BESZÉLGETŐS topic

Több
19 éve 10 hónapja #234786 Írta: GalenEszter
GalenEszter válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok!
Biztos sokan ismeritek már ezeket, de aki még nem, annak nagyon jó szórakozás így Karácsony táján! :)

www.leoburnett.hu/karacsony/
www.irlmeier.de/bird.swf

Boldog Karácsonyt! :lol:

"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #234779 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alcarcalimo írta:

Toma gazda/Vöröspuli írta:

Ringbearer/HordóGyűrűző:) írta: hát egen én a magam permíje vagyok, de az aki permí néven fut,
az égegyadtavilágon shemmi közöm hozzá!!! :shake: :D

hogy bizonyítsam be?? :D


Bevallom én vagyok az a permí homokkő mely Alsóörsön is megtalálható.

:lol:

Úristen, ez de rossz... :mrgreen: akár _Neo öcsém is mondhatta volna... (vagy én...)

Jut eszembe, _Neo poén:
Mi lett volna, ha annak idején a faló a föld alatt gurul?
???
Az lett volna a világ első meTRÓJA...

(c) by _Neo, 2004-12-21, Budapest, :D


az enyém (c) Vezér :wink:

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #234778 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Toma gazda/Vöröspuli írta:

Ringbearer/HordóGyűrűző:) írta: hát egen én a magam permíje vagyok, de az aki permí néven fut,
az égegyadtavilágon shemmi közöm hozzá!!! :shake: :D

hogy bizonyítsam be?? :D


Bevallom én vagyok az a permí homokkő mely Alsóörsön is megtalálható.

:lol:

Úristen, ez de rossz... :mrgreen: akár _Neo öcsém is mondhatta volna... (vagy én...)

Jut eszembe, _Neo poén:
Mi lett volna, ha annak idején a faló a föld alatt gurul?
???
Az lett volna a világ első meTRÓJA...

(c) by _Neo, 2004-12-21, Budapest, :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #234776 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ringbearer/HordóGyűrűző:) írta: hát egen én a magam permíje vagyok, de az aki permí néven fut,
az égegyadtavilágon shemmi közöm hozzá!!! :shake: :D

hogy bizonyítsam be?? :D


Bevallom én vagyok az a permí homokkő mely Alsóörsön is megtalálható.

:lol:

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #234774 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

gilloth írta: előszöris bár OFF de mindenkinek BBK!!!! :fenyő: szeretet: :béke:

Kér(d)ésem a következő:
Kérnék szépen vkit, h SZÉPEN LASSAN, NAGYON NAGYON EGYSZERŰEN :heu: és részletesen elmagyarázni az MSN beszerzését, azaz, hogyan lehet hozzá címet szerezni, v passportot v mit..... :hein: :hein: :szépennéz: :cockerspánieltekintet:

Előre is köszönöm - hantale le!!!!! :D


Ha gondolod, priviben lépésről lépésre követem a műveletet :D És segítek.. :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #234762 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
hát egen én a magam permíje vagyok, de az aki permí néven fut,
az égegyadtavilágon shemmi közöm hozzá!!! :shake: :D

hogy bizonyítsam be?? :D

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #234747 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gil: érdemes hotmailes címet nyitni hozzá, azt használni msncímnek, mert akkor nem kell bajlódni a passport igazolvánnyal, vagy mivel..

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #234723 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Neked is, Kollegilloth:)

itt a link...

messenger.msn.com/

szerintem innen menni fog, csak egy élő e-mail cím kell hozzá, onnan meg ki fogod tapasztalni nagyon hamar:) Sok sik!!!

Alcar

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • gilloth
  • Látogató
  • Látogató
19 éve 10 hónapja #234721 Írta: gilloth
gilloth válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
előszöris bár OFF de mindenkinek BBK!!!! :fenyő: szeretet: :béke:

Kér(d)ésem a következő:
Kérnék szépen vkit, h SZÉPEN LASSAN, NAGYON NAGYON EGYSZERŰEN :heu: és részletesen elmagyarázni az MSN beszerzését, azaz, hogyan lehet hozzá címet szerezni, v passportot v mit..... :hein: :hein: :szépennéz: :cockerspánieltekintet:

Előre is köszönöm - hantale le!!!!! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #234719 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Népek, lett Gmail címem: silmarien78@gmail.com ... És vannak szabad meghívóim, szóval ha valaki szeretne Google Mail-t (1GB tárhely, angol nyelvű), akkor írjon (emailt, ne privit!)... :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #234714 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Halloween-es képeim végre felkerültek.... :roll: :)

kep.tar.hu/leli/50001594#2

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #234682 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szeretnek egy kis karacsonyi dallal kedveskedni Nektek (nem en eneklem, ugyhogy hallgathato ß))

Letoltheto innen: Karacsonyi hudenagyon meglepetesdal

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #234667 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Egy kis érdekesség

Boldog karácsonyt! :D

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #234662 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ringbearer/HordóGyűrűző:) írta:

Ben Kenobi írta:

Dodie írta:

Ringbearer írta: permí...



hmmhmmm:D

Gyanúúúús.... :mrgreen:


Ááááááá :D :D
Nem én vaggyok!!! még Alyr csokijából is ettem!! :o

Ez nem bizonyít semmit! Nem hiszem, hogy permí olyan kíváncsi lenne tulajdon kilétére! :twisted:

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #234659 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Drizzt írta: Nevezzük el akkor Ringet Permí2nek...


Mindenki egy permi :D Csak másképp :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #234645 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nevezzük el akkor Ringet Permí2nek...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #234644 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ringbearer/HordóGyűrűző:) írta:

Ben Kenobi írta:

Dodie írta:

Ringbearer írta: permí...



hmmhmmm:D

Gyanúúúús.... :mrgreen:


Ááááááá :D :D
Nem én vaggyok!!! még Alyr csokijából is ettem!! :o

Hehe... akkor nagyon jól álcázod magad. :mrgreen: :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #234640 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben Kenobi írta:

Dodie írta:

Ringbearer írta: permí...



hmmhmmm:D

Gyanúúúús.... :mrgreen:


Ááááááá :D :D
Nem én vaggyok!!! még Alyr csokijából is ettem!! :o

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #234638 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben Kenobi írta: Milyen jó ötlet. Az a baj, hogy lvalszeg addigra mindenki megunná, de amúgy perminek tetszik az ötlet.


Permínek vagy neked tetszik? :twisted: :P

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #234633 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sirgon Esgalnor írta: Perminek meg üzenem, hogy ha táborig húzza, akkor be lehet írni a keretjátékba az össznépi permi vadászatot. Beleg szívesen átadja a szerepét gondolom.

Milyen jó ötlet. :D Az a baj, hogy lvalszeg addigra mindenki megunná, de amúgy perminek tetszik az ötlet. :D

Dodie írta:

Ringbearer írta: permí...



hmmhmmm:D

Gyanúúúús.... :mrgreen:

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #234569 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Permí írta: Hm-hm.
Kismaroson sem kaptam tippeket, ellenben sikerült kifürkésznem a jónép gondolatait: mindenki az mellett kardoskodik, hogy "Á, engem aztán nem érdekel, ki az a Permí, de tényleg!", de...
1) Akkor mi a magyarázat arra, hogy nem is egyszer szóba hozott a jónép (és nem is csak Kismaroson)? Pölö.
2) Alyrnak úgy sincs ennyi tábla csokija :arrow: minél többen jelentkeztek nála, a korlátolt csoki- mennyiség annál többetek közt oszlik meg.
Egyébként, Ery! Tudok az IP-cím dologról. Á, te nem nézted meg, ugye??? Ennyit a becsületről meg, hogy álljuk a szavunkat...

Na jó, ígértem valamit Silnek:
Silnek nem csak a billentyűzete jár.

:arrow: De aki nekiáll IP-címet nézegetni, arra úgyis rájövök. Hogy hogyan, az Permí dolga.
:arrow: Ha megnézitek az IP- címet az mégiscsak az érdeklődés jele. :twisted: Igaz, Ery? :twisted:

Ringbearer írta: permí...


hmmhmmm:D

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #234568 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ery írta:

Permí írta: Hm-hm.
Kismaroson sem kaptam tippeket, ellenben sikerült kifürkésznem a jónép gondolatait: mindenki az mellett kardoskodik, hogy "Á, engem aztán nem érdekel, ki az a Permí, de tényleg!", de...
1) Akkor mi a magyarázat arra, hogy nem is egyszer szóba hozott a jónép (és nem is csak Kismaroson)? Pölö.
2) Alyrnak úgy sincs ennyi tábla csokija :arrow: minél többen jelentkeztek nála, a korlátolt csoki- mennyiség annál többetek közt oszlik meg.
Egyébként, Ery! Tudok az IP-cím dologról. Á, te nem nézted meg, ugye??? Ennyit a becsületről meg, hogy álljuk a szavunkat...

Na jó, ígértem valamit Silnek:
Silnek nem csak a billentyűzete jár.

:arrow: De aki nekiáll IP-címet nézegetni, arra úgyis rájövök. Hogy hogyan, az Permí dolga.
:arrow: Ha megnézitek az IP- címet az mégiscsak az érdeklődés jele. :twisted: Igaz, Ery? :twisted:


Az IP cím megtekintése nem több puszta érdeklődésnél, tekintve, hogy semmi komoly le nem szűrhető bele, így az ügy továbra is indifferens számomra. Ha voltál Kismaroson, úgy láthattad, hogy Alyr 5 azaz öt tábla csokit osztott ki azok között akiket nem érdekel ki vagy. Én is kaptam belőle :P

Ui: Megígértem, hogy nem nézem meg? Megígértem, hogy nem hozom nyilvánosságra?

Amúgy Eldamynt üdvözlöm :P


basszus. kaphattam volna csokit. Ezt a nevet most láttam először, tehát nem is érdekelhet ki ez:DDDD

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #234559 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nem szoktam nézni a Multimilliomost, de most megy a TV, és mit mond be a csaj?

"Legközelebb már csak jövőre lesz Multimilliomos, január 3-án" :D

Jéé, mindjárt idén van :D (avagy átléptem a 2000-es határt :) -- ööö,,ű Y2K van is a monitoromnál....)

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #234548 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
na, annyit a karácsonyról, hogy lehet hogy holnap apámnak dolgoznia kell,
mert rohadt nagy gáz van a cégnél!
permí iszonyú dühös. :evil:

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #234538 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Permí írta: Hm-hm.
Kismaroson sem kaptam tippeket, ellenben sikerült kifürkésznem a jónép gondolatait: mindenki az mellett kardoskodik, hogy "Á, engem aztán nem érdekel, ki az a Permí, de tényleg!", de...
1) Akkor mi a magyarázat arra, hogy nem is egyszer szóba hozott a jónép (és nem is csak Kismaroson)? Pölö.
2) Alyrnak úgy sincs ennyi tábla csokija :arrow: minél többen jelentkeztek nála, a korlátolt csoki- mennyiség annál többetek közt oszlik meg.
Egyébként, Ery! Tudok az IP-cím dologról. Á, te nem nézted meg, ugye??? Ennyit a becsületről meg, hogy álljuk a szavunkat...

Na jó, ígértem valamit Silnek:
Silnek nem csak a billentyűzete jár.

:arrow: De aki nekiáll IP-címet nézegetni, arra úgyis rájövök. Hogy hogyan, az Permí dolga.
:arrow: Ha megnézitek az IP- címet az mégiscsak az érdeklődés jele. :twisted: Igaz, Ery? :twisted:


Az IP cím megtekintése nem több puszta érdeklődésnél, tekintve, hogy semmi komoly le nem szűrhető bele, így az ügy továbra is indifferens számomra. Ha voltál Kismaroson, úgy láthattad, hogy Alyr 5 azaz öt tábla csokit osztott ki azok között akiket nem érdekel ki vagy. Én is kaptam belőle :P

Ui: Megígértem, hogy nem nézem meg? Megígértem, hogy nem hozom nyilvánosságra?

Amúgy Eldamynt üdvözlöm :P

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #234533 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Esik a hó!!! :) :) :)
[size=9:116v2jhu]Ugyan nem marad meg sokáig, de legalább esik! :) [/size]

Fehér karácsony-előttiesténk van :)

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja - 19 éve 10 hónapja #234532 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Permí, nem _unod_ még? :roll:

[size=9:1gl8f3wx]ééés... 666 hozzászólás :D :twisted: [/size]

[size=9:1gl8f3wx]ezt inkább ide, hozzászerkesztem ;) [/size]

itt reggeltől szakad a hó.. szegény chatesek, nekik már részletesen leírtam :twisted:

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #234515 Írta: Natalyen Ectelë
Natalyen Ectelë válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nos, az itteni témától eltérően, csak betértem Boldog Karácsonyt kívánjak mindenkinek. Azért most, mert holnap szerintem nem leszek... Továbbá, szerintem új év után jelenek meg, úgyhogy, előre is BUÉK :cheers: :wink:
Tudom, van erre egy külön topic (vagy kettő...) de azért lássátok, gondolok Rátok :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #234512 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ery írta: Az első helyettesem Ulmo.
Alcar: gondolj csak bele a tábor után mennyire jönne ki jól, ha ezt a sorrendet megfordítanám?
Más: a szemem nem fényérzékeny, ez csupán bámulós propaganda!

Nem fényérzékeny a szemed. Életemben először sajnállak, szegény szegény öreg vak Melkor. Szóval ezért viselsz fekete szemüveget még Angbandban tárnáiban is! Én meg azt hittem, hogy a cool fenyegető kinézet miatt...

Perminek meg üzenem, hogy ha táborig húzza, akkor be lehet írni a keretjátékba az össznépi permi vadászatot. Beleg szívesen átadja a szerepét gondolom.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #234504 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Permí írta: :arrow: De aki nekiáll IP-címet nézegetni, arra úgyis rájövök. Hogy hogyan, az Permí dolga.


Aruld mar el, draga szakavatott baratom, hogy hogy a rakba jossz ra, ha valaki megnezi az IP cimedet? ß) De tenyleg erdekel, no... Security rulz

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.441 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére