BESZÉLGETŐS topic

Több
16 éve 3 hónapja #361108 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
mindeeen mindeeen kép és videjo jusson el hozzám:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #361099 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
No, ha más nem, akkor digitalizálatlanul nekünk megvannak a mi felvételeink, meg ha jól nézem akkor jórésze digizetten is, csak fájlnevek nélkül, a digiprogram mappájában... de nekünk a rohír darab nem is volt meg, mivel aznap nem voltunk a tábor területén...

szerk. és igen, Virágé megvan kiírva, mindjárt megnézem mi van rajta... ;)

szerk.2. ezen dúnadán és törpelőadás van, néhány faültetés, meg soook tábori életkép (pl. kardkovácsolás), és az van ráírva h. Virág kamerájával készült, ennek ellenére az egyik felvételt mintha én vettem volna (t.i. belepofázok gyanúsan közelről :P a többibe viszont Virág, és 5 évvel ezelőttig nem terjed a memóriám h. vettem-e vmelyik nap Virág kamerájával :D ). mindenesetre félig megnéztem a dúnadán-darabot, és most Velembe akarok menniiiii :roll:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #361098 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nálam van valahol 2003-as tábori videó (kb 3 óra a cucc), de pont a rohír előadás nincs meg...
Tünde: részvét :(

Aeglos írta: Motiváció: Csokit kap az az ember (igazi csokit) aki nyomravezet, hogy kinél is kereshetnénk a 2003-as velemi tábor VIDEÓanyagát!!! Fel volt véve az összes csapatelőadás, és szőrén-szálán eltűnt az egész. 2003-ban a tábori talin még megvolt, mert végignéztük. Ankalimonnál nincs, és van egy olyan rossz érzésem, hogy Árnyelfnek volt meg, de ő azóta ugyanúgy eltűnt mint a velemi videók.

Tünde: :( :( :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #361097 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Aeglos, mintha valahol találkoztam volna egy "Virág tábori videói" feliratú CD-vel, meg talán gépen is akad valami... :roll: utánanézek ;)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #361096 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hahó!

Légyszi mindenki szánjon pár percet Rabyn alant lévő hozzászólására, nagyon fontos a Tolkien.HU-s galéria felújításának szempontjából.

Az is jó, ha papírképeid vannak, csak jelezd, és beszkenneljük, diáról is tudunk szkennelni. Ha nem tudod digitális képeidet sehová feltölteni, akkor is szólj, lemásoljuk CD-ről, vagy ha nem tudsz CD-t írni, segítünk, de nagyon fontos, hogy meglegyen a lehető legtöbb anyag.
Ha nem tudsz foglalkozni azzal, hogy mostanában eljuttasd a képeket, de tudod hogy vannak, csak írj, hogy tudjunk róla. (Rabynnak)

Motiváció: Csokit kap az az ember (igazi csokit) aki nyomravezet, hogy kinél is kereshetnénk a 2003-as velemi tábor VIDEÓanyagát!!! Fel volt véve az összes csapatelőadás, és szőrén-szálán eltűnt az egész. 2003-ban a tábori talin még megvolt, mert végignéztük. Ankalimonnál nincs, és van egy olyan rossz érzésem, hogy Árnyelfnek volt meg, de ő azóta ugyanúgy eltűnt mint a velemi videók.

Tünde: :( :( :(

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #361092 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mindenkinek köszönet a szurkokért, de ez most (sem) nem jött be :(

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #361085 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #361083 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Leguanember írta: FELHÍVÁS!!!

Kedves Puffőrzők!

2008. június 6-a, azaz holnap ismét lesz egy kiváló alkalom arra, hogy az általatok a LEP2008-ról megőrzésre hazavitt babzsákokat az MTT főhadiszállására szállítsátok.

Kérem, akinél van még ilyen, az vagy közvetve vagy közvetlenül intézkedjen az ülőalkalmatosságok célba juttatásáról.

Köszönettel:
A Töltőanyag-menedzser


TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #361075 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
megkérek mindenkit, hogy aki megkapta a korrektúrázott Lassis cikkét, legyen kedves megnézni és legkésőbb vasárnap délutánig visszaírni, hogy elfogladja-e vagy ha kértünk változtatást, akkor csinálja meg. (vannak akik már meg is tették, nekik nagyon köszönjük.)

aki egyéb témában kapott emailt, vagy igért nekünk valamit és eddig nem váltotta azt be, illetve nem jelentkezett, az is legyen kedves emailt küldeni minél hamarabb!

köszönjük

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #361072 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kincső (Thilanna) írta: tvn.hu, nekem Tünde ajánlotta, és nem ftp van hanem egy külön könyvtárfeltöltő progi, és egész jó ;)


meghíttam :)



bookline.hu/control/docatbrowse? ... normal_003

kreatív csajok figyelmébe :lol:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #361070 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
tvn.hu, nekem Tünde ajánlotta, és nem ftp van hanem egy külön könyvtárfeltöltő progi, és egész jó ;)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #361067 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kutatok: Ki milyen galéria tárhelyet használ?
Tudnátok ajánlani nekem akármi jobbat a képtárhunál?
Legyen ott sok hely, és lehessen galériákba rendezni és legyen ftps feltöltési lehetőség.
Ilyenre vágyom, ki tud nekem mit ajánlani? :mrgreen:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #361061 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kincső (Thilanna) írta: (Inkább a tanulószobát kéne lassan "vitassuk meg az érettségit"-re átnevezni, de még ott is folyton vannak egyéb kérdések is :mrgreen: ;) )

Kézben tartom a dolgot! :D
Minden érettségi időszakban átlényegül a topik, de majd fogtok ti még ott egyéb vizsgaidőszakra kellő anyagokért könyörögni... :twisted: :roll:

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #361052 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Egyetértek, a beszélgetős azért beszélgetős, mert minden belefér ami máshova nem :roll: azért mert kivételesen 5 hsz-ből 3 "apróhirdetés", fogunk mi még beszélgetni másról is, nem félek én attól. :P (Inkább a tanulószobát kéne lassan "vitassuk meg az érettségit"-re átnevezni, de még ott is folyton vannak egyéb kérdések is :mrgreen: ;) )

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #361032 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szeretnék megkérni mindenkit, hogy akinek kép, videó van a birtokában a követkőkről:

Alapító ülés
Kőhegyi tábor
2003-as lep
2003-as Farsang
2003as Várgesztesi tali
2003as MTT születésnap
2003-as Velem tábor
2003-as póttábor győrben
2003-as kismaros
2004-es lep
2004-es farsang
2004-es Várgesztes
2004-es MTT születésnap
2004-es Velem tábor
2004-es pécsi póttábor
2004-es kismaros
2005-ös lep
2005ös farsang
2005ös tavaszi tali
2005ös MTT szülinap
2005ös Várgesztesi tábor
2005ös Sziglieti tábor
2005ös őszi tali
2006os LEP
2006os farang
2006os tavaszi tali
2006os mtt születésnap
2006os Szorospataki tábor
2006os őszi tali
2007es LEP
2007es farsang
2007es tavaszi tali
2007es MTT szülinap
2007es Kácsárdi tábor
2007es KÖMF- őszi tali
2007es karácsonyi est
2008as lep
2008as farsang
2008as várgesztes

Illetve bármilyen mttvel kapcsolatos rendezvény, kapolcs, lithas, beltain, BÁRMI van és még nem juttatta el sosem az MTT kép felelősének (vagyis nekem) az írjon, hogy hogyan lehetne megoldani a cserét. Az is jó ha rákérdez, hogy megvan-e még a dokumentuma, mert pl.: a 2004es Alcar féle videónak nálam elment már a hang. és a 2004es velemi tábor képes cdjéből is meghalt már egy.

elérhetőségek
tel.: 06 20 205 9 666
emil: picitig kukkac frímél pont hu
esetleg itten ahol azt az üzenetet látod.


Azért lenne fontos, hogy eljusson hozzám minden mert akkor végre valahára teljessé lehetne tenni a galériát.


További szép napot!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #361017 Írta: keshu
keshu válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Most úgy néz ki, hogy még van 4 szabad hely az augusztus 16.-ai István, a király előadásra (eddig elvileg úgy volt, hogy már nem is volt hely).
Igaz, hogy már csak a drágább szektorokban, meg így elszórva, külön-külön szektorban 1-1 hely. De ha valaki látni szeretné, akkor siessen=)

"A haldoklás magánügy. Ne hörögjünk!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #361013 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Az apróhirdetés felirat az minek kellett az?

Régen még úgy volt, hogy a Beszélgetősbe minden belefér, kivéve egy bizonyos kérdést. (meg persze mindazokat amik nem sértik a fórum szabályzatát)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #361003 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kar'sa írta: Fuvolista és hárfás lány, valamint jómagam zongorám kiséretében keresnénk délutánonként próbatermet.
Ehhez szeretnénk segítségeteket, ajánlásotokat kérni, nagyon örülnénk neki, ha valaki aki tud ingyenes lehetőségről, vagy minél olcsóbb bérlési lehetőségről meglökne engem egy privivel.
Felszerelésre nincs szükség, habár zongora/pianínó előny, annak hiányában konnektor szükséges.


Ajánlom, hogy nézzetek körül zeneiskolákban, vagy pofátlanul surranjatok be :)

Most ez a topic tényleg egy apróhirdetés izé lett?

szerk:

Akkor én is:

Kérnék szépen minden exhibicionista ifjú férfiút, aki érez magában egy minimális színészi tehetséget, vagy mozgáskultúrát, és szeretne fellépni JÚLIUS 12.-én, azaz táborba sem jön, hogy dobjon meg egy privivel. És jól felléphet.

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #360969 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Gandalf írta: Lassi:

A lassi receptje


Én már ittam ilyet mangósban. :D
De egyáltalán nem szomjoltó, inkább még szomjasabb lesz tőle az ember... 8O

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
16 éve 3 hónapja #360938 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Minden Kedves MTT-s!
Auguszt végi szeptember eleji beköltözéssel kiadó egy kedves kis szoba BP-n a 11. kerületben alberfalván.
Ház előtt áll meg a 7es busz, kb 5 percre pedig 3 villamos is. Lakótárs az én lennék meg az öcsém. Minden van, (vagy ha nincsen lesz)

HA tudtok olyanról akinek kellene ez a szoba akkor szóljatok. Részleteket ímélen, msn, privi stb.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #360931 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
KAPOLCS Reloaded!

Hátha ez a kiírás megmozgatja a fantáziátokat...

Mint tudjátok, a kapolcsi szereplésünkhöz nem vagyunk éppen bőviben az előadható jeleneteknek, színdaraboknak ;) ezért egy pályázatot hirdetünk effélék összehozására. Hogy mindenkinek könnyű dolga legyen, elsősorban arra gondoltunk, hogy régebbi darabok részletei, jelenetei, régebbi tábori darabok, vagy azok részletei; illetőleg mindezek átdolgozása kevés emberre segíthetne a gondunkon. Úgyhogy, ilyen témában is várjuk a különféle színi jellegű produktumokat, ötleteket, jeleneteket, a pillenpaty kukac gmail pont com címen. Ha esetleg ennél tovább mennél, mindezen jelenetek összeszervezett változatait is szívesen fogadjuk, azaz ha nem csak írott szöveg van, de bármelyikőtök szívesen összehozza, megkeresi az embereket, megrendezi a jelenetet, vagy megrendezitek magatokat - no9s, azt is örömmel fogadjuk. Figyelem, emberek, itt az alkalom a csapatnosztalgiára! Ha szerettetek régen együtt dolgozni, most itt egy újabb lehetőség!

Fel, Kapolcsra, és a színpadra!

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #360899 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Most találtam abban a könyvben, amiből az emelt magyarra készülök, mint példát a kataforára: "Ő jól ismerte Frodót, Gandalf sokat mesélt neki róla. Frodó viszont nem ismerte a Vándort." Ez a téma eddig nem izgatott különösebben, de a jól eltalált példa... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #360897 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Egyszer volt Budán Görényvásár!

Kedves ismerősömnek 1 nagygörénye szétesett 10 kisgörényre. Pillantnyilag kicsi nyílószemű rózsaszín hurka formájában leledzenek, de tündériek. Kiváló házörzőt, kiskedvencet és intellektuális beszélgetőpartnert lehet nevelni belőlük, görénység és báj egy cseppnyi arisztokráciával megfűszerezve.

csipogva várják leendő gazdáikat! Ha valaha is szerettél volna görényt (ha nem akkor is) ne hagyd ki a lehetőséget!:) (és írj nekem privit)

pussz,
lau

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #360887 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Fuvolista és hárfás lány, valamint jómagam zongorám kiséretében keresnénk délutánonként próbatermet.
Ehhez szeretnénk segítségeteket, ajánlásotokat kérni, nagyon örülnénk neki, ha valaki aki tud ingyenes lehetőségről, vagy minél olcsóbb bérlési lehetőségről meglökne engem egy privivel.
Felszerelésre nincs szükség, habár zongora/pianínó előny, annak hiányában konnektor szükséges.

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #360875 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Tünde írta: Ááááááááááááá

smslap.extra.hu/bolondos.html
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Kedvencek:

"Segítenél nekem matekot tanulni??? látod, annyira nem értek a számokhoz, hogy most is betűk jelennek meg, pedig a számokat nyomkodom a telefonon."

"ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ Neked adom a telcsim összes betűjét, írj nekem belőle valamit."

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #360868 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ááááááááááááá

smslap.extra.hu/bolondos.html
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #360855 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Encsi:

Gandalf a Tábor topikjában írta: Látogatási lehetőség:

Szeretnénk a tavalyihoz hasonlóan megoldani: a tábor első két napján, szombat és vasárnap jöhetnének (júli 12-13.). Remélhetőleg meg tudjuk oldani, hogy a látogatók egy éjszakát (szombatról vasárnapra) ott alhassanak, csak sátorban. Ennivalót nem kapnának, arról maguknak kell gondoskodniuk.
Minderről még egyeztetések folynak, ha végre hivatalos döntés született Jácint rábólintásával is, szólok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #360852 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Peredhil írta: "Bran...majd meglátjuk, hogy vegyük hasznodat." 8) :D

Alyr Arkhon írta: Ami nincs:...vad dolgok az erdőben.


Milyen kár. 8) :mrgreen:
[size=9:z54v51y8](Jó' van...befogtam...)[/size]

Amúgy meg én is félek a tábortól.
Adim faviccei és Angwen hangja mindig visszhangzik az éjszakában és a harmadik nap után mindig behalózom, hogy a rámtámad a reggelim.
Szörnyű!
De Bran, Atesz...jönnötök kell táborba, mert aki nem vészel át legalább egy MTT tábort az nem férfi.
Manapság nem divat katonaságba menni, az új korszakban MTT-sek nyomulnak. 8) :)


Izé.. én még mindig nőnemű vagyok, pedig 2 darab tábort is átvészeletetek velem... :oops: :P

Komolyra fordítva szót: én az első táboromban kaptam vissza a könnyeimet és a nevetést. A másodikban már újra tudtam mosolyogni, huzamosabb időn át. És ezért egy életre hálás vagyok! :oops: 8) :P

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #360850 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Gandalf írta: Akkor legalább a látogatónapon nézz le, hátha ottragadsz! 8)


hmm olyan is lesz? :P :P

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 4.043 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére