BESZÉLGETŐS topic

Több
17 éve 4 napja #344794 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én penészes tejfölt ettem, de az pocsék volt :) (matekdoga előtt, micsoda véletlen... :P )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 napja #344793 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nesi írta:

Bounce írta: (...) egyszer sikerült megennem egyet penészesen.. tök jó íze volt! ^^


Néha nem tudom eldönteni, mi az irónia, és mi nem... Mert ugye nincs hanglejtés, csak betű. Ezt most komolyan mondtad? 8O

Nemtom, szerintem nem mondta komolyan, de történetesen nekem ha fehérpenész telepedik a sajtomra, akkor simán megeszem, sőőőőőt... *nyam*

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 napja #344792 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Bounce írta: (...) egyszer sikerült megennem egyet penészesen.. tök jó íze volt! ^^


Néha nem tudom eldönteni, mi az irónia, és mi nem... Mert ugye nincs hanglejtés, csak betű. Ezt most komolyan mondtad? 8O

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 napja #344789 Írta: Bounce
Bounce válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nekem a muffinról már csak az jut eszembe, hogy egyszer sikerült megennem egyet penészesen.. tök jó íze volt! ^^

Sil: örvendek, bajai nép :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 napja #344775 Írta: norbikk
norbikk válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én inkább csak eszek :D :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 napja #344766 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Attila írta: Valaki itt sütést mondott??? :D

A szüleim anno júniusban elutaztak 1 hétre nyaralni...én meg mondom, hogy na nézzük mi jót adnak a TV-ben...első adó Stahl konyhája...muffint készített én meg mondom, hogy én még úgyse csináltam muffint, anyunak meg úgyis van itthon muffinos könyve...csináljunk muffint... szerencsémre minden hozzávalóból volt itthon (citromos muffin) valami...hú nagyon finom lett...a bátyám aki eddig soha életében nem ette meg a muffint azt mondta, hogy ő még ilyen finomat nem evett. Tök jó érzés volt.

Azt furcsáltam a legjobban, hogy nem égett szénné...általában az ilyen made in american filmekben mindig amikor sütnek az szénné ég...és nem égett szénné, olyan happy voltam :D :D:D:D:D:D


Életem első muffinsütése, idén nyáron történt nem sokkal az évkezdés előtt. az fahéjas volt, és sikerült. :D Onnan jött a muffin ötlet, hogy még nem teszteltem le a szülinapomra kapott szilikon muffinsütőt. Ígyhát, gondoltam, legyen, ahogy esik, úgy puffan, ebben a szilikonos izében úgysem ronthatom el annyira (hiú remény mellesleg... Azt írták, hogy fel se fog hevülni. Nem nagyon hittem el, de azért a hülye fejemmel kipróbáltam... :P ). A végeredmény nagyon jó lett, úgy, hogy összvissz egy darabot ettem, szóval ízlett a népeknek... :P :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 napja #344761 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Draug írta: Suilad!
Tudja valaki, hogy hol találhatnék rövid de jó Tolkien életrajzot angolul...?
Előre is köszi!

Ebből szemezgess:
en.wikipedia.org/wiki/Tolkien
:wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 napja #344759 Írta: Draug
Draug válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Suilad!
Tudja valaki, hogy hol találhatnék rövid de jó Tolkien életrajzot angolul...?
Előre is köszi!

"gondolkodj mielőtt beszélsz, mérlegelj mielőtt cselekszel..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 napja #344754 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
TLV

Felagund írta: Akkor ezennel, mint hallgatólagosan megválasztott friss főszervező, összehívnám a TLV 2007/2008-as stábját (AZAZ MINDENKIT, AKI A SZERVEZÉSRE BÁRMIFÉLE AFFINITÁST ÉREZ)

HOLNAP 18.00 ÓRÁRA A POTALA TEAPALOTÁBA

Kéretik kihirdetni, továbbadni, etc etc...

Aki nem talál oda, annak esetleg 17:45 Oktogont tudom javasolni (késés nélkül), de aki oda jönne az csápoljon nekem priviben, h. tudjam kit várjak ;)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 napja #344726 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Attila írta: Mi volt ez az előbbi hozzászólás a külföldi topicban??? :roll: :?:


Egy "kedves" régi ismerős humorosnak szánt hozzászólása. Csak én meg nem vagyok vicces kedvemben.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 napja #344720 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mi volt ez az előbbi hozzászólás a külföldi topicban??? :roll: :?:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 napja #344708 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Valaki itt sütést mondott??? :D

A szüleim anno júniusban elutaztak 1 hétre nyaralni...én meg mondom, hogy na nézzük mi jót adnak a TV-ben...első adó Stahl konyhája...muffint készített én meg mondom, hogy én még úgyse csináltam muffint, anyunak meg úgyis van itthon muffinos könyve...csináljunk muffint... szerencsémre minden hozzávalóból volt itthon (citromos muffin) valami...hú nagyon finom lett...a bátyám aki eddig soha életében nem ette meg a muffint azt mondta, hogy ő még ilyen finomat nem evett. Tök jó érzés volt.

Azt furcsáltam a legjobban, hogy nem égett szénné...általában az ilyen made in american filmekben mindig amikor sütnek az szénné ég...és nem égett szénné, olyan happy voltam :D :D:D:D:D:D

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 napja #344706 Írta: Nessa
Nessa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nesi írta:

Nessa írta:

Nesi írta: Ma pedig boszorkánypogácsát sütök.

elnézést a műveletlenségemért, de az milyen?


Amit én sütöttem, az ehetetlen (najó, ehető, de kicsit elszúrtam), egyébként ilyen . Ugyanezzel a recepttel csináltam, csak szakácskönyvből, és nem a netről :P
Csak a mennyiségek voltak mások, meg a szöveg egy kicsit hosszabb, de a hasonlatok ugyanazok :P

hmm ez finom lehet :P sütéssel még nemigazán próbálkoztam, de most kedvet kaptam hozzá :) viszont szoktak lenni érdekes kajatalálmányaim, amit a családunkon tesztelek. :twisted: néha még ehető is a végeredmény :)

*csak az RG semmi más...*
"Most velem nevetsz, vagy rajtam?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 napja #344688 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nessa írta:

Nesi írta: Ma pedig boszorkánypogácsát sütök.

elnézést a műveletlenségemért, de az milyen?


Amit én sütöttem, az ehetetlen (najó, ehető, de kicsit elszúrtam), egyébként ilyen . Ugyanezzel a recepttel csináltam, csak szakácskönyvből, és nem a netről :P
Csak a mennyiségek voltak mások, meg a szöveg egy kicsit hosszabb, de a hasonlatok ugyanazok :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 napja #344686 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Acho: privi...

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 napja #344682 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nóli: nekünk unokahúgom miatt kettő megvan. Nem tudjuk, hogy mi a címük, mert másolt, de ha kell, akkor valahogy eljuttathatom Hozzád! ;-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 napja #344680 Írta: Nessa
Nessa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nesi írta:
Ma pedig boszorkánypogácsát sütök.

elnézést a műveletlenségemért, de az milyen?

*csak az RG semmi más...*
"Most velem nevetsz, vagy rajtam?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 napja #344660 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kedves mindenki, fanatikusok és kistestvérrel rendelkezők! Megvannak valakinek Gryllus Vili CDi közül a következők digitális formában?
:arrow: Csigahéj
:arrow: Maszkabál
:arrow: Égbőlpottyant mesék
:arrow: Régbőlpottyant mesék
Akinek megvan bármelyik is, kérem írjon privit/emilt/MSNen lépjen velem kapcsolatba!

:gyönyörűszépennézésmégszempillátisrebegtet:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 napja #344657 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hű, de szépen kivirágzott... :D Nekem a karácsonyi kaktuszt kéne szaporítani, mert már alig fér el, olyan nagy :)


Ma pedig boszorkánypogácsát sütök. Igaz, hogy megváltoztattam a receptet, mert nem volt itthon citrom; ezért aztán kimaradt a citrom reszelt héja, és a leve helyett egresszörpöt raktam bele... Majd meglátjuk, mi lesz... Meg kicsit folyékonyabb is a kelleténél... De azt már ellensúlyoztam, szóval elvileg megoldódott :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 napja #344652 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kaktuszokról ezt tudom mondani:

KLIKK
KLIKK megint

/Értsd: a mi kaktuszunk is szépen virágzott a nyáron :mrgreen: /

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 napja #344650 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Bounce írta: Tupperware... jesszus, ne mondjátok... megint rémálmaim lesznek! :roll: :)

OFF: Jé, egy földim... és még a volt iskolámba is jár... :D :örvendezik: :éppmostjönosztálytalálkozóról:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 napja #344648 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Bounce írta: Tupperware... jesszus, ne mondjátok... megint rémálmaim lesznek! :roll: :)


szép álmokat!!

nehogy rémálmokat legyen! :twisted: csak emlegettük... :P némi szeretetteljes iróniával :) :lol: :roll:

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 napja #344638 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Felhívás

Minden kedves táborozó figyelmét felhívom, hogy a tábori DVD , amin az előadások, videók vannak, elkészült.
Kérlek titeket, hogy az mtttabor@tolkien.hu emilcímre írjatok, ha rendelni szeretnétek belőle.

1 DVD ára ugyanúgy 300 forint, illetve akinek postázni kell, annak 400. Remélhetőleg elegen rendeltek, és nem fizetek rá :lol:

Akinek nem küldtem még a képes dvd-t és rendel majd ezt is, annak egyszerre adnám fel, úgyhogy türelmeteket kérem.

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 napja #344624 Írta: Bounce
Bounce válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Tupperware... jesszus, ne mondjátok... megint rémálmaim lesznek! :roll: :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 napja #344617 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Anyukám is szereti őket, de azért nem abban szállít növényeket :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 napja #344611 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Encsi írta: Régen volt egy néni, aki vogyázott rám ovodás koroban, és ilyen tupperváre (vagyhogyírják) mániás volt. Adtunk neki egy növényt, és azt is abban vitte el :D


tupperware. amúgy nem rosszak azok a műanyag edények. :P tényleg hasznosak... a tojástartó dobozból kiszedtük a tojásoknak készített kimélytett részt, és azóta a tízóraim foglalja el a helyét :P a kelesztő táljuk is.. *négy paplan alatt kiváló! (25-30 perc alatt gyönyörűen megdagad a tészta!!! :)

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 napja #344606 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Lenne egy fontos kérésem felétek! Ha valakinek van ismeretsége országos médiánál (TV,rádió, internetes hírközpont, vagy tudom is én), és tudna nekem hírt juttatni egy ilyen platformra, akkor az legyen szíves, jelezze priviben! Nagyon fontos lenne!Előre is köszönöm!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 napja #344605 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Régen volt egy néni, aki vogyázott rám ovodás koroban, és ilyen tupperváre (vagyhogyírják) mániás volt. Adtunk neki egy növényt, és azt is abban vitte el :D

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 napja #344603 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta: Habár elég vicces, amikor cinikus hangon megszólal a lakótárs, kezében a háromtonnás borítékkal, hogy "khm, jött egy leveled...".


:D :D
A hsz küldése után nekem is nyavalyog.... :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 napja #344600 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én egy ideig teljes szívemmel hittem, hogy a kaktuszok nem szúrják meg azokat, akik szeretik őket. És TÉNYLEG nem szúrtak meg! Most már gyakrabban :(

Lehet, hogy egy kicsit kevésbé szeretem őket, mint 4 éve :D Egyébként nagyon szépen virágoztak a nyáron :)

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.440 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére