BESZÉLGETŐS topic

Több
16 éve 5 hónapja #358619 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Milendoria írta: Alattvalóim!
Végre elérkezett a várva-várt nap, amikor is kifejezhetitek irántam érzett hatalmas rajongásotokat! Tudom, már alig bírtok magatokkal hogy hódolatotoknak hangot adjatok, így örömmel jelentem be, hogy itt az alkalom, mert mindegyikőtöket szeretettel várok az ápr. 30.-ai ballagásomra!
_______________________________

najó, viccet félretéve tényleg örülni fogok ha valaki szeretne eljönni a ballagásomra, úgyhogy gondoltam megosztom veletek merre lesz és mikor, hátha épp arra jártok és kedvetek van beugrani :)
helyszín: Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium
1174, Széchenyi u. 1-7.
Időpont: ápr. 30.-a, 17:00
ha valaki érdeklődik, el tudom mondani hogyan kell eljutni :)


Habár nem vagyok közvetlen alattvalód (asszem), szeretek MTTs ballagásokra járni, viszont fájdalom, de aznap egy rokonom is ballag és prioritást élvez sajna.
Remélem mások szerencsésebbek.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #358616 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Aki tudna színesben nyomtatni ingyen kb. 50 oldalt, vastagabb lapra (papírt adunk ha kell), sikítson gyorsan!
TLV oklevelekhez kéne. Privi, mail, msn ;)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #358615 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Finwe írta: egy kabaréba hallgattam egy irtó jó poént, aszongya:

én nem értem a Hegylakót, látott már valaki hegylakót itt? a közönséget kérdezem... már nem az életben... mer azt nehéz eldönteni, ugyanúgy néz ki mint te csak a nyakát jobban félti...Azt nem értem, hogy halhatatlanok, meg nem öregszenek, de akkor a sónkánnery mér 60 éves a másik meg harminc? A legrosszabb az lenne, hogy életed végéig csecsemőként hegylakónak lenni, bekakilsz bepisilsz, a másik kitörli a feneked, de annyit nem tucc maj neki mondani hogy köszönöm:)))


Ezt vagy a Kiss Ádám, vagy pedig a Kőhalmi Zoli mondta. :) A Kossuth Rádió kabaréjában hallhattad vagy szombaton vagy pedig hétfőn. Különben ajánlom őket mindenkinek, mert valami gyilkos humoruk van.

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #358604 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Alattvalóim!
Végre elérkezett a várva-várt nap, amikor is kifejezhetitek irántam érzett hatalmas rajongásotokat! Tudom, már alig bírtok magatokkal hogy hódolatotoknak hangot adjatok, így örömmel jelentem be, hogy itt az alkalom, mert mindegyikőtöket szeretettel várok az ápr. 30.-ai ballagásomra!
_______________________________

najó, viccet félretéve tényleg örülni fogok ha valaki szeretne eljönni a ballagásomra, úgyhogy gondoltam megosztom veletek merre lesz és mikor, hátha épp arra jártok és kedvetek van beugrani :)
helyszín: Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium
1174, Széchenyi u. 1-7.
Időpont: ápr. 30.-a, 17:00
ha valaki érdeklődik, el tudom mondani hogyan kell eljutni :)

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #358593 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Már csak 4 hét van hátra a tábori jelentkezés határidejének lejártáig! Tessék mielőbb jelentkezni!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #358575 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kedves mindenki!

Itt az idő, hogy végre ti is tehessetek valamit a fiatal Tolkien-rajongókért, olyanokért, akik egykor ti is voltatok, illetve most is vagytok. Mit kell ehhez tenni?

GYERTEK A TOLKIEN LEVELEZŐ VERSENY DÖNTŐJÉRE ÁLLOMÁSNAK/SEGÍTŐNEK/LÓTIFUTINAK/AKÁRMINEK!

GYERTEK, MERT NEM CSAK VELÜNK, SZERVEZŐKKEL SZÚRTOK KI, HANEM A VERSENYZŐKKEL IS, AKIK NOVEMBER ÓTA DOLGOZNAK, ÉS AZ GÁZ LENNE!

A paraméterek: A verseny szombaton (ápr. 26 - igen, munkanap, de akkor is... lesz kb 10-17-ig az Orczy Kertben.
Azok, akik állomásként funkcionálnak, péntekre is tegyék szabaddá magukat, mert valószínűleg akkor tartunk egy főpróbát/terepbejárást.

SEMMI KÜLÖNLEGES TUDÁS/ÜGYESSÉG/BEAVATOTTSÁG NEM KELL BÁRKIT VÁRUNK SZERETETTEL!!!

Jelentkezni nálam, illetve Kincsőnél, e-mailen, priviben, telefonon, postán, AKÁRHOGY!!!

GYERTEEEEEEK!

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #358567 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Finwe írta: egy kabaréba hallgattam egy irtó jó poént, aszongya:

én nem értem a Hegylakót, látott már valaki hegylakót itt? a közönséget kérdezem... már nem az életben... mer azt nehéz eldönteni, ugyanúgy néz ki mint te csak a nyakát jobban félti...Azt nem értem, hogy halhatatlanok, meg nem öregszenek, de akkor a sónkánnery mér 60 éves a másik meg harminc? ...


Az illető humoristának hiányosak a témát illető imeretei. :twisted: Ezt mindenki tudja, aki szerette a film(ek)et, sorozatot. :D

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #358566 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
egy kabaréba hallgattam egy irtó jó poént, aszongya:

én nem értem a Hegylakót, látott már valaki hegylakót itt? a közönséget kérdezem... már nem az életben... mer azt nehéz eldönteni, ugyanúgy néz ki mint te csak a nyakát jobban félti...Azt nem értem, hogy halhatatlanok, meg nem öregszenek, de akkor a sónkánnery mér 60 éves a másik meg harminc? A legrosszabb az lenne, hogy életed végéig csecsemőként hegylakónak lenni, bekakilsz bepisilsz, a másik kitörli a feneked, de annyit nem tucc maj neki mondani hogy köszönöm:)))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
16 éve 5 hónapja #358537 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
www.firstlady.hu/szemelyisegteszt2.php

Mindenkinek ajánlom, én pl betettem az Önéletrajzomba

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #358536 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ery írta: Nálunk is tanítás van. De a csapatok el vannak kérve és jön velük egy kísérő tanár is, úgyhogy megoldható.

No és kicsoda? :mrgreen:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #358533 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Fontos!
Szeretnék segítséget kérni angolul jól tudó emberektől, akik ráérnek a jövő héten.
Történt ugyanis, hogy olyanból kell referálnom pénteken, amiből csak angol szakirodalom van és ebbe bizony beletört a bicskám.

Olyasvalaki segítségét kérem aki ráér velem találkozni, szembesülni a szöveggel és segíteni lefordítani. Szkennelni nem tudom, a könyv nem valószínű, hogy kapható az országban (bár lehet).

Tetszőleges méretű és fajtájú csokival szándékozom jutalmazni, egyéb felárról személyes megegyezésben.

Jaigen: Kb olyan 30 kisalakú oldalról van szó, viszont cseppet sem kell szó szerint fordítani, csak az értelmét.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #358531 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta: Ha tanítási nap, annál inkább jöjjenek a versenyzők, adunk MTT igazolást.
;)


Bezony, valaki már kikérőt is kapott, és már 21 csapat jelzett hogy jön (még kb. 6tól várunk választ, és egyetlen olyan van aki nem tud jönni mert diáknap van és ők is szerveznek, de bármilyen nap esetén lehet olyan csapat, aki nem ér rá. Szóval ne emiatt aggódjatok, hanem gyertek segítőnek! :D
(Igen, ahány hsz születik a témában annyiszor fogom rávágni hogy gyertek segítőnek :twisted: manipulatív ismétlés :D )

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #358530 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nálunk is tanítás van. De a csapatok el vannak kérve és jön velük egy kísérő tanár is, úgyhogy megoldható.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #358529 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ha tanítási nap, annál inkább jöjjenek a versenyzők, adunk MTT igazolást.
;)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #358525 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Tünde írta: Nálunk pl ballagás van...

Előbbre nem tudtuk volna hozni, mert - vsz a posta hibájából - még most is van olyan 5.forduló, ami nem ért még be (ápr7én kellett föladják), a köv hétvége meg hosszúhétvége szal mégrosszabb és kgy van és az 5 főszervező egyike (kilehetaz?...) érettségizik szal érettségi előtti szombaton nem ér már rá.
Így alakult, összeesküdött ellenünk a sors. A döntő időpontját még ősszel számoltuk ki, akkor meg fene tudta hogy munkanap lesz.

Szóval az jöjjön, aki ráér! :) Aki nem, az nehogy jöjjön! :P De aki igen az tényleg! :twisted: :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #358522 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nálunk pl ballagás van...

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #358519 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Köszi Namarie, de sajnos már egy ideje szembesültünk a problémával, de nem tudunk mit tenni. Már egy hónapja sem volt más szóbajövő időpont. A lényeg, hogy Ti gyertek segíteni, ha tudtok! :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #358518 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kincső (Thilanna) írta: Szolgálati közlemény

Aki meg tudná támogatni a Tolkien Levelező Verseny döntőjét egy (vagy több) csomag gyurmával, amit jövő hét során eljuttatna hozzánk, az sikítson priviben/mailben/msnen! :) Köszi!

Valamint továbbra is várunk lelkes segítőket április 26-ára, a döntőre! Bárki által megvalósítható feladatokról van szó, szóval gyertek kérlek!!

Szolgálati közlemény vége


Tudjátok, hogy 26-a munkanap? (lehet, hogy iskolákban is van tanítás).

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #358515 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szolgálati közlemény

Aki meg tudná támogatni a Tolkien Levelező Verseny döntőjét egy (vagy több) csomag gyurmával, amit jövő hét során eljuttatna hozzánk, az sikítson priviben/mailben/msnen! :) Köszi!

Valamint továbbra is várunk lelkes segítőket április 26-ára, a döntőre! Bárki által megvalósítható feladatokról van szó, szóval gyertek kérlek!!

Szolgálati közlemény vége

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #358510 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
:)
Üdv nektek innen messziről megint.
Néha van időm felnézni ide is :)
Vannak képeim itten, akit érdekel: kep.tar.hu/idhren
ezek a cityből vannak: kep.tar.hu/idhren/50570460#2
Tegnap voltam benn először London belvárosában, és eléggé beleszerettem :D
Jövőhéten muszáj lesz egy London-eye körbenézés, mert akkora a város, hogy tőlünk kb 1 óra a belváros TUBBAL!!!Szal nincs közlekedési dugó, meg semmi :P Szóval nem elég egy két nap a felfedezésére. Továbbra is mindenkit arra lelkesítek, legalább egy hétvégére jöjjön ki, aki tud, mert érdemes :D

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #358497 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #358496 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Tünde attól függ, hogy file-t vagy linket akar-e küldeni. A file az vírus. Mindenestre semmit se szabad kérdezés nélkül elfogadni:D

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #358492 Írta: Nessa
Nessa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
lehetek pofátlan? kérnék megint pici szurkot. :oops: megint megyek versenyre és az sem 100% hogy el tudunk indulni. a csapat egyik tagja tegnap még lázas volt, 3man meg nem mehetünk... :(

*csak az RG semmi más...*
"Most velem nevetsz, vagy rajtam?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #358489 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ankalimon azt mondta az nem vírus ami msn van, hanem jelszólopó, és meg kell változtatni azonnal a jelszót. Nekem bevált.

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #358485 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
gyerekek beszélgessünk a kosztumös filmekről. ti hogy vagytok velük? nemrégiben olvastam tom tykver a parfüm rendezőjének véleményét hogy ő nagyon teátrálisnak találja őket. hát teljesen egyetértek vele, ha én kosztumos filmet készítenék bizti ugyanolyan természetesen mutatnám be a világot mintha ma játszódna, épp ez lenne az izgalmas benne...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #358483 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Persze a legjobb megelőzni és nem elfogadni mindent amit mások küldenek:D

Nekem be van állítva, hogy ne fogadjon el semmit eutomatikusan :) Meg az elég gyanús, amikor pl csak a volt osztálytársak mindegyikétől felugrik egy ablak ugyanazzal a linkkel :D

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #358477 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Persze a legjobb megelőzni és nem elfogadni mindent amit mások küldenek:D

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #358472 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Olorin.papa írta: Kérdésem:
MSN vírust hogyan lehet kiírtani?
Kincső! Úgy emlékszem neked volt :roll:


Én nem emlékszem, szal nagyon régen lehetett, és gondolom a vírusirtóm kinyírta, ahogy Ulmo mondta... :P

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #358468 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Előre is elnézést kérek...

Olorin.papa írta: Kérdésem:
MSN vírust hogyan lehet kiírtani?

Megmutatod neki ezt:

Rabyn írta: ize.hu/click.php?id=7132&url=http%3A%2F%...ch%3Fv%3DBzwOsIh7FDE

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.496 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére