BESZÉLGETŐS topic

Több
16 éve 7 hónapja #357033 Írta: norbikk
norbikk válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ma rájöttem arra, hogy ha beírom az üzenetem és várok néhány másodpercet akkor megmutatja az üzenetemet nekem.

Eddig mindig türelmetlen voltam és mindig kattintottam. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #357012 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sil írta: 54 évesen elhunyt Anthony Minghella, többek közt az Angol beteg és a Hideghegy rendezője.
index.hu/kultur/cinematrix/ccikkek/minghella031/
[size=9:2yn6p2t3](Ő volt a rendezője és a forgatókönyvírója egyik kedvenc filmemnek, a Truly Madly Deeply-nek is. :( )[/size]


R.I.P. Anthony Minghella :bawling: :égőgyertyaláng:


norbikk írta: Elértem a jubileumi 100. hozzászólásom.


Gratulálok!!! :)

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #357011 Írta: Balrog
Balrog válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Az jó! Gratulálok! De rég voltam itt... :oops: Csak sok volt a programom:S

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #357006 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gratula! :D

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #357003 Írta: norbikk
norbikk válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Elértem a jubileumi 100. hozzászólásom. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #356998 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
54 évesen elhunyt Anthony Minghella, többek közt az Angol beteg és a Hideghegy rendezője.
index.hu/kultur/cinematrix/ccikkek/minghella031/
[size=9:34q4xix6](Ő volt a rendezője és a forgatókönyvírója egyik kedvenc filmemnek, a Truly Madly Deeply-nek is. :( )[/size]

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #356983 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
:bounce:
Hétfőn fél 3tól vagy Pénteken délután 'megláttjukmikor' szeretnék tartani átmozgató-testtudaterősítő-táncjellegű órákat ha van rá igény.
Egy-két órára gondoltam, heti egy alkalommal.

Kérésem ill. kérdésem:
-Kiket érdekelne a dolog?
-Hétfő vagy péntek?
-Egy helyszín is kéne :roll:

Természetesen ingyen és bérmentve, tiszta lelkesedésből és szeretetből :gandalf2: , meg mert az utóbbi időben tele lettem ötletekkel.

További kérésekkel, kérdésekkel lehet engem keresni priviben!

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja - 16 éve 7 hónapja #356972 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sötét Úr írta: BTW - nekem kell ilyen egérpad!!! Most! Naon!

hehehe... the grim squeaker...

[size=9:2nvdorfa](vagy inkább grim clicker?)[/size]

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #356965 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kar'sa írta: Most komolyan, emberek, dobjatok már meg a privivel, ha szeretnétek egy Pratchett topikot, mert szégyen, hogy nem rendelkezünk vele. :P

Miért csak egyet? :) Ennyi könyvhöz... :D
Tréfát félretéve, én mellette vagyok. Pratchett rulez!

Akit érdekel, és tudja is használni, meg hasonlók, azoknak tudom ajánlani a Usenet-en az alt.fan.pratchett illetve az alt.book.pratchett levlistákat. Bár elég sok a szemét is benne, de elég sok jó dolog is szokott lenni. Ja, és azon kívül L-Space is rulez!

BTW - nekem kell ilyen egérpad!!! Most! Naon!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #356935 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én egy - két részt láttam belőle, és attól a galadrieltől, amit láttam, majdnem eldobtam magam. negatív irányba.

Olyan jót mulattam ma reggel.

Boltban: VÉRNARANCS. Kapásból Ti jutotottatok eszembe. vajon miért? :P

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #356933 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Endruu írta: Sorry, hogy belezavarok, de érdekelne. hogy tud-e valaki valamit (esetleg meg van-e valakinek) a LotR musical? :oops: :)

Erről anno volt szó a Zene topikban a kreatívokon belül, nem tudom, mi lett a kimenetele, de valaki akkor mondta, hogy megvan neki és nem rossz. :)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #356929 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nessa írta: ne haragudjon senki de most muszáj kiakadnom.... Pont a héten gondoltam arra, hogy mennyi emlék van a telefonomban(képek, özenetek...), el kéne menteni valahova, mert az értékük számomra felbecsülhetetlen. Erre ma este edzésről ellopták másik 6 edzőtársaméval együtt!!! :cry: :cry: bárcsak vitték volna el inkább a pénzem...


.......

nem is tudom, mit mondjak.

Nálunk még a könyvtárban is lopnak. Az egyik könyvtáros táskáját vitték el az olvasószolgálati pultból. Szerencsére nem volt benne komoly érték.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #356920 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Gandalf írta: Akárcsak a Hogfather, de azt is meg lehetett utólag szerezni. :wink:

És ami részemről nekem nagyon tetszett.
Kis sokk volt, hogy a könyvtáros kimaradt, de gondolom akkor nem fért be az anyagi keretbe. Részemről már nagyon várom a húsvétot, és reménykedem, hogy hamar megjelenik DVD-n (vagy hasonló. :P )
(megj.: amúgy a Christopher Lee topicban áradoztam egy kicsit a témával kapcsolatban, de semmi reakciót nem kaptam... :roll: )

[size=9:qsirkfmn]Most komolyan, emberek, dobjatok már meg a privivel, ha szeretnétek egy Pratchett topikot, mert szégyen, hogy nem rendelkezünk vele. :P [/size]


Szerk.: amúgy a könyvtáros a videóban nagyon gagyin néz ki, de imdb-n egy statiszta azt mondta, hogy akcióban hihető a dolog.

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #356912 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Balázs: nem rémiszgetésből, de amikor nekem műtötték atérdem (és nekem csak belenéztek meg kimosták belőle a gyuladást) akkor 5 nap kórház plusz legalább 1 hét pihi és még 3 hét bicegés volt utána.


Ez sok mindentől függ, alkat, terhelés, igény stb. Az egyik osztálytársamnak i ugyanez a problémája, de Ő jár iskolába, sajna meg kellneki is műteni, jólehet bicegve, de tud járni. :roll:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #356893 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Balázs: nem rémiszgetésből, de amikor nekem műtötték atérdem (és nekem csak belenéztek meg kimosták belőle a gyuladást) akkor 5 nap kórház plusz legalább 1 hét pihi és még 3 hét bicegés volt utána.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #356868 Írta: Endruu
Endruu válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sorry, hogy belezavarok, de érdekelne. hogy tud-e valaki valamit (esetleg meg van-e valakinek) a LotR musical? :oops: :)

"I am the Dark Lord's heir."

"Vi sitter här i venten och spelar lite DotA"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #356867 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #356866 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Gandalf írta: www.skyoneonline.co.uk/tcom/

:D Ez az a film, amiben Sean Astin játssza Kétvirágot, és Christopher Lee a Halál hangja? Egy komoly baj van vele, hogy ez egy tévéfilm. :(

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
16 éve 7 hónapja #356792 Írta: Nessa
Nessa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
ne haragudjon senki de most muszáj kiakadnom.... Pont a héten gondoltam arra, hogy mennyi emlék van a telefonomban(képek, özenetek...), el kéne menteni valahova, mert az értékük számomra felbecsülhetetlen. Erre ma este edzésről ellopták másik 6 edzőtársaméval együtt!!! :cry: :cry: bárcsak vitték volna el inkább a pénzem...

*csak az RG semmi más...*
"Most velem nevetsz, vagy rajtam?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #356791 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Okés köszi az infókat.

A nemes tetteket nem hűvös bölcsességgel kell megítélni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #356789 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Másfél-két hónap, attól függ, hogy körülötte a dolgok mennyire sérültek. Nem irigyellek...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #356783 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

icke írta: Üdvözletem!

Tanulságos cikk. Mártapista megint agyánál volt.

icke


Rémhír terjesztése nem büntetendő cselekmény?

Másfelől szinte borítékolni tudtam volna.

Balázs: jól teszed, én is imádkozom érted. Vigyázz magadra!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #356782 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Köszönöm!
És sokat imádkozom addig is.

A nemes tetteket nem hűvös bölcsességgel kell megítélni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #356781 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ilyen jellegű műtét után minimum hat hét.

Mielőbbi jobbulást!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #356780 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Aiya!

Azzal a kérdéssel fórdulok , hogy múlt pénteken kífordúlt a térdkalácsom és úgy néz ki, hogy mekkel műteni és abban szeretnék segítséget kérni, hogy tude valai itt valamiről mert az orvos még nem mondott semmi konkrétat, hogy ezútán mennyi a bihenő idő stb.
Segítséget előre is köszi.

Balázs

A nemes tetteket nem hűvös bölcsességgel kell megítélni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #356737 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sötét Úr írta:

dorwinion írta: Ha már mágia és mágusok, itt vannak a labda mágusai. Képzeljétek el ezt a pályán... durván dimenziót váltana a foci! :D

Erről az ötletről hipervándor jutott eszembe - mekkora lenne egy focicsapat hipervándorokból? :) (Kérdés, hogy a labda megy-e velük.)


Ott nem lehetne megjátaszani (állítólagosan), hogy mekkorákat esnek... :roll: :D :wink:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #356735 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

dorwinion írta: Ha már mágia és mágusok, itt vannak a labda mágusai. Képzeljétek el ezt a pályán... durván dimenziót váltana a foci! :D

Erről az ötletről hipervándor jutott eszembe - mekkora lenne egy focicsapat hipervándorokból? :) (Kérdés, hogy a labda megy-e velük.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #356728 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
És a Magic Stradivarius, Edvin Martonnal, meg Plushenkoval? :P

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #356723 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ha már mágia és mágusok, itt vannak a labda mágusai. Képzeljétek el ezt a pályán... durván dimenziót váltana a foci! :D

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.258 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére