BESZÉLGETŐS topic

Több
22 éve 2 hónapja #69396 Írta: Lestat
Lestat válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hát ez tetszik ,mindig is azt hittem, hogy erről a gépről nem megy az emotikon, most meg ez... haláli :)
most nézem, mi megy még:
:) :( :D :P

"Tisztán, tömören visszhangzott a szűk szobában, úgy sírt könyörögve, ahogyan egyedül a hegedű képes. "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #69395 Írta: Lestat
Lestat válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jó estét!

Éreztem én, hogy jókor jövök! Valaki Amandát mondott?>:)))

"Tisztán, tömören visszhangzott a szűk szobában, úgy sírt könyörögve, ahogyan egyedül a hegedű képes. "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #69394 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ai na vennui!

Örülök, hogy nem vagyok egyedül Methos rajongó.

Sil: Nem láttam :cry: És a ST-ből melyik sorozat? És ki?

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #69392 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Így utólag én is rájöttem,hogy kedvelem Methost és Amandát is :)

I make my own luck.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #69391 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Üdv!
Végre visszatértem.

Léli: Most olvasom, hogy neked is Methos a kedvenced. Nekem is. :oops: Methos és ST (tényleg, láttad az ST:Nemesis előzetesét?). :D

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #69308 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Fereste: épp az lett volna a lényeg, hogy ne a suszter :) nyerjen Franciaországban, és ne Montoya vagy Barrichello legyen a második. Most már mindegy, Raikönnen is tanult a dologból.
Lehet, hogy Palik elrontja a munkatársát, és "lehülyíti" magához? :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #69270 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ulmo: egen, elégedett vaok, de megmondom neked, hogy Rai kicsúszásánál ez volt az első reakcióm: "bassza meg, szegény Raikönnen!"
de utána mondjuk feledtem a dolgot.... el voltam foglalva az örömömmel a vbcím megnyerése miatt, és nem Raira gondoltam azokban a percekben, mikor a dobogón ünnepelt Michael.. :D :D de elvileg ha 2. lett volna, akkoris vb lett volna, nem?
a mai futam is tetszett, csak kissé unalmas volt. Villeneuvenek igaza van, hogy tökunalom lett a pálya... :?

más: Juni kommentátorunk tanul Palik mestertől :D a mai beszólása, mikor Schu leugrott a kocsiról kb így hangzott: "és egy Boba Fettes mozdulattal leugrik..." na én ezen a ponton fordultam le a székről nevettemben.. :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #69267 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szia Fereste! Üdvözlünk újra itthon! (Ugye elégedett vagy az F-1 eredményekkel? Hogy a fene essen abba az olajfoltba a francia pályán:rmad2: )
Telu: a többiek ma jönnek haza. Este talán be is néznek (én már reggel eljöttem.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #69259 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Lara írta: Valamelyik topicban,lehet hogy épp ebben írta valaki,hogy valamelyik adón adnak valami olyasmit,hogy Így készült


Lara:Sziv meg 1X!!!
Nocsak de hatarozott vagy...hehehe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #69258 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok!Köszi Telu :D !Tényleg klassz :wink:
Valamelyik topicban,lehet hogy épp ebben írta valaki,hogy valamelyik adón adnak valami olyasmit,hogy Így készült(egyébként én is láttam a bemutatóját :oops: )és hogy talán lesz benne GYU is.Ha valaki tudja,akkor írja be ide,hogy ma lesz -e,és ha igen hánykor?Előre is köszönöm

I make my own luck.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #69257 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hello!!!!
Forma-1 jejeje....Barichelloval mi törtent????

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #69252 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Fereste:Isten hozott...hehehe....en nem vagyok taborban sajnos....hüpp..hüpp...a többek ma jönnek haza ugye=??????

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #69247 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
emberek, MEGJÖTTEM!!! :dance:
végre újra netközelben!!
de persze én is akkor jövök haza, amikor ti táborban vagytok... :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #69243 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ja elküldtem....a kepet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #69235 Írta: Ithilgalad
Ithilgalad válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Telu: Ide is lécci!!!! :cooljump:

Legends and epic tales born between these dark lakes For you a new one written with black blood

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #69226 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Lara,Aryante:Elküldve!!! ;)
Cueddo:Sajnos tanacs tölem nuku...Sorry...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #69223 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sziasztok!

Ti hogy fogtok netezni augusztus 1. után? Én még freestartról vagyok... az este 6-tól szánított kedvezményes időszak meg fog szűnni? :arrow: az igazán kedvezményes ezentúl éjfél és reggel 7 között lesz?

légyszi adjatok tanácsot! :roll:
köszönöm mindenkinek

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #69173 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Telu:Én is,én is kérem szépen!!!!! :P

I make my own luck.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #69155 Írta: Aryante
Aryante válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én is kérem szépen... :)

Aryante

Az ég bűneinkért haragszik ránk, a világ erényeinkért. (Novalis)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #69145 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
shaira:Szivesen!!!! :wink: Ugye mien jooo???

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #69139 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Telu: Ez hamar ment! :P Nem semmi, NAGYON KÖSZI :bounce: :hello: :up:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #69138 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Telu: nekem elküldhetnéd! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #69137 Írta: Lestat
Lestat válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nekem nem kell, köszönöm... nem tudnám hova tenni...

"Tisztán, tömören visszhangzott a szűk szobában, úgy sírt könyörögve, ahogyan egyedül a hegedű képes. "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #69135 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
GYEREKEEEEEEEK!!!!!!!

En eddig olyan vak voltam mit allat....az egyik baratnöm küldött meg regebben egy Qrva jo kepet ami LOTRos.....Na most megtalaltam es megneztem....Mert eddig nem jött be.....Hat az a kep valami csodalatos....Gandalf Keselyüstök Gwahir (Sorry nem toom leirni) Frodo...
Aki akarja annak szivesen elküldöm....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #69126 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mindenkinek jó nyaralást!

I make my own luck.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #69121 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Telu,Thaur:köszi,már rámfér egy kis nyaralás. :lol:
Nektek is jó nyaralást! :D
Sziasztok! :closed:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #69119 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Lili,Thaur:Jo nyaralast....!!!!!!!En most nyaralok.....hehehe....
A bolygo szentem sem fog becsapodni...biztos nem nezik tetlenül majd hogy becsapodik...szal....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #69117 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nem kell megijedni, mert ez a Nibiru kisbolygó ez egy sumer legenda a világvégéről v. vmi ilyesmi


Lili: Jó nyaralást!!!

Én is most megyek nyaralni, mi szombaton indulunk, úgyhogy nem t'om, hogy holnap fel tudok jönni, így elbúcsúzom most.
Nektek is jó nyaralást, és hiányozni fogtok!!

Sziasztok!

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #69113 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Lestat írta: Akkor még az idei MTT táborba el kéne menni...
Ha együtt halnk, akkor leglább tudjuk is, hogy kikkel...


Ja,ezek után már télleg mindenkinek ott kell lenni a táborban... :lol: :lol:
Amúgy csak köszönni jöttem,nem leszek 2,5 hétig.Addig is jó nyaralást nektek!Hiányozni fogtok... Bye! :bawling: :closed: :closed: :closed:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #69105 Írta: Lestat
Lestat válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Akkor még az idei MTT táborba el kéne menni...
Ha együtt halnk, akkor leglább tudjuk is, hogy kikkel...

"Tisztán, tömören visszhangzott a szűk szobában, úgy sírt könyörögve, ahogyan egyedül a hegedű képes. "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.874 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére