BESZÉLGETŐS topic

Több
19 éve 3 hónapja #258771 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szijasztok Drága Nép! :)

Csak, gondoltam, életjelt adok magamról... még megvagyok, lesz két vizsgám majdan 6án, meg 14én... valszeg addig haza se megyek, úgyhogy kevés rá az esély, h lássatok, hacsak nem jön le valaki Szegedre :) *erős célzás Drizzt felé*

No, pá mindenkinek, eredményes vizsgákat, és hasonlókat!
Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #258668 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

PiciRigó írta:

Alyr Arkhon írta: (az én fórumom most is zöld, mert a Tolkien.HU fórumnak zöldnek kell lennie. )


Nemtom. Nekem az ezüst nagyon bejön, a zöld viszont.. :?


Nálam is az ezüst a nyerő :D

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #258667 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ízlések és pofonok... :P Én spec a vörös narancs, fekete, szóval a meleg meg a tűz színeket kedvelem, de szerintem ez az összeállítás elég furán nézne ki egy fórumon... :roll:

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #258666 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta: (az én fórumom most is zöld, mert a Tolkien.HU fórumnak zöldnek kell lennie. )


Nemtom. Nekem az ezüst nagyon bejön, a zöld viszont.. :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #258660 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Léofwine írta: Amúgymeg zöldben nehezen viseli a szemem.... :quasi:

I agree. Amúgy zöld rúlz. :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #258652 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gatulálok érdekférj!!!!!

Amúgymeg zöldben nehezen viseli a szemem.... :quasi:

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #258649 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ancalima Anarórë írta:

Toma gazda írta: Alyr grat!!

Az még a zöld fórumos?


Nem, vsz az még a fehér. :)
Artemisz: Köszi... :oops: Szerintem is. :P :D


Téves.
Az akkor még zöld volt.
Csak azóta kifakult.

(az én fórumom most is zöld, mert a Tolkien.HU fórumnak zöldnek kell lennie. )

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #258638 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta: Tegnap töltöttem be a 4. fórumos születésnapomat.

Gratula hozzá! :D Meg neked is Kincső, így utólag. :P :) Meg még másnak is, ha volt mostanában. :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #258626 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Toma gazda írta: Alyr grat!!

Az még a zöld fórumos?


Nem, vsz az még a fehér. :)
Artemisz: Köszi... :oops: Szerintem is. :P :D


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #258623 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ring: Ez nagyon jó! ;) :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #258614 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szombaton délelőtt tíz óráig a Fogaskerekű városmajori végállomásánál gyülekezik a szemétgyűjtő különítmény. Hozzatok szülőt, tesót, italt!!!

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #258610 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
szerintem nagyon ari, bocsi ha már volt bennt!

Egy filozófia professzor az el


"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #258543 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ancalima Anarórë írta: Grat! :hello:


Grat, nagyöreg! ;)

Ancalima, nagyon szép az avatarod! :o

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #258539 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Alyr grat!!

Az még a zöld fórumos?

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #258527 Írta: Newra
Newra válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta: Tegnap töltöttem be a 4. fórumos születésnapomat.


Grat! :D :bounce: :dance: :hello:

Van mi arany, bár nem fénylik...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #258526 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta: Tegnap töltöttem be a 4. fórumos születésnapomat.


Ó, Te vén... :P
:cheers:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #258522 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Grat! :hello:


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #258516 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Tegnap töltöttem be a 4. fórumos születésnapomat.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #258491 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ringbearer írta: nosztalgia rúlz, Kincső. :wink:


Szerintem is :P :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #258468 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
nosztalgia rúlz, Kincső. :wink:

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #258465 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gratula Kincső! :bounce: :hello:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #258338 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kincső, Gratulálok!!!! :hello: :up:

Mennyetek, és nézzétek meg az SW3-at!! Énis tegnap voltam, és messze felülmúlja az első kettőt!!! Nagyon jó! :up: :mrgreen:

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #258276 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja - 19 éve 3 hónapja #258274 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
[size=9:3ctylrmx]Nyah... kis késéssel szombat óta (t.i. péntek este behalt a net - meg a telefonvonal - és tegnap javult meg, tegnap pedig nem jutottam ide):[/size]

Május 21-én töltöttem 3. fórumos szülinapomat. 8)

Ez alkalomból szeretném megköszönni a közöttetek töltött három évet.
:arrow: A kezdeti fórumos indulás: a régi nagy vitákat, beszélgetéseket a Gondolatok topicban, a versek topic hőskorát, a színjátszózás kezdeteit, stb.
:arrow: a kőhegyi tábort, ami örökre megpecsételte a sorsomat :P (Majapók, vízhiány, források amikben nincs víz, első szabadégalatti filmnézés, paprikáskrumplik, lecsó, marhapörkölt, számháborúk, esti csövelős beszélgetések a folyosón, "ne bízz vegetáriánusra húsvásárlást", nagy alvások és pálkatapéter, kártyapartik, tengwar&quenya előadás, nagy vetélkedő (amire a győzelmi versünket azóta sem írták meg a vesztes csapatok :P ) - ki emlékszik? :wink: ha kihagytam valamit szólhattok :P
:arrow: a szegedi póttábort (cicamentés, számháború, GyU-társas, FOTR extrás DVD, stb.)
:arrow: kószás talik (éneklések, társasozások, "KSz-temetés"), noldás progi, FOTR bővített vetítés, szilveszter Brisánál
:arrow: első LEP: rohangászás, brossúraosztás, GyU-társas-vezetés, stb., majd eredménye néhány ember számára: TTT premierelőtti vetítés :wink:
:arrow: első farsang, első Várgesztes, Sci-fi & Fantasy napi humoros előadás, első Líthas, királyréti MTT-szülinap
:arrow: Ost-in-Edain-i tábor: dúnadán előadás (hooool? :P ), faültetés, tüncök felejthetetlen előadása, hobbitok, törpök humoros előadásai, tehenészés, hantalék, ezüstgarasos "harc", nazgúlos játék, stb. :wink:
:arrow: MTT-kórus kezdetei, teaházas talik, szeptember 22-i hobbitszülinap, nemtudommivoltmégősszel :)
:arrow: első Kismaros (gyilkosozáááás :P )
:arrow: második LEP: Feanor, NHE, kórus, HC-s, kalandjáték, GyU-társas vezetés II.
:arrow: második Farsang, második Várgesztes, második Líthas 8előtte "újonctali" :P ), szegedi MTT-szülinap
:arrow: Szkíták (nocomment :wink: )
:arrow: esgalmari tábor: szürketünc-csapat & csapatmunka/-szellem, Hárfa-rend, nagy beszélgetések (Ring-Eruntale-Nima-én "négyesfogat"-féle, hinták :wink: ), gitározások, utolsó napi játék & új szabályú számháború (utóbbiból a nem-utolsó-napi is :P ), Bölcsek meséi, éjszakai túra, tűzátadások-zászlófelvonások, utolsó esti előadások, stb.
:arrow: Kapolcs (csövelés első éjjel a szoba padlóján, fáklyás menetek, éneklések, spontán és kevésbé spontán fellépések, gyöngyfűzésgyöngyfűzésgyöngyfűzés, sátrazás, esti dumaparty, reggeli kajatopic "mindenkinek" a mi sátrunknál :) , stb.) majd Alsóörs (nagy dumaparty, éjjeli Balaton-fürdőzés)
:arrow: pécsi póttábor, spontán játéksarok, Folkloriáda, mászkálás a városban, dumapartik (Eldamyn akinek nincs hangja :P ), foci, számháború
:arrow: ír step a Ronanes kezdőtüncökkel, Szkíták reprodukció, Musical-est, gyertyás-tánc, Aredhel(es táncok), LEP-szervez(get)és (mmitn részemről -get-)
:arrow: Halloween (világmegváltás, óraátállítás, éneklés a hintáknál, stb.)
:arrow: novemberi pécsi szürketünctali (videózás, dumapartyk, gyilkosozás, városbancsászkálás, Árkádban csövelés, "díszkíséret" a vonathoz)
:arrow: második Kismaros: sátor a szoba közepén, csövelések az éhenkórász-szobában, vim-pár-zó-na & egyebek, éneklések, jengázások, dumcsizások
:arrow: harmadik LEP: kalandjáték & segítőim (+kiállításőrzés), irodalomórák, Aredhel, Beren&Finrod, KHE, kórus, stb.
:arrow: színjátszó, MTT kórus
:arrow: harmadik Farsang (PHE), harmadik Várgesztes (dumapartyk, csövelések a banzájszoba kajatopicjában, séták a hóban, gitáááározás minden mennyiségben, dumapartyk

Hát... a teljesség igénye és a felsorolások fontossági sorrendje nélkül nagyjából ez történt velem itt az elmúlt három évben. :) Amit átéltem: sok vidám perc, rengeteg tudás, (élet)tapasztalat, nyitottság a világra, közös munkaszellem, közösségélmény, nagy viták, barátságok. Az utóbbi egy év is nagyon fontos volt számomra, úgy érzem, most értek be igazán a baráti kapcsolataim (neveket nem sorolok, szvsz akikre gondolok tudják :wink: ), másrészt talán már többet is tudtam tenni a közösségért, a T/társaságért. :)
Noshát... igyekszem továbbadni, viszonozni ezt a sok jót, de asszem lehetetlenre vállalkozom :P

Köszönöm Nektek!

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #258273 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nekünk tananyag volt a helyes tanulási formák: pld. nem szabad tanulás előtt enni (min egy óra), aztán minden félórában cserélni kell a szóbeli és az íráseli anagyot ( azt tudtátok hogy a tanárok olyanoiok mint a drogosok=mindig csak az anyag érdekli őket :D :D ), ja és ha elfáradtál akkor nyisd ki az ablakot(ne ugorj ki) és igyál meg valamilyen energiaitalt. Jók mi? volt mág több is de utána kellene néznem :x Remélem segítettem :roll: csók a csládnak(szólás) :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #258262 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Idhren írta: [size=9:3i112bhd]Gratula :) [/size]Ne szontyolodj el, nekem is volt egy ilyen időszakom, egy évvel ezelőtt, csak nekem abban nyilvánult meg, hogy nem bírtam magam rávenni a tanulásra... Nem ment. És csak mostanára rázódtam vissza a normális kerékvágásba. Úgyhogy ne csüggedj, "nyugalom, a hosszú élet ritka" :D


Segítség!
Megint nem tudom magam rávenni a tanulásra! És holnap vizsgázom! :crap:
Tippeket várok! Élet halál kérdés!
[size=9:3i112bhd](Talán le kéne jönnöm a netről? Nem jó, bámulom a plafont, zabot hegyezek, szőrszálat hasogatok helyette :? )[/size]

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #258156 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ilweran írta: három évig minden simán ment, amihez nyúltam, arannyá vált,



Szvsz a titok nyitja itt van. Ha 3 év alatt megszoktad a viszonylag kevés tanulást, akkor nagy pofon ha ez nem elég. Én megszoktam, hogy középsuliban szinte 0 tanulással viszonylag jó eredméynt érek el, és nagyon nehéz volt visszaszokni a tanulásra. Sőt, nem is biztos, h sikerült...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #258148 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ilweran írta: Már megint elkezdődött a vizsgaidőszak, és én stílusosan megint két buktával nyitottam..... :? :roll: :( Eléggé el vagyok szontyolodva, de ez most mindegy.....
Lenne egy körkérdésem, elsősorban az egyetemistákhoz, persze más is reagálhat: Szerintetek mért van az, hogy olyan szakra járok, amit szeretek, olyan dolgokat tanulok, amiket szeretek és érdekelnek, és mégis, ez a második vizsgaidőszak, hogy nem jön össze semmi. Valahogy úgy érzem, elfogyott a lendület. Nem tudom megmagyarázni, miért. A tárgyaim nem lettek nehezebbek, ugyanannyit tanulok, mint régen, mégis, három évig minden simán ment, amihez nyúltam, arannyá vált, most meg totál KO. Sokkal nehezebb tárgyakat megcsináltam már kevesebb tanulással, most meg ha meggebedek se jönnek össze a dolgok..... Úgy érzem, teljesen kiégtem, lehet hogy halasztani kéne egy évet, beiktatni egy kis szünetet, aztán folytatni.... Nem tudom, ez jó megoldás-e? Lehet hogy 16 év folyamatos tanulás után egyszer csak azt mondta az agyam, hogy kösz, elég, több már nem fér belém? Vagy mi van??? Nektek mi a véleményetek?????
300!!!!!!!


Teljesen normális érzés ez. Magam is átéltem.
Jó ötletnek tartom az egy év kihagyást, ha van lehetőséged rá. Ha nincs, akkor gondold át, hogy mi az, ami fel tud tölteni téged. Szánj ezekre időt. Ugyanis ha nincs energiád, nem fogsz tudni tanulni.

Nekem összeszorított fogakkal, nagy kínszenvedéssel sikerült befejezni az egyetemet. :D Úgy áltam munkába, hogy most legalább két évig hagyjon engem mindenki békén a tanulással. A két év most jár le, és már el tudom képzelni, hogy hamarosan elkezdjem megcsinálni a szakképzést.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #258086 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ilweran írta: Már megint elkezdődött a vizsgaidőszak, és én stílusosan megint két buktával nyitottam..... :? :roll: :( Eléggé el vagyok szontyolodva, de ez most mindegy.....
Lenne egy körkérdésem, elsősorban az egyetemistákhoz, persze más is reagálhat: Szerintetek mért van az, hogy olyan szakra járok, amit szeretek, olyan dolgokat tanulok, amiket szeretek és érdekelnek, és mégis, ez a második vizsgaidőszak, hogy nem jön össze semmi. Valahogy úgy érzem, elfogyott a lendület. Nem tudom megmagyarázni, miért. A tárgyaim nem lettek nehezebbek, ugyanannyit tanulok, mint régen, mégis, három évig minden simán ment, amihez nyúltam, arannyá vált, most meg totál KO. Sokkal nehezebb tárgyakat megcsináltam már kevesebb tanulással, most meg ha meggebedek se jönnek össze a dolgok..... Úgy érzem, teljesen kiégtem, lehet hogy halasztani kéne egy évet, beiktatni egy kis szünetet, aztán folytatni.... Nem tudom, ez jó megoldás-e? Lehet hogy 16 év folyamatos tanulás után egyszer csak azt mondta az agyam, hogy kösz, elég, több már nem fér belém? Vagy mi van??? Nektek mi a véleményetek?????
300!!!!!!!


[size=9:172vnaqy]Gratula :) [/size]Ne szontyolodj el, nekem is volt egy ilyen időszakom, egy évvel ezelőtt, csak nekem abban nyilvánult meg, hogy nem bírtam magam rávenni a tanulásra... Nem ment. És csak mostanára rázódtam vissza a normális kerékvágásba. Úgyhogy ne csüggedj, "nyugalom, a hosszú élet ritka" :D

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #258079 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Már megint elkezdődött a vizsgaidőszak, és én stílusosan megint két buktával nyitottam..... :? :roll: :( Eléggé el vagyok szontyolodva, de ez most mindegy.....
Lenne egy körkérdésem, elsősorban az egyetemistákhoz, persze más is reagálhat: Szerintetek mért van az, hogy olyan szakra járok, amit szeretek, olyan dolgokat tanulok, amiket szeretek és érdekelnek, és mégis, ez a második vizsgaidőszak, hogy nem jön össze semmi. Valahogy úgy érzem, elfogyott a lendület. Nem tudom megmagyarázni, miért. A tárgyaim nem lettek nehezebbek, ugyanannyit tanulok, mint régen, mégis, három évig minden simán ment, amihez nyúltam, arannyá vált, most meg totál KO. Sokkal nehezebb tárgyakat megcsináltam már kevesebb tanulással, most meg ha meggebedek se jönnek össze a dolgok..... Úgy érzem, teljesen kiégtem, lehet hogy halasztani kéne egy évet, beiktatni egy kis szünetet, aztán folytatni.... Nem tudom, ez jó megoldás-e? Lehet hogy 16 év folyamatos tanulás után egyszer csak azt mondta az agyam, hogy kösz, elég, több már nem fér belém? Vagy mi van??? Nektek mi a véleményetek?????
300!!!!!!!

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.606 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére