BESZÉLGETŐS topic

Több
19 éve 3 hónapja #263814 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta: Eltűntek a régi tábori csoportok topicjai :(
Kivéve a Fingolfint.
Azt miért nem?

Tippelj.... :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #263812 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Eltűntek a régi tábori csoportok topicjai :(
Kivéve a Fingolfint.
Azt miért nem?

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #263802 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
ismét:

Nos, KEDVES NÉPEK! Mivel már nagyon unom az itthon üldögélést, lesz egy Margitszigeti tali szerdán, azaz július 6-án 16:00-tól a Margit hídhoz közel eső buszmegállóban !!!
Ha valakinek van jobb ötlete a Margitszigetnél, az visítson egy privi keretében, és az is aki jönne, mert különben, ha megint 3-an bulizgatunk lefújom az egészet és szomorú leszek..

+ és aki jön hozzon fizbit, tollast, röplabdát stb., ha tud!

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #263797 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben Kenobi írta:
Más: ma voltam könyvtárban, és láttam egy listát a Nagy Könyv top12-ről, helyezési sorrendben (sztem helyezési volt, neten én még mindig nem láttam :P ): szeretett könyvünk a második lett. :) Az Egri csillagok előzte meg.


de még niiincs meg a helyezési lista!! lehetetlen szvsz:) majd a kisfilmek "harca" után lesz helyezés, nem? én legalábbis így tudom..

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #263782 Írta: InfoCsoport
InfoCsoport válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Figyelem!
MTT "Nagy Nyári" Táborosok!

Aki még nem küldte el a diákigazolványának számát az mtttabor@tolkien.hu címre az mihamarabb tegye ezt meg!
Ennek hiányában ugyanis be kell fizetni az idegenforgalmi adót. Ami nem kevés.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #263767 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Menelcar írta: Sajnos én nem tudtam jelentkezni a táborba mert túl későn kezdtem foglalkozni vele... :evil: :cry: Pech, de tulajdonképpen miből áll ez a tábor, mármint milyenek a programok? kíváncsi lennék rá.. És milyen csapatok vannak? :)

A Tolkien.Hu főoldalán megtalálod a két tábor felhívását, ott mindent megtalálsz! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #263713 Írta: Menelcar
Menelcar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sajnos én nem tudtam jelentkezni a táborba mert túl későn kezdtem foglalkozni vele... :evil: :cry: Pech, de tulajdonképpen miből áll ez a tábor, mármint milyenek a programok? kíváncsi lennék rá.. És milyen csapatok vannak? :)

"S király lesz a koronátlan fő"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #263682 Írta: InfoCsoport
InfoCsoport válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A "NAGY NYÁRI" (KREATÍV KÖZÖSSÉGI) TÁBORRAL KAPCSOLATOS ÜZENET:

Aeglos írta: Kedves leendő táborlakók!

Remélem mindannyiotok megtalálta már a csapatát. Aki nem, az sürgősen szóljon. Nicknevet csak azután változtassatok (ha valaki ilyesmit tervezett), hogy megtaláltátok a topikot és írtatok bele. Hamarosan mindenki kap majd egy e-mailt, amiben értesítjük az eddigi befizetéseiről, a csapatáról, csapatvezetőkről, csapatszínekről, a keretjátékról részletesebben, valamint (és ez itt elég fontos!), hogy milyen történeteknek nézzen utána a tábor elejéig. :idea: :!: (Ha nem sikerül beszerezni az adott műveket, akkor a Magyar Tolkien Társaság könyvtárából is utána lehet nézni a dolgoknak, a táborban.)

A tábor ideje alatt a csapat lesz majd a "családotok". A csapatoddal fogsz a legtöbb időt együtt tölteni, együtt fogtok felkészülni a próbatátelekre, amelyek elé a kontinensen való élet állít. Ne veszítsd el a fejed a nehéz helyzetekben sem, teremts barátságokat, köts új ismeretségeket, hogy ne legyen gyarmatunk népe híján az összefogásnak a szorongattatások idején sem!

Azt, hogy melyik csapat tagja vagy, nem tudod megváltoztatni. Se most, se a tábor alatt. Biztos, hogy vagy az arculat, vagy a csapattársak szimpatikusak lesznek. :wink:

Mindenkinek nagyon jó készülődést kívánonk a táborra Nólindir nevében is!
Legyetek ügyesek, ötletesek, kreatívak, a csapatotoknak szüksége van rátok!!! Hajrá! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #263680 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ilweran írta: Jut eszembe, nem lesz valami MTT-s rendezvény a nagyközönségnek a GYU 50. évfordulója alkalmából????? Úgy tudom, Angliában ünnepelnek, mi nem????? :hein:


Lehetséges... :sejtelmesmosoly: Nem mondhatok semmit. :összevarrtszáj:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #263675 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hahó mindenki!
Ma végre sikeresen abszolváltam az utsó vizsgám, úgyhogy elkezdődhet a meg nem érdemelt pihenés..... :dance:
Mindenkinek nagyon jó pihenést, kellemes nyarat, nyaralást, táborozást, stb-t kívánok!!!!!!
Jut eszembe, nem lesz valami MTT-s rendezvény a nagyközönségnek a GYU 50. évfordulója alkalmából????? Úgy tudom, Angliában ünnepelnek, mi nem????? :hein:

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #263668 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Felagund írta: És mit mondtál? :D

Ha röviden össze akarom foglalni a lényegét: Hogy ez egy naaaaaaaaaaaaaaagyoooooooooooooooooooooooon jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó társaság

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #263666 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
És mit mondtál? :D

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #263664 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ezt most muszáj ide beírnom, annyira boldog vagyok :D

Most jöttem haza az OTP-ből, voltam befizetni a tábort... Egy kis várakozás meg kavarodás után, végre odakerültem az egyik pénztárhoz a csekkel. Váratlanul megkérdezi a pénztáros, hogy milyen társaság ez, és hogy van-e ennek valami köze a Gyűrűk Urához :D

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #263660 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
ERU is van :D

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #263655 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
AZ továbbra SEM helyezési sorrend e tökmindegy. Ha lesz helyezési sorrend akkor az a hivatalos oldalon fog előszőr megjelenni....

A telepünkön van egy IRU meg egy ERY rendszámú autó is:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #263646 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Gandalf írta: Tegnap láttam egy Renault márkájú kocsit, melynek JRT volt a rendszáma (csak még egy R betű hiányzott belőle... :wink: ). Ja, s ráadásul az is rá volt írva a kocsira hogy elf. 8)


Én egy ERY rendszámút láttam csak :D

A Kis Herceget általános suliban tanítják? Én nem találkoztam vele. :? Mikorkörül van?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja - 19 éve 3 hónapja #263618 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nos, KEDVES NÉPEK! Mivel már nagyon unom az itthon üldögélést, lesz egy Margitszigeti tali szerdán, azaz július 6-án 16:00-tól a Margit hídhoz közel eső buszmegállóban !!!
Ha valakinek van jobb ötlete a Margitszigetnél, az visítson egy privi keretében, és az is aki jönne, mert különben, ha megint 3-an bulizgatunk :lol: lefújom az egészet és szomorú leszek.. :cry: :wink:

+ és aki jön hozzon fizbit, tollast, röplabdát stb., ha tud!

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #263605 Írta: Andoron
Andoron válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Olyan régen nem jártam itt, hogy el is felejtettem, hol tartottam a legutóbb, és éppen melyik fórumba vártam választ. Hát igen, a vizsgaidőszak hosszú volt... de vége van :)
Már majdnem felhőtlen lehetne örömöm, ha nem kellene dolgoznom ahelyett, hogy pihenhetnék kedvemre...
Nem baj, legalább nem unatkozom... :roll:

"Hiszek benned
Benned itt bent
Magamban"

Andoron honlapja

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #263600 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Tegnap láttam egy Renault márkájú kocsit, melynek JRT volt a rendszáma (csak még egy R betű hiányzott belőle... :wink: ). Ja, s ráadásul az is rá volt írva a kocsira hogy elf. 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #263592 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ecthelion írta: Vagy nem :lol: :oops: Én például az összes kötelezőt utáltam, és sorba ki is hagytam őket :D


Vannak köztük jók, de pl. a Pál utcai fiúkat meg a Kis herceget nem általános iskolásoknak kéne tanítani... 8O
Na meg Jókai... :? Valahogy a Kőszívű ember fiai óta rá sem bírok nézni... 8O :oops:
Viszont Fekete Istvánt a kötelezők szerettették meg velem. :itscool: :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #263574 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Menelcar írta: hát igen az Egri csillagokat minden magyar ember elolvassa egyszer


Vagy nem :lol: :oops: Én például az összes kötelezőt utáltam, és sorba ki is hagytam őket :D

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #263572 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Menelcar írta: hát igen az Egri csillagokat minden magyar ember elolvassa egyszer :)
De azért nem árt ha magyar könyv is van a listán


A Micimackó is rajta van, igaz? Azt nem tudom, hova sorolnám... :roll: :oops: Eredetiben meg sem közelíti Karinthy fordítását... :) 8) Jó, külföldi író, de akkor is... :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #263567 Írta: Menelcar
Menelcar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Silima írta:

Menelcar írta: 2.!!?? Én azt hittem nem állítanak fel ilyen sorrendet csak benne van a 12-ben vmi vagy nincs benne.
Háát igen azért az Egri csill is jó könyv de a GyU-t nem előzi meg :wink:
Egyébként azt hallottam h Angliában és Németországban is Tolkien könyve nyert


Jó könyv, de sztem az Egri csillagok leginkább azért került be, mert kötelező, és sokan olvasták... relatíve. Mint a Pál utcai fiúk meg a Kincsereső kisködmön... (aki nem olvasott mást, az válogathat ezek közül... :roll: :? Elnézést, roszmájú vagyok :oops: )

hát igen az Egri csillagokat minden magyar ember elolvassa egyszer :)
De azért nem árt ha magyar könyv is van a listán

"S király lesz a koronátlan fő"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #263557 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Menelcar írta: 2.!!?? Én azt hittem nem állítanak fel ilyen sorrendet csak benne van a 12-ben vmi vagy nincs benne.
Háát igen azért az Egri csill is jó könyv de a GyU-t nem előzi meg :wink:
Egyébként azt hallottam h Angliában és Németországban is Tolkien könyve nyert


Jó könyv, de sztem az Egri csillagok leginkább azért került be, mert kötelező, és sokan olvasták... relatíve. Mint a Pál utcai fiúk meg a Kincsereső kisködmön... (aki nem olvasott mást, az válogathat ezek közül... :roll: :? Elnézést, roszmájú vagyok :oops: )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #263554 Írta: Menelcar
Menelcar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Más: ma voltam könyvtárban, és láttam egy listát a Nagy Könyv top12-ről, helyezési sorrendben (sztem helyezési volt, neten én még mindig nem láttam :P ): szeretett könyvünk a második lett. :) Az Egri csillagok előzte meg.

2.!!?? Én azt hittem nem állítanak fel ilyen sorrendet csak benne van a 12-ben vmi vagy nincs benne.
Háát igen azért az Egri csill is jó könyv de a GyU-t nem előzi meg :wink:
Egyébként azt hallottam h Angliában és Németországban is Tolkien könyve nyert

"S király lesz a koronátlan fő"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #263539 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Menelcar írta:

PiciRigó írta:

Silima írta: Beleg: télleg használ a szöges alma. A gyümölcsben levő mindenféle savak vagy mik kioldják a szögből a vasat. Nem csak fakíroknak ajánlott! :P Amellett nem is rossz ;) Kicsit olyan íze van, mint a jó régi vasas forrásoknak, vagy kutakak ;)


Van egy ilyen vasas forrás vagy mi Parádon is. Húsvétkor voltunk ott és hoztunk onnan vizet. 1 Nap után a víz alján sárga akrámi válik ki és az üveg, amiben volt is tiszta sárgásbarnává válik. csúcs.. Meg a szaga is teljesen más, mint az ásványvizeknek. :)

Egy ilyen van Szfváron is. Itt savanyú víznek nevezik, mert a vastól savanyú íze van. Ha sokat van a víz egy üvegben ilyen barna lesz tőle. 8O

Nálunk (Monoron) meg eleve a csapvíz sokszor barnás színű a rozsdától... Ha csak simán megengeded, nem is látni, csak ha pl. eldugaszolod a mosdót, és kicsit teleengeded vízzel. :? :roll:

Más: ma voltam könyvtárban, és láttam egy listát a Nagy Könyv top12-ről, helyezési sorrendben (sztem helyezési volt, neten én még mindig nem láttam :P ): szeretett könyvünk a második lett. :) Az Egri csillagok előzte meg.

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #263510 Írta: Menelcar
Menelcar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

PiciRigó írta:

Silima írta: Beleg: télleg használ a szöges alma. A gyümölcsben levő mindenféle savak vagy mik kioldják a szögből a vasat. Nem csak fakíroknak ajánlott! :P Amellett nem is rossz ;) Kicsit olyan íze van, mint a jó régi vasas forrásoknak, vagy kutakak ;)


Van egy ilyen vasas forrás vagy mi Parádon is. Húsvétkor voltunk ott és hoztunk onnan vizet. 1 Nap után a víz alján sárga akrámi válik ki és az üveg, amiben volt is tiszta sárgásbarnává válik. csúcs.. Meg a szaga is teljesen más, mint az ásványvizeknek. :)

Egy ilyen van Szfváron is. Itt savanyú víznek nevezik, mert a vastól savanyú íze van. Ha sokat van a víz egy üvegben ilyen barna lesz tőle. 8O

"S király lesz a koronátlan fő"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #263481 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

PiciRigó írta:

Silima írta: Beleg: télleg használ a szöges alma. A gyümölcsben levő mindenféle savak vagy mik kioldják a szögből a vasat. Nem csak fakíroknak ajánlott! :P Amellett nem is rossz ;) Kicsit olyan íze van, mint a jó régi vasas forrásoknak, vagy kutakak ;)


Van egy ilyen vasas forrás vagy mi Parádon is. Húsvétkor voltunk ott és hoztunk onnan vizet. 1 Nap után a víz alján sárga akrámi válik ki és az üveg, amiben volt is tiszta sárgásbarnává válik. csúcs.. Meg a szaga is teljesen más, mint az ásványvizeknek. :)


Nem a vasoxid válik ki a fény/szellőzés hatására?

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #263430 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Silima írta: Beleg: télleg használ a szöges alma. A gyümölcsben levő mindenféle savak vagy mik kioldják a szögből a vasat. Nem csak fakíroknak ajánlott! :P Amellett nem is rossz ;) Kicsit olyan íze van, mint a jó régi vasas forrásoknak, vagy kutakak ;)


Van egy ilyen vasas forrás vagy mi Parádon is. Húsvétkor voltunk ott és hoztunk onnan vizet. 1 Nap után a víz alján sárga akrámi válik ki és az üveg, amiben volt is tiszta sárgásbarnává válik. csúcs.. Meg a szaga is teljesen más, mint az ásványvizeknek. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #263375 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Beleg: télleg használ a szöges alma. A gyümölcsben levő mindenféle savak vagy mik kioldják a szögből a vasat. Nem csak fakíroknak ajánlott! :P Amellett nem is rossz ;) Kicsit olyan íze van, mint a jó régi vasas forrásoknak, vagy kutakak ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.733 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére