BESZÉLGETŐS topic

Több
16 éve 7 hónapja #355845 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Itt jégeső van, és viharos szél. Valaki cucujézott...? :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #355844 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kispestre lecsapott a vihar. Fák dőlnek, a szelektív kukát borogatja a szél.
(Nem én citáltam a Mandos próféciát!)

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #355843 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Itt meg zuhog jég. :) És csukott ablakon folydogál be a víz :D

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #355839 Írta: keshu
keshu válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nekem épp most volt szerencsém hozzá, mármint a viharos szélhez, meg az esőhöz.
Persze miért ne kint ért volna, és miért ne az orram előtt ment volna el a buszom.=)
De azért egész vicces volt hazamászni=)

"A haldoklás magánügy. Ne hörögjünk!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #355837 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
met.hu/hunalarm/

Vigyázzatok!!!

"Figyelmeztető előrejelzés Magyarország területére
2008. március 2. vasárnap éjfélig


A déli, kora délutáni óráktól többfelé várható viharos, időnként
erősen viharos (90-110 km/h) lökésekkel kísért nyugati, északnyugati
szél. Délután zivatar, néhol jégeső kialakulására is számítani lehet,
melyek környezetében orkán erejű (120 km/h körüli) szélrohamok is
előfordulhatnak. Az éjjeli óráktól kezdve vasárnap reggelig csak
átmenetileg mérséklődhet a szél, napközben az északnyugati szelet a
délnyugati határvidék kivételével ismét többfelé kísérhetik 80-110
km/h közötti széllökések. A szél csak vasárnap késő estétől
mérséklődik.

A csapadék és szél hatására a főváros levegőjének minősége jelentősen
javul.

Kolláth Kornél, Fodor Zoltán
Országos Meteorológiai Szolgálat
2008.03.01 09:50 (08:50 UTC) "

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #355833 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
www.myheritage.hu/hiressegek-arc ... ?collage=1

Jó játékot!:D

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #355804 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta: Olyankor nem a te gépedben van a hiba, hanem a hálózattal való kapcsolatban, ami számítógépfüggetlen probléma. Szerencsére azért órák alatt megoldódik, mert valaki mindig felügyeli (gondolom én :P ) az msn működését az illetékesek közül.


Nem kimondottan hálózati, talán inkább MSN-közeli a hiba valódi oka. Mondjuk túl van terhelve az a gép, amin keresztül a belépés bonyolódik, vagy egyszerűen csak lefagyott a rendszer, ami működteti az egészet. PiciPuhánál sose lehet tudni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #355799 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Olyankor nem a te gépedben van a hiba, hanem a hálózattal való kapcsolatban, ami számítógépfüggetlen probléma. Szerencsére azért órák alatt megoldódik, mert valaki mindig felügyeli (gondolom én :P ) az msn működését az illetékesek közül.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #355798 Írta: Nessa
Nessa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Olyankor mi van az msnnel, amikor nem enged fel, végigmegy a hibakereső, és mindent rendben talál de utána se enged fel? :? :evil:
múltkor rákerestem a hibakódra és azt írta, hogy ilyen nincs is... 8O

[size=9:1kiuh2i8]jééé már 2 éve itt pofázok :D :oops: [/size]

*csak az RG semmi más...*
"Most velem nevetsz, vagy rajtam?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #355729 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Tünde írta: teljesen más

Ma találkoztam "A GYŰRŰK URAI A Gyűrű és a Grál ősi öröksége GARDNER, LAURENCE" a könnyvel az Alexandriában. Hát alig találtam benne bármit is ami Tolkienre utal. És mégis ezzel a címmel akarják eladni. valaki látta már???? Pedig a tartalomjegyzékben fő helyen a Prof van megemlítva, kiemelve.


Gyakran járok könyvesboltba, és már elég régta van (nah jó kb 4-5 hónapja) először meg szerettem volna venni, de azátn végignéztem és eég röhelyesnek találtam mert...fogalmazzunk úgy hogy inkább más mint a GYU témakör. :? :evil:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #355719 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
ok, köszi a tippeket :)

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #355718 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Tünde írta:

Encsi írta: Tud valaki segíteni?
Rá szeretnék tenni egy zenét a telefonomra (ugyan olyan mp3, mint az eddigiek, amiket ráraktam), de mindig azt írja ki, hogy nem másolható, mert a meghajtó nem találja a kért szektort. :?


nem írásvédett vagy rejtett fájl? próbáld meg másolni, ctr vagy behúzni vagy jobb egérrel, néha meghülyülnek


Ilyen az én telefonommal is van időnként, nekem az szokott beválni, ha nem a memóriakártyára, hanem a telefon memóriájára másolom át. Aztán legfeljebb magán a telefonon is át lehet rakni a kártyára, ha mindenképpen oda kell.
Viszont ha meg egyáltalán nincs is memóriakártya, akkor meg azt kell megpróbálni, amit Tünde mondott, mert a bátyám a múltkor nekem is úgy oldotta meg. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #355685 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dreamer_KF írta: "Új arcot keresünk a katalógusunkhoz. Lesz egy casting március 3-án hétfőn 15-17 óráig a Moszkva tér közelében.

Keresünk 2 lány és két fiút 1-1 nap munkát jelentene és 50 ezer + Áfát fizet.

Ha tudtok valakit, akit érdekel és elég fotogén egy katalógushoz szóljatok."

Egy kedves marketinges női ismerősömtől kaptam írásban. Kérném szépen a 18-nál idősebb, magukban kedvet érző lányok-fiúk dobjanak meg emailben (nick jelzéssel/név jelzéssel/ELÉRHETŐSÉG jelzéssel).

email: blajen@gmail.com


UP!!

Eddig három lány jelentkezett, Fiúkák, gyertek ti is!

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #355669 Írta: Endruu
Endruu válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Remzymama/Tünde írta: teljesen más

Ma találkoztam "A GYŰRŰK URAI A Gyűrű és a Grál ősi öröksége GARDNER, LAURENCE" a könnyvel az Alexandriában. Hát alig találtam benne bármit is ami Tolkienre utal. És mégis ezzel a címmel akarják eladni. valaki látta már???? Pedig a tartalomjegyzékben fő helyen a Prof van megemlítva, kiemelve.


énis láttam pár napja (hete?) azt a könyvet, és sztem sincs túl sok köze Prof-hoz v a GyU-hoz, asszem az vmilyen történelmi elemzőkönyv/regény, de pontosan nemtom

"I am the Dark Lord's heir."

"Vi sitter här i venten och spelar lite DotA"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #355665 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
teljesen más

Ma találkoztam "A GYŰRŰK URAI A Gyűrű és a Grál ősi öröksége GARDNER, LAURENCE" a könnyvel az Alexandriában. Hát alig találtam benne bármit is ami Tolkienre utal. És mégis ezzel a címmel akarják eladni. valaki látta már???? Pedig a tartalomjegyzékben fő helyen a Prof van megemlítva, kiemelve.

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #355664 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Encsi írta: Tud valaki segíteni?
Rá szeretnék tenni egy zenét a telefonomra (ugyan olyan mp3, mint az eddigiek, amiket ráraktam), de mindig azt írja ki, hogy nem másolható, mert a meghajtó nem találja a kért szektort. :?


nem írásvédett vagy rejtett fájl? próbáld meg másolni, ctr vagy behúzni vagy jobb egérrel, néha meghülyülnek

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #355653 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én elsőre azt hittem, hogy valaki feltörte, megváltoztatta a jelszót,és azért nem tudok belépni. Aztán miután két gépről, több helyről próbálkoztam,és egyszer se írta ki,hogy rossz jelszó, akkor kezdtem gondolkodni azon, hogy rendszerhiba lehet... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #355647 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Tud valaki segíteni?
Rá szeretnék tenni egy zenét a telefonomra (ugyan olyan mp3, mint az eddigiek, amiket ráraktam), de mindig azt írja ki, hogy nem másolható, mert a meghajtó nem találja a kért szektort. :?

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #355644 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nagy küzdelem volt, de végre nekem is sikerült. :)

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #355635 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli i linantea írta: Csak engem közösít ki az MSN vagy mást is?


Elsőre engem is de lefuttattam a hibakeresőt és beengedett... :roll:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #355634 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Csak engem közösít ki az MSN vagy mást is?

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #355626 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #355602 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
"Új arcot keresünk a katalógusunkhoz. Lesz egy casting március 3-án hétfőn 15-17 óráig a Moszkva tér közelében.

Keresünk 2 lány és két fiút 1-1 nap munkát jelentene és 50 ezer + Áfát fizet.

Ha tudtok valakit, akit érdekel és elég fotogén egy katalógushoz szóljatok."

Egy kedves marketinges női ismerősömtől kaptam írásban. Kérném szépen a 18-nál idősebb, magukban kedvet érző lányok-fiúk dobjanak meg emailben (nick jelzéssel/név jelzéssel/ELÉRHETŐSÉG jelzéssel).

email: blajen@gmail.com

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #355588 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: orientexpress.freeblog.hu/archives/2008/...angolassi_es_tarsai/

rendszeresen eszem indiai kaját és mango lassit is ittam már, nagyon finom!

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #355587 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
freeblog főoldal:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #355586 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #355584 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #355580 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Namarie írta:

Sil írta:

Namarie írta: Blind Guardian:Noldor
Mi nem akarunk hasonlót?

Noldor rúlz. Nekünk volt egy egész táborunk hasonló, persze mínusz a jelmezek (de megnézném, 40 fokban ki hajlandó egész nap jelmezben rohangálni).


Kedves Sil, ottan voltam én is. :P :P Konkrétan arra gondoltam, ha ők tudtak klipet csinálni, esetleg mi is tudnánk. Talán még jobbat is.


Csakhogy ez nem klip hanem egy videó egy élő szerepjátékról. Kb ugyanazt művelték mint mi a táborban, csak náluk nem volt olyan piszok meleg és többet videóztak :)

(kedvenceim a vanyák cédével a nyakukban :D )

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #355577 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sil írta:

Namarie írta: Blind Guardian:Noldor
Mi nem akarunk hasonlót?

Noldor rúlz. Nekünk volt egy egész táborunk hasonló, persze mínusz a jelmezek (de megnézném, 40 fokban ki hajlandó egész nap jelmezben rohangálni).


Kedves Sil, ottan voltam én is. :P :P Konkrétan arra gondoltam, ha ők tudtak klipet csinálni, esetleg mi is tudnánk. Talán még jobbat is.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #355549 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Grion írta: Lassi Laurie-t holmikorhogy lehet beszerezni? Csak mivel abszolút nem vagyok járatos a témában, megkérdezném a főokosokat. :D


egyik főokos jelentkez: :lol:
ha írsz privit vagy hívsz találkozhatunk és akkor tőlem
20/4540118

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.433 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére