BESZÉLGETŐS topic

Több
16 éve 5 hónapja #358156 Írta: Rarwenstar
Rarwenstar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Finwe írta: www.peterrussell.com/index2.php

tudtátok hogy másodpercenként kb 2 ember születik a világon?
A fönti oldalon találtok egy népesség számlálót, ott ahol ki van írva hogy world population


Akkor míg ezt a hozzászólást írom, kb. 10 emberrel lett több a világon. Nem semmi...

Scriptures they heed have misled them,
All praise their sacrificed sons,
All praise their sacrificed sons.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #358150 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
www.peterrussell.com/index2.php

tudtátok hogy másodpercenként kb 2 ember születik a világon?
A fönti oldalon találtok egy népesség számlálót, ott ahol ki van írva hogy world population

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #358142 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nessa írta: Mikre nem jó ez a fórum...már napok óta gondolkoztam egy bioszos kérdésen, és gondoltam beírom hátha megfejti nekem valaki, és miközben begépeltem, megértettem magamtól :D

Forum power rulez! :D :D :D

Attila: szurok! Sőt, SZUROK! ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #358121 Írta: Nessa
Nessa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Attila: szurk

Mikre nem jó ez a fórum...már napok óta gondolkoztam egy bioszos kérdésen, és gondoltam beírom hátha megfejti nekem valaki, és miközben begépeltem, megértettem magamtól :D

*csak az RG semmi más...*
"Most velem nevetsz, vagy rajtam?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #358113 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Tudom, hogy kicsit pofátlan dolog meg minden, de szeretnéke gy kis szurkot kérni holnapra, mivel holnap lessz a Fejér Megyei Diáknapok és hát indulok, és nagyon sokat segítene, szóval...köszi :D

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #358098 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Tehát akkor:
HOLNAP IS LESZ TáncÓRA
3-tól. Gyertek! Jó lesz!

OLYANOK IS NYUGODTAN JÖJJENEK, AKIK NEM VOLTAK MÚLT ÓRÁN!!!

Stílusgyakorlatok lesznek, ha minden igaz! :) Kéne nekem zenelejátszó eszköz megint!
Visítson aki tud hozni! (Priviben adok telszámot, vagy küldjön privit)

TALÁLKOZÓ: Délután 3kor ELTE PPK. 4. emelet - üvegezett rész a lift és a lépcsősor találkozásánál.

Csóközön!

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #358096 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sötét Úr írta: Orsie / Nimdorc: ha nekem kellett volna kapnom, hát nem jött. Ha nem kellett volna kapnom, akkor megfelelően működött, mert nem is kaptam. :)

Öö, igen, ez az amit én vonakodva végül nem írtam be, elvégre nem tartozom a csapatba, csak érdeklődő vagyok, és nem is kaptam levelet. :)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #358095 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Orsie / Fraktál írta:

Nimdorc a Lassi topicban írta: kedves emberek, akik az elmúlt egy-két héten kaptak tőlünk ímélt!

légyszíves válaszoljatok, legalább annyit, h igen, megkaptam

bármilyen kérdést, kifogást is szeretettel várunk a lassi KUKAC tolkien PONT hu -ra


pls erre reagáljanak akik kaptak tőlünk emailt (a feladó a lassi'kukac'tolkien.hu cím volt) , és ha lehet, ne csak annyival, hogy megkaptam, hanem pls érdemben is! :!:

eddig csak 2-3 válasz érkezett és sokkal több levél ment ki! :!:

köszönet


Ha nekem küldtetek akkor nem kaptam, ha nem küldtetek akkor csatlakozom SÚhoz.
Ha kell a Lassiba írás, akkor van mit ajánlanom.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #358089 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Orsie / Nimdorc: ha nekem kellett volna kapnom, hát nem jött. Ha nem kellett volna kapnom, akkor megfelelően működött, mert nem is kaptam. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #358075 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli i linantea írta: Najó, bepróbálkozom ismét egy vidijóval:

... xt_from=QL


hehh, hangzásra, mint narb hörcsögebb pillanataiban :D

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #358059 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Najó, bepróbálkozom ismét egy vidijóval:
... xt_from=QL

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #358056 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nimdorc a Lassi topicban írta: kedves emberek, akik az elmúlt egy-két héten kaptak tőlünk ímélt!

légyszíves válaszoljatok, legalább annyit, h igen, megkaptam

bármilyen kérdést, kifogást is szeretettel várunk a lassi KUKAC tolkien PONT hu -ra


pls erre reagáljanak akik kaptak tőlünk emailt (a feladó a lassi'kukac'tolkien.hu cím volt) , és ha lehet, ne csak annyival, hogy megkaptam, hanem pls érdemben is! :!:

eddig csak 2-3 válasz érkezett és sokkal több levél ment ki! :!:

köszönet

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #358036 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ezt nézzétek meg :D

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #358029 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Finwe írta: rossebb rosszat tettem be... :D

Nézd, akár így történt, akár nem, én azért köszönöm :D D

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #358028 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
rossebb rosszat tettem be...

:D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #358027 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Finwe írta: video.google.com/videoplay?docid=3817391504154681289

Hát bevallom őszintén, nem szoktam soha megnyitni jutúbos meg egyéb videomegosztós linkeket, de most gondoltam, megnézem, ki lehet Attila kedvenc színésze és a reklám áldozata lettem: megtetszett az előzetes és attól tartok, várni fogom a mozikban :P Persze hang nélkül tudtam csak megnézni, ez mégiscsak egy könyvtár... :D

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #358026 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Finwe írta: video.google.com/videoplay?docid=3817391504154681289


Jó filmnek ígérkezik, főleg mert (ha jól láttam) a kedvenc színészem is játszik benne.

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #358020 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #358018 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Alyr: nem azért akartam meggyőzni anyut, mert szépirodalom, hanem mert tudom, hogy szereti és nem értem, miért ragadt le ezeknél a szennyeknél. Írhattam volna a szépirodalom szó helyett negyven könyvcímet, de szerintem nem örültek volna neki a fórumlátogatók, hát leegyszerűsítettem. :) Én sem azért olvasok el egy könyvet, mert szépirodalom és nem azért nem olvasok el valamit, mert teszem azt fantasy. (Egyébként egy ilyen fórumon biztos furcsán hangzik, de általánosságban nem szeretem a fantasyt, valahogy nekem már "túl sok" :) )

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #358014 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Missy írta:

Esgal írta:

Missy írta:

Alyr Arkhon írta:

Snuffles írta: (Csak az utóbbi években anyu olvasási élményei elmentek A da Vinci kód irányába és azóta én győzködöm sikertelenül a szépirodalmi művek olvasására.)


Az embereket ilyesmikről nem lehet meggyőzni.
Ha egy könyvet nem azért olvasol, mert tetszik hanem mert szépirodalom már amúgyis régen rossz.
Engem anyám próbál győzködni arról, hogy olvassak el egy csomó könyvet csak azért mert az Irodalom, de egy jó részük írástechnikailag egy Stephen Kinghez sem ér fel.

A Da Vinci kód meg szerintem csak szimplán béna, mind írástechnikailag, mind történet szempontjából, mind bárhogy.
Egy Rejtő Jenőben tízszer több az izgalom.

Bár kétségteen, hogy turisztikai szempontból kifizetődő.


Nem bírtam azt a könyvet, a Tüskeváron kívül ez volt az egyetlen könyv, amit az első 25 oldal után letettem.


Mért, Stephen King szerintem élvezhetően ír. És szerintem a Tüskevár is jó, nekem tetszett anno. Vagy csak nekem van megint ízlésficamom? Viszont akár van, akár nincs, a DaVinci szerintem se ér egy hajítófát se...


nem Kingre írtam, hanem a Vincire.
Nemmm :) , csak akkor a Tüskevár valahogy nem ragadott meg. Ha most olvasnám lehet más lenne a helyzet.


De Kingre nem is te szóltál be, hanem Alyr tett egy burkolt célzást ;)

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #357999 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Namarie írta: HV: sajnos igazad van, és sajnos nagyon sok kötelezőre igaz ez. Volt magyartatnárom mesélte, hogy látott ő már olyan Csongor és Tünde eéőadást, ahova ovisokat vittek be, merthogy van benne tündér, boszorka, meg manó. El tudjátok képzelni, hogy élvezték pl. az Éj monológját....

Az de "bölcs" gondolat... 8O

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #357993 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Missy írta:

Holtak vezére írta:

Rabyn írta: Nam: én a mai napig nem értem mért kellett 2.-ban elolvasnom a Vukkot. A rajzfilmet egyébként szeretem.


mert valaki egyszer kitalálta hogy Fekete István márpedig gyerekkönyveket írt.. 17-18 évesen sokkal jobbak a művei :)


Igen. A Vukban például filozófiai mélység van(Nem röhögni!!!).


Nme röhögök. HV: sajnos igazad van, és sajnos nagyon sok kötelezőre igaz ez. Volt magyartatnárom mesélte, hogy látott ő már olyan Csongor és Tünde eéőadást, ahova ovisokat vittek be, merthogy van benne tündér, boszorka, meg manó. El tudjátok képzelni, hogy élvezték pl. az Éj monológját....

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #357988 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Esgal írta:

Missy írta:

Alyr Arkhon írta:

Snuffles írta: (Csak az utóbbi években anyu olvasási élményei elmentek A da Vinci kód irányába és azóta én győzködöm sikertelenül a szépirodalmi művek olvasására.)


Az embereket ilyesmikről nem lehet meggyőzni.
Ha egy könyvet nem azért olvasol, mert tetszik hanem mert szépirodalom már amúgyis régen rossz.
Engem anyám próbál győzködni arról, hogy olvassak el egy csomó könyvet csak azért mert az Irodalom, de egy jó részük írástechnikailag egy Stephen Kinghez sem ér fel.

A Da Vinci kód meg szerintem csak szimplán béna, mind írástechnikailag, mind történet szempontjából, mind bárhogy.
Egy Rejtő Jenőben tízszer több az izgalom.

Bár kétségteen, hogy turisztikai szempontból kifizetődő.


Nem bírtam azt a könyvet, a Tüskeváron kívül ez volt az egyetlen könyv, amit az első 25 oldal után letettem.


Mért, Stephen King szerintem élvezhetően ír. És szerintem a Tüskevár is jó, nekem tetszett anno. Vagy csak nekem van megint ízlésficamom? Viszont akár van, akár nincs, a DaVinci szerintem se ér egy hajítófát se...


nem Kingre írtam, hanem a Vincire.
Nemmm :) , csak akkor a Tüskevár valahogy nem ragadott meg. Ha most olvasnám lehet más lenne a helyzet.

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #357984 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Missy írta:

Alyr Arkhon írta:

Snuffles írta: (Csak az utóbbi években anyu olvasási élményei elmentek A da Vinci kód irányába és azóta én győzködöm sikertelenül a szépirodalmi művek olvasására.)


Az embereket ilyesmikről nem lehet meggyőzni.
Ha egy könyvet nem azért olvasol, mert tetszik hanem mert szépirodalom már amúgyis régen rossz.
Engem anyám próbál győzködni arról, hogy olvassak el egy csomó könyvet csak azért mert az Irodalom, de egy jó részük írástechnikailag egy Stephen Kinghez sem ér fel.

A Da Vinci kód meg szerintem csak szimplán béna, mind írástechnikailag, mind történet szempontjából, mind bárhogy.
Egy Rejtő Jenőben tízszer több az izgalom.

Bár kétségteen, hogy turisztikai szempontból kifizetődő.


Nem bírtam azt a könyvet, a Tüskeváron kívül ez volt az egyetlen könyv, amit az első 25 oldal után letettem.


Mért, Stephen King szerintem élvezhetően ír. És szerintem a Tüskevár is jó, nekem tetszett anno. Vagy csak nekem van megint ízlésficamom? Viszont akár van, akár nincs, a DaVinci szerintem se ér egy hajítófát se...

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #357982 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta:

Snuffles írta: (Csak az utóbbi években anyu olvasási élményei elmentek A da Vinci kód irányába és azóta én győzködöm sikertelenül a szépirodalmi művek olvasására.)


Az embereket ilyesmikről nem lehet meggyőzni.
Ha egy könyvet nem azért olvasol, mert tetszik hanem mert szépirodalom már amúgyis régen rossz.
Engem anyám próbál győzködni arról, hogy olvassak el egy csomó könyvet csak azért mert az Irodalom, de egy jó részük írástechnikailag egy Stephen Kinghez sem ér fel.

A Da Vinci kód meg szerintem csak szimplán béna, mind írástechnikailag, mind történet szempontjából, mind bárhogy.
Egy Rejtő Jenőben tízszer több az izgalom.

Bár kétségteen, hogy turisztikai szempontból kifizetődő.


Nem bírtam azt a könyvet, a Tüskeváron kívül ez volt az egyetlen könyv, amit az első 25 oldal után letettem.

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #357980 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta: (Csak az utóbbi években anyu olvasási élményei elmentek A da Vinci kód irányába és azóta én győzködöm sikertelenül a szépirodalmi művek olvasására.)


Az embereket ilyesmikről nem lehet meggyőzni.
Ha egy könyvet nem azért olvasol, mert tetszik hanem mert szépirodalom már amúgyis régen rossz.
Engem anyám próbál győzködni arról, hogy olvassak el egy csomó könyvet csak azért mert az Irodalom, de egy jó részük írástechnikailag egy Stephen Kinghez sem ér fel.

A Da Vinci kód meg szerintem csak szimplán béna, mind írástechnikailag, mind történet szempontjából, mind bárhogy.
Egy Rejtő Jenőben tízszer több az izgalom.

Bár kétségteen, hogy turisztikai szempontból kifizetődő.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #357974 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
SÚ: köszi a tippeket, sok hasznos van benne, csak van pár bajom.
Először is kde a disztró, benne is volt a pidgin nevű csoda. Az a helyzet, hogy ez egy külön létrehozott oprendszer, a Xandros, direkt egy bizonyos asus eeepchez, amivel nyomulok innen Angliából, és ez hülye nekemeknek készült, windows mintájára majdnemhogy.
Tök egyszerű a kezelése, persze nem egy húde pro dolog, de dögül megy a kicsike. Namost, esetleg fel tom telepíteni a klienst, de az sajna már nem jelenik eg ikonként, mert nem tom mért. Azt se tom, miért tűnt el a pidgin kliens ikonja.
Sajna ehhez láma vagyok. Ráadásul, mikor végleges magyar bill.kiosztást akartam csinálni az internet utasításait követve, beszarattam, system recovery-t kellett nyomnom.
Szal nem bénáznék vele csak úgy.
Azért köszi :)

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #357972 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Idhren: ha jól emlékszem, a Kopyxot használgattam MSN-re, amikor Linuxszal kisérleteztem, és eltekintve attól, hogy bűűűn ronda, elég jól működött. Kérdés, hogy milyen disztród van, és milyen felületet használsz (KDE vagy GNOME). Ha Google-n rákeresel, biztosan találsz egy csomót, meg lehet, hogy a disztróban is benne van alapból, csak meg kell találni. Viszont a telepítéshez root jelszó is kell, úgyhogy először azt nézd meg, hogy van-e.
Acho talán tud segíteni, hogy lehet böngészőből, weben keresztül MSN-ezni - úgy emlékszem, ő szokott ilyen csalafintaságokat használni. Akkor meg a kliens sem érdekes... :D
[off]Linuxos vicc: melyik a legveszélyesebb állat? (Naposcsibe root-jelszóval)[/off]

Snuffles:Da Vinci-kód jó, csak megfelelő szögben kell tartani (hogy kihulljon belőle a szemét - van benne pár érdekes dolog, legalább két oldalnyi).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #357966 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Missy írta: Igen. A Vukban például filozófiai mélység van(Nem röhögni!!!).

Szerintem ezen senki sem röhög :) Bár én csak a rajzfilmet láttam, mármint a régit, mielőtt valami félreértés történik :D A könyv nincs meg itthon, amin nagyon csodálkozom, de szeretném elolvasni, Fekete Istvánból nem vagyok kiművelve, pedig a szüleim jó sok könyvet tettek elém anno, meg most is. (Csak az utóbbi években anyu olvasási élményei elmentek A da Vinci kód irányába és azóta én győzködöm sikertelenül a szépirodalmi művek olvasására.)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #357959 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hahó népek! Ez itt a reklám helye: május 19-én fellép a Rocktogonban a Last Man Stand nevezetű együttes, melynek szerény személyem az énekese. A hátrány az, hogy a jeles esemény hétfői napra esik; az előny az, hogy minden résztvevő számára felejthetetlen élmény lesz. A jegy 300 Ft. Gyertek, és terjesszétek! :)

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.610 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére