BESZÉLGETŐS topic

Több
19 éve 10 hónapja - 19 éve 10 hónapja #232422 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Drowse / Gurrisurye írta: én példának okáért nem tartom humorosnak, ha embereket azért fikázunk, mert nem tudják, mi az a qwenya-nyelv, vagy ilyesmikért, mert amiket lentebb írtak sokan, azok nagyjából ilyenek voltak. egy éve még én is furcsán néztem volna, ha valaki a tengwákról kezdett volna nekem beszélni, de ettől még nem voltam rosszabb senkinél....
[size=9:lwr10p8z](vagyez emtétés körökben jó pont, ha szidok mindenkit, aki nem mtt-s?)[/size]

ahogy Alcar mondta: mi rajongók vagyunk

ne várjuk el az egész világtól, hogy az legyen

és ha már az a cél, hogy sok emberrel ismertessük meg Tolkien világát, legalább annyi legyen bennünk, hogy akiket "meg kell téríteni", ne úgy kezeljük, mint hülye gyökereket, mert ezzel a hozzáállással nem lehet ilyesmit csinálni....

amúgy meg ezek után senki ne háborogjon, ha leelitistázzák :P

fel lehet háborodni valamilyen szinten, de mi_ITT_ezen a fórumon_ képviseljük a Tolkien-rajongókat

félreértés ne essék, nekem nincs bajom senkivel, de ez a hozzáállás iszonyatos

Te valahol istentelenül el vagy tévedve!! MILYEN hozzáállás??? Ki sértegetett/nézett le bárkit is??? 3szor olvastam át amit írtunk, és nem értem honnan jött le neked ebből az, hogy mi lenéztük azokat, akikkel beszéltünk..
megosztottunk náhány párbeszédet, amit mi humorosnak tartottunk(ó, kérlek bocsásd meg ha nem volt az!!), és ezzel senkit és semmit nem akartunk megbántani, sem lenézni. És a stílus amit megengedtél magadnak.. na mind1. Marhára félreértettél minket, ez nem baj, de még ügyet is csináltál belőle.

Cica: veled messzemenőkig egyetértek. Valami kezd itt marhára elromlani...

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #232421 Írta: Estelio
Estelio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Rabyn: A barátnőm is nagy GyU rajongó volt és még most is az, de mióta szerelmes azóta nem lehet vele ilyenekről beszélni, pedig ha tehetném folyton erről beszélnék.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #232420 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Senki ne sértődjön meg, de mostanában egyre rosszabb érzéssel jövök fel a fórumra: az egyik topicba temetünk, a másikban beszólogatunk, a harmadikban mit-tom-én. És az egyik azért sértődik be, a másik meg ezért, mindenkinek csömöre van, depressziós (vagy legalábbis az szeretne lenni, mert az milyen jó), világfáj, mindent-jobban tud és mindezek mellett vérig sértett.

Gyerekek egymással, egymásért vagyunk vagy egymás ellen???

Ad1. aki ebből ítél meg minket, hogy viccelődünk azon, hogy mit hallottunk, annak egészségére - nem nagyon tud érdekelni, mert akkor szemernyi humorérzéke sincs

Ad2. mostanában mindenki azzal dobálódzik, hogy jaj, mit gondolnak rólunk, ha ezt meg ezt csináljuk - megjegyzem: nem csináltunk semmit másképp annak előtte (mondjuk az első lep előtt), mint most - akkor is voltak "bandázások". Aki meg nem akar "bandázni", annak ott a TK, meg a félévenkénti konferenciák.

Ad3. aki először jön az oldalra és lövése sincs Tolkienről, az nem a beszélgetős topicban fog kezdeni, hanem megnézi a főoldalon a fellelhető infókat - ha mégis, és ebből von le messzemenő következtetést, akkor ugrás az első pontra.

A másik dolog, ez a régi-újak, új-újak, anyámkínja - ezt most a no comment kategóriába sorolom.
De amit megjegyzek még, hogy ezek a dolgok, amik mérgezik a társaságot, és nem az általatok boncolgatott témák. Pont.
[mindez - természetesen - magánvélemény volt, ami már nagyon *** a csőrömet]

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #232419 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szeretnék megkérni mindenkit, aki ír blogot, hogy a lenti linken lévő kérdőívet töltse ki!!!!

A kérdőív névtelen, a válaszokhoz csak én férek hozzá. [size=9:b3u3fc8t](meg Jaco, de mivel névtelen a cucc, teljesen mind1:) )[/size]
[size=9:b3u3fc8t](iskolai feladat permínek)[/size]

jacopo.uw.hu/blogkerdoiv/index.php

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #232418 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Egyébként én ezért nemtok beszélgetni az osztálytársaimmal (mmint amit leírtunk az elején)
Pk mindent tudnak a sminkröl, a divatrol, a kocsikról.
Én meg sokmndent a könyvekröl és a filmkeröl:DD

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #232417 Írta: **Shaman**
**Shaman** válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hozzám illik ez a lány, kedden talizom is vele. :P PPP

ZÚGÓVÖLGY-ARANY OLDALAK

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #232415 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
... nem igaz, hogy nem veszitek észre a maró gúnyt trinkler szövegében... vagy csak én vagyok jóhiszemű???

Drowse: ott a pont...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #232414 Írta: Estelio
Estelio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nyugi nekem is voltak baklövéseim, én például mikor A szövetsége ment és a tv-ben volt valami előzetes, felkiáltottam hogy jé ez tök jó lehet biztos írnak majd belőle könyvet is. Erre keresztapám: már írtak kb 30 évvel ezelőtt. Hát ég a pofám e miatt azóta is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #232413 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

trinkler írta: Igazatok van
Rohadt egy utolsó paraszt mindenki, aki nem ismeri a Gyűrűk Urát, vagy csak a filmet látta, nem beszél semmilyen tünde nyelvet, és dögöljön meg az összes ilyen visszamaradott entitás!!!!
A másik: ez az egész felfogás annyira illik az MTT célkitűzéseihez, hogy még! ;)
Hajrá, csak így tovább!!! Lelkesítsétek csak az érdeklődőket! Igaz, nem tudom, milyen fényt vet a társaságra, ha neadjisten valaki olyan vetődik erre, akit tényleg érdekelnek Tolkien művei, ismeri is őket, és nem csak egy ürügynek használja arra, hogy elbandázgasson a cimbikkel.
Hivatalos Tolkien-oldal rúlz!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
(Akinek nem inge, ne vegye magára! azoktól bocsi!)


Trinkler: ezt most tényleg komolyan gondolod, vagy mint sokszor, nekem nem működik a humorérzékem?
ha nem, akkor is van egy baj a szövegedben: soha, semmilyen körülmények közt ne átkozódj, és ne kívánj másoknak rosszat!!

Tolkien: nekem alapvetően azzal van a bajom, hogyha valaki, anélkül, hogy olvasta, látta volna, ítéli el az egész életművet, különösen most, hogy abszolút mértékben rendelkezésre állnak alapdolgok. Én míg nem láttam, nem olvastam, egy félreértés miatt viszolyogtam a GYU- tól (szerepjátékok durvább fajtái miatt, de aztán valaki elmagyarázta nekem, hogy hol van az elgondolásomban a hiba- szerepjátékokat és a fantasyt, valamint Tolkient illetőleg- , és egy tök jó majdnem hajnalba nyúló beszélgetés lett belőle..)

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #232409 Írta: Estelio
Estelio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nekem a Taxiban volt hasonló élményem a muki megkérdezte honnan jövünk és ugye mondtam hogy a MOM parkból. Kérdzete hogy mi volt ott mondtam hogy A GyU maraton. Erre a pasas:
-Az két részes, nem?
Azt hittem ott rögtön meghalok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #232408 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
én példának okáért nem tartom humorosnak, ha embereket azért fikázunk, mert nem tudják, mi az a qwenya-nyelv, vagy ilyesmikért, mert amiket lentebb írtak sokan, azok nagyjából ilyenek voltak. egy éve még én is furcsán néztem volna, ha valaki a tengwákról kezdett volna nekem beszélni, de ettől még nem voltam rosszabb senkinél....
[size=9:353h3tbk](vagyez emtétés körökben jó pont, ha szidok mindenkit, aki nem mtt-s?)[/size]

ahogy Alcar mondta: mi rajongók vagyunk

ne várjuk el az egész világtól, hogy az legyen

és ha már az a cél, hogy sok emberrel ismertessük meg Tolkien világát, legalább annyi legyen bennünk, hogy akiket "meg kell téríteni", ne úgy kezeljük, mint hülye gyökereket, mert ezzel a hozzáállással nem lehet ilyesmit csinálni....

amúgy meg ezek után senki ne háborogjon, ha leelitistázzák :P

fel lehet háborodni valamilyen szinten, de mi_ITT_ezen a fórumon_ képviseljük a Tolkien-rajongókat

félreértés ne essék, nekem nincs bajom senkivel, de ez a hozzáállás iszonyatos

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #232406 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Segítség emberek!!!!!!

Apukám feltelepített egy vírusirtó programot (Norton Systemworks2005) és nem tudom, de sztem vmit rosszul csinált meg. Ennek eredménye az, hogy minden mappa/fájl eltűnt a D:- illetve a G:mehajtónkról. És ezeken a meghajtókon voltak a mappáink és nagyon fontos dolgokat vesztettünk el vele. Helyettük, mikor a D-t kinyitom, akkor egy vírus nevű mappa van csak benne, azon belül pedig egy Nenthust nevű tömörített fájl. Ez akkor került be, amióta apu feltelepítette ezt a cuccost.
Mit csináljak emberek?????? Baromira félek, hogy már megint azzal jönnek, hogy elrontottam vmit, mikor nem is én csináltam!!!!!!!! Segítsetek!!!! :cry: :cry: :cry: :cry:

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #232402 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
maximálisan egyet kell értenem az utolsó jó pár felszólalóval, :mrgreen:
Drágaszágok... mi, ha úgy tetszik: JRRT fanok vagyunk... sokunknak kisujjában vannak Tolkien művei, a film, miegymás... ellenben vannak ugye mások, akiket netán egyéb érdekel legalább olyan behatóan, mint minket a Professzor életműve s munkássága. No, ha ők néznének le minket? Az ő szemszögükből teljesen jogosan? Hmm??? Teszem azt egy Garfield rajongó kiakadna, mert nem tudjuk, hogy mikor készült az első Garfield cartoon? Mit szólnánk?

No persze vannak "vadhajtások", pl. az ne nagyon vakogjon a GYU-ról, aki 1) nem látta, 2) pláne nem olvasta, de hát nekik tényleg az eszükhöz kell mérni... (mármint ha látatlanban véleményt nyilvánítanak).

Mi mások vagyunk. Szerencsére. Ugye? UGYE????

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #232394 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Drágáim, még mielőtt kitörne a háború: nyugiiiii!

Senki nem mondta, hogy bunkók, hülyék, sötétek stb-k lennének azok, akik nem ismerik a GyU-t vagy Tolkien prof-ot, egyszerűen leírták a tapasztalataikat és a "megnemértettségüket". Sokan pont ezek miatt kerültünk ide a fórumra. Nincs szó itt semmiféle rossz dologról.
A humoros oldalát mutatták be nekünk lentebb.

Kriszana meg pusztán azt nem értette, hogy mit éreztek ebben ennyire bántónak.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #232391 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kriszana: most vagy nagyon nem vagy képben, vagy nagyon cinikus akartál lenni? :hein: :roll:
[size=9:1k8g7qn0](bár ha cinizmus volt részedről, akkor Trinklernek (sajnos) eléggémód igaza van)[/size]

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #232386 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

trinkler írta: Igazatok van
Rohadt egy utolsó paraszt mindenki, aki nem ismeri a Gyűrűk Urát, vagy csak a filmet látta, nem beszél semmilyen tünde nyelvet, és dögöljön meg az összes ilyen visszamaradott entitás!!!!
A másik: ez az egész felfogás annyira illik az MTT célkitűzéseihez, hogy még! ;)
Hajrá, csak így tovább!!! Lelkesítsétek csak az érdeklődőket! Igaz, nem tudom, milyen fényt vet a társaságra, ha neadjisten valaki olyan vetődik erre, akit tényleg érdekelnek Tolkien művei, ismeri is őket, és nem csak egy ürügynek használja arra, hogy elbandázgasson a cimbikkel.
Hivatalos Tolkien-oldal rúlz!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
(Akinek nem inge, ne vegye magára! azoktól bocsi!)

szia :D
mondd, ki dühített föl ennyire?
Kire haragszol?
(Nem mondom, hogy nem lehet oka a haragodnak)
de ISten hozott közöttünk!
Reméljük, jól fogod itt érezni magad 8)

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #232384 Írta: Trinkler
Trinkler válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Igazatok van
Rohadt egy utolsó paraszt mindenki, aki nem ismeri a Gyűrűk Urát, vagy csak a filmet látta, nem beszél semmilyen tünde nyelvet, és dögöljön meg az összes ilyen visszamaradott entitás!!!!
A másik: ez az egész felfogás annyira illik az MTT célkitűzéseihez, hogy még! ;)
Hajrá, csak így tovább!!! Lelkesítsétek csak az érdeklődőket! Igaz, nem tudom, milyen fényt vet a társaságra, ha neadjisten valaki olyan vetődik erre, akit tényleg érdekelnek Tolkien művei, ismeri is őket, és nem csak egy ürügynek használja arra, hogy elbandázgasson a cimbikkel.
Hivatalos Tolkien-oldal rúlz!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
(Akinek nem inge, ne vegye magára! azoktól bocsi!)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #232379 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
én nemtom, de nekem ez nem ilyen hű de nagy probléma

most akkor valakik szerint, akik pl mindent tudnak a Star Trekről, én hülye tapló vagyok, csak mert nemtom mely'k ufó kicsoda, és mit miért csinál?

vsz nem olyan egyértelmű, hogy mindenki ismerje a GyU-t, úgy, ahogy itt a legtöbben

nem várhatjuk egy laikustól, hogy elsőre mindent megértsen :roll:

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #232374 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
És én még hozzátenném azt is, hogy (első film után)
- Tudod a Gyűrűk Ura
- az mlyik?
- Amiben van az a pici figura tudod, a a gülüszemű.
- Jaaa tuuudom amiben annak a csövesnek van az a szőke meg a barna csaja, de még is a szőkével van végig mert a barna otthon maradt.
- Mi?
- az a csöves, aki felszedi a kölyköket abban a kocsmában.
- Aragorn?
- Ja asszem ugy hívták.
- ....
- De nagyon tutik voltak azok a randa izék abba abányába ahol a varázsló kinyiffant.
- ja..
- Te tod mit nem értek?
- Mit?
- Hogy lehet egy filmnek ilyen hülye vége??

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #232372 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ranamarth (Endóriel) írta: Egy átlag ember és egy MTT-s beszélgetése Tolkien-ról:(röviden)
-Szvsz nagyon jó író volt...
-az meg ki? 8O
-...a quenya és a sinda nyelvek különbsége érezhető mégis...
-mi van?
-quenya nyelv...
-az meg mi?
-a "tünde" nyelv...
-milyen?
-az,amit a filmben beszéltek...
-melyikben?
-A Gyűrűk Urában!
-az melyik?
-ahol a hobbitok...
-azok kik?
-azok az alacsony figurák...
-ja,az csatás,szerelmes,halandzsa nyelves film?
-az. :evil:

Bocsi,hogy ideírtam,csak röviden felvázoltam az osztálytársaim viszonyát Tolkien-hoz. :?


:D ehhez még hozzá jön az is, hogy ha megtudják, hogy szereted, nem mulasztják el közölni, mi NEM tetszett nekik a filmben, valamint, milyen "frankó" volt a csata, csak kevés volt a vér, és minden újonnan kijött film(most már ugye ez nem áll, de én 2 évig tűrtem..) megnézése után GRATULÁLNAK. És én mindig elmondom, hogy köszönöm, nem én rendeztem.

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #232367 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
"Felhívás"

Kedves Te, aki jössz Kismarosra! :wink:
Az ajándékon kívül, amit annak adsz, akit húztál, légyszíves hozz magaddal:
:arrow: 1 db kisgyerekkori fényképet, amit a többiekével elkeverünk, és a népnek ki kell találni, kit ábrázolnak a körbeadott képek. Miután kitaláltuk - vagy bevallotta az illető :) -, bemutatkozik a képen lévő egyén nagyított mása. :wink:
:arrow: és karácsonyfadíszeket.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #232354 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Egy átlag ember és egy MTT-s beszélgetése Tolkien-ról:(röviden)
-Szvsz nagyon jó író volt...
-az meg ki? 8O
-...a quenya és a sinda nyelvek különbsége érezhető mégis...
-mi van?
-quenya nyelv...
-az meg mi?
-a "tünde" nyelv...
-milyen?
-az,amit a filmben beszéltek...
-melyikben?
-A Gyűrűk Urában!
-az melyik?
-ahol a hobbitok...
-azok kik?
-azok az alacsony figurák...
-ja,az csatás,szerelmes,halandzsa nyelves film?
-az. :evil:

Bocsi,hogy ideírtam,csak röviden felvázoltam az osztálytársaim viszonyát Tolkien-hoz. :?

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #232297 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Most módfelett szomizok a TK miatt. Megejthetnénk azért a talit. Vagy nem?

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #232279 Írta: Estelio
Estelio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Elég egyszerű emberek is élnek Mo-n én sem igazán szeretem a kereskedelmit, nem is nagyon nézem, néha filmeket amiket nem akarok tk-ból kivenni, de mondják páran hogy egy csomót kivágnak belőlük. Nekem csak a Hatodik érzéknél tünt fel, mert azt előtte már láttam és teljesen értelmetlen lett tőle, de volt akinek ez fel sem tűnt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #232273 Írta: amberblood
amberblood válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Estelio írta: Igen, teljesen egyet értek veled. De sokan biztosan nem is vették ezt észre azok közül akik csak nézik a műsort és A Gyűrűk Uráról mit sem tudnak, és ezek vannak többen, nekik fel sem tűnt. A mi szemünkben ez nagy lebőgése a médiának de akik nem ismerik azoknak úgyis mindegy, vagy nem ?


...naja... mondjuk az én szememben már párszor lejáratta magát a kereskedelmi média... csak picit sajnálom azokat, akik ezt nézik, elhiszik stb...

"Szép a tavasz és szép a nyár is,
de szebb az ősz s legszebb a tél..."

/J.A./

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #232268 Írta: Estelio
Estelio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Igen, teljesen egyet értek veled. De sokan biztosan nem is vették ezt észre azok közül akik csak nézik a műsort és A Gyűrűk Uráról mit sem tudnak, és ezek vannak többen, nekik fel sem tűnt. A mi szemünkben ez nagy lebőgése a médiának de akik nem ismerik azoknak úgyis mindegy, vagy nem ?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja - 19 éve 10 hónapja #232267 Írta: amberblood
amberblood válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Estelio írta: Borzalom, észrevettétek hogy mikor beszúrtak néhány jelenetet A Gyűrű Szövetségéből azt írták fel hogy: Ezek a jelenetek A Két toronyból vannak. Az összes hajam égnek állt.


Hát igen... minimális utánajárás nélkül hablatyolnak össze minden hülyeséget és persze ezt látja az ország népe...

...nem ártana, ha valaki hozzáértő lektorálná az ilyen műsorokat...
...jó lehet, hogy "a szomszéd különlegesennagyonérdekesésfontos tehenének kimúlásához" vagy ahhoz hogy Annuska kiöntötte a naraforgóolajat (vagy nem ilyenekről szól ez a műsor???) nem kell végzettség, de ez esetben mégiscsak irodalomtudományról beszélünk...

...vagy nincs igazam??

"Szép a tavasz és szép a nyár is,
de szebb az ősz s legszebb a tél..."

/J.A./

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #232262 Írta: Estelio
Estelio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Borzalom, észrevettétek hogy mikor beszúrtak néhány jelenetet A Gyűrű Szövetségéből azt írták fel hogy: Ezek a jelenetek A Két toronyból vannak. Az összes hajam égnek állt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #232234 Írta: amberblood
amberblood válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
hogy én mikről maradok le... ez van, ha az ember nagyon nem kedveli a kereskedelmi médiát...
...felülvizsgálom e hitvallásomat...

[size=9:235z9ftc]na jó, lehet, hogy inkább mégsem[/size] :wink:

"Szép a tavasz és szép a nyár is,
de szebb az ősz s legszebb a tél..."

/J.A./

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #232233 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
FIGYELEM, FIGYELEM, FONTOS SZOLGÁLATI KÖZLEMÉNY!!!!
A Zöld Macskában csőtörés történt, így a holnapi TK elmarad! Légyszives adjátok tovább mindenkinek, akivel beszéltek!

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.484 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére