BESZÉLGETŐS topic

Több
16 éve 6 hónapja #357244 Írta: Annis
Annis válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kedves magyarság...
Ma volt a II. Nemzetközi Párnacsata Világnap amit a világon elég sok helyen megünnepeltek 16.00-kor azzal hogy meghatározott tereken összegyűltek emberek és párnacsatázni kezdtek.

No Pécsen ahogy elkezdték az emberek lelkesen és vidáman püfölni egymást a párnákkal egy kedves lakó felhívta a rendőrség figyelmét az eseményre akik feldúlva a helyszínre siettek majd beszüntették a rendezvényt miután nem tudták megmondnai ki is pontosan a főszervező... majd tolltakarítás és tömegoszlatás következett...

Ennyit arról hogyan kell tönkretenni 10 perc alatt egy jó kezdeményezést...

Nem minden vándorút céltalan /J.R.R. Tolkien/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #357239 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Őőő hagymás növényekről annyit tudok csak, amennyi az Isten rabjaiban le volt írva :D Mégpedig, hogy egy másik hagymában kell elültetni, mert amíg az rohad, addig kitűnő táptalajt ad a nem szétroncsolt hagymás növénynek.
Nekem is vannak elültetve hagymáim, illetve hagymás növényeim is, de egyelőre nagyon kezdeti stádiumban vannak és én sem tudok többet róluk. :(

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #357232 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szeretnék kérni és kérdezni is:)

Azt kaptam termtudból, hogy ültessünk hagymát meg krumplit. (virághagymát ültettem me az szép lesz nagyon)
Szerintetek mit kell velük csinálni, hogy széépek legyenek?:)

És szurkoljatok nagyon, hogy kibújjanak a földből.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #357224 Írta: Nessa
Nessa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta: Az álmokról én is szeretnék többet megtudni, meg hogy a gondolatok miként alakulnak ki. Ha sikerül felfejlesztenem magam másodév végére kémiából meg biokémiából meg molekuláris biológiából egy jó kis szintre, akkor lehet, hogy valami hasonlót fogok kutatni.

ez nagyon jól hangzik, sok sikert hozzá! :wink:

*csak az RG semmi más...*
"Most velem nevetsz, vagy rajtam?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #357221 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nessa írta: De hogyan lett annak több évadja?

Leszerződtek, mert a forgatókönyvíró meg az író tovább tudta szőni, eredetileg nem szánták hét évadosnak. A hatodik fut éppen (ki), a hetediket ha jól tudom, még nem kezdték el forgatni.

Az álmokról én is szeretnék többet megtudni, meg hogy a gondolatok miként alakulnak ki. Ha sikerül felfejlesztenem magam másodév végére kémiából meg biokémiából meg molekuláris biológiából egy jó kis szintre, akkor lehet, hogy valami hasonlót fogok kutatni.
Legutóbbi álmomban pl egy professzorral versenyeztem, hordágyakat kellett zsúrkocsiként tologatni. (Volt még előzménye is, meg utózmánya is, de az nem publikus :D )

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #357220 Írta: Nessa
Nessa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én ugyan nem nézem a 24-et,de a szüleim néha igen. Csak az első néhány részt láttam. De hogyan lett annak több évadja?

Más: az álmok éérdekesek tudnak lenni. legutóbb Harry Potterként varázsolgattam egy körzővel, de az eltörött ezért megkaptam Hermione tollát és folytattam azzal. 8O Merthogy a megtévesztés érdekében mindenki álcázott varázspálcát használt. A későbbiekben Voldemort elrabolt a biosztanárral együtt, és valamiért átúsztuk a Balatont. 8O ha az álmoknak köze van ahhoz amin gondolkozom, ezt akkor sem értem... 8O :lol:

*csak az RG semmi más...*
"Most velem nevetsz, vagy rajtam?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #357209 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szüleim megszerezték a 24 sokadik évadját, hát mikor elérkezett ahhoz a részhez, hogy "és még a nevemet sem tudod kiejteni. nem Ahmed, hanem Akkkhmed", na akkor majdnem összesírtam magam a röhögéstől.
Annyira hülye vagyok, hogy nem jöttem rá, hogy ez innen indult, pedig nagy 24 fan vagyok. :)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #357204 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #357189 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta:

Attila írta: Én azt szeretem amikor bemegyek egy zeneiskolába, és hallom, hogy mindenhonnan csak jön a zene, ami nem egy ilyen "egyveleg", hanem....jaj...csodálatos :ábrándozósszempár:

Múltkor elmentem a szegedi konzervatórium mellett este, és zongoraszó, fuvolaszó (nem mintha kifejezetten felismerném a hangszereket, de ez még megy :D ) hallattszott ki és tényleg nagyon szép ha mindenhonnan zene jön. :) Csak én ugye nem mentem be.


ja, ez akkor a legjobb, amikor csoportársnőddel Heidegger -előadásról jössz, ahol vele, és egy sráccal, mint különítménnyel csináltátok műsort, és a konzi falának dőlve kap el a röhögőgörcs, és nem bírjátok abbahagyni, fönn meg gyakorolnának.. :oops: :P

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #357180 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Attila írta: Én azt szeretem amikor bemegyek egy zeneiskolába, és hallom, hogy mindenhonnan csak jön a zene, ami nem egy ilyen "egyveleg", hanem....jaj...csodálatos :ábrándozósszempár:

Múltkor elmentem a szegedi konzervatórium mellett este, és zongoraszó, fuvolaszó (nem mintha kifejezetten felismerném a hangszereket, de ez még megy :D ) hallattszott ki és tényleg nagyon szép ha mindenhonnan zene jön. :) Csak én ugye nem mentem be.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #357178 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Namarie írta: ANNYIRA JÓ!!!! Beethoven: Ötödik szimfóniájának vonósátiratát próbálják itt a könyvtárban, Mozart- és Vivaldi darabokkal együtt!!!!!!!


Én azt szeretem amikor bemegyek egy zeneiskolába, és hallom, hogy mindenhonnan csak jön a zene, ami nem egy ilyen "egyveleg", hanem....jaj...csodálatos :ábrándozósszempár:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #357171 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
ANNYIRA JÓ!!!! Beethoven: Ötödik szimfóniájának vonósátiratát próbálják itt a könyvtárban, Mozart- és Vivaldi darabokkal együtt!!!!!!!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #357144 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Tünde írta: ááááááááááá

www.mult-kor.hu/cikk.php?article=20098


Wow...ez nagyon... :eek2:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #357137 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kincső (Thilanna) írta:

Gandalf írta: Azért elég kínos, hogy a Vastagbőrön találjuk meg...


Miért, arról mit kell tudni?


Hát nézegesd meg a többi bejegyzést... :P

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #357136 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #357130 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Gandalf írta: Azért elég kínos, hogy a Vastagbőrön találjuk meg...


Miért, arról mit kell tudni?

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #357126 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kincső (Thilanna) írta:

Gandalf írta: Nem tom, hányan olvassák közületek az Indexhez tartozó Vastagbőr-blogot, de tegnap Ádám felhívta a figyelmünket egy bejegyzésre:

vastagbor.blog.hu/2008/02/17/hob ... _around_me


Váá híresek leszünk :D hogy kerül ez ide?! :D (azon túl h. mivel Olosta feltette youtube-ra, bárki láthatja :P de honnan tudták a szövegben, hogy melyik hobbit melyik?! a hobbitblogot nem tudja kidobni a google, mert "privátos bejegyzésben" van :P pedig még az első sorban az elgépelés is ugyanaz ("fingrs")... szóval valamelyik hobbitka keze kell benne legyen a dologban! :twisted: (Vagy tud bárki a neten elérhető eredeti szövegről?!)

[size=9:zi38ogaq]Tényleg meg kéne csinálni azt a klipet...[/size]


Hehe. :lol:

Kár, hogy Nellas véletlenül kikapcsolta a kamerát Jaco belépője előtt. Még csattanósabb lett volna, ha az is ott van. :mrgreen:

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #357120 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Azért elég kínos, hogy a Vastagbőrön találjuk meg...

Más.
Hogy hívják Einstein csúnya testvérét?
Frankeinstein... :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #357118 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta:

Kincső (Thilanna) írta: Hol?! 8O

Ehhh. Ha az 'about this video'-nál rákattintasz a 'more'-ra, kiadja a <i>teljes</i> leírást, amiben benne foglaltatik a szöveg is, tbk. Sosem tűnt még föl, hogy félbeszakad a leírás: "A Magyar Tolkien Társaság fars..."? Pedig még kommenteltél is a videóhoz, ha jól nézem. :P


Az feltűnt, de kitalálható a mondat többi része, és nem érdekelt mert én tudom miről van szó :mrgreen: és azt hittem, h. leírásba csak vmi rövidet lehet írni, nem többezer karaktert - látszik h. ritkán jútúbozom :D

kár, pedig sokkal izgalmasabb lett volna ha bonyolultabban szerzik meg a szöveget :P

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #357116 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kincső (Thilanna) írta: Hol?! 8O

Ehhh. Ha az 'about this video'-nál rákattintasz a 'more'-ra, kiadja a <i>teljes</i> leírást, amiben benne foglaltatik a szöveg is, tbk. Sosem tűnt még föl, hogy félbeszakad a leírás: "A Magyar Tolkien Társaság fars..."? Pedig még kommenteltél is a videóhoz, ha jól nézem. :P

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #357115 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta:

Kincső (Thilanna) írta: de honnan tudták a szövegben, hogy melyik hobbit melyik?! a hobbitblogot nem tudja kidobni a google, mert "privátos bejegyzésben" van :P pedig még az első sorban az elgépelés is ugyanaz ("fingrs")... szóval valamelyik hobbitka keze kell benne legyen a dologban! :twisted: (Vagy tud bárki a neten elérhető eredeti szövegről?!)

Például, mert a youtube-os verzióban ( katt ) ott van a szöveg is... esetleg onnét szedték? :D DD


Hol?! 8O

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #357114 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kincső (Thilanna) írta: de honnan tudták a szövegben, hogy melyik hobbit melyik?! a hobbitblogot nem tudja kidobni a google, mert "privátos bejegyzésben" van :P pedig még az első sorban az elgépelés is ugyanaz ("fingrs")... szóval valamelyik hobbitka keze kell benne legyen a dologban! :twisted: (Vagy tud bárki a neten elérhető eredeti szövegről?!)

Például, mert a youtube-os verzióban ( katt ) ott van a szöveg is... esetleg onnét szedték? :D DD

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #357113 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Gandalf írta: Nem tom, hányan olvassák közületek az Indexhez tartozó Vastagbőr-blogot, de tegnap Ádám felhívta a figyelmünket egy bejegyzésre:

vastagbor.blog.hu/2008/02/17/hob ... _around_me


Váá híresek leszünk :D hogy kerül ez ide?! :D (azon túl h. mivel Olosta feltette youtube-ra, bárki láthatja :P de honnan tudták a szövegben, hogy melyik hobbit melyik?! a hobbitblogot nem tudja kidobni a google, mert "privátos bejegyzésben" van :P pedig még az első sorban az elgépelés is ugyanaz ("fingrs")... szóval valamelyik hobbitka keze kell benne legyen a dologban! :twisted: (Vagy tud bárki a neten elérhető eredeti szövegről?!)

[size=9:zvt1w9l8]Tényleg meg kéne csinálni azt a klipet...[/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #357111 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nem tom, hányan olvassák közületek az Indexhez tartozó Vastagbőr-blogot, de tegnap Ádám felhívta a figyelmünket egy bejegyzésre:

vastagbor.blog.hu/2008/02/17/hob ... _around_me

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #357055 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kar'sa, igen, ezt már többször jeleztük az óhajsóhajban, de egyelőre ismeretlen a hiba oka :) viszont csak a sokhsz-es topicokban van.
De ez lol, h. még életetekben nem vártatok annyit, h. látnátok :mrgreen: (pl ha közben msn-ezel és visszakattintasz abba az ablakba, vagy szimplán több lap van nyitva, akkor azért elég gyorsan látható "várás" nélkül is :P meg 2002-ben még nem volt gyorsabb a net attól sem ha kattintgattunk szal :mrgreen: )

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #357054 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kar'sa: az oldallal foglalkozó topikban sokszor felemlegetett hibaüzenetet kaptad te is meg :)

Rabyn: nee :( nagyon szeretem Clarke- műveit. :(

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #357053 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kar'sa írta: Szerk.: nem, nekem nem jött be, ellenben kaptam egy ilyen szép kis hibaüzenetet:

Próbáld meg másik topicban. A Beszélgetős hónapok óta hibás.

[size=9:37063xzk](Egyébként én sem szoktam megvárni már évek óta, mire bejönne, addigra rég átmentem már másik böngészőlapra, egy másik topicba. Ugyanis a friss topicokat simán középső egérgombbal szoktam megnyitogatni, egyszerre.)[/size]

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #357051 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Újabb haláleset. www.origo.hu/nagyvilag/20080319- ... fiiro.html

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #357049 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ezt ki kell próbálnom...

Ti én még sose vártam meg, hanem rohantam a következő topichoz. :P


Szerk.: nem, nekem nem jött be, ellenben kaptam egy ilyen szép kis hibaüzenetet:

[size=9:hvvbokp7]Couldn't obtain post/user information.

DEBUG MODE

SQL Error : 1064 You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '-20, 20' at line 8

SELECT u.username, u.user_id, u.user_posts, u.user_from, u.user_website, u.user_email, u.user_icq, u.user_aim, u.user_yim, u.user_regdate, u.user_msnm, u.user_viewemail, u.user_rank, u.user_sig, u.user_sig_bbcode_uid, u.user_avatar, u.user_avatar_type, u.user_allowavatar, u.user_allowsmile, p.*, pt.post_text, pt.post_subject, pt.bbcode_uid FROM phpbb_posts p, phpbb_users u, phpbb_posts_text pt WHERE p.topic_id = 95 AND pt.post_id = p.post_id AND u.user_id = p.poster_id ORDER BY p.post_time DESC LIMIT -20, 20

Line : 443
File : /home/www/tolkien.hu/html/forum/viewtopic.php[/size]

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja - 16 éve 7 hónapja #357048 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

norbikk írta: Ma rájöttem arra, hogy ha beírom az üzenetem és várok néhány másodpercet akkor megmutatja az üzenetemet nekem.
Eddig mindig türelmetlen voltam és mindig kattintottam. :)

:vadul homlokcsapkod: bazz. :P
Én is mindig türelmetlen vagyok, de annyira nem, hogy egyszer se sikerült volna meglátnom, hogy magától is behozza :D

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.533 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére