BESZÉLGETŐS topic

Több
20 éve 3 hónapja #200663 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ery írta: A holnaptól kezdődő szóbeli érettségi időszakra mindenkinek legalább akkora szerencsét kívánok, amelyben nekem volt részem annak idején!

Csatlakozom, és nagyon- nagyon sok erőt és kitartást kívánok!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200661 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Eönwë: Ne aggódj, nem gázos az ;) Se a tömeges szereplés nép előtt, sem a zenés :) (Sőt, ez utóbbi kifejezetten jó :) perme 6 évig volt énekkaros, és 4 évig zenekaros.. :) ;) )

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200659 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A zene az kell, ugyebár... :wink: :D

HAJRÁ, EÖNWË!! Manwë veled van, úgy is, mint főnök!

Én meg küldök tünde-ungabungát! :hello:

Aztán majd meséld el, milyen volt! :wink:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200656 Írta: Eönwë
Eönwë válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok..
:roll:
Izé..én egy [size=9:2avw0hc8]egész pici[/size] ungabungát kérnék sépen, ha lehet... Holnap a "sulizenekar", melyben /me is penget, potom ötszáz ember előtt játszik... Nem vagyok se a tömeg előtti zenéléshez se a szerepléshez hozzászokva.. /me picit izgul.. /me köszöni Nektek előre is..

I hate the way things change.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200653 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nyüff!

EZERSZER INKÁBB ELMENNÉK AZ ÉRETTSÉGIZŐK HELYETT TÖRIBŐL SZÓBELIZNI, MINT A HOLNAPI NÖVÉNYSZIGORLAT! :bawling: :evil:

Ery a tanúm rá, még egész jól emléxem a dolgokra.. :roll: :P


UNGABUNGA, FIÚK-LÁNYOK!!! :bounce:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200645 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A holnaptól kezdődő szóbeli érettségi időszakra mindenkinek legalább akkora szerencsét kívánok, amelyben nekem volt részem annak idején!

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200640 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Cica nyugi, ügyi csaj vagy, megcsinálod! Mindenesetre a tárgy neve tényleg borzalmas... Gondolj arra, hogy sikerülnie kell, és olyat fognak kérdezni, amit tudsz, még akkor is , ha nem vagy 100%-osan felkészülve! Nem szabad félned, mert az gátol! [size=9:1oo7dbci](Némi Agykontroll-elmélet - perme anno elvégezte, és tényleg műxik, jelesre érettségiztem anno 6 éve ;) )[/size] Ha bízol magadban és tudod, hogy mások is bíznak benned + készültél is, akkor tuti sikerül! A Tudás legyen Veled holnap! :mrgreen:

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200637 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Aeglos írta: Íme a szekta első vad hatásai...
Én megmondtam! :twisted:


Ööö...ezt még lehet fokozni!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200632 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Cica, én négyes lettem belőle...majd koncentrálok ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200630 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Drága Cica... ugyan még a tantárgy címét se igen értem, de azért tudod, hogy mennyire bírlak, ezért hát persze, hogy unga-bunga Neked!!! Nagyon ügyes legyél!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200629 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Oké...nagyon-nagyon para van, és rettentően szükségem lenne mindenféle pozitív energiára holnap 9:30tól - ugyanis, ha nem sikerül, akkor nagyon nagy bajban leszek... KB vállalkozásgazdaságtan!!! :evil: :evil: :evil: Tehát aki otthon van ebben az igen finom tantárgyban, az telepatikusan is segíthet...

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200606 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Angwen írta:

Léli (Deriana) írta: Perme volt szavazniiiii :D 8) És sikeresen szavaztam két, egymást metsző vonallal :D


Én is! Nekem is sikerült! És még ezek után vizsgálni akarják, hogy elég érettek vagyunk-e??? :mrgreen:


Igen. Tök fölösleges. Ha már szavazhatunk, akkor érettek is vagyunk! Akkor meg mi a fenének kell hülye évszámokat, meg egyéb ilyeneket megtanulni??? (bocsi Bátyó :roll: )

Ja, a másik: a magyartanáromtól megkérdeztem, h lehet-e más személyt választani a XX. sz.-i tételnél, mint aki ottvan. Reakció: "Miért, kit választanál? Csak nem Tolkient?" Mondom, de. Válasza: "Nem. Tőlem sem várható el, hogy az egész XX. századból perfekt legyek". Na, erről ennyit... :x :evil: De ha tudja, h őt akarnám választani, akkor akár fel is készülhetne belőle...... dühítő....

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200603 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Léli (Deriana) írta: Perme volt szavazniiiii :D 8) És sikeresen szavaztam két, egymást metsző vonallal :D


Én is! Nekem is sikerült! És még ezek után vizsgálni akarják, hogy elég érettek vagyunk-e??? :mrgreen:

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200602 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hajrá!


és csak annyi hoyg EDDA, és Uriah Heep RULZ!!!!

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200600 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Angwen írta:

Léli (Deriana) írta: Soksok UngaBunga hétfőre mindenkinek!!! Főleg icke kölyöknek, aki nem tanult érettségire :P és persze Drága Jacónak is ;) meg minden érettségizőnek/vizsgázónak. Én még ráérek, szerdáig :roll:


El se hiszem: közülünk mindenki második turnusos? (Kivéve persze Leguánt, akit most derekasan irigylek, amiért túl van rajta.) Köszönöm mindenkinek--mi lenne, ha töri meg magyar helyett inkább telepátiát gyakorolnék két napig, aztán egy önként jelentkezőt leültetnék egy-két tankönyv elé, hogy küldje az infot?


telepátia? lazán!... :mrgreen:

gratula az első szavazóknak!

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200595 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Léli (Deriana) írta: Soksok UngaBunga hétfőre mindenkinek!!! Főleg icke kölyöknek, aki nem tanult érettségire :P és persze Drága Jacónak is ;) meg minden érettségizőnek/vizsgázónak. Én még ráérek, szerdáig :roll:


El se hiszem: közülünk mindenki második turnusos? (Kivéve persze Leguánt, akit most derekasan irigylek, amiért túl van rajta.) Köszönöm mindenkinek--mi lenne, ha töri meg magyar helyett inkább telepátiát gyakorolnék két napig, aztán egy önként jelentkezőt leültetnék egy-két tankönyv elé, hogy küldje az infot?

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200590 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Perme volt szavazniiiii :D 8) És sikeresen szavaztam két, egymást metsző vonallal :D

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200587 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
EMC: nyilván hajrázunk! már izzítom az unga-bunga receptoraimat...hétfő, kedd és egész jövőhét!!!MINDENKI nagyon ügyes lesz, ugye? :D szóval ungbung minden 4-esnek, vagy 12-esnek és egyemistának! 8)

Sil írta: (f+g)' = f' + g'
(f*g)' = f'(x)*g(x) + f(x)*g'(x)
(f/g)' = [f'(x)*g(x) - f(x)*g'(x)] / g^2(x)
[f(g(x))]' = f'(g(x)) * g'(x)


először azt hittem rémeket látok...jajj, már itt sem lelek nyugtot...

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200583 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Arden: +361 215 91 41

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200582 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
aki jön SummerRocks-ra 17.én az kérem jelezze nekem,és mehetnénk együtt...
sürgősen kérem Tivadar számát!!!

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200577 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Suhifarok írta:

Csele írta:

Suhifarok írta: Olyaaan jó kedvem van!!!!!! :D :D :D :D


Persze, akinek már nincs suli.....


Hááát, igazából nem azéééé.... 8)
Hanem mer tali vóóólt!!!!
De nem kezdek el itt is áradozni róla! Befogom a szám! Kikapcsolok! Off, off, off.....!!!!!

Hülye vok, lálálá!!!!!!

Trálálááá!!!


Íme a szekta első vad hatásai...
Én megmondtam! :twisted:

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200563 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Angwen, Cica, icke, Jacó + továbbra is Artemisz, Csele és minden érettségiző, felvételiző, vizsgázó egyén: irdatlan nagy UNGABUNGA!!! :bounce: Nyugi, mindenki küldi Nektek a pozitív energiákat, nem lehet baj!

Sil, Te aztán profi vagy, online Analízis-oktatás... :mrgreen:

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200560 Írta: Csele
Csele válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sil írta: Csele:
(f+g)' = f' + g'
(f*g)' = f'(x)*g(x) + f(x)*g'(x)
(f/g)' = [f'(x)*g(x) - f(x)*g'(x)] / g^2(x)
[f(g(x))]' = f'(g(x)) * g'(x)

Sil:
Köszönöm!

Te egy angyal vagy!

Ha adhatnék valamit, az a szív nyugalma lenne,
melyet az élet minden pillanatában megőrizhetsz,bármi történjék veled

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200555 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Soksok UngaBunga hétfőre mindenkinek!!! Főleg icke kölyöknek, aki nem tanult érettségire :P és persze Drága Jacónak is ;) meg minden érettségizőnek/vizsgázónak. Én még ráérek, szerdáig :roll:

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200550 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Csele:
(f+g)' = f' + g'
(f*g)' = f'(x)*g(x) + f(x)*g'(x)
(f/g)' = [f'(x)*g(x) - f(x)*g'(x)] / g^2(x)
[f(g(x))]' = f'(g(x)) * g'(x)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200547 Írta: Csele
Csele válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Ha valaki esetleg tanult Analítist, nem dobna meg a deriválás alapszabályaival? Pl. Összeg deriváltja egyenlő a tagok deriváltjának összegével.
Otthon hagytam a jegyzetemet (pedig tök jó jegyzetem van), s kellene mikrohoz.
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Ha adhatnék valamit, az a szív nyugalma lenne,
melyet az élet minden pillanatában megőrizhetsz,bármi történjék veled

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200545 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Na jó...reméltem, hogy nem kell, ám mégis...
Kérek ungabungát - vállgazd, vizkomm (ezek mind hétfőn) és pszichora, ami csüt-ön lesz... :? :roll: ÁÁÁÁ, nem akarom!!!!

Angwen, tuti biztos sikerül, hisz tüncEnergiák is mennek ezerrel! :wink:

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200544 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
UNGABUNGA NEKTEK!

Kéz- és lábtörtést nem kívánok...mert nem kell az ördögöt a falra festeni... :roll: :wink:

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200540 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Angwen írta: Ha már itt tartunk, valaki támogassa lelki energiáival a szegény, szerencsétlen, nagy komoly egyetemisták által rendszeresen lesajnált érettségizőket-felvételizőket is! (Ha a keddi napot túlélem... 8O)


Melda Angwen, Drága kis Vaslány!!!
Persze, hogy támogatunk, meg ungabunga, Nolda energiák, s persze minden érettségizőnek, felvételizőnek, vizsgázónak!!! Lélekben ott leszek a fejetek felett és súgok mint állat (ha netán túl nagy marhaságot hallanátok, azt NEM az Eldatorni Ltd. Co. b. tagjai (_Neo meg én) követték el...)
Ezer drukk!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200539 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Angwen írta: Ha már itt tartunk, valaki támogassa lelki energiáival a szegény, szerencsétlen, nagy komoly egyetemisták által rendszeresen lesajnált érettségizőket-felvételizőket is! (Ha a keddi napot túlélem... 8O)


egyetértek!! :roll: nekem a szerdai napot kéne valahogy... :?

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.473 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére