BESZÉLGETŐS topic

Több
19 éve 3 hónapja #265071 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ecthelion írta: Néhány napja futótűként terjedt msn-en aa hír, hogy fizetős lesz. Csak jót röhögtem magamban (forrás híján :P ), ez pedig a böngészőre vonatkozó hír.


jaaaaj :P :D csak huszonötféle változatban és vagy százszor kaptam meg, h küldjek kódot, tegyek Mbetűt meg msnjelet a nevem elé :D DD istenem..
ha akkor majd ingyenes lesz.. :roll: :D

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #265060 Írta: Ízisz
Ízisz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Most perpill cseten vagyok! és vagyunk 5-en snowkittyvel, vagyis ő Flo00.
És valahogy Papi is szerzett @-ot!

Szóval remélem túljutunk a holtponton. Egyébként nem tudom mi történt, h Papi egy időre elvesztette @-káját.. :?:

"Az élet álom, melyből felébredés a halál.... "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #265055 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nem értek valamit.: hogy jön össze a Calgonit mosogatószer a Carmina Buranával???? (Elvileg nincs levédve a Carmina Burana?)

Más: most is a chaten vagyok, és csak Snowkitty van ott, és opja van. Történt valami délután, amiről tudnom kéne? (szemtelenkedő alak vagy ilyesmi)

Szvsz a fórum is mintha egy kicsit pangana.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #265053 Írta: Ízisz
Ízisz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Amikor először a csetre keveredtem, évünk legelején, tehát januárban, és még december végén voltak vagy 10-15-en mindig.. Most meg? Én direkt estefelé, du. megyek, sehol senki... csak az elmaradhatatlan Flo00, aki most valahogy elvette Papi op-ját, és Papi kiabál 2 mp-ként.. néha Atanvarno az örök és elmaradhatatlan, na persze Papi a csúcs!!! Szóval most meghal a cset, vagy ez csak holtpont????? :roll: :roll: :?:

"Az élet álom, melyből felébredés a halál.... "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #265040 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Néhány napja futótűként terjedt msn-en aa hír, hogy fizetős lesz. Csak jót röhögtem magamban (forrás híján :P ), ez pedig a böngészőre vonatkozó hír.

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #265031 Írta: Holtak vezére
Holtak vezére válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Rabyn: nemhiszem.. csak az az új verzió amiről szó van a szövegben

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #265029 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
pcforum.hu/hirek/?qnid=293

ezt azt jelenti, hogy az msn messenger is fizetős lesz?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #265026 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Toma gazda írta: szóval a tündék azt hiszik nagyon jó fegyvereik vannak,
és jönnek az orkok mindenhonnát beáll a tél befagynak az íjak és az orkok úgy hazavágják őket hogy ihaj

értem :P


Hát, én a németekről nem éppen a tündékre asszociálnék... Donnerwetter... 8O :) De a lényeg ez. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #265018 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
szóval a tündék azt hiszik nagyon jó fegyvereik vannak,
és jönnek az orkok mindenhonnát beáll a tél befagynak az íjak és az orkok úgy hazavágják őket hogy ihaj

értem :P

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #264997 Írta: Annis
Annis válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Töriórán a hihetetlen jó fej tanárunk magyarázza a németek Oroszország ellen indított támadását. "Mennek, mennek a németek, hogy hú, nekik micsoda fegyvereik vannak... Aztán kezdenek előrajzani az oroszok. Jöttek azok mindenhonnan, de tényleg! Tisztára, mint az orkok a Gyűrűk Urában..." :lol:


Tolkient valóban a háború ihlette meg, úgyhogy vn abban igazság amit mondasz. Elvégre 49-ben fejezte be a művet, és a nyagy csaták teljesen a két világhábórút idézik benne.

Nem minden vándorút céltalan /J.R.R. Tolkien/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #264994 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Phaedra/Namarie írta:

PiciRigó írta: Nam: ez relatív. Most pölö egész sokan vagyunk, Ancalima, Annatar, Flo00 és persze az elmaradhatatlan, a pótolhatatlan Papiiiiiii... 8) Szerintem estefelé azért sűrűsödik a népesség, bezzeg mikor nem működött az MSN akkor mint az oroszok.. nah jó, annyian azért nem, de egész szép létszám gyűlt akkor össze. :wink:


hajhaj....ha lenne legalább ezrede akkorra létszámunk, mint az oroszoknak, nem lenne baj a darabok színpadraállításával.. (statisztéria és egyebek) 8) :wink:


Más, de kötődik a témához egy kicsit:
Töriórán a hihetetlen jó fej tanárunk magyarázza a németek Oroszország ellen indított támadását. "Mennek, mennek a németek, hogy hú, nekik micsoda fegyvereik vannak... Aztán kezdenek előrajzani az oroszok. Jöttek azok mindenhonnan, de tényleg! Tisztára, mint az orkok a Gyűrűk Urában..." :lol:

Tegnap belevágott a tévénkbe a villám... Irgalmatlan zuhé volt, fél óra alatt kb. 30 mm, és mikor már elvonult, csattant egy hatalmasat, és elfüstölt a TV. 8O Aztán kiderült, hogy csak a 16 éves videónk halt meg menthetetlenül... :roll:
Legalább veszünk végre egy újat... :P :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #264954 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

PiciRigó írta: Nam: ez relatív. Most pölö egész sokan vagyunk, Ancalima, Annatar, Flo00 és persze az elmaradhatatlan, a pótolhatatlan Papiiiiiii... 8) Szerintem estefelé azért sűrűsödik a népesség, bezzeg mikor nem működött az MSN akkor mint az oroszok.. nah jó, annyian azért nem, de egész szép létszám gyűlt akkor össze. :wink:


hajhaj....ha lenne legalább ezrede akkorra létszámunk, mint az oroszoknak, nem lenne baj a darabok színpadraállításával.. (statisztéria és egyebek) 8) :wink:

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #264917 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nam: ez relatív. Most pölö egész sokan vagyunk, Ancalima, Annatar, Flo00 és persze az elmaradhatatlan, a pótolhatatlan Papiiiiiii... 8) Szerintem estefelé azért sűrűsödik a népesség, bezzeg mikor nem működött az MSN akkor mint az oroszok.. nah jó, annyian azért nem, de egész szép létszám gyűlt akkor össze. :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #264909 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Pl. most is fenn vagyok a chaten, és aki ott van rajtam kívül, azt nem tudom, merre jár. Papi magyaráz, szegény, de azzal aztán sokra megyek... :P

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #264846 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Silima írta: Menelcar, akkor sikeresen elkerüljük egymást... :lol: Van, hogy egy óráig is dekkolok Papi felelemlő jelenlétében, várva, hogy jöjjön valaki... :roll: :mártír:


Tapasztaltam. :D Énis úgy szoktam, de valahogy bármeddig lehetek fennt, senki sehol. De tényleg, Silima egy igazi mártír. Megalakíthatnánk a THCMK-t :) Ki csatlakozik? Legyünk sokan, mert akkor nem kell megalakítani, mert sokan leszünk ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #264839 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Anglachel/Gurthang írta: Ja, azt is hozzá téve, hogy engem FEL SEM ENGED mostmár!!! :crazy:


Kihúztad a gyufát? Egyszer Papi is besokall, és akkor kő kövön nem marad... :nono: :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #264838 Írta: Anglachel/Gurthang
Anglachel/Gurthang válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ja, azt is hozzá téve, hogy engem FEL SEM ENGED mostmár!!! :crazy:

AURE ENZULUVA!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #264829 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
hát, a chat már egy ideje naaaaaaaaagyon ki van halva. főleg h mindenki aki odatéved látja h nincs senki, ezért úgy gondolja h felesleges felmenni legközelebb.
mindenesetre Papi szvsz jól elvan magának ^^

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #264823 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Menelcar, akkor sikeresen elkerüljük egymást... :lol: Van, hogy egy óráig is dekkolok Papi felelemlő jelenlétében, várva, hogy jöjjön valaki... :roll: :mártír:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #264815 Írta: Menelcar
Menelcar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ahogy én észrevettem akárhányszor felmegyek a chatre nincs ott soha senki :? :( :)

"S király lesz a koronátlan fő"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #264796 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
ki ám!

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #264783 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mindazonáltal a cset újabban ki van halva. :P :(

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #264782 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Phaedra/Namarie írta: Mi a csoda van veletek, hogy fél nyoc elmúlt, és se a fórumon, se a chaten nincs senki szinte???


Erre haverom mondott egy nagyon jó dolgot, de ezt nem visszhangozom itt [size=9:2s4pyvew](nem ide való)[/size] :D Mindenki fantáziájára van bízva :mrgreen:

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #264767 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ulmo írta:

Léli írta: Eső! :) *juppí* De azért lassan egy időre, mondjuk 1 hétre elállhatna... utána megint lehet, de csakis táborig... :) az eső jó, az eső szép, az eső a barátunk... ;)


De jó lesz nektek, sarat dagasztani a Vértesben :)

Szeretném, ha jelentkezne az az elvetemült, aki az elmúlt egy hétben cucujézni mert :evil:


Én voltam, Yavanna szíves engedélyével és egyetértésével. Szvsz melkor belenyúlt a dologba.. szokása szerint.

valahogy úgy lenne az eső jó, mint Lórienben. Mindig volt annyi, amennyi kellett, de sose vitte túlzásba.

más.

Mi a csoda van veletek, hogy fél nyoc elmúlt, és se a fórumon, se a chaten nincs senki szinte??? :?: :?:

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #264762 Írta: Annis
Annis válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Inkább menj el te is nyaralni és ott beszélgess a kreatív energiákkal mert kinek van kedve ebbe az időbe hazajönni:)
Egyébként köszönöm a segítséget nagyon kedves tőled. nekem meg nagyon sokat jelent ez a verseny

Nem minden vándorút céltalan /J.R.R. Tolkien/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #264752 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

PiciRigó írta:

Panniii írta: Sziasztok regisztráltként még új vagyok a honlapon ,de már sokszor olvasgattam a humor szekció írásait, és jónéhány nevetéssel töltött percet köszönhetek nektek. Most a segítségeteket szeretném kérni.
Szerintem tudjátok, hogy A Gyűrűk Ura a nagy könyv szavazáson bekerült a legjobb 12 közé. (meg is érdemelte) és a szavazás kapcsán indítottak egy nagy bagoly névre keresztelt játékot háromfős csapatoknak. Nos én is tagja vagyok egy ilyen csapatnak, és azt is sikerült kiharconom hogy A Gyűrűk Urát válasszák csapat könyvének. Ez azzal jár hogy egy héten keresztül kampányolnunk kell a könyvért, és itt kérem a segítséget, mert nem jutnak eszembe jó szlogenek amelyek elősgítenék a csapat továbbjutását. Fontos hogy kreatív és esetleg humoros de mindenképpen megragadó legyen, ezért fordulok hozzátok.
ezenkívül örömmel veszek bármilyen más javaslatot hogy hogyan kampányoljunk a könyvért.
Emellett elmeznünk is kell a művet, esetleg ebben az ügyben is szívesen veszem a tanácsokat, de az elemzéssel azért úgy ahogy elboldogulok, inkább a frappáns szövegek hiányoznak amiket például a rádióban lehet felolvasni.
Előre is köszönöm az agytekervények megmozgatását és a segítséget.
:bounce: ilyen türelmetlenül várom a jó ötleteket:)


Köhh egy kérés a Kreatív szekció/ Humor topicból. ;) Bocs a belekontárkodásért.. :oops:


Jééé... Még egy én :D De jó!

Viccet félretéve: Megpróbálok gondolkodni rajta, bár most a kreatív energiáim épp nyaralni mentek... Majd megpróbálom haza hívni őket ;) Aztán meglátom mire jutok... :roll:

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #264719 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én a Notredamot olvastam és a leírásokat kihagyva egész használható volt, csak valahogy nemtom... talán annak a kornak a stílusát nem szeretem amiben íródótt..

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #264697 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Panniii írta: Sziasztok regisztráltként még új vagyok a honlapon ,de már sokszor olvasgattam a humor szekció írásait, és jónéhány nevetéssel töltött percet köszönhetek nektek. Most a segítségeteket szeretném kérni.
Szerintem tudjátok, hogy A Gyűrűk Ura a nagy könyv szavazáson bekerült a legjobb 12 közé. (meg is érdemelte) és a szavazás kapcsán indítottak egy nagy bagoly névre keresztelt játékot háromfős csapatoknak. Nos én is tagja vagyok egy ilyen csapatnak, és azt is sikerült kiharconom hogy A Gyűrűk Urát válasszák csapat könyvének. Ez azzal jár hogy egy héten keresztül kampányolnunk kell a könyvért, és itt kérem a segítséget, mert nem jutnak eszembe jó szlogenek amelyek elősgítenék a csapat továbbjutását. Fontos hogy kreatív és esetleg humoros de mindenképpen megragadó legyen, ezért fordulok hozzátok.
ezenkívül örömmel veszek bármilyen más javaslatot hogy hogyan kampányoljunk a könyvért.
Emellett elmeznünk is kell a művet, esetleg ebben az ügyben is szívesen veszem a tanácsokat, de az elemzéssel azért úgy ahogy elboldogulok, inkább a frappáns szövegek hiányoznak amiket például a rádióban lehet felolvasni.
Előre is köszönöm az agytekervények megmozgatását és a segítséget.
:bounce: ilyen türelmetlenül várom a jó ötleteket:)


Köhh egy kérés a Kreatív szekció/ Humor topicból. ;) Bocs a belekontárkodásért.. :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #264684 Írta: Beleg
Beleg válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Toma gazda írta: sajna ez ilyen lesz 2003 ban meg a meleg miatt sírt a szánk :)

Ez már csak így van! Soha nem jó semmi...

Silima írta: Győr-Moson-Sopron megyében pár falut elmosott a felhőszakadás (szerencsére nem minket) és valaki meghalt, mert belecsapott a villám... icon_sad.gif

Hát bizony... Hallottam én is! :cry:
Szerencsére itt Győrben nem volt vészes!

"...nincs semmi sem, csak semmi van, s e semmi én vagyok." - Babits

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #264680 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ulmo.. :oops: Háát.. Mi még akkor amikor ez az egész esőzés kezdődött.. :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.426 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére