BESZÉLGETŐS topic

Több
16 éve 5 hónapja #357524 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kincső (Thilanna) írta:

Acho írta: Sikerült a nyelvvizsgááááááááááám!! Ne haragudjatok, de ezt nem bírtam magamban tartani! 8)


Gratulálok! :) :hello:


csatlakozom !!! :up:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #357522 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Acho írta: Sikerült a nyelvvizsgááááááááááám!! Ne haragudjatok, de ezt nem bírtam magamban tartani! 8)


Gratulálok! :) :hello:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja - 16 éve 5 hónapja #357520 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Acho írta: Sikerült a nyelvvizsgááááááááááám!! Ne haragudjatok, de ezt nem bírtam magamban tartani! 8)


Conf..Congratulations!(namárangolsetudoknemcsakmagyarulnembrühühü.. :triste: )És most olvass Tolkkient angolul:-) Ha eddig még nem tetted volna :lol:

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #357517 Írta: Nessa
Nessa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Acho gratulálok! :wink: nyelvvizsga az nekem sem ártana..de ott még nem tartok :oops:

*csak az RG semmi más...*
"Most velem nevetsz, vagy rajtam?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #357515 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sikerült a nyelvvizsgááááááááááám!! Ne haragudjatok, de ezt nem bírtam magamban tartani! 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #357507 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Missy írta:

Namarie írta: Az életkorom nem indokolja a totális agylágyulást. Köröttem mindneki normális, csak én hülyültem meg, de nagyon. s még fáradt sem vagyok.


Nem feltétlenül. Hmm Nam, fested a hajad? :twisted:


Jah, van, hogy festem, de eredetileg is szőke, csak csúnya szőke. Erre mondaná unokatesóm: barna hajfesték= mesterséges intelligencia. Köszönöm, hogy kicsaltátok belőlem a választ, mert rájöttem, mi a bajom. :oops: :P

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #357504 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kedves mindenki!

Ezúton szeretnénk (mi, a TLV vezetősége) veletek tudatni, hogy ÁPRILIS 5-én, szombaton, 16.00 órától , nagy, TLVdöntő-előkészületi találkozó lesz. Helyszín: Potala teapalota, beülős/befekvős/párnás rész.

MINDENKI jöhet, akinek van ötlete, kreativitása, vagy bármije, amivel a döntőt még szebbé, jobbá flottabbá tudja tenni (igen, ez lehet süti is :D )!

FONTOS: az, ha jössz, nem jelenti automatikusan, hogy részt is kell venned a lebonyolításba, szóval nyugodtan jöhet olyan is, akinek "csak" ötlete van!!!

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #357490 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Namarie írta: Az életkorom nem indokolja a totális agylágyulást. Köröttem mindneki normális, csak én hülyültem meg, de nagyon. s még fáradt sem vagyok.


Nem feltétlenül. Hmm Nam, fested a hajad? :twisted:

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #357487 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Finwe írta:

Emberek, a múlt héten beírtam, hogy címeres ökör vagyok. Nos, most rájöttem, hogy kezdhetitek a szarvamat aranyozni, annyira.
No comment

Eccer csak azt is beírhatnád hogy miért, és akkor még nevethetnénk is:):P


Ha lenne min... sajnos elment a józan eszem. Az egyik a sok közül: simán keverem a Blind Guardiant a Nightwish-sel, és meg voltam róla határozottan győződve, hoyg az egyik a másik. és ez csak egy s ok közül. A regényt TELJESEN újraolvasva, totálisan elbizonytalanodatm, fél órákat szőrözve a függelékben 8is), és még mindig nem értem, ki tenyésztette ki a fénytűrő orkokat. ha tényleg Szauron, mint Alyr mondja, akkor én évekig fatális tévedésben voltam.

És ez csak kettő.

Lassan ott fogok tartani, hogy nem cska aranyozhatjátok a szarvakat, hanem be se fogok velük férni még ama bizonyos bécsi kapun se. :roll:

Az életkorom nem indokolja a totális agylágyulást. Köröttem mindneki normális, csak én hülyültem meg, de nagyon. s még fáradt sem vagyok.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #357486 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Emberek, a múlt héten beírtam, hogy címeres ökör vagyok. Nos, most rájöttem, hogy kezdhetitek a szarvamat aranyozni, annyira.
No comment

Eccer csak azt is beírhatnád hogy miért, és akkor még nevethetnénk is:):P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #357479 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Emberek, a múlt héten beírtam, hogy címeres ökör vagyok. Nos, most rájöttem, hogy kezdhetitek a szarvamat aranyozni, annyira.
No comment.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #357452 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
HEEEEELP!

Sürgős segítség kéne!

Keresek egy embert, aki hajlandó lenne az Iparművészeti Egyetem jelenlegi felvételi eljárásának második fordulójában modellkedni. Sajnos nekem közbejött valami, és ezért keresek magam helyett valakit egy délutánra. Az időpont: március 30. kb. 13.00-15.30-ig. Helyszín: az egyetem Zugligeti úti campusa, kb. 15 percre a Mosztkvától (kimegyek eléd, és felviszlek). Fizetségét rajtam keresztül kapja meg a bátor önkéntes, 1500 magyar forintot. Semmi különöset nem kell csinálni, ruhás rajz lesz, valószínűleg félalak, tehát az alany roppant megerőltető feladata a székben ücsörgés lesz. Nem számít a testalkat vagy a szépség, mert itt nem az a lényeg, ha nagyjából emberformájú vagy, már van esélyed. A hagyományos modellkedés egyébként takar általában 3/4 órás szakaszokat, köztük átlag 1/4 óra pihenővel.

Ami fontos, az a m e g b í z h a t ó s á g. Elég durván aláásná a reputációmat, ha megbeszélném valakivel, és az illető aznap mondaná le, akármire is hivatkozva. Arról nem is beszélve, hogy így alaposan elgaloppírozná az aznapi időbeosztásomat is, de ez a kisebbik baj.

Ha van, aki kedvet érez effélére, minél hamarabb írjon nekem mélt vagy privit, vagy keressen meg msnen, bagolypostán, telefonon - csak smst ne írj, nincs pénzem, és nem tudok válaszolni.

Köszönöm előre is annak a hős megmentőnek, aki segítségemre siet!

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #357403 Írta: Rózsa
Rózsa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Bocs, kicsit off, de ide sokan jártok.

Megint van egy korábban előjegyzett Királyok csatája a bookline-on, ami most márc. 28-ig megrendelhető. Akit érdekel 3000 Ft-ért, Kincsőnek szóljon, vagy nekem dobjon egy emilt (ne privit!!) . Megrendelem neki, és utólag kifizeti! :)
Rózsa

Nekünk arról kell döntenünk, hogy mire használjuk az időt, ami megadatott"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #357401 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mást értünk látványoson. Tolkien élete nagyrész arról szólt, hogy ült az íróasztal előtt és írt:) (mármint a film szempontjából ez a fontos, hogy mit írt, és ki volt az aki ezt írta, és mért pont ez írta, satöbbi.)Ehhez képest minden látványos:)

Mondjuk egy olyan jellegű film érdekes lenne, bár nem láttam, de a bemutató alapján gondolom, mint a pán péteres aminek a főhőse a pán péter írója, szal hogy meg is jelenne a fantáziája esetleg, nem tudom hogy ez hogy működne. De ez egy veszélyes terep, mert nagyon könnyen ostoba giccs lehet belőle.

Másképp hogy lehetne?

Itt a nehézséget az okozza, hogy ugye van egy rendkívűl színes kalandos világ és ezzel szemben ott a professzor ehhez képest "szürke" élete (persze nem az, de most az egyszerűség kedvéért.)

Hogy lehetne ezt jól megjeleníteni, és manapság egy ilyen filmet elkészíteni, amihez kell némi "előtanulmány"? Mondjuk jól ismerni a könyveit. Hát nem tudom.

Hogyan születik meg egy mű valakinek a szívében, fejében, ennek a bemutatása szerintem az egyik legnehezebb és egyben legszebb művészi feladat is, mert olyan nehezen megfogható...Mindezt művészileg, anyagilag összehozni...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #357396 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Gandalf írta: Találtam egy mókás videót:


Mit ne mondjak, elég bénán tetriszezik :D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #357395 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Finwe írta: szerintem azért nincs ilyen film, mert egy nyelvész professzor mozgalmasnak nagyon nem nevezhető élete nem érdekelne sokakat (jó ott volt az anyja elvesztése és a világháború, de ez csak az ifjúsága). Mégha Tolkienről is van szó.

mármint szerintem nagyon szép izgalmas élete volt, csakhogy ezek elsősorban szellemi, intellektuális izgalmak voltak, amiket csak egy nagyon jó művész tudna filmre vinni, ilyenre manapság kevesen vállalkoznak. Szerintem azt kellene eslősorban bemutatni, hogy a hétköznapi történések mögött hogyan élhette és láthatta meg Tolkien a fantáziájával a szépséget, így születhetne értékes film.
Szerintem egy hagyományos ilyen hallivúdi jellegű életrajzi filmnek, amit a látványos történések vinnének előre, annak nem sok értelme lenne. Nem működne.


Hát én elég sok életrajzi filmet láttam már és a többségében nem voltak látványos jelenetek.
A csodálatos elme inkább kivétel mint példa.

Az egész a színészeken múlik meg a rendezőn.
Ha tudja ábrázolni hogyan jelent meg Középfölde akkor szerintem még sikeres is lehet, nem csak jó, ha nem akkor nem.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #357394 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A dokumentum filmek nem tartoznak ide. Én olyan filmre gondoltam mint amilyen a Csodálatos Elme volt. Ott ugyan volt egy csöppnyi érdekesség benne, hogy a pasi skizofrén volt.
De pl szerintem simán meg lehetne oldani abból a szemszögből, hogy hogyan alakult ki Tolkienben Középfölde és közben mik történtek az életében.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #357384 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Gandalf írta: Találtam egy mókás videót:


:mrgreen: Nagyon aranyos...:kacarászik:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #357382 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #357380 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
szerintem azért nincs ilyen film, mert egy nyelvész professzor mozgalmasnak nagyon nem nevezhető élete nem érdekelne sokakat (jó ott volt az anyja elvesztése és a világháború, de ez csak az ifjúsága). Mégha Tolkienről is van szó.

mármint szerintem nagyon szép izgalmas élete volt, csakhogy ezek elsősorban szellemi, intellektuális izgalmak voltak, amiket csak egy nagyon jó művész tudna filmre vinni, ilyenre manapság kevesen vállalkoznak. Szerintem azt kellene eslősorban bemutatni, hogy a hétköznapi történések mögött hogyan élhette és láthatta meg Tolkien a fantáziájával a szépséget, így születhetne értékes film.
Szerintem egy hagyományos ilyen hallivúdi jellegű életrajzi filmnek, amit a látványos történések vinnének előre, annak nem sok értelme lenne. Nem működne.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #357379 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ez aranyos :D

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #357378 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
mai poénos beszólás. anyukám nézi öcsém corvin mozis jegyét, hangosan felolvassa: Jávor Pál, Legenda vagyok.
-Na Jávor Pálról néztél filmet? Ki játszotta?
-Will Smith

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #357377 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Finwe írta:



egész pofás:) csak kicsit hosszú

mit szóltok a szereplőkhöz? (nem én csináltam, csak találtam)


Érdekes...

Tolkien élete...ez fura...mintha és láttam volna róla ilyen Dokumentumfilmet...vagy az nem tartozik most ebbe a kategóriába?

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #357347 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Mondjuk a Carpenter féle könyv alapján (abban semmi olyan nincsen amire azt mondom, hogy nem akartam tudni) szerintem egy egész jó kis filmet lehetne csinálni. Én is tiszteletben tartom a prof. életét, csak érdekelne, hogy hogyan vinnék vászonra.

Bevallom őszintén, nem olvastam a könyvet. De az utolsó mondat az amit meg akartam fogalmazni és nem sikerült. :)

Missy: nekem összefonódik ak ettő, külön tudom választani, de nem látom értelmét. A prof élete és cselekedetei teszik azzá, ami ő. Vagy hát izé. Remélem, érted :D

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #357345 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nemnemnemnemnem.Súlyos félreértés forog it fenn úgy érzem. Én nem az életét tartom tiszteletben. Sokkal inkább az embert. És sokkal inkább és most jön az a még azt se tudom leírni, hogy mi,amit nem tudok megfogalmazni(de hiábavaló is lenne).

[size=9:30l75qqu]Néha gyűlölök Ikrek lenni.[/size]

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #357344 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mondjuk a Carpenter féle könyv alapján (abban semmi olyan nincsen amire azt mondom, hogy nem akartam tudni) szerintem egy egész jó kis filmet lehetne csinálni. Én is tiszteletben tartom a prof. életét, csak érdekelne, hogy hogyan vinnék vászonra.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #357340 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Gondolkodtatok már azon, hogy Tolkien életéről miért nincsen film?

Nem, de most elgondolkodtam, és Missyvel egyetértek. Van, amire nem vagyok kíváncsi, leginkább tiszteletben szeretném tartani az életét, nem pedig filmre vinni. Mások számára ez olybá tűnhet, hogy 'na még egy sztori, amit még nem láttunk filmen, de most majd minden héten újabb verzióban láthatjuk'. Tudom, hogy nem így kéne elképzelni, de így történne szvsz.
De egyébként ha nem így éreznék, érdekelne egy ilyen, Tolkien életét feldolgozó film.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #357332 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Gondolkodtatok már azon, hogy Tolkien életéről miért nincsen film?


Szerintem csináljunk.

(szvsz meg egyébként az Estates csücsül a jogokon és nem adja olcsón)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #357330 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Gondolkodtatok már azon, hogy Tolkien életéről miért nincsen film?


Nem :oops: , de nem kell mindent filmre vinni. Én speciel nem szívesen látnám filmen. De azt megint nem tudom normálisan elmagyarázni, hogy miért nem. Talán azért, mert Tolkiennel kapcsolatban nem is véleményem van, sokkal inkább érzelmeim(Pl.:tisztelet). És ezeket nem tudom szavakba önteni. Pontosabban valahogy tudnám, de nem fedné le a lényeget, inkább annak csak halvány visszképe lenne. Vagy talán még annyi sem.

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #357326 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gondolkodtatok már azon, hogy Tolkien életéről miért nincsen film?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.343 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére