BESZÉLGETŐS topic

Több
22 éve 3 hete #74481 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hát én szerintem elég ha ulmorol lemásoljuk a cdt.. De a rablást azt bizzátok rám :) :wink:

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #74449 Írta: Elrond
Elrond válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mér' nem folyamodunk tiszteségtelen eszközökhöz?
Hozzuk a whiskeyst a kóterből biztos elvállalja! :mrgreen:

The echo of a distant time
Comes willowing across the sand
And everything is green and submarine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #74444 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Akkor ezt megbeszéltük!! :wink:
_________________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #74437 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én segitek :D amilyen makacs vásárló tudok néha lenni...talán ez hasznunkra válik :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #74435 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Rám ezt inkább ne bízzátok; Túl félénk vagyok hozzá :D :D :D

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #74432 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ezt egyszer meg kell szervezni és akkor jaj a boltosoknak!! :wink:
____________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #74419 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Estel Adániel írta:

Telumehtar írta: Én csak Estelre vagyok mérges (egy picit) amiért nem tépte azokat le :P :D

:roll: Az nem olyan egyszerű, mint gondolod... :D Rá is voltak ragasztva, jó erősen... Az egész madzagot kellett volna elhozni... ;)


Estel:Szólhattál volna eltereltem volna a figyelmét annak akrapinak és akkor vihetted volna madzagostul ;) Na de mind1 majd legközelebb :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #74404 Írta: Rogue
Rogue válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Istenem, most ezen szenvedtek? :)
Egyébként teljesen igazatok van...egyszer csak összejön, és kilopjuk a fél boltot :)
üdv :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #74390 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Telumehtar írta: Én csak Estelre vagyok mérges (egy picit) amiért nem tépte azokat le :P :D

:roll: Az nem olyan egyszerű, mint gondolod... :D Rá is voltak ragasztva, jó erősen... Az egész madzagot kellett volna elhozni... ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #74372 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Akkor szervezzünk egy rablást és elvisszük az összes GyU plakátot meg a DVD-ket! :wink: Na jó, azért nem túl jó ötlet, de ez akkor sem ér! :cry:
_______________
'....összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #74233 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rayan írta: Ulmo, mi is (sok lány+Estel) pont ugyanezen sajnálkoztunk a legutóbbi talin. Bementünk a Westend DVD-üzletébe, és ha már nem csórhattuk el a GYU-s plakátokat, képeket, DVD tokokat, síkképcsöves-hipermega-TV-t-amin-A-Gyűrű-Szövetsége-ment, legalább bámészkodtunk egy sort.


Rayan: :D Én csak Estelre vagyok mérges (egy picit) amiért nem tépte azokat le :P :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hete #74219 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Pontosan így vagyok én is vele. De a moziban el lehetett kérni a film játszása után az óriásplakátot!!!! :D Nekem pont nem jutott. :bawling: A legjobb haverom előtem vitte el az utolsót!!!!! :crazy: :rmad2:

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hete #74125 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ulmo, mi is (sok lány+Estel) pont ugyanezen sajnálkoztunk a legutóbbi talin. Bementünk a Westend DVD-üzletébe, és ha már nem csórhattuk el a GYU-s plakátokat, képeket, DVD tokokat, síkképcsöves-hipermega-TV-t-amin-A-Gyűrű-Szövetsége-ment, legalább bámészkodtunk egy sort.

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hete #74091 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A DVD-t meg 6490-ért vesztegeteik a Media Markt-ban. A video-részleg ki van tapétázva poszterekkel, meg a szereplők madzagra lógatott képével. És fáj a szívem, hogy semelyiket nem lehet lelopni :crying:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hete #74072 Írta: Elrond
Elrond válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A GYŰRŰK URA: A GYŰRŰ SZÖVETSÉGE KAPHATÓ A BUDAKALÁSZI CORÁBAN 3190 FT-ÉRT!!!!! (HA JÓL LÁTTAM ANNYI)

Nem rossz!

The echo of a distant time
Comes willowing across the sand
And everything is green and submarine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hete #74063 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok!

Végre nekem is van ilyen mappám! A Szövetség van rajta - persze Gyűrű-foglalatban. Egyébként a Fóti (M3-as Bp.-nél lévő részénél) Corában lehet kapni. Van még olyan, ahol csak a hobbitok vannak, meg egy, ahol a Gyűrű-lidércek (illetve elöl csak egy).

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #74000 Írta: Rogue
Rogue válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok! És igeeen! Bejutottam! Egész nyáron csak néhányszor tudtam bejönni, mert a könyvtárból nem mindig engedett be! :(
Hiányoztatok! Mi van veletek?

Üdv :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #73945 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Yavi: ó, köszönöm szépen. :wink: ez igazán jol esett. :roll:

De mondom hogy én inkább a szarumános könyvjelzőre vagyok büszke. :) De én is uz-ra akarok menni.. :)

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #73941 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Fimbrethil írta: Én is kaptam egy szupi mappát, az elején Frodo és a szövetség van, a hátulján meg zsáklak
és miközben néztem rájöttem, hogy ujzélandra akarok menni
na pá


Micsoda??? Hol lehet ilyet kapni? Pomázon, vagy máshol?? Nekem nem tudsz szerezni??

(Bocsi a kitörését, de ezt muszáj volt :oops: )

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #73921 Írta: Clip
Clip válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ezt képzeljétek el (akár még a humor topicba is elmenne...):
A tesón (13 éves) is elolvasta nemrég a GYU-t, de ő nem rajong annyira érte mint én :( Tehát elolvasta, és valahogy szóba jött nemrég Gimli. Erre ő visszakérdez hogy kicsoda? Mondom Gimli. Azután kiderült, hogy ő az egész könyv alatt, több mint 1500 oldalon keresztül Gimil-nek olvasta és azt hitte hogy úgy hívják... Most nem akarom bántani őt, nem rosszindulatból teszem, de ez nagyon tetszett 8) :twisted: :lol:

Üdv: Clip

Baruk Khazâd! Khazâd aiměnu!
Törpök fejszéi! Rajtatok a törpök!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #73900 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Énnékem ienem nincsen... :cry:
viszont( :oops: ) mindig van nálam egy törp called Gimli by kinder... :wink:
(kicsit beteges,gyermeteg meg minden,dehát én lenni pszichológijai eset)

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #73876 Írta: Fimbrethil
Fimbrethil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én is kaptam egy szupi mappát, az elején Frodo és a szövetség van, a hátulján meg zsáklak
és miközben néztem rájöttem, hogy ujzélandra akarok menni
na pá

Aki Istenhez beszél, arról azt mondjuk, imádkozik,
akihez Isten beszél, arról azt mondjuk, megőrült.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #73864 Írta: Yavanna
Yavanna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
"Ez a föld a tiéd, ha elmész, visszavár.... (honfoglalás)"

Ó-Ó-Ó Fiona! Az aláírásod egyszerűségében csodálatos! Szinte könnyeket csalt a szemembe olyan szép! :oops: :embarassed: :crying: (Ez most teljesen komoly!)

"Aure entuluva!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #73857 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én meg ma kaptam egy szuper kis mappát.. A szövetség van rajta és volt bene egy szuper kis szarumános könyvjelző is. [size=9:1fr2uar7]óóóóóóó istenem![/size]

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #73824 Írta: Böszi
Böszi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Köszönöm szépen Ancalimon!

Böszi
"Govannas vîn gwennen le, Haldir o Lórien."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #73823 Írta: Böszi
Böszi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ha valaki látott GyU-s tolltartót, az legyen szíves szóljon! És azt is mondja meg, hogy hol! Please!

Böszi
"Govannas vîn gwennen le, Haldir o Lórien."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #73819 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Böszi írta: [size=9:3h0z1v4w]Ööö...én csak azt szeretném megkérdezni, hogy nem látott-e véletlenül valamelyikőtök GyU-s tolltartót, vagy ceruzák tárolására alkalmas fémdobozt. És ha esetleg igen, hol?[/size]


Régebben a Tesco papír osztályán láttam hasonlókat. Aztán szép lassan eltüntek. Utoljára egy-kettőt az M5 kezdeténél levő nagy Tescóban találtam, én is ott vettem két mappát...


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #73802 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Böszi:Én csak Szarumános tollatt láttam,,,, 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #73801 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Azaz, Bösz! :wink: :D De nem lehetett volna egy kicsit nagyobban? :roll: A válaszom ismételten (itt is leírom.. miért ne?): Sajnos nem.. nem keresem az ien cuccokat... de majd körülnézek :wink: :roll:

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #73800 Írta: Böszi
Böszi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
[size=9:jzrdiq2t]Ööö...én csak azt szeretném megkérdezni, hogy nem látott-e véletlenül valamelyikőtök GyU-s tolltartót, vagy ceruzák tárolására alkalmas fémdobozt. És ha esetleg igen, hol?[/size]

Böszi
"Govannas vîn gwennen le, Haldir o Lórien."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.578 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére