BESZÉLGETŐS topic

Több
20 éve 8 hónapja #166625 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Az lészen a kérésem, hogy hogyan tom megscinálni, hogy a forumomon belül egy felhasználónak az avatarját más ne használhassa?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166589 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
UNGA-BUNGA MINDENKINEK! :wink:

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166583 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

E. Eia Ayna írta: soksikk ittis...meg mindenkinek aki ír meg ienek
én magyarból és németbvől írok meg angolból felelek.. de nekünk a jövő hét hétfő-kedd szünet.. :D (26-27 ha jól néztem)


Bezony! 26-27 kinek szünet?

És Füled érjen bokásig Tinúviel! :wink:

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166566 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nekünk most pénteken(23) és utána hétfőn(26) lesz szünet! De holnap mi is TZ-t írunk, de mi matekból! Fujjj.... :bawling: :crying: :closed: :eek4: :mad2: :rmad2: :down: :o h: :| :confused2: Hát normális ez? Egyik szerncsésnek szünet a másik szerncsétlennek meg a szülinapja után 1 nappal Tz matekból!!! ÁÁ ! Valaki mentsen meg! :oops: :cry: :evil: :x
Nekem is szurkolhattok mert "semmit" nem tanultam! Tudjátok "nem értem rá"! :wink:

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166548 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Telcontar Léli írta:

Ringbearer írta: Emberek!/Hobbitok/Tündék!...stb.

Gimnazisták, nektek van szünet hétfőn ill. kedden?

Ninc :( Sőt, holnap töriből TZ-t írunk, úgyhogy tessék nekem szurkolni, mert ettől függ a félévi jegyem (amitől meg ugye a felvételim függ...).


Léli, a valák kegyelme kísérjen, drukkolok! :lol:

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166531 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Telcontar Léli írta: Ninc :( Sőt, holnap töriből TZ-t írunk, úgyhogy tessék nekem szurkolni, mert ettől függ a félévi jegyem (amitől meg ugye a felvételim függ...).

Veled leszek gondolatban!

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166445 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nilraen írta: BOLDOG SZÜLINAPOT TINÚVIEL!
:D :dance: :bandit: :pimp: :hello:


Köszi szépen! [size=9:1bhxjyi4]Nagyon meglepődtem! [/size]:wink:

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166444 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
BOLDOG SZÜLINAPOT TINÚVIEL!
:D :dance: :bandit: :pimp: :hello:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166442 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hajrá LÉLI veled vagyunk!

Ery legyen veled!!

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166436 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Telcontar Léli írta:

Ringbearer írta: Emberek!/Hobbitok/Tündék!...stb.

Gimnazisták, nektek van szünet hétfőn ill. kedden?

Ninc :( Sőt, holnap töriből TZ-t írunk, úgyhogy tessék nekem szurkolni, mert ettől függ a félévi jegyem (amitől meg ugye a felvételim függ...).

soksikk ittis...meg mindenkinek aki ír meg ienek
én magyarból és németbvől írok meg angolból felelek.. de nekünk a jövő hét hétfő-kedd szünet.. :D (26-27 ha jól néztem)

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166430 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
ring: az hanyadika? szvsz nálunk nem lesz... (méárt lenne?)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166426 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mármint jövő hét hétfőn!! meg kedden!
(mert nálunk akkor lesz a félévi lezárás)
Léli, gondolok rád! Amúgy én meg holnap kémiából holnap meg fzikából és franciából írok tz-t...ja, meg matekot... :?

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166422 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szeretném megkérdezni, hogy van-e itt olyan aki tudna nekem segíteni abban, hogy hogyan lehet a total commander-rel a fájlokat feltölteni... régen már elmagyarázta egy barátnőm, de elfelejtettem, szóval... :roll:

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166419 Írta: Ungwe
Ungwe válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nekem van 100 éves háború jegyzetem, de amilyen az én írásom.. :roll:
Másik dolog hogy nehezen tudnám eljuttatni neked..Pedig szívesen segítettem volna.. :( ..kár hogy nem'tom beszkennelni..

'És elhiszem, hogy segít, aki árt;
Mindent meg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166405 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sil: hát ez az hogy én se tudm... Sajnos az utobbi egy honapban nem voltam bennt a töri órákon... (vizsgálatok, elalvás stbstb)
így nincsen meg az anyagrész. Holnap ebből tz.. Félévi jegy függ tőle.. (még csak azt se tudom mikor volt.. :cry: )
A könyvben meg nem találtam semmit.. Jó kis tankönyv mondhatom...
mindegy majd valamit összehablatyolok.. (még puskázni se tudok így...)
Most az egészgétant (jut eszembe ha esetleg véletlenül netalántán valakinek majd egyszer szüksége van ebből a hülye tárgyból annak el tudom köldeni az egészet.. most gépelem befelé mert szerdán vizsgázom.... :evil: :( :cry: )


Egy kiscit más: Ajánlom mindenkinek akinek olyan a winampja, hogy rádiót tud vele hallgatni hogy a Rivendel nevezetű rádióba hallgasson bele. Mindenféle Fantasy zenék mennek ott többek között fantasy filmzenék! Én már két órája azt hallgatom és "csak" három Gyűrűk Urás zene ment le. Szóval télleg tökjó!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166401 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ringbearer írta: Emberek!/Hobbitok/Tündék!...stb.

Gimnazisták, nektek van szünet hétfőn ill. kedden?

Ninc :( Sőt, holnap töriből TZ-t írunk, úgyhogy tessék nekem szurkolni, mert ettől függ a félévi jegyem (amitől meg ugye a felvételim függ...).

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166400 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
nekem csak 22.én mert múzeumba mennénk de én oda nem mek mert már voltam..

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166398 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ringbearer írta: Emberek!/Hobbitok/Tündék!...stb.

Gimnazisták, nektek van szünet hétfőn ill. kedden?


nincs sajna :?

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #166394 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Sil: Már próbáltam (ill csak azzal szoktam keresni)
De nem hozott ki semmit.. Illetve amit igen az nekem nem jó...( :cry:

Kipróbáltam, szvsz vannak ott elég használható oldalak is az eredmények között... Még párhuzamos kronológia is van pl, hogy mi volt még azzal egyidőben máshol...
Pontosan mire lenne szükséged?

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #166393 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ring nálunk nincsen!

Sil: Már próbáltam (ill csak azzal szoktam keresni)
De nem hozott ki semmit.. Illetve amit igen az nekem nem jó...( :cry:

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #166392 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Emberek!/Hobbitok/Tündék!...stb.

Gimnazisták, nektek van szünet hétfőn ill. kedden?

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #166384 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Rabyn: A legkézenfekvőbb megoldás: www.google.co.hu , és beírod, hogy százéves háború... :wink:


Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #166383 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hol lehet ROTK posztermagazint venni? én eddig sehol sem láttam...

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #166374 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Figyelem emberek egy óriási nagy dolgora lenne szükségem!!!
Akkárhol kerestem (még a TKban is) seholse találok infót a 100éves hárborúról.. Holnap ebből (is) írok tézét és halvány lila gőzőm sincsen, hogy mi volt ez. Kik éltek uralkodtak akkor. Ha valaki tudna nekem segíteni (akár egy cimet mondani ahol a cucc fellelhető) azt nagyon meg tudnám köszönni!! (cserébe bárkinek tok segíteni föciből, magyarból(nyelvtanból is))

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #166337 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Képzeljétek el, pont azon filoztam, hogy ebben az évben se ROTK poszterújság se chipses kártyák. SE semmi.. És ma mit láttam (és vettem a bótba) ROTKos posztermgazaint!! (Jut eszembe akinek van pluisz példánya vagy tudja hol lehet beszerezn az első két posztermagaznbol az kéremszépen szoljon nekem!!!)

Ja, én is pont ezen gondolkodtam, meg figyeltem az újságosokat, hogy már január van, és sehol semmi... :roll: De akkor mégiscsak van... :D (A TTT-sből egyébként kettő van nekem... :wink: )

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #166304 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Akkor tudna valaki segíteni? :roll:

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #166264 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jé, ezt a képet én csináltam. :) ) Ő Morgana.

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #166259 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Milendoria írta: Bocsi, ez nem kapcsolódik, de megkérdezném, hogy ezen a képen ki van?
www.tolkien.hu/images/mtt/lep2/arnyekmacs/20.jpg
Csak hogy nevet párosítsak arccal. Bocsi, de nem ismerek senkit. :oops: :oops: Téged is csak onnan "ismerlek", hogy nálad jelentkeztem.

Morgana

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #166256 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
"Milendoria: Bocsi, ez nem kapcsolódik, de megkérdezném, hogy ezen a képen ki van?
www.tolkien.hu/images/mtt/lep2/arnyekmacs/20.jpg
Csak hogy nevet párosítsak arccal. Bocsi, de nem ismerek senkit. Téged is csak onnan "ismerlek", hogy nálad jelentkeztem."

Ő Morgana

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #166254 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

E. Eia Ayna írta:

Nilraen írta:

Rabyn írta: Képzeljétek el, pont azon filoztam, hogy ebben az évben se ROTK poszterújság se chipses kártyák. SE semmi.. És ma mit láttam (és vettem a bótba) ROTKos posztermgazaint!! (Jut eszembe akinek van pluisz példánya vagy tudja hol lehet beszerezn az első két posztermagaznbol az kéremszépen szoljon nekem!!!)


A ROTK posztermagazin mit takar?Mert én láttam már,és kívülről annyi látszott,hogy 400 valahány ft-ért vehetek 1 db Aragornos posztert... :?
Rosszul láttam,vagy tényleg csak 1 poszter van benne?
Bocsi a hülye kérdésekért,de még életemben nem vettem ilyen újságot...

Nem, nem egy... nemtommennyi, RotKset még nem láttam, de biztos, h több.. egymás hátoldalán meg ienek.. :D látnád a szobámat.. :mrgreen: ienekből van a tapéta...


Kilenc darab...

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.614 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére