BESZÉLGETŐS topic

Több
20 éve 3 hónapja #200841 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Drizzt írta: Tudtam, hogy utáltok, és hogy majd nem jön senki...áááááááá :bawling:
:P :)


Ugyan már, szeretünk, Király2 :) Csak tudod, érettségik kellős közepén (előnapján) kissé gázos ilyen. Tudom, te is mostkörül vizsgázol, de akkoris... Amúgy UngaBunga!!

Jah, és UngaBunga újdönsült fiamnak (én hülye, bolond, őrült lény, hogy fiammá fogadtam egy Malkavitát), ickének holnapra az érettségire!!! És persze midnenki másnak, akinek kell (pl. Anának államvizsgához ;) )

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200840 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Drizzt, ha mán miattad nem mennek majd a film promótál téged :P :twisted:
www.premierpark.hu/cikk.php?cikk=1007344
[size=9:3nt9bvln]Nekem is vizsgám van pénteken, pedig jó film lehet[/size] :(

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200838 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Drizzt írta: Tudtam, hogy utáltok, és hogy majd nem jön senki...áááááááá :bawling:
:P :)


Ne sírjon a szád, úgyse mész egyedül. megoldjuk;) Aztán ha mégis én megyek, és nem alszom egy hétig, ugye tudod hogy neked kell szórakoztatni a cseten???

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200837 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Cicafül írta: [size=9:376m7gpd]Nekem csütörtökön még kell - pszichoból... :P Lehet még kérni???[/size]


Jut is, marad is... Neked mindig;)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200836 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Drizzt írta: Tudtam, hogy utáltok, és hogy majd nem jön senki...áááááááá :bawling:
:P :)

Driztt, drága édes szívem, én mennék, de rohadtul felvételizem, és még enni sincs lassan időm... :( De én szeretlek! :wink:

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200835 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Orsie írta: És utána letettem a német középfokot és sokkal jobban szeretem a németet mint az angolt - bár ezért sokan totál hülyének néznek (De angolból is akarok most nyelvvizsgát.)


Nem néznek hülyének, inkább csak nem értenek... Biztos azért szereted annyira a németet, mert egy német veszett el benned valahol mélyen... És a többiek ezt a németet nem értik... Me nem tudnak németü...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200833 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Drizzt írta: Tudtam, hogy utáltok, és hogy majd nem jön senki...áááááááá :bawling:
:P :)


én mwennék csak ne lenn vizsgámmmmásnap.. :(

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200832 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én is csatlakoznék a németes klubhoz. :wink: Szerintem is sokkal szebb és könnyebb is, mint az angol, és valahogy olyan természetesen megy a tanulása. Igaz, én csak gimnáziumban kezdtem el tanulni, ott is 2. nyelvként, de egyetemen megfordítottam a sorrendet, mert a németet sokkal jobban szeretem. Kár, hogy kb két éve nem volt alkalmam igazán használni, pedig még gazdasági szakfordítói végzettségem is van belőle... :cry:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200831 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Tudtam, hogy utáltok, és hogy majd nem jön senki...áááááááá :bawling:
:P :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200827 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Orsie, Melyanna, nekem sem véletlenül van meg a felsőfokúm németből... ;) Világ életemben szerettem a német nyelvet, már elsőtől tanultam, bár mindig ratyi voltam belőle, mert nem vagyok az a nyelvtanuló-típus, aki leül a szótárral és megtanulja a szavakat, a nyelvtant meg még ennyire se... Aztán 10 nap Németországban 7évvel ezelőtt végképp meggyőzött, hogy igenis vannak jó fej németek, és igenis szép a német nyelv, és ha valaki ráérez, tényleg lehet "szívből" beszélni... Csak úgy látszik tényleg túl sok volt nekem ez a 2év kihagyás... :( Na majd jövőre...

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200821 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Melyanna írta:

Orsie írta: ...és sokkal jobban szeretem a németet mint az angolt - bár ezért sokan totál hülyének néznek :mrgreen:

... na, én biztos nem nézlek hülyének, mivel én is jobban szeretem a németet, mint az angolt. Valahogy úgy érzem, bármennyit is nyüstölöm az angolt, hiába van meg a nyelvvizsgám, sose fogok úgy tudni, mint németül.
A németet egészen mélyről "érzem", nem kell gondolkodnom, fordítanom magamban, csak úgy "jön" magától.


Melyanna: Jaj, én pontosan ugyanezt érzem! De jó, hogy más is van így ezzel! Eddig csak Ninniach-ról tudtam innen a Fórumról, hogy rajtam kívül ennyire szereti a németet, és most Te is... perme happy :D (meg páran még mondták, hogy szeretik, de nem tudom, hogy mennyire, ennyire-e, mint mi :D )

Cica: látod, nem megmondtam, hogy sikerülni fog?? ;) És lehet, hogy most önző dög leszek, de örülök, hogy később utazol... :roll: A Pszichóra is nagyon fogok Neked ungabungázni! (Megvan már az összes tétel kidolgozva??)

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200816 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gyerekek! Nagyon köszönöm Mindenkinek, aki gondolt rám ma és küldte az pozitív energie-ket! Még nem tudom az eredményeket, de úgy érzem, hogy az Égiek velem voltam (lesznek)! :D
Pl. vállgazdból ugyanazt a feladatsort kaptam, amelyiket első alkalommal, így nagyon remélem, hogy meglesz... Meg kell lennie!
Illetve vizuális kommunikáció meg tele volt (hál'istennek) számítással, és nem kellett hülye definíciókra emlékezni/kipuskázni (ami lehetetlen lett volna..) Tehát, ha minden jól megy, akkor az is megvan!

Tudom, hogy ezek mind semmiségek a felvételiző/érettségiző társadalomhoz képest, ám iskolai előmenetelem érdekében és a diplomához vezető úton, nem árt, ha ezek a tárgyak megvannak...

Viszont sajnos az intenzív nyári felkészítő bizbaszt nem kaptam mega finnektől, így lehet, hogy csak aug végén megyek. Bár egy másikat még megpróbnálok, ami szintén aug 2től van...

Hm, hosszú lettem...

Mindenkinek UNGA-BUNGA, akinek még kell!!!!
[size=9:246p8gb5]Nekem csütörtökön még kell - pszichoból... :P Lehet még kérni???[/size]

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200814 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Orsie írta: ...és sokkal jobban szeretem a németet mint az angolt - bár ezért sokan totál hülyének néznek :mrgreen:


... na, én biztos nem nézlek hülyének, mivel én is jobban szeretem a németet, mint az angolt. Valahogy úgy érzem, bármennyit is nyüstölöm az angolt, hiába van meg a nyelvvizsgám, sose fogok úgy tudni, mint németül.
A németet egészen mélyről "érzem", nem kell gondolkodnom, fordítanom magamban, csak úgy "jön" magától.


:arrow: a vizsgázóknak: ungabunga!!!
:arrow: akiknek sikerült, ahogy szerették volna: forró gratula!!!
:arrow: akiknek nem úgy sikerült, ahogy szerették volna: fel a fejjel!!!

:biggrin2:

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200813 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Köszönöm Angwen, hogy megosztottad velem, hogy NEM szeretnél eljönni velem...mostanában mindenki ilyen kedves velem :) Azért én inkább arra lennék kíváncsi ki lenne olyan jó fej, hogy megkönyörül rajtam, és eljön velem, és akkor nem kell egyedül néznem...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200810 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hát, szerintem lényegesen nehezebb volt a német, mint az angol, és ezt nem azért mondom, mert az angol volt az első nyelvem. Az egyiknél aranyos, élvezetes, teljesíthető feladatokat kaptunk, a másiknál meg sok volt az ilyen kiszúrós kukacoskodás, legalábbis szerintem. Úgyhogy nem csodálom, Silcucc, ha az angolod lett jobb.

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200806 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Silcucc írta: Orsie: nem vagyok nagyon elkeseredve, csak elég nagy kudarcélmény, és még fel kell dolgoznom... Nem az bánt, hogy ilyen szar lett, hanem az, hogy nem értem, hogy lehetek ennyire béna, hogy egy felsőfokú nyelvvizsgával adott nyelvből rosszabbat írtam, mint a másikból középfokkal... Ezt nem értem... :evil: :cry:


Silcucc, megértelek. Én is anno kihagytam egy évet, mert nem vettek fel, igaz, akkor ELTE angol szakra jelentkeztem, és már közben tudtam, hogy túl nagy fába vágtam a fejszémet... (nyelvvizsgám sincs angolból, és akkor még németből se volt) de közben megtudtam, hogy létezik a kommunikáció szak, és az jobban is érdekelt, és oda fel is vettek. Azt az egy évet meg nyelvtanulásra meg az előkészítőre szántam. És utána letettem a német középfokot és sokkal jobban szeretem a németet mint az angolt - bár ezért sokan totál hülyének néznek :mrgreen: (De angolból is akarok most nyelvvizsgát.)

Persze, hogy fel kell dolgoznod. Ez természetes. És nem hinném, hogy béna vagy, lehet, hogy egyszerűen peched volt, lehet, hogy nem véletlenül történt gy. Utólag ki fog derülni, lehet, hogy most ez rossz, de az is lehet, hogy később kiderül, hogy ez azért történt így, hogy helyette történjen Veled valami jó, ami ha ez sikerül, nem történt volna meg. Ki tudja. Ha meg egyszerűen rosszul jöttek ki a dolgok, akkor ez van. Csak ne gondold ettől, hogy béna vagy vagy ilyesmi. Majd megoldódik, hidd el!

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200799 Írta: Eönwë
Eönwë válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Köszönöm mindenkinek a lélekbelémöntést, ungabungázást (khm..rossz az aki rosszra gondol.. :D ) és a drukkot!

Nagy sikerünk volt, hatalmas tapsot kaptunk, lánysikolyok, minden volt.. :D

Persze nem közel sem voltunk százszázalékosak, egyszer elnéztem egy sorral a kottát, a Beatles: I wanna hold your hand-nél mindenki más ritmusban játszott, ezt a ritmusbeli különbséget csak fokozta a közönség full más ritmusú tapsa, meg ilyenek.. :D De jó volt, csak egy picit lehangoló, hogy egy hónapig napi 4 órát próbáltunk, aztán negyedóra alatt lezavartuk az egészet..Minden siker 10 percig tart.. :(

Még egyszer köszönöm! :itscool:

I hate the way things change.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200798 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Lau: ennyi csalódás idénre elég volt... Nem hiszem, hogy találnék pluszpontot, másrészt pedig kétlem, hogy meg tudnám annyira jól csinálni a szóbelimet ezek után, hogy esélyem legyen... Igazából már feladtam a dolgot, elmegyek egyéves továbbképzésre ;) vagy a sulimba vissza, vagy kozmetikusnak :D ez van... :D

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200795 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Silcucc: nem mész be megnézni a dolgozatodat, lehet össze tudsz szedni rajta 1 pontnyit?

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200794 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Emberek!
július 1-jén hatalmas dark buli lesz a kupolában (nagyvárad tér) Rogue osztálytára szervezésében (Gergő)!
menjetek minél többen!!

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200793 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Angwen írta: Ööö... Ne is haragudj, de részemről inkább kihagynám... ;) :D (Azért remélem, nem szúrják ki azt a szemet...) Még egy "verset" is ihletett, mikor megtudtam, hogy csinálnak egy ilyen filmet:
Van ez a film: A szem...
Nem kéne megnéznem, asszem...
Na jó, tényleg leálltam! :D
(Vesztemet érzem én így a holnapi nap előtt... :? )



:mrgreen:

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200783 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hogyhogy nem tudod? :?:

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200781 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Angwen, ez nem 100%-os infó, mert ez az, amit én le tudtam szűrni a sok levélből/könyvből/netes cuccból, szóval a legbiztosabb az, ha felhívod a BTK-t és ott meg tudják mondani, hogy akkor mit csinálj...
Én szívesen megnézném amúgy a filmet, mint azt már Drizzt bácsinak is jeleztem, csak még mindig nem tudom ,hogy holnap, avagy holnapután érettségizek... :evil:

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200779 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Köszi, Silcucc! A felvételi tájékoztatót sajnos nem sikerült úgy en bloc végigolvasnom... Hát, ezexerint marad a szimpla angol szak. :? Legalább nincs már más dolgom őszig, mint túlélni a holnapi napot, és aztán tűrhetően szerepelni az angol szóbelin... :?

Drizzt írta: Najó mégeccer...
Nincs kedve vkinek megnézni A szem c. filmet kedden este 8kor velem ?
Nyertem a jegyeket, ergo pénzbe nem kerül...


Ööö... Ne is haragudj, de részemről inkább kihagynám... ;) :D (Azért remélem, nem szúrják ki azt a szemet...) Még egy "verset" is ihletett, mikor megtudtam, hogy csinálnak egy ilyen filmet:
Van ez a film: A szem...
Nem kéne megnéznem, asszem...
Na jó, tényleg leálltam! :D
(Vesztemet érzem én így a holnapi nap előtt... :? )

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200776 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Angwen, én úgy tudom, hogy szakpáros jelentkezésnél az elérhető pontok 50%-át kell elérni, ez van a tájékoztatóban is (ami ugye szakpáros jelentkezésnél 10 pontot jelent, egyszakosnál pedig 20-at). Ha pedig mondjuk angol-skandinavisztikára jelentkeztél és ott az angol mellett (ami ugye az angol szak felvételije) németből felvételiztél még, és a németed nem éri el a 10 pontot, akkor az a szakpáros jelentkezés már érvénytelen. Ha nem jól tudom, javítsatok ki...

Orsie: nem vagyok nagyon elkeseredve, csak elég nagy kudarcélmény, és még fel kell dolgoznom... Nem az bánt, hogy ilyen szar lett, hanem az, hogy nem értem, hogy lehetek ennyire béna, hogy egy felsőfokú nyelvvizsgával adott nyelvből rosszabbat írtam, mint a másikból középfokkal... Ezt nem értem... :evil: :cry:

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200766 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Najó mégeccer...
Nincs kedve vkinek megnézni A szem c. filmet kedden este 8kor velem ?
Nyertem a jegyeket, ergo pénzbe nem kerül...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200756 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Előd, Morgana: Drakula! :up:

Nólindir: Kitartás! (És este tessék feljönni csetre mesélni :D )

kriszana, és mindenki, akinek még kell: UNGABUNGA! :bounce:

Silcucc: :(
Ne ess kétségbe, ha most nem megy, majd legközelebb sikerül!

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200755 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ja, hogy tíz felvételi pontot kell elérni? :eek: Én azt hittem, tíz pontot a százból... Hát, akkor úgy néz ki, én is buktam a skandinavisztikát! Bár tudja a halál, hogy számolják: hiszen állítólag tizenheten jelentkeztek skandinavisztikára a 30 helyre, az angol szakon meg, hacsak nagyon el nem tolom a szóbelit, valószínűleg benn leszek. Akkor meg miért ne járhatnék a szakpárra? :?: Na mindegy, én ezen nem tudok kiigazodni. Csak szólnak majd, hogy mikor hova kell mennem...

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200752 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én is megnéztem a központim eredményét... Annyira jól sikerült a németem, amit fel sem tudok fogni, mert ennyire nem lehetek hülye a felsőfokúmmal váááááááá.... Szóval a németem össz 9pontos lett, és mivel minden jelentkezésemhez tartozik, és az eltére minimum 10 pont kell, hogy behívjanak, buktam a felvételimet. Yeah... Mondhatni nagggyon boldog vagyok...
/me olyan hülyeeeeeee :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200750 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Képzeljétek, itt ülök az iskolában, és már 2 órája sztoikus nyugalommal várom, hogy sorrakerüljek a nyűves érettségin... :roll:

Kezdek belefáradni a tételek átnézegetésébe, meg a folytonos parába úgyhogy inkább nektek írkálok...

Amúgy nem olyan gáz itt, megy a társasági élet, no meg van egy csomó kaja, ja és már csupáncsak egy óra, és én is bemehetek felelni (hogy aztán még két órát benn szenvedjek), szal egész jó kedvem van... :D Majd este (már ha túléltem) írok, hogy milyen lett. Érettségi rulez! 8)

Julcsi

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.382 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére