BESZÉLGETŐS topic

Több
16 éve 3 hónapja #361325 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Valaki meri kétségbevonni hogy egyedül is közösséget alkotok?
Attila, ha szeretnél 6 nyuszit, elintézem neked, de őket nem kérem vissza 2,5 hét után.
Mellesleg szeretnéd vállalni Bejglit ezen időre? Mert ha fel sem merül akkor felesleges volt a kérdésed, tekintetbe véve hogy rajtad kívül mindenki megértette.

(Amúgy ha valaki vágyik kisnyuszikra, télleg szóljon, ha összejön kábé 6 érdklődő, barátnőm fiúnyuszijával secperc összedobunk egy almot :mrgreen: )

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #361323 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
:oops: :oops::oops: Bocsika az értetlenkedésért, nem kiakadni, nyugalom :P Szimplán hülye vagyok ennyi... :oops:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #361322 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Orsie / Fraktál írta: hát bocs de nem tudom mi volt ebben nem egyértelmű, 1 nyuszi, Bejgli nevű és 2.5 hétig kéne rá vigyázni. ebben mi nem volt világos? :OMG: :eek4:

Szvsz ez a rész zavarhatta meg:

Nóli i linantea írta: de szeretne közösségi munkát vállalni (mind a hatomnak),


Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja - 16 éve 3 hónapja #361321 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ha jól sejtem, a félreértés oka ez lehetett:

Nóli írta: de szeretne közösségi munkát vállalni (mind a hatomnak)

Ehhez meg inkább nem fűznék hozzá semmit... (lololol.)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #361320 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Attila írta:

Orsie / Fraktál írta:

Attila írta: Nóli! Most akkor hány nyusziról van szó? Gyenge felfogású vagyok ezek szerint, de ez nekem nem igazán egyértlelmű...6 db? 8O

Attila, te miről beszélsz?? hol látsz itt 6-ot, Nóli egyet írt.. :evil: :P :?


Ah nem baj, nem tudok olvasni... :quasi: végül is mégcsak 15 éves vagyok hova siessek? :mrgreen: Viccet félretéve, értem, csak voltak kételyeim... :oops:

hát bocs de nem tudom mi volt ebben nem egyértelmű, 1 nyuszi, Bejgli nevű és 2.5 hétig kéne rá vigyázni. ebben mi nem volt világos? :OMG: :eek4:

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #361319 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Attila írta:

Orsie / Fraktál írta:

Attila írta: Nóli! Most akkor hány nyusziról van szó? Gyenge felfogású vagyok ezek szerint, de ez nekem nem igazán egyértlelmű...6 db? 8O

Attila, te miről beszélsz?? hol látsz itt 6-ot, Nóli egyet írt.. :evil: :P :?


Ah nem baj, nem tudok olvasni... :quasi: végül is mégcsak 15 éves vagyok hova siessek? :mrgreen: Viccet félretéve, értem, csak voltak kételyeim... :oops:

Nóli i linantea írta: Egy oroszlánfejű törpenyúlról van szó, aki Bejgli névre hallgat.


Azt a szót, hogy egy csak számmal leírva ismered?????????????

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #361318 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Orsie / Fraktál írta:

Attila írta: Nóli! Most akkor hány nyusziról van szó? Gyenge felfogású vagyok ezek szerint, de ez nekem nem igazán egyértlelmű...6 db? 8O

Attila, te miről beszélsz?? hol látsz itt 6-ot, Nóli egyet írt.. :evil: :P :?


Ah nem baj, nem tudok olvasni... :quasi: végül is mégcsak 15 éves vagyok hova siessek? :mrgreen: Viccet félretéve, értem, csak voltak kételyeim... :oops:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #361316 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Attila írta: Nóli! Most akkor hány nyusziról van szó? Gyenge felfogású vagyok ezek szerint, de ez nekem nem igazán egyértlelmű...6 db? 8O

Attila, te miről beszélsz?? hol látsz itt 6-ot, Nóli egyet írt.. :evil: :P :?

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #361314 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nóli! Most akkor hány nyusziról van szó? Gyenge felfogású vagyok ezek szerint, de ez nekem nem igazán egyértlelmű...6 db? 8O

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #361310 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta: Öt napja voltam 4 éves a fórumon. :) Durva belegondolni :D
(Azért nem a jókívánságokba írom, mert nem szeretném, ha teleoffolnánk azt a topikot ilyesmivel ;) De ezt se!)
:boldog gügyögő négyéves:


gyügyügyü :lol: :lol: :lol:
(a 4 évesek már beszélnek :wink: :P )

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #361309 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Biztos velem van a gond, de 6-án regisztráltál, és 9-e van. Az nálam 3 nap. :P Nojó, bocs, nem kötözködöm. Gratula inkább! ;-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja - 16 éve 3 hónapja #361307 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Három (!) napja voltam 4 éves a fórumon. :) Durva belegondolni :D
(Azért nem a jókívánságokba írom, mert nem szeretném, ha teleoffolnánk azt a topikot ilyesmivel ;) De ezt se!)
:boldog vartyogó* négyéves:

szerk: Acho, megbuktam matekból, nem kérheted számon rajtam, hogy ki tudjam vonni a 9-ből a 6-ot :D

szerk2: *nemisgügyögök, hm...

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #361275 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kis segítséget kérnék állatszerető barátaimtól!
Szükségem lenne arra hogy valaki 2,5 hétre befogadja drága szőrös nagyfülű barátomat a nyár közepén (MTT tábor + 1 hét).
Egy oroszlánfejű törpenyúlról van szó, aki Bejgli névre hallgat.
Az ellátása nem nagy probléma, napi kétszer kaja (ofkorsz azt megveszem én), és legalább hetente kétszer ki kell őt takarítani - csak a magad érdekében, mert ha nem történik meg, akkor büdi. (ofkorsz kellékeket én intézem)
Barátságos, szőrös, orrmozgatós.
Aki nem jön táborba (az irgumburgum by Dorw), de szeretne közösségi munkát vállalni (mind a hatomnak), és még kedvet is érez magában meg lehetősége is van, annak nagyon megköszönném ha jelentkezne nálam e-mailben (noli3018kukacgmailpontcom).
Köffönöm.

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #361273 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Tünde: holnap kiderül, hogy ott mi a helyzet. Remélem nyitva lesz amikor odamegyünk.


szerintem 10-08ig van nyitva és a kirakatban láttam babákat.
Mégegy: PECSA. Ott minden van hétvégi vásárban.

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #361268 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Estel Adániel írta: Srácok, pontban öt óra múlva, azaz ma reggel negyed kilenckor évforduló! :) Bocsi, hogy nem vártam addig, de alighanem akkor én még aludni fogok... :D

Ó, a fenébe, erről lekéstem... Pedig, mint azt azóta R. Waters is nyilatkozta egy, a ClusterOne-nak adott (rózsaszín) internyulában, hogy a készülő albumán feltétlenül szerepelni fog az <i>Empty Spaces</i> átdolgozott verziója ("<i>what shall we do / to fill the empty spaces / where fq used to walk?</i>") a nagy és méltóságos fejlesztő-programozó stb. efkúkúdékiel iránti tiszteletből...

Nademajdjövőre. :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #361263 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Tünde: holnap kiderül, hogy ott mi a helyzet. Remélem nyitva lesz amikor odamegyünk.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #361223 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #361205 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kincső (Thilanna) írta: Köszi Ry, akkor mégis jól rémlett :P megjegyzem hozzá jóval a 2005-ös tábor után került, mert akinek eredetileg a dolga lett volna nem foglalkozott vele. no mindegy, csak gondoltam ha már így belelkesedtek videógyűjtés-ügyben, rásózhatnátok a változatosság kedvéért valaki olyanra, akinek van ideje-energiája meg is csinálni a sokszorosítást ;)


Megtörtént februárban, Nudli vállalta a dolgot. Nem tudom, hogy halad-e vele.

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #361201 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Finwe írta: Gyerekek ha valaki tud OCCSÓ ALBÉRLETET az szóljon már, köszi:)


privi ment! :)

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #361196 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

emlékeztető!

megkérek mindenkit, hogy aki megkapta a korrektúrázott cikkét, legyen kedves megnézni és legkésőbb vasárnap délutánig (de estig mindenképp) visszaírni, hogy elfogadja-e, vagy ha kértünk változtatást, akkor csinálja meg. (vannak akik már meg is tették, nekik nagyon köszönjük.)

ha nem kapjuk meg a beleegyezéseket időben, akkor sajnos anélkül kell továbbküldenünk a cikkeket Nodleenak, mert szorít az idő.

köszönjük

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #361173 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Nagyon nagy szükségem lenne a segítségetekre. Történt ugyanis, hogy az én hibámból elajándékozódott a nagymamám egyik babája. Egy kb 1 éves gyerekméretű járóbaba, tudjátok az a félelmetes pislogós nézős fajta amit még anyáink gyerekkorában gyárottak. Muszáj szereznem egy ahhoz nagyon hasonlót.
Ha van valakinek elfekvőben otthon egy ilyen vagy tudja hol lehet kapni (antikvárium, bármi!!!) az könyörgöm szóljon!!!



Astoria, babaszerviz???

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #361170 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Srácok, pontban öt óra múlva, azaz ma reggel negyed kilenckor évforduló! :) Bocsi, hogy nem vártam addig, de alighanem akkor én még aludni fogok... :D

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #361166 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gyerekek ha valaki tud OCCSÓ ALBÉRLETET az szóljon már, köszi:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #361162 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kincső (Thilanna) írta: Köszi Ry, akkor mégis jól rémlett :P megjegyzem hozzá jóval a 2005-ös tábor után került, mert akinek eredetileg a dolga lett volna nem foglalkozott vele. no mindegy, csak gondoltam ha már így belelkesedtek videógyűjtés-ügyben, rásózhatnátok a változatosság kedvéért valaki olyanra, akinek van ideje-energiája meg is csinálni a sokszorosítást ;)


Esetleg dobjatok meg vele. ha digizni kell, az se probléma.

Aeglos: nálam Kincső videói vannak, úgyhogy szvsz elég, ha ő odaadja neked a cuccot.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #361156 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Köszi Ry, akkor mégis jól rémlett :P megjegyzem hozzá jóval a 2005-ös tábor után került, mert akinek eredetileg a dolga lett volna nem foglalkozott vele. no mindegy, csak gondoltam ha már így belelkesedtek videógyűjtés-ügyben, rásózhatnátok a változatosság kedvéért valaki olyanra, akinek van ideje-energiája meg is csinálni a sokszorosítást ;)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #361155 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kincső (Thilanna) írta: Nem a csokiért mondtam :)
Viszont cserébe inkább azt elintézhetnétek, hogy a valakinél egy dévédé formájában kallódó 2005-ös tábori videóanyag végre sokszorosítódjék! Talán az is megvan gépen úgy-ahogy, de én az egyetlen kiírt példányt adtam tovább anno, és eddig minden évben volt kezdeményezés h. na csinálju már meg, de mindig hamvába holt :P Legutóbb januárban Nudli érdeklődött felőle hogy kinél lehet, de csak azt tudtam neki mondani h. nekem Pók vagy Ádám neve rémlik az üggyel kapcsolatban, és nemtom h. kinyomozta-e végülis... :roll:

Ádámnál van. :P

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #361153 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nem a csokiért mondtam :)
Viszont cserébe inkább azt elintézhetnétek, hogy a valakinél egy dévédé formájában kallódó 2005-ös tábori videóanyag végre sokszorosítódjék! Talán az is megvan gépen úgy-ahogy, de én az egyetlen kiírt példányt adtam tovább anno, és eddig minden évben volt kezdeményezés h. na csinálju már meg, de mindig hamvába holt :P Legutóbb januárban Nudli érdeklődött felőle hogy kinél lehet, de csak azt tudtam neki mondani h. nekem Pók vagy Ádám neve rémlik az üggyel kapcsolatban, és nemtom h. kinyomozta-e végülis... :roll:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #361144 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nem tudja valaki véletlenül milyen parkolódíjak vannak mostanság Csehországban?
Prága, Karlovy Vary stb.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #361134 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nagyon nagy szükségem lenne a segítségetekre. Történt ugyanis, hogy az én hibámból elajándékozódott a nagymamám egyik babája. Egy kb 1 éves gyerekméretű járóbaba, tudjátok az a félelmetes pislogós nézős fajta amit még anyáink gyerekkorában gyárottak. Muszáj szereznem egy ahhoz nagyon hasonlót.
Ha van valakinek elfekvőben otthon egy ilyen vagy tudja hol lehet kapni (antikvárium, bármi!!!) az könyörgöm szóljon!!!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #361110 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ulmo, Kincső: Nagyon köszönjük! Milyen csokit szeretnétek? :D
Várom a priviket!

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.853 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére