BESZÉLGETŐS topic

Több
20 éve 3 hónapja #201067 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ügyi vagy kriszana!!!!! :)

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #201064 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

elodyke írta: gratula! Kriszana nagyon ugyi vagy
de ennek ellenére :P
mert nekem még sok van hátra :P

Nekem még több van hátra :P
Szóval én is gratula kriszana! :D

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #201056 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Adelard írta: Léli: nyugi érettségin állítólag még a legszemetebb tanárok is rendesek
(legalábbis remélem!! :roll: :D )


Megerősithetem :)
egy osztálytársam a hidegháborút kapta, és elkezdett bezsélni a Zanussi és a Lehel hűtőgépgyár harcárol :)
Átment :) ))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #201055 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
gratula! Kriszana nagyon ugyi vagy
de ennek ellenére :P
mert nekem még sok van hátra :P

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #201053 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kedveseim!

Nagyon köszönöm a sok ungabungát, és a sok drukkot az államvizsgához.
Jelentem: 5-ösre sikerült, és a mai nappal befejeztem az egyetemet :!:

Nélkületek nem ment volna :wink:

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #201043 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Az önök államformája köztársaság?
- Nem, királyság
- Tehát van királyuk?
-Tengernagynk van
- Tehát van tengerük?
-Nincsen.
-És mért üzentek hadat? Területi követelésük van?
-Igen
-Az Egyesült Államokkal szemben?
-Nem
-Nagy Britanniával szemben?
-Nem
-A Szovejetunióval szemben?
-Nem uram, Romániával szemben
-És nekik is hadat üzennek?
-Nem uram, szövetségesek vagyunk.


Ez Örkény. Csak nem tudom mibQl van, nem tom a címét, de maj utánanézek mer érdekel

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #201039 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Adelard írta: Léli: nyugi érettségin állítólag még a legszemetebb tanárok is rendesek
(legalábbis remélem!! :roll: :D )


Hát, egy kivételt tuti tudok. Drága, imádott osztályfőnökünk nem olyan, h egy cseppet is engedjen a követelményszintjéből. Ő megmondta: "nem akarok nektek érettségit ajándékozni" :roll:

Amúgy /me büszke legfiatalabb fiára, ickének 4,4 lett az érettségiátlaga :D (vagy csak a szóbelié, azt még nem tudom pontosan) Gratula, Kölyök ;)

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #201037 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Léli (Deriana) írta:

Nólindir írta: Ja és: ez kicsit nem vág a témába, meg remélem, nem fogjátok politikai izéként értelmezni, de gondoltam, megosztom veletek - most olvastam:

'56-ban, Rajk László újratemetésén látva az ünnepély jellegét, így szólt a politikus egy régi, jó ismerője: "Szegény Laci... ha ezt látná, de jól közénk lövetne!"

Felvételi rulz :mrgreen:


Bibibí, nekünk ezt a tanár órán mondta :D (fffúj, de utááálom azt a tanárt....).

Ja, és most rájöttem, hogy nem tudok nyelvtant tanulni :) Annyira összeszedetlen vagyok, h arra már nem visz rá a lélek (majd rögtönzök valamit :D ) Magyarul irány vissza a megszokodt törihez.... (valaki törje el holnapig a töritanárom lábát, pls!!! Bárkinél lefelelek (meg az egész osztály) minimum 4-esre, csak nála nem...)


Úristen feljövök és még itt is töri :P :P :x :lol:
Léli: nyugi érettségin állítólag még a legszemetebb tanárok is rendesek
(legalábbis remélem!! :roll: :D )

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #201020 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ez olyan szörnyű!!! Alig tudok naponta fél órát eltölteni a gép előtt!! Rohadtul hiányzik a Fórum, meg a chat, meg minden!!!! Komoly elvonási tüneteim vannak :bawling: :bawling: :bawling:
[size=9:34yanv12](permí éjjel dolgozik, nappal alszik...)[/size]

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #201012 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én ezt csak most látom.... húúúúúúúúúúúú kkhirályyyyy :hello:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #201008 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

NIMROCCO írta: Yahoo Mail rulzz! :D


éljen a 100 megabyte!! :) ))))))))

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #201006 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nólindir írta: Ja és: ez kicsit nem vág a témába, meg remélem, nem fogjátok politikai izéként értelmezni, de gondoltam, megosztom veletek - most olvastam:

'56-ban, Rajk László újratemetésén látva az ünnepély jellegét, így szólt a politikus egy régi, jó ismerője: "Szegény Laci... ha ezt látná, de jól közénk lövetne!"

Felvételi rulz :mrgreen:


Bibibí, nekünk ezt a tanár órán mondta :D (fffúj, de utááálom azt a tanárt....).

Ja, és most rájöttem, hogy nem tudok nyelvtant tanulni :) Annyira összeszedetlen vagyok, h arra már nem visz rá a lélek (majd rögtönzök valamit :D ) Magyarul irány vissza a megszokodt törihez.... (valaki törje el holnapig a töritanárom lábát, pls!!! Bárkinél lefelelek (meg az egész osztály) minimum 4-esre, csak nála nem...)

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #201005 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Yahoo Mail rulzz! :D

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #201001 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Aldaron (büzsü) írta: Gyerekek, figyeljétek meg a Yahoo Mail-t. ... Na ez teljesen másss... de nem tudom mit mondjak igy elsőre, de igy csak annyit, hogy lassult. de szebbnek mutat... :D


büzsü
örulj neki
felment a tárkapacitásod 100 megára ugyhogy jobb ha tetszik :D

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200999 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gyerekek, figyeljétek meg a Yahoo Mail-t. ... Na ez teljesen másss... de nem tudom mit mondjak igy elsőre, de igy csak annyit, hogy lassult. de szebbnek mutat... :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200996 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nólindir írta: Ja és: ez kicsit nem vág a témába, meg remélem, nem fogjátok politikai izéként értelmezni, de gondoltam, megosztom veletek - most olvastam:

'56-ban, Rajk László újratemetésén látva az ünnepély jellegét, így szólt a politikus egy régi, jó ismerője: "Szegény Laci... ha ezt látná, de jól közénk lövetne!"

Felvételi rulz :mrgreen:


Igen ismerős...
Vannak ilyenek, pl képzeletbeli beszélgetls akkorról amikor hadat üzentünk az USAnak, magyar ill amerikai miniszter:

- Az önök államformája köztársaság?
- Nem, királyság
- Tehát van királyuk?
-Tengernagynk van
- Tehát van tengerük?
-Nincsen.
-És mért üzentek hadat? Területi követelésük van?
-Igen
-Az Egyesült Államokkal szemben?
-Nem
-Nagy Britanniával szemben?
-Nem
-A Szovejetunióval szemben?
-Nem uram, Romániával szemben
-És nekik is hadat üzennek?
-Nem uram, szövetségesek vagyunk.

A párbeszéd nem így van, csak én így emlékszem. A lényeg azt hiszem benne van. 2. világháború rúlz :D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200994 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ja és: ez kicsit nem vág a témába, meg remélem, nem fogjátok politikai izéként értelmezni, de gondoltam, megosztom veletek - most olvastam:

'56-ban, Rajk László újratemetésén látva az ünnepély jellegét, így szólt a politikus egy régi, jó ismerője: "Szegény Laci... ha ezt látná, de jól közénk lövetne!"

Felvételi rulz :mrgreen:

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200993 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldogpókszülinap! :D

Angwen írta: Na, most rajtam a sor, hogy beírjam: itt dekkolok az iskolában, a 11-re iderendelt csoport még be se ment tételt húzni, igyexem nem nagyon megőrülni, de szerencsére már kihúztak néhányat a leghúzósabb töritételek közül...

Hehe :P Jóisaz. Na komolyan: tudod, sose szegd meg a 6/a parancsolatot! Ne parázz! 8)

Jacopo... én mondtam, hogy te se parázzá' wazze! Csak nem hittél nekem... :wink:

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200979 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Jacopo Belbo írta: az irodalmon bevezettem a "Kosztolányi-féle értékintegrál" fogalmát (remélem, Léli büszke rám :D )


Öhm, teljes mértékben... :D Ugyan én se tudom, mi ez, de nembaj :) Attól még szeretlek :)

Perme már kezd begolyózni a magyar tételektől, úgyhogy asszem ideje volna elkezdeni a nyelvtanokat.. :roll: (és közben széépen mindent elfelejteni töriből :cry: 1463-64-et azért még tudom :D )

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200975 Írta: Lamorak
Lamorak válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
FONTOS, h aki még nem jelentkezett szállásra, de szeretne, az csütörtök reggelig jelezze nekem emailben, a következő adatokkal:
1. (Polgári) név
2. Melyik éjszaká(k)ra kér szállást
3. Van-e diákigazolványa.

Aki ezt nem teszi meg, annak az elhelyezésével nem tudok foglalkozni.

Lamorak
Pantes anthrópoi tou eidenai oregontai physei.
(Aristotelés)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200972 Írta: Well-of-Souls
Well-of-Souls válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Jacopo Belbo írta: köszönet mindenkinek a drukkolásért, az érettségim jól sikeredett :)

Őszintén gratulálok, kedves Öcsém! :)
Hallgass jó sok Pink Floyd-ot, és pihenj egy nagyot!
Well

Man in general, if reduced to himself, is too wicked to be free.
Joseph de Maistre

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200970 Írta: Jacopo Belbo
Jacopo Belbo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Artemisz (Celebthil) írta:

Jacopo Belbo írta: az érettségim jól sikeredett :)


Kicsit részletesebben? :wink:

Amúgy GRATULA! :up:


köszi szépen :)
nos kérlek, ugye szóbeli cucc volt. az irodalmon bevezettem a "Kosztolányi-féle értékintegrál" fogalmát (remélem, Léli büszke rám :D ), és szemléltettem a tanárnak egy függvénygrafikonon az egészet. nem értette. :D angolon beszámoltam arról, hogy tömeggyilkosnak készülök, nyelvtanon nem történt semmi különös, informatikacuccon jöt röhögtem :D ja és az utolsó lapra egy efkú-verset írtam fel, néhány Pink Floyd és Doors idézetet, meg ilyesmi. :) vsz mindenre ötöst fogok kapni :)

"- Véges-végig csak a lebzselés vonzott az univerzum lehetőségei közül, igaz? - kérdezte Buzger John"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200967 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Jacopo Belbo írta: az érettségim jól sikeredett :)


Kicsit részletesebben? :wink:

Amúgy GRATULA! :up:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200966 Írta: Jacopo Belbo
Jacopo Belbo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
köszönet mindenkinek a drukkolásért, az érettségim jól sikeredett :) Boldog Szülinapot, Pók :)

"- Véges-végig csak a lebzselés vonzott az univerzum lehetőségei közül, igaz? - kérdezte Buzger John"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200965 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog Szülinapot Pók!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:D :hello: :bounce:

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200948 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja - 20 éve 3 hónapja #200944 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nagyon- nagyon sok boldog születsénapot erőben, egészségben Gumipók, Isten éltessen sokáig!

Nem tudom, mikor leszek újra, mert a gépem összeszedett valami vírust, lehet szervizbe vinni, netcafé meg enyhén szólva nincs túl sok...

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200935 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog szülinapot!!! :itscool:

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200926 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog Szülinapot, Gumipók!

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200925 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Béesz Icus! [size=9:37et7kwh](csakazértis)[/size]

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.559 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére