BESZÉLGETŐS topic

Több
22 éve 1 hónapja #71199 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Rayan: megkaptad az e-mailomat?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71194 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Lestat, Tel:
Én is imádom mind a Hegylakót, mind Methost!!
Methosnak olyan jó humora van, meg egyéb. Na nem mind ha ez Mac-ből hiányozna :wink:
Ha igazán jó részekről beszélünk, akkor feltétlenűl nézzétek most pénteken!!!
Az lesz, amikor Duncan hazamegy Skóciába+visszaemlékszik+az az állati szép zene+Adrian Paul(Duncan) rendezte....szóval jó rész, ja meg végre már az lesz, amikor Joe(akit szintén imádok), ő mondja majd a bevezető szöveget! :bounce: (A neve Duncan McLoad. 1592-ben született a Skót-felföldön, és még mindíg életben van. Halhatatlan. 400 év alatt volt már katona, szerető, vándor.... egyszerűen fantasztikus, ahogy mondja).
Szóval én is Hegylakó imádó vagyok :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71189 Írta: Lestat
Lestat válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Adták a Methos címűt 100%, mert Eurynome úgy adta elő, hogy: és akkor bekapcsoltam a tv-t, hogy megnézzem a Hegylakót, és akkor bemondták, hogy Methos, és tökjó, mert már régóta nem láttam a Highlandert, és pont a kedvenc szereplőmről szólt... na ezt mondta. ;)

"Tisztán, tömören visszhangzott a szűk szobában, úgy sírt könyörögve, ahogyan egyedül a hegedű képes. "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71178 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ai na vennui!

shaira, Lestat: ÉN! Én is imádom a Hegylakót. A kedvencem Methos. Apropó... Szerintetek nem hagytak ki 1-2-sok részt a sorozatból? Nekem már az elején ez volt az érzésem (RIchie története), de most pl. a "Methos" című epizódot, mintha nem adták volna (és úgy emlékszem, abban tűnik fel a címszereplő legelőször...)

Hosszú és eredményes életet
Telcontar Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71176 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Fereste írta: Ancalimon: Zamárdiban találtuk, és egy elég egyszerű gyűrű, ha yol emlékszem kt hullámos csík kígyózik rajta végig... (most a barátnőm van, hacsak azóta be nem adták az ékszerészhez :D )


Hát, ha csak nem sodródott át az északi partról, a délire, és közben nem változott meg a mintája is, akkor biztos nem az enyém...

Persze ezeknél a gyűrűknél sohase lehessen tudni... :wink:


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71172 Írta: Lestat
Lestat válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Érdekes, asszem ide összesen kétszer vagy háromszor írtam be, de mindig akkor jövök, amikor szerencsémre a Hegylakó a téma. ;) ugyanis imádom!!!!

"Tisztán, tömören visszhangzott a szűk szobában, úgy sírt könyörögve, ahogyan egyedül a hegedű képes. "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71154 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szokta valaki nézni a Hegylakót?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71152 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ancalimon: Zamárdiban találtuk, és egy elég egyszerű gyűrű, ha yol emlékszem kt hullámos csík kígyózik rajta végig... (most a barátnőm van, hacsak azóta be nem adták az ékszerészhez :D )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71146 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Fereste írta: kagylókeresés közben azonban vmi egészen más dolgot is talált barátnőm: egy IGAZI aranygyűrűt :!:


Melyik településen találtátok? Én ugyanis kb 5 évvel ezelőtt elhagytam a Balatonban egy eljegyzési gyűrűt. :cry: (Természetesen azóta már pótoltam egy ugyanolyannal, de érdekes véletlen lenne ha pont ugyanazt találtátok volna meg... :wink: )


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70869 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Juhé, Nessiel! Ennek nagyon örülök! :cheers: :hello:

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70868 Írta: Nessiel
Nessiel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hi Brisa! Én is beléptem! :hello: :up:

"A boldogság olyan pillangó, melyet ha kergetünk, soha nem érhetünk el, de ha csendben leülünk, leereszkedik ránk."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70641 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
van egy "érdekes" történetem, gondoltam elmesélem nektek:

amikor a Balatonon nyaraltam lejött a barátnőm is, és mivel közösen kagylókat gyűjtünk, a balatoni kagylók sem úszták meg, s néhány gyűjteményünkbe került :D kagylókeresés közben azonban vmi egészen más dolgot is talált barátnőm: egy IGAZI aranygyűrűt :!: egy kissé leesett az álla az egész családnak, nekem meg egyből az jutott eszembe, hogy hát Gollam is egy tavacska iszapjában találta meg az Egy Gyűrűt... :roll: egyébként ez a gyűrű meglehetősen eljegyzési gyűrűnek néz ki, szal ost vki naon mérges lehet :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70462 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Happee Birthdae Rayan

Hagrid után szabadon, de azért komolyan.

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70456 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
én is Nagyon Boldog Szülinapot kívánok !!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70454 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én is csatlakozom az előttem szólókhoz: Eru éltessen sokáig Rayan! :sungl: :dance: :smokin:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70441 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
HAPPY BIRTHDAY TO OUR RAYAN! :wink: :cooljump:

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70437 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Olyan arik vagytok, nagyon szépen köszönöm!
(Szegedet kaptam ajándékba, meg egy 94-es ötputtonyost :cheers: :biggrin2:)

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70436 Írta: Lestat
Lestat válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
DRAKULÁLOK!

"Tisztán, tömören visszhangzott a szűk szobában, úgy sírt könyörögve, ahogyan egyedül a hegedű képes. "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70435 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hát, mit mondhatnék?
Még sok-sok hosszú és főleg boldog évet kívánok Rayan!
Ahogy kedvenc (sci-fi beli) fajom mondja: Hosszú és eredményes életet!

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70429 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Rayan: BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!!!! :bounce: :hello: :up:
most már csomó mindent csinálhatsz: :cheers: :bandit: :pimp: :smokin: :cooljump: :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70428 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Aiya Rayan!


Valin nostare!
:D :D :D :D :D :D :D :D :D



[size=9:2wausi1x]("Boldog születésnapot" quenyául - most tanultam Amani mestertől...)[/size]


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70415 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Igen, mint a föniciaiak... 8) (Általános iskolai töritanárnőm megjegyzése szerint... :roll: )

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70414 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Estel Adániel írta:

Bagoly a Micimackóból írta: MG SK LYN BLDG SZLTSNPT KVNK!


Így, magánhangzók nékül? ;) :D De azért sikerült kiegészítenem :P :bounce: Éljek! :hello: :lol:

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70413 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog szülinapot Rayan!

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70411 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gratula, Rayan! :hello:

Bagoly a Micimackóból írta: MG SK LYN BLDG SZLTSNPT KVNK!

Én pedig csatlakozom hozzá... :cheers:
;) :D

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70404 Írta: Aralataion
Aralataion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Rayan!
Boldog szülinapot és nagykorúként most így utólag vállalhatnád a közös főzöcskézésünk eredményét :wink: .
Kicsit nehezen kezelem az utólagos reklamációkat és fenyegető üzeneteket.
Szegeden már 1edül kell majd boldogulnod! Valszínű nem leszek :(
Minden póttáborosnak kellemes szórakozást!

a kezemmel most mindenféle íveket rajzolok, amiből kiolvashatod a nevem ha tudsz gondolkodni az én fejemmel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70402 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rayan írta: Ami a legjobb, hogy nagykorú lettem. :look:


*énekel* Boldog szülii naaapooot! + 1 fülrángatás! :wink: :P :twisted: :lol: :cheers: :hello:

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70400 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ugyan Ulmo, nem kell aggódni, ott leszek :twisted: :) :wink:
Úgy tűnik, kutya bajom, csak meglazult egy szalag, és elég érdekesen járok :quasi: Nem komoly, majd elmúlik.

A filmet sajnos még mindig nem tudtam előszedni -idő hiányában-, de a kiegészítőket megkaptam, és köszönöm! :)

Ami a legjobb, hogy nagykorú lettem. :look:

Mindenkinek további jó nyarat!
Ray

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70355 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rayan írta: Tudtatok, hogy Csingovban is van netcafe? :lol:


Nahát, mik ki nem derülnek! 8O

Rayan, ugye az a szalagszakadás nem komoly? Mit fogunk csinálni nélküled Szegeden? :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70159 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szasztok!

Tudtatok, hogy Csingovban is van netcafe? :lol:

Mindenkinek sok pusz, meg 1 kemeny napig Szlovakiaban nyomom, aztan jovok :)

Valszeg bokaszalagszakadasom van. Siraly. :cheers:

byez

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.820 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére