BESZÉLGETŐS topic

Több
20 éve 11 hónapja #152400 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Toma gazda írta: Boldog szülinapot!!!!!!!!!!!


Csatlakozom!
Boldog szülinapot!

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #152399 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Valin Nostare Ry!!!!! :D :hello: :dance:

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #152373 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog szülinapot!!!!!!!!!!!

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #152361 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
BOLDOG SZÜLINAPOT RYANA!!!!! ERU ÉLTESSEN SOKÁIG!!!!! :D :D

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #152358 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nagyon boldog születésnapot Ryana kicsit késve is...
és sok cuccot még életedben meg cucctémát meg mindenfélét... :)

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #152352 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Valin Nostare Húgom!!!!! :mrgreen:
még sok boldog sznapot :) ;)

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #152351 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Aeglos írta:

Galadh írta: Valin Nostare Ryana!


Csatlakozom :P :bounce: :up: :hello:


Én is :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #152344 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Galadh írta: Valin Nostare Ryana!


Csatlakozom :P :bounce: :up: :hello:

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #152336 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
BSz, Szenteeeeeeeeeeeeeeem! :cheers:

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #152334 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Valin Nostare Ryana!

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #152320 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog szülinapot Ryana!

[size=9:2vcv24t9](ennek most sok értelme volt, hiszen itt van a másik szobában :lol: )[/size]

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #152286 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
BOLDOG SZÜLINAPOT TOLKIEN.HU
Igaz, én semmilyen szempontból nem vagyok réginek mondható, mert csak tábor után regisztráltam, idén, de már lassan egy éve, hogy figyelemmel kísérem a fórumot. Sose szóltam hozzá a témákhoz, és regisztrálni se mertem, ameddig nem ismertelek benneteket. :oops:

A tábor óta persze minden más lett, sokkal több barátom van, rengeteget (tényleg!) tanultam tőletek, megerősödtem sok szempontból, és tapasztaltam valami olyasmit amit eddig sehol, soha:

Ahogy először közétek jöttem, rögtön elfogadtatok, barátkoztatok velem, és sikerült viszonylag rövid idő alatt "beilleszkednem" a közösségbe, ami engem is meglepett. :)

Megismertem más világnézetű emberek véleményét, a kortól független barátkozás lehetőségét, a metált behatóbban :twisted: , és itt dőlt el bennem igazán, hogy mi is akarok lenni...

Eddigi legszebb élményeim között tartom számon a tábort, ami HIHETETLENÜL jó volt.

Szeretnék én is még sokáig-sokáig közöttetek maradni, még akkor is, ha már felnőtt leszek. 8)

Az egyetlen dolog amitől félek, hogy a társaság szerkezete idővel meg fog változni, és a mostani közösség teljesen át fog alakulni, sokan majd elmennek a régiek közül, és a helyükre újak jönnek...
Persze ez több év alatt. Bár ennek már most is mutatkoznak jelei. :roll:

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #152240 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Aldarion írta:

Fiona írta: Utolagos boldog névnapot minden Szilvinek!! :)

És Mártonnak :!: :D

Igen, :D És Mártonnak!! :)

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #152216 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
BOLDOG NÉVNAPOT, SISSEE!!!

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #152209 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Éowyn!
olyan tallárt könnyű varrni!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #152205 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok!
Kicsit (nagyon :oops: ) lemaradva csatlakozom :wink: :
Boldog Születésnapot Tolkien.hu!!!
Ezer köszönet elsősorban Svinnek, de mindenkinek, aki itt van!
Köszönöm, hogy vagytok, és csatlakozom az előttem szólokhoz, nekem is megváltoztatta az életemet. Igaz, hogy nem voltam itt az ősidőkben (csak egy-két héttel az MTT születése előtt jöttem), de sokakhoz képest így is "régi" vagyok, de örülök, hogy itt lehetek már (egy hét múlva)másfél éve!
Köszönöm, hogy van az MTT, és kívánom, hogy a 111. születésnapon is sok ilyen ember legyen itt, és gondoljon egy kicsit ránk!
Köszönöm Tolkiennek, hogy megírta a Műveit, és Istennek, hogy itt lehetek közöttetek.
Remélem, hogy még sok szép és jó dolgot csinálunk majd együtt, illetve történik majd velünk. Én is szeretnék életem végéig fórumozó és MTT-s maradni (és olyan ember nem lehet a férjem, aki ezt nem érti meg, és nem tartozik majd közénk! :wink: )
Kincső

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #152194 Írta: keshu
keshu válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok!
szeretnék egy szívességet kérni: ha vkinek lenne esetleg olyan csuklyás, fekete(nazgúl)köpenye, és lenne oly kedves h kölcsön adná nekem majdan az osztályom szalagavatós műsorához, akkor azt naon szépen megkösszöném, sőtmitöbb szörnyűmód hálás lennék. :(

"A haldoklás magánügy. Ne hörögjünk!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #152191 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Fiona írta: Utolagos boldog névnapot minden Szilvinek!! :)

Ja :) Csatalkozom ;)

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #152182 Írta: Aldarion
Aldarion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Fiona írta: Utolagos boldog névnapot minden Szilvinek!! :)

És Mártonnak :!: :D

Más lett a világ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #152180 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Galadh írta: Sajnos a cicánk már eléggé kinőtte a lakást, ...

Te jó ég! És fekete-fehér? Esetleg albínó bengáli tigris?!? 8O

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #152172 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Utolagos boldog névnapot minden Szilvinek!! :)

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #152114 Írta: mithril
mithril válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
:D
Kiskorom óta nagyon szeretem a Mondák könyvét, és már megint kedvet kaptam, hogy újra elolvassam!

"...magamat kigúnyolom, ha kell,
de hogy más mondja, azt nem tűröm el!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #152111 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
[size=9:1lweqvi5]Én Széptüzek Lángja voltam 1x az index fórumán...[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #152109 Írta: mithril
mithril válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Galadh írta: Emberek:)

Megvan a kedvenc új felhasználóm!

Lady of the rings...


Hmmm, így én is hívtam magam, amikor zsinórban kellett fűznöm a gyöngyös gyűrűket...
Ráadásul a végén éppen 9 készült el... :wink:

Nekem Csillagok Látója és Szépmező Szárnya a kedvenceim.

"...magamat kigúnyolom, ha kell,
de hogy más mondja, azt nem tűröm el!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #152102 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Oké, akkor a legújabb PestiEST-példányomba most rögtön beírom ezt a számot. ;) Meg a CD-fűt is... :D

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #152101 Írta: Oisin
Oisin válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Estel,

Mégse volt jó a CD Fű száma. A jó szám, ha vki nem tudja de érdekli: 268-9207.

Üdv, Oisin

If I saw my son Osgar and God hand to hand on the Hill of the Fiana, my son put down, I'd say that God is a strong Man!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #152098 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dodiee írta:

Alyr Arkhon írta: Dodie: nem tudom, mért nem akarsz fórumos lenni ha már lesz 3 gyereked...


Nem azt mondtam, hogy nem akarok, hanem hogy talán dura lenne:)) Vagyis, talán a családom furán nézne rám:)) nem mintha ez zavarna, a mostani családom már így is meg van győződve arról, hogy nem vagyok normális:)


Válassz olyan férjet amelyik nem nézne rád furán, neveld úgy a gyerekeid...
:D
Ha meg nem jön össze, akkor nézz te rájuk furán, amiért nem járnak fórumra... :D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #152069 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Galadh írta:
Kinek kell egy fél év körülni fekete-fehér hiperaktív emberevő nőstény cicus?
:twisted:

Galadh, ha tényleg igaz a mondás, hogy "Madarat tolláról, kutyát-macskát gazdájáról", akkor én inkább nem kockáztatok... :roll: :twisted: :P

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #152065 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta: Dodie: nem tudom, mért nem akarsz fórumos lenni ha már lesz 3 gyereked...


Nem azt mondtam, hogy nem akarok, hanem hogy talán dura lenne:)) Vagyis, talán a családom furán nézne rám:)) nem mintha ez zavarna, a mostani családom már így is meg van győződve arról, hogy nem vagyok normális:)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #152033 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Arden: bánatunk inkább NE legyen, legfelleb számtalan örömkönnyünk.

Ma délután olvasgattam ezt a topicot, és majdnem elkezdtem könnyezni... olyan jó veletek lenni, és az is, hogy a néhanap előforduló kemény veszekedések ellenére is ennyire megértitek és szeretitek egymást. Jó ezt látni, és különösen elgondolkodtató, hogy mindez egy internetes közösség berkein belül zajlik. Azt gondolom, igazán érezhető, hogy itt a tagok szeretik és ismerik is egymást, nemcsak úgy vannak. Külön jó, hogy ez egy kultúrfórum, és nagyon szigorúan tartjuk magunkat ehhez. (Mégha emberek közt néha nem is úgy nézünk ki, DE MI AZÉRT AKKOR IS.....)

Jómagam több mint egy éve regisztráltam. Az egész a filmmel kezdődött, majd a könyvvel folytatódott. A társaság tagjaival először a 2002-es nyári póttábor során találkoztam, a kollégiumomban, páran elmondták, mi is ez a társaság, és megadták a honlap címét. Jobban akkor és ott nem mertem veletek beszélgetni, pedig nagyon szerettem volna. Aztán olvasgattam a honlapot, jó másfél hónapig, majd regisztráltam. Karácsony előtt elmenetem egy talira és ekkor ért egy csodálatos dolog: életemben először megtapasztalatm, hogy milyen is az, ha kívülállók elfogadnak olyannak, amilyen vagyok. Elfogadnak úgy, hogy a helyszínen tör ki rajtam egy fergeteges nátha, hogy majdnem fölrúgom égő gyertyával a nádfonatú azstalt, hogy száraz kövön csúszkálok és majdnem orra bukok. És ez az élményem változatlanul megmaradt.

Ennek következtében jóval nyitottabb lettem, toleránsabb, és mások is mondják, hogy pozitív irányba változtam. Megtapasztalatm, milyen is az, hogy ismeretlenül is a segítségemre sietnek, és megbíznak bennem annyira, hogy pár társammal együtt megkérnek arra, hogy a közösségi élet egyik csatornájára amennyire tudok, vigyázzak. Rájöttem, hogy nem vagyok egyedül a gondolataimmal, az állatokról alkotott véleményemmel, az állatszeretetemmel, és úgy egyáltalán.

Megtudtam, milyen is vallásról beszélgetni éjjel egy kávéházban, gyilkosozni egy teázóban, brazil szappanopera stílusban filmjelenete parodizálni, és hogy 25 évesen is szabad, sőt kell is játszanom, akár egy homokozóban is, és ha furcsa is, de nem baj, ha elég vadul hintázom. A nálamnál jóval fiatalabbaktól is rengeteget tanulok. Zenei stílusokon túl türelmet, és játékosságot.

Van egy közösség, ahova tartozom, és ahol elfogadnak. Nagyon nagy ajándék ez az élettől és Istentől.

Köszönöm ezt mindenkinek, aki ennek akármilyen - jó vagy rossz módon is- részese és természetesen legfőképp Tolkiennek és az Úrnak, hogy lehetővé tette ezt a csodát...

Még egyzsre kívánom, hogy éljen és virágozzék ez a honlap, legalább ilyen színvonalon, mint most, és hogy még az ük-ük-ük unokáink és azok sokadik leszármazottjai is élvezhessék!

Boldog születésnapot, tolkien.hu, és Valák óvják a lépteidet, és minden alkotód léptét! A Nap süssön utatokra!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.370 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére