BESZÉLGETŐS topic

Több
15 éve 9 hónapja #369351 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
gillz: munkanap ide vagy oda, tegnap is munkaidő után volt a pakolás, ma is úgy lesz, érdekes módon dorw és sú és rózsa meg tudták oldani - mindhárman dolgoznak. én ugyan nem melóztam, de tizet egy ellen, hogy nem én vagyok itt az egyetlen egyetemista ;)

Egyébként nem azért írtam be, hogy most mindenki egyenként védekezzen, mért nem volt jó neki - nyilván a legtöbbeknek megvannak az ésszerű okai, és egyébként is, költőileg kérdeztem, ha provokatíve is ;) Azért írtam, hogy ha netalán akad olyasvalaki, akinek mondjuk szimplán a lustasága volt az akadálya, akkor az akár el is gondolkodhasson kicsit ;) a többiek meg, ha úgy érzik, rájuk ez nem vonatkozik, ne öltözzenek fel ;)

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 9 hónapja #369349 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

gillz írta:

Orsie írta:

Tünde írta: Már bocs, de az MTT fele nyári szünetezik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hun vannak?????

OK, de Hannáék esküvőjére holnap sokan jönnek az MTT-ből, akik ezek szerint nincsenek szabin, meg Bp-en kívül...


de holnap nincs munkanap ;)

gillz, de ma kell segíteni. én ezt úgy értettem, hogy aki holnap jön esküvőre az valószínűleg most is Bp-en van és ha épp nem dolgozik estig, akkor van esély, hogy ráérjen.
csak kérdés, hogy olvassa-e, van-e más dolga, illetve akar-e segíteni.

Tünde: hát akkor IJ. :( /bár gondolom biztos az is fontos./

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 9 hónapja #369348 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Orsie írta:

Tünde írta: Már bocs, de az MTT fele nyári szünetezik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hun vannak?????

OK, de Hannáék esküvőjére holnap sokan jönnek az MTT-ből, akik ezek szerint nincsenek szabin, meg Bp-en kívül...


de holnap nincs munkanap ;)

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 9 hónapja #369346 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
szóltam, megmutattam, inkább itthon festi a nagyapjával az ajtókat...

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 9 hónapja #369345 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Tünde írta: hát Orsie. Remzy még életében nem ment ilyenre... :(

hát ezaz. miért nem? legalább Dorw kedvéért. Táborban mindig segítőkész a fiad.
szólj neki, hogy jöjjön!

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 9 hónapja #369344 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
hát Orsie. Remzy még életében nem ment ilyenre... :(

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 9 hónapja #369342 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Tünde írta: Már bocs, de az MTT fele nyári szünetezik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hun vannak?????

OK, de Hannáék esküvőjére holnap sokan jönnek az MTT-ből, akik ezek szerint nincsenek szabin, meg Bp-en kívül...
pl Remzyvel mi van? gondolom nem olvassa ami idefelé zajlik, de ha Bp-en van, nem tudna jönni?

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 9 hónapja #369340 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Tünde írta: Már bocs, de az MTT fele nyári szünetezik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hun vannak?????

(Húha, jó nekik! Grr.) Mosom kezeimet, én már az órarendemmel bajlódom tegnap óta és az indexemet még nem is hitelesíttettem :(

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 9 hónapja #369338 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Gandalf írta:

Kedves Barátaink!
Szeretettel várunk Titeket is az ökumenikus (katolikus-református) esküvői szertartásunkra!
Pontos ideje:
2008. augusztus 23. szombat 16:00

Helyszín:
Budapest 17. kerület, Rákosligeti Magyarok Nagyasszonya Plébániatemplom
Odajutás:
Örs Vezér terétől a 276E jelzésű busszal 25 perc út, a rákosligeti (!!!) Hősök tere nevű megállónál kell leszállni.

Üdvözlettel az Ifjú Pár:

Eruntale/Hanna és Gandalf

A helyszín és odajutás témájában: a Pléhbániatemplom pontos címe: 1172 Budapest, Hősök tere 1. iGO-ban POI. ;) Google Earth-ön még nem kerestem meg. :)
[size=9:2mt4sip4](Ahogy elnéztem, időben - legalábbis - közelebb van Veresegyházhoz, mint a Belvároshoz...)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 9 hónapja #369337 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Már bocs, de az MTT fele nyári szünetezik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hun vannak?????

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 9 hónapja #369335 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én olyankor mindig Szegeden vagyok, de szívesen segítenék. Bár mondjuk majdnem annyit kéne csalinkáznom a városban, mintha felvonatoznék a fővárosba, de sajnos én kiestem a pikszisből.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 9 hónapja #369324 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Esgal írta: Költői (és mint ilyen, hülye) kérdés:ha az MTT és környező pereme alapállapotban rendelkezik mindenféle fériemberekkel, meg egy csomó harci arccal (legalábbis érdeklődőkkel, de űzők is vannak elegen), szóval, ha vannak itt ilyen nemgyenge valakik, akkor mér' van az, hogy ha raktárat kell pakolni, akkor mindig szinte csak páran vagyunk, általában a gyengébbek, és általában a lányok? ;)

a kérdés tökjogos, és engem is felettébb érdekelne.
mondjuk most nyár van, meg sokan nincsenek itthon meg dolgoznak, stb. szóval ki tudja, mondjuk ősszel mi lenne a helyzet egy ilyen esetben.

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 9 hónapja #369321 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Költői (és mint ilyen, hülye) kérdés:ha az MTT és környező pereme alapállapotban rendelkezik mindenféle fériemberekkel, meg egy csomó harci arccal (legalábbis érdeklődőkkel, de űzők is vannak elegen), szóval, ha vannak itt ilyen nemgyenge valakik, akkor mér' van az, hogy ha raktárat kell pakolni, akkor mindig szinte csak páran vagyunk, általában a gyengébbek, és általában a lányok? ;)

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 9 hónapja #369312 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ma éjféli kérdésünk: és ön miért utálja a kurzusfelvételt?
:szétrobban:

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 9 hónapja #369284 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
SZOLGÁLATI KÖZLEMÉNYEK

:arrow: Nem teszem be ide is az egészet, csak egy figyelmeztetést: kiírtam a jövő évi tábor szervezői pályázatát! A pályázni vágyók nézzenek be az MTT/MTT vagy a Fontos információk/Felhívások topicba! ;) :idea:


:arrow: Az Őszi Találkozón ismét kiosztásra kerülhet néhány Csavardi(j) , mégpedig azoknak, akik az elmúlt fél évben valamilyen rendezvényen kiemelkedően teljesítettek egy részfeladatot, vagy folyamatos munkájukkal érdemelték ki az elismerést. Ehhez azonban a Ti jelöléseitek kellenek! Azaz: olvassátok át újra a jelölés szabályait itt , és várjuk a jelöléseket az info'kukac'tolkien.hu címre augusztus 31-én éjfélig! (Ez nem meghosszabbítható, mert a szeptember 1-i elnökségin döntenünk kell, mivel a KÖMF előtt már nem biztos hogy lesz újabb időben. :idea: )

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 9 hónapja #369252 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A mai metró újságban benne van Nudli :lol: :lol: :lol: :lol:
Megkérdezték hogy telt a nyara :P


Adim továbbra is albérlőtársat keres!!! Nem tud senki valakit???

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 9 hónapja #369243 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Az utóbbi években, szerintem ez volt a legszebb tűzijáték. Úgy tűnik fejklődünk. Bár mondjuk, most szerencsére nem szólt közbe a természet.
Nagyon szép volt szvsz. :itscool:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 9 hónapja #369209 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Már ellapozódott ugyan a dopping-téma, meg annyira nem is nagy szám ez itt, de ha valakit érdekel még egy gyors történeti áttekintés doppingolás kapcsán Index-módra: A bikaherétől a bozontos úszónőig

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 9 hónapja #369192 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
HÁZASULANDÓKNAK kötelező!!!!!!!!!!!!!!4

:elájul:


www.ringdesigner.com/Tengwar-Quenya.html

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 9 hónapja #369158 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Gandalf írta: Csak nekem jutott eszembe az alábbi képről Moria kapuja, vagy más is van ilyen elborult? :lol:

www.kisalfold.hu//cikk/207/2067313/2.jpg


Most hogy mondod :D

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 9 hónapja #369154 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Gandalf írta: Csak nekem jutott eszembe az alábbi képről Moria kapuja, vagy más is van ilyen elborult? :lol:

www.kisalfold.hu//cikk/207/2067313/2.jpg


más is :)

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 9 hónapja #369150 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Gandalf írta: Csak nekem jutott eszembe az alábbi képről Moria kapuja, vagy más is van ilyen elborult? :lol:

Ezt ilyen felvezetés mellett már nehéz megválaszolni, hogy mi jutott volna eszünkbe :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 9 hónapja #369149 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Attila írta: Végül is ha így fogjuk fel, mindenki minden nap doppingol, aki reggel felkel és iszik egy teát, hogy pl. próbáljon felébredni szellemileg is, az is. 8O

Najó, de rászokni nekünk sem kötelező, egyszer egy évig nem ittam kávét és hidd el, hogy semmi bajom nem volt tőle. Hibiszkusz alapú gyümölcsteát ittam csak abban az időszakban. Első héten aluszékonyabb voltam, aztán nagyjából ennyi. Bár ez alkati kérdés is. (Ki hogyan deszenzitizálja az ilyesmiket. :P )

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 9 hónapja #369148 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 9 hónapja #369147 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Az más ha minden reggel megiszik valaki egy teát a felkeléshez. A doppingolásnak az a lényege, hogy rövid idő alatt teljesen feltrúrbózza a szervezetet, hogy a LEGJOBBAT hozza ki belőle.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 9 hónapja #369138 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Persze, hogy voltak akkor is ilyen "egyes" doppingügyek, de ogy nézett volna már ki, hogy "régen is voltak doppingok akkor most miért ne doppingolhatnának?" :P
Végül is ha így fogjuk fel, mindenki minden nap doppingol, aki reggel felkel és iszik egy teát, hogy pl. próbáljon felébredni szellemileg is, az is. 8O

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 9 hónapja #369132 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ugyanmár, régen is ugyanúgy doppingoltak mint most, csak más módszerekkel, más szerekkel.

Asszem snuff írta lentebb, hogy valamilyen szinten mi is doppingolunk amikor vizsgára készülünk, teával, kávéval, koffein tabival, vitaminokkal, stb. , hogy tovább bírjuk, ne robbanjunk le, ne kapjunk idegösszeomlást, és közben a legtökéletesebb eredményt érjük el. Ennek persze később megvan az eredménye, mert vizsgaidőszak után az ember napi 16 órákat képes végigaludni.

Az sem véletlen, hogy a sportolók nem bírják csak 30 éves korokig vagy addig sem ,és vagy meghalnak vagy visszavonulnak. Kikészül a szervezetük és az idegrendszerük is.
Volt sportoló osztálytársam láttam, hogy hogyan él. Senkinek nem kívánom.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 9 hónapja #369130 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Attila írta: Még egy gondolatra a doppingokkal kapcsolatban, hogy a doppingszerek kimutatása mindig is el volt maradva az egyes doppingszerek használatától. Tehát ha most xy használ egy z nevű doppingszert, azt most nem tudják kimutatni, mindig is a kimutatás kullog a használat után, jólehet, hogy ez az oka a 8 éves...hogy is hívják? időszaknak.
Meg szerintem ha valaki doppingol azt a saját felelősségére teszi innentől kezdve nem érdekel, ha valamit döntött (rosszul) akkor innentől kezdve vállalja érte a felelősségét.
Erről jut eszembe, hogy volt egy riport a Fejér Megyei Hírlapban Székely Évával, és kérdezték tóle, hogy mit mond a mai olimpiákról. Azt mondta, hogy amikor ő aranyérmet nyert pillangóban akkor az annyira nagy dolognak számított, hogy elnevezték "Pillangókiasasszonynak", ma pedig már több ezeren úsznak ugyanolyan jól. Egy későbbi kérdésben megjegyezte, hogy vérzik a szíve az miatt, hogy a sport ma már nem arról szól mint 10-20-30 évvel ezelőtt, hogy a legjobb az azért a legjobb, mert küzd, mert akar, mert keményen megdolgozik érte, hanem arról, hogy ki tud olyan doppingszert használni amit valószínűleg 8 éve múlva még mindgi nem fognak tudni kimutatni, és így megkaphatja az aranyérmet/érmeket minden következmény nélkül.
Szerintem itt a probléma és erre világított rá, a sport már nem olyan mint régen, nincs meg neki az a különlegessége, ami még akkor megvolt.


Na azért az akkori NDK-s úszónők se voltak semmik :P
Telenyomva férfihormonnal...
Nem értek hozzá, de sztem régen is mindig megvolt a profi versenyzésnek ez a veszélye... Csak most menőbb a tudomány :wink:

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 9 hónapja #369125 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Még egy gondolatra a doppingokkal kapcsolatban, hogy a doppingszerek kimutatása mindig is el volt maradva az egyes doppingszerek használatától. Tehát ha most xy használ egy z nevű doppingszert, azt most nem tudják kimutatni, mindig is a kimutatás kullog a használat után, jólehet, hogy ez az oka a 8 éves...hogy is hívják? időszaknak.
Meg szerintem ha valaki doppingol azt a saját felelősségére teszi innentől kezdve nem érdekel, ha valamit döntött (rosszul) akkor innentől kezdve vállalja érte a felelősségét.
Erről jut eszembe, hogy volt egy riport a Fejér Megyei Hírlapban Székely Évával, és kérdezték tóle, hogy mit mond a mai olimpiákról. Azt mondta, hogy amikor ő aranyérmet nyert pillangóban akkor az annyira nagy dolognak számított, hogy elnevezték "Pillangókiasasszonynak", ma pedig már több ezeren úsznak ugyanolyan jól. Egy későbbi kérdésben megjegyezte, hogy vérzik a szíve az miatt, hogy a sport ma már nem arról szól mint 10-20-30 évvel ezelőtt, hogy a legjobb az azért a legjobb, mert küzd, mert akar, mert keményen megdolgozik érte, hanem arról, hogy ki tud olyan doppingszert használni amit valószínűleg 8 éve múlva még mindgi nem fognak tudni kimutatni, és így megkaphatja az aranyérmet/érmeket minden következmény nélkül.
Szerintem itt a probléma és erre világított rá, a sport már nem olyan mint régen, nincs meg neki az a különlegessége, ami még akkor megvolt.

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 9 hónapja #369098 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
jah :)

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.314 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére