vicc!

Ez nem vicc, erről már én is hallottam, és néha még jobb mint vmi szar tabletta

"S király lesz a koronátlan fő"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #263239 Írta: Beleg
Beleg válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Silima írta: Én is Maltofert szedek, de bár nem vagyok finnyás gyerek, az íze szvsz elég borzalmas... :P Vízzel kell bevenni.
Mikor anya kiskorában vashiányos volt, szöggel átböktek egy almát, hagyták egy kicsit állni, aztán meg kellett ennie. :)

Lehet, hogy végtelenül egyszerű emberkének nézel majd, de: TÉNYLEG? Ugye ez csak vicc!

"...nincs semmi sem, csak semmi van, s e semmi én vagyok." - Babits

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #263236 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
MTV-n LIVE 8 koncert!

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #263224 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Lenne egy kérdésem, kérésem!
Láttam a Dunatvn egy műsort amiben volt egy (asszem) viktoriánus kori kép, amin egy szőke nő volt akit egy kígyó tekert körbe és így takarta a takarni való részeit. Ha jól láttam akkor olajfestmény volt. Nem tudja valaki, hogy hol tudom megtalálni ezt a képet?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #263220 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én is Maltofert szedek, de bár nem vagyok finnyás gyerek, az íze szvsz elég borzalmas... :P Vízzel kell bevenni.
Mikor anya kiskorában vashiányos volt, szöggel átböktek egy almát, hagyták egy kicsit állni, aztán meg kellett ennie. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #263218 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
én a pezsgőtabeltáttol mindig rosszul lettem.
Viszont a cékla nagyon hatékony a vashiány ellen. Mondjuknekem anno írtak fel maltofertablettát, de annyira nem voltam ode érte.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #263211 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Phaedra/Namarie írta: (vastabletta gondot okozhat, a pezsgőtabletta szelídebb módszer, és elég hatékony)

[size=9:2opn10xq]Meg könnyebb lenyelni is és jobban oldódik egy pohár vízben... :D Bocs... :oops: [/size]

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #263208 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gondolom így: www.tolkien.hu/page.php?p=./mtt/ ... etel&m=135

De majd egy MTT-s kiokít! :D

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #263207 Írta: Menelcar
Menelcar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hogy lehet belépni az MTT-be?

"S király lesz a koronátlan fő"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #263206 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Angwen írta: Emberek, ezt meg kell osszam veletek. Tegnap tudtam meg, hogy VASHIÁNYOS vagyok. 8O Úgyhogy Iron Maidenből átvedlettem Iron Majdnemmé... :mrgreen:


jajj... egyél sok piros gyümölcsöt meg céklát, és ha lehet, valami vastartalmú pezsgőtablettát. (vastabletta gondot okozhat, a pezsgőtabletta szelídebb módszer, és elég hatékony9

nekem is szokott lenni vashiányom, és iszonyúan utálom, mert örökké csak aludnék meg kiinám az Esgalduint...

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #263199 Írta: Menelcar
Menelcar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben Kenobi írta:

Menelcar írta: Hi mindenki új vagyok a fórumon asszem ez az 1. hozzászólásom. Nem is tudtam h van Tolkiennel foglalkozó honlap de úgy tűnik tévedtem. :hello:

Meg ezt is: kozepfolde.uw.hu ;) :)

thx :)

"S király lesz a koronátlan fő"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #263196 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Menelcar írta: Hi mindenki új vagyok a fórumon asszem ez az 1. hozzászólásom. Nem is tudtam h van Tolkiennel foglalkozó honlap de úgy tűnik tévedtem. :hello:

Meg ezt is: kozepfolde.uw.hu ;) :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #263182 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szegény Angwen sem játszhat a Vasasban ^_^ de nem is fognak annyit zaklatni a fémdetektoros kapuknál :P

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #263181 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Angwen írta: Emberek, ezt meg kell osszam veletek. Tegnap tudtam meg, hogy VASHIÁNYOS vagyok. 8O Úgyhogy Iron Maidenből átvedlettem Iron Majdnemmé... :mrgreen:


Igyál sok vért.

És ne félj, majd jól ki vas-alunk... ;) :D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #263178 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Menelcar írta: Hi mindenki új vagyok a fórumon asszem ez az 1. hozzászólásom. Nem is tudtam h van Tolkiennel foglalkozó honlap de úgy tűnik tévedtem. :hello:

Akad bizony, pl. ezt is melegen ajánlom:
volgyzugoly.uw.hu/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #263176 Írta: Menelcar
Menelcar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hi mindenki új vagyok a fórumon asszem ez az 1. hozzászólásom. Nem is tudtam h van Tolkiennel foglalkozó honlap de úgy tűnik tévedtem. :hello:

"S király lesz a koronátlan fő"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #263175 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Angwen írta: Emberek, ezt meg kell osszam veletek. Tegnap tudtam meg, hogy VASHIÁNYOS vagyok. 8O Úgyhogy Iron Maidenből átvedlettem Iron Majdnemmé... :mrgreen:


Mák helyett esetleg vasreszeléket szórj a tésztára ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #263163 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Angwen írta: Emberek, ezt meg kell osszam veletek. Tegnap tudtam meg, hogy VASHIÁNYOS vagyok. 8O Úgyhogy Iron Maidenből átvedlettem Iron Majdnemmé... :mrgreen:

Azért a lakáskulcsot ne edd meg, arra még szükséged lehet. :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #263158 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Angwen, ha ez vigasztal, én is vashiányos vagyok/voltam... :roll: És Olorin már nekem is ajánlotta a vörösbort... :P :D ;) [size=9:1sp5axfw]Más tészta, hogy már a bor szagától is undorodom... 8O[/size] Vannak rá kassa gyógyszerek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #263131 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Angwen írta: Emberek, ezt meg kell osszam veletek. Tegnap tudtam meg, hogy VASHIÁNYOS vagyok. 8O Úgyhogy Iron Maidenből átvedlettem Iron Majdnemmé... :mrgreen:


Az gáz! :eek2:
Elsődleges gyógyszerként ajánlom a jó vörösbort, de csak egy pohárral naponta, mondjuk ebéd után...
Aztán sok vasat kell magadhoz venni, és zene is csak metal lehet :wink: és a zsebbe sok vasszeget... :roll:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #263127 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Emberek, ezt meg kell osszam veletek. Tegnap tudtam meg, hogy VASHIÁNYOS vagyok. 8O Úgyhogy Iron Maidenből átvedlettem Iron Majdnemmé... :mrgreen:

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #263111 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
hékás, ezeknek a jókívánságokban van a helyük...
hónapok óta nem jártam ebbe a topikban, idejövök, erre meg már itt is ungabunga, meg emotikondömping... hátejnye... :nono:

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #263109 Írta: Well-of-Souls
Well-of-Souls válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Artemisz (Erenya) írta: Kérekcépen holnapra sok ungabunga!!! :oops:

Most már ugyan ma van, de azért minden jót!
Menni fog! :)

Man in general, if reduced to himself, is too wicked to be free.
Joseph de Maistre

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #263098 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

_newra írta:

Artemisz (Erenya) írta: Kérekcépen holnapra sok ungabunga!!! :oops:




[size=9:wpw9cen4]Én is tető alá bújtam a vihar elől. Félelmetes volt, mert amint elállt az eső egyből kisütött a nap és rendesen éreztem, hogy éget. Panni nagyon eláztál?[/size]


Ungabunga Artemisz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

newra: csak annyira, amennyire esett ;) A legtöbbet a kapuban kaptam, de mire beléptem az ajtón már sütött a nap :P

És csakazért is lehagyom a toszt a neved elől :lol:

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja - 19 éve 3 hónapja #263096 Írta: Newra
Newra válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
*szerkeztve by _newra (Bocs Aeglos csak tegnap siettem és azt hittem a jókivánságokban vagyok)

[size=9:3h2xcgim]Én is tető alá bújtam a vihar elől. Félelmetes volt, mert amint elállt az eső egyből kisütött a nap és rendesen éreztem, hogy éget. Panni nagyon eláztál?[/size]

Van mi arany, bár nem fénylik...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.434 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére