BESZÉLGETŐS topic

Több
16 éve 5 hónapja #359090 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
neked is köszi a tippeket :)
(amúgy meg a talpam görcsölt, nem a vádlim :P )

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #359086 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Encsi: kálcium rulez, meg a masszázs is, de hasonlóan fontos a kálium is. Annak legkellemesebb forrása a vörös zöldségek fogyasztása (és azt akár túlzásba is lehet vinni anélkül, hogy veszélyt jelentene). Tehát: sárgarépa, vöröskáposzta, cékla. Kálciumot meg a halak fogyasztásával lehet büntetlenül adagolni a szervezetnek (tejjel csak korlátozottan, mert nem tudja úgy feldolgozni). Én annak a híve vagyok, hogy a pezsgőtabletta a tűzoltásra maradjon, vagyis amikor sürgős a segítség, egyébként jobb a megelőzés. Ha nyugalmi állapotban áll a vádlidba a görcs, annak lehet, hogy használ valamilyen célzott mozgás, pédlául a futás is. (Mondom én, aki még azt is PC-s szimulátoron hajlandó csak űzni... De innentől már filozófia.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #359072 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: www.cardex.hu/index.php?id=15&katid=41&klid=1324
erről beszéltem kgyn:D


Nos, ezt is köszönöm, miként a tegnapi üdvözlést is!!! Hihetetlenül jólesett , és megkönnyítetet a nap hátralévő részét.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #359062 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #359042 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta: A deviantart legszínesebb képeiből álló gyűjtemény, szerintem nagyon szépek és látványosak: news.deviantart.com/article/47175/


french-mermaid.deviantart.com/ar ... y-82435060 Mint a cicafarok, csak kéken!! :D

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #359024 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A deviantart legszínesebb képeiből álló gyűjtemény, szerintem nagyon szépek és látványosak: news.deviantart.com/article/47175/

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #359018 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Megvolt, köszönöm! :)

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #359012 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Illetve a kálcium mellé magnézium tabletta!

Nekem az segített az állandó vádligörcsökön.

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #359010 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Izomgörcs ellen kálcium (lehetőleg pezsgőtabletta formájában), kevésbé hatékony de fizikailag kellemes gyógymód: megkérsz valakit, hogy masszírozza meg jó alaposan a talpad, addig, amíg már a masszírozástól meg nyomkodástól kezd fájni :)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #359008 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Az utóbbi időben elég gyakran begörcsölt a talpam, tud valaki mondani valamit, hogy mi lehet ennek az oka, vagy hogyan lehet megelőzni, mert elég kellemetlen tud lenni :s

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #358996 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Részletes időjárásjelentés mára a KK topikban!!!

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja - 16 éve 5 hónapja #358993 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
este fél 10től, reggel 5ig 325ezer
még hagyom addig amíg itthon vagyok, de nem lesz belőle fél milla sem
az egymillióhoz több mint 24 óra kell :roll:

update: reggel 8ig félmillió :P

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #358990 Írta: Nessa
Nessa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Tünde írta:

Nessa írta: uhhh... 3000valamennyi után azt hittem megőrülök és kidobom a gépet az ablakon, úgyhogy leállítottam. :lol:


én levettem a gépről a hangot - amatőrök :lol:

nekem is eszembe jutott ám, de gondoltam megpróbálom, meddig bírom hanggal. hát nem sokáig... :lol:

*csak az RG semmi más...*
"Most velem nevetsz, vagy rajtam?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #358988 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Felkérnék mindenkit, aki a LEPről elvitt MTT babzsákot használatra az a holnapi KGy-re hozza el ha tudja, légyszi.

Pillanatnyilag székhiányban szenvedünk.

(Csepel pláza, ld MTT topik)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #358986 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
valaki juttassa már el egymillióig, lehet én éjjelre úgy hagyom :)

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #358985 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Tünde írta:

Nessa írta: uhhh... 3000valamennyi után azt hittem megőrülök és kidobom a gépet az ablakon, úgyhogy leállítottam. :lol:


én levettem a gépről a hangot - amatőrök :lol:

Ugye? :D
Én eleve hang nélkül tettem be, mert amúgy ismerem a nem-milliós fajta változatot... :)

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #358984 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nessa írta: uhhh... 3000valamennyi után azt hittem megőrülök és kidobom a gépet az ablakon, úgyhogy leállítottam. :lol:


én levettem a gépről a hangot - amatőrök :lol:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #358976 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Tünde írta: kb 2 óra alatt jutott el 100ezerig, én most hagyom végigmenni :lol:

update: 166ezernél befagyott a net, többször nem índítom el :roll:


nem kell ahhoz net, swf fájl

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #358974 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nekem most ~192000-nél tart, csak az a baj, hogy lassan mennem kéne, és ki kéne kapcsolni a gépet.... :P

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #358972 Írta: Nessa
Nessa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
uhhh... 3000valamennyi után azt hittem megőrülök és kidobom a gépet az ablakon, úgyhogy leállítottam. :lol:

*csak az RG semmi más...*
"Most velem nevetsz, vagy rajtam?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #358968 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én 1000-ig bírtam...onnantól kezdve már idegesített a hangjuk. :oops:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #358946 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
kb 2 óra alatt jutott el 100ezerig, én most hagyom végigmenni :lol:

update: 166ezernél befagyott a net, többször nem índítom el :roll:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #358945 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Énnekem 7000 valameddig.

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #358944 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
meg kéne várni az egymilliót
kinek meddig sikerült? :P

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #358934 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Tünde írta: áááááááááááá
ez kész
ismeritek?????????????


Ismertem, de jó néha újranézni :) Thank you :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #358931 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Tünde írta: áááááááááááá
ez kész
ismeritek?????????????

Nem ismertem, millió köszönet érte!!! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #358923 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
áááááááááááá
ez kész
ismeritek?????????????

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #358820 Írta: Balrog
Balrog válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Felagund írta: Kedves mindenki!

Aki szeretne segíteni a Tolkien Levelező Verseny döntőjének lebonyolításában _AKÁRMIT_, az jöjjön pénteken 5 órára az Orczy kert Nagyvárad téri bejáratához!


Én ott voltam de nem mint szervező, hanem mint versenyző! Nagyon jó volt! MEglepődtem mert azt hittem, h fedett épületben leszünk és feladatlapok lesznek! De így sokkal jobb volt!
Köszönöm!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #358819 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta: Namost.
A BKVnál már hónapok óta nincsen is havibérlet...

Szerintem meg automatikusan "átragadt" a 30 napos bérletre ez az elnevezés. Én is havibérletnek mondom, a jegypénztáros néninek is, és eddig nem volt belőle gebasz. Persze félre ne érts, nem az origo-sokat védem. :P

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #358818 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A Lucky Lukehoz csak ennyit tennék hozzá, az origo hírből idézve merthogy a bkv honlapján semmilyen értékelhető infó nincs erről:

"A Daltonok és Lucky Luke havi bérlettel utaznak, mert ők sem szeretnek sorban állni, és előre megváltják bérletszelvényüket. Válts te is havi bérletre, hiszen a körözés alatt álló figurák... a BKV Zrt. járművein és megállóhelyein bármikor felbukkanhatnak."


Namost.
A BKVnál már hónapok óta nincsen is havibérlet...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.329 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére