BESZÉLGETŐS topic

Több
17 éve 6 napja #344586 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
És egyúttal a kaktuszt is leborotválom... :P Sajnos (szerencsére) az apró idegesítő szemét tüskés kaktuszkám elhunyt néhány éve.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 napja #344585 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A kicsi, láthatatlan, szemét tüskék ellen pedig kiváló eszköz a borotva. Komolyan! :D

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 napja #344578 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta:

Nesi írta: És hogy szedted ki a lábadból?

Egyrészt nem ment túl mélyre, másrészt azért ki lehet azt szedni, csak kicsit taktikázni kell vele, nem direktbe kitépni... Durva hasonlattal élve olyan, mint az a bizonyos nyílhegyfajta, amelyik ha betalál a célba, csak egy adag élő szövettel együtt jön ki az áldozat testéből. :)


Nagyon érdekes... :P Nem akar valaki önként jelentkezni arra, hogy élőben is megnézzem? :D

Ben írta: (jé, és hsz küldésénél sql synthax error, nahát.)


(Valami olyasmi nekem is volt... nahát :P )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 napja #344577 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nesi írta: És hogy szedted ki a lábadból?

Egyrészt nem ment túl mélyre, másrészt azért ki lehet azt szedni, csak kicsit taktikázni kell vele, nem direktbe kitépni... Durva hasonlattal élve olyan, mint az a bizonyos nyílhegyfajta, amelyik ha betalál a célba, csak egy adag élő szövettel együtt jön ki az áldozat testéből. :)

(jé, és hsz küldésénél sql synthax error, nahát.)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 napja #344576 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta:

Nesi írta: Hogyhogy nem lehet csak úgy kikapni? :P

Pl. úgy, hogy szép horgos tüskéi vannak? :D Egyszer egy ilyen szépen beleállt a lábamba (mondjuk az a fajta nem volt mérgező). :P


Óóó... :D Nekem olyan szőrösök vannak, amik úgy néznek ki, mintha nem szúrnának... Meg néhány normál tüskés... de azok kicsik.
És hogy szedted ki a lábadból?

Nekem ilyen tüskés dolog az volt, mikor először voltunk a tengernél, Horvátországban... Az első napon, mikor a bátyám papucsát befújta a szél a vízbe, tengeri sünöktől félve papuccsal mentem utána. A papucs (amivel jártam) fel akart jönni a víz színére, és elvesztettem az egyensúlyom, és egyenesen beletenyereltem egy tengeri sünbe... :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 napja #344575 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nesi írta: Hogyhogy nem lehet csak úgy kikapni? :P

Pl. úgy, hogy szép horgos tüskéi vannak? :D Egyszer egy ilyen szépen beleállt a lábamba (mondjuk az a fajta nem volt mérgező). :P

Snuffles írta: Habár elég vicces, amikor cinikus hangon megszólal a lakótárs, kezében a háromtonnás borítékkal, hogy "khm, jött egy leveled...".

:mrgreen:

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #344560 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Borítékban én is adtam már fel kövirózsát :D Anyu kabátokat, amikor lent voltam Szegeden és fáztam, meg zoknikat is, nemhogy ételt :D
Habár elég vicces, amikor cinikus hangon megszólal a lakótárs, kezében a háromtonnás borítékkal, hogy "khm, jött egy leveled...".

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #344557 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

dorwinion írta: A tüsi kb. akkora, de még mérgező is, és nem lehet csak úgy egyszerűen kikapni a betámadott felületből. :twisted: :twisted:


Hogyhogy nem lehet csak úgy kikapni? :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #344552 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Remzymama/Tünde írta: dorw: csak nem az éntőlem kapott kaktuszokat postáztad? hát annak akkora a tüskéje... szegény postások :lol:


Nem, dehogy. Annál van gonoszabb! :twisted: A tüsi kb. akkora, de még mérgező is, és nem lehet csak úgy egyszerűen kikapni a betámadott felületből. :twisted: :twisted:

Ez nem az enyém, de ilyen. Amúgy 35-40 centis. :büszke:

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #344546 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Az a baj, hogy holnap 15.00-tól ?-ig nem érek rá, tehát korábban kéne megcsinálni... :D
Remzymama: Óhajod parancs, csak áruld el, mit kívánsz :D (Legfeljebb nem teljesítem, ha meghaladja a képességeimet, vagy a kamra tartalmát :P ;) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #344540 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
dorw: csak nem az éntőlem kapott kaktuszokat postáztad? hát annak akkora a tüskéje... szegény postások :lol:

Nesi: küldjek dobozt? :wink: Dobostorta? Meggyesmákos pite? Túrós bármilyen formában?

najó, csorog a nyálam, sütni kéne tényleg :lol:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #344539 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
És izé... a boríték egészben maradt? :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #344538 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nesi írta: Szegény postások... :P


Mi az, hogy szegény postások??!! Tudod te, mit művelnek szerencsétlen kaktuszokkal? Főleg, a kevésbé szúrósokkal... :twisted:

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #344525 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Úristen, azt meg hogy? 8O :eek2:
Szegény postások... :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #344524 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ha Dorw képes kaktuszokat postázni, akkor a sütemény már igazán nem akadály... :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete - 17 éve 1 hete #344523 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Remzymama/Tünde írta:

Nesi írta: Szeretnél enni belőle, mi? :twisted: Ha a süteményeket lhetne postázni, akkor ehetnél... :P


miért ne lehetne? fogsz egy dobozt, postára mész és feladod tele sütivel :D majd mi megesszük :D kérsz címet??? :wink:


Az a baj, hogy mikor vittem almát a suliba, szépen felvágva, stb. dobozban, hátom dobozt adtam a takarítónők kezére ily módon, szóval várni kell egy kicsit, míg új "termelődik"; olyan doboz, amit nem kell visszaküldeni :) És akkor majd... Akkor majd hirtelen a tolkien.hu-ra járók elkezdenek hízni... :twisted: :D


(fel kell készülnöm, hogy ezentúl tetemes mennyiséget gyártok mindenből... :roll: :P
Addig is, ki szeretne, és mit? :D Mert holnap tervezek sütést... :P )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #344519 Írta: Liliom
Liliom válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jeee.
Ma este az m2 műsorán 21.15-kor színházi felvételt adnak, Spiró György Kvartett című darabját.
Én az előadást még nem láttam, de a drámát olvastam és nagyon jó, csak ajánlani tudom.
:)

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #344516 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Lenne egy fontos kérésem felétek! Ha valakinek van ismeretsége országos médiánál (TV,rádió, internetes hírközpont, vagy tudom is én), és tudna nekem hírt juttatni egy ilyen platformra, akkor az legyen szíves, jelezze priviben! Nagyon fontos lenne!Előre is köszönöm!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #344515 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nesi írta: Szeretnél enni belőle, mi? :twisted: Ha a süteményeket lhetne postázni, akkor ehetnél... :P


miért ne lehetne? fogsz egy dobozt, postára mész és feladod tele sütivel :D majd mi megesszük :D kérsz címet??? :wink:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #344512 Írta: Nessa
Nessa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dreamer_KF írta: Új Nightwish klipp:


érdekes az új énekesnő. nekem tetszik a hangja, a szám is szép, a klipp se rossz, de valahogy mégsem az igazi. Amúgy valaki le tudná fordítani a szám refrénjét? Próbálkoztam, de az ilyenekhez hülye vagyok :oops:

*csak az RG semmi más...*
"Most velem nevetsz, vagy rajtam?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #344511 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szeretnél enni belőle, mi? :twisted: Ha a süteményeket lhetne postázni, akkor ehetnél... :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #344510 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Már ha valaki meg meri kóstolni... :twisted: Na jó, bocs, nem gondolom komolyan!biztos jól csinálod!;-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #344509 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mit süssek? :D
Mondjuk úgyse ehettek belőle, mert vonatozni nem fogok... Legfeljebb ti lejöttök :twisted: Látjátok, ezért is megéri pécsinek lenni, ehettek a sütimből :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #344508 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mit sütsz, kis szűcs...? :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #344501 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ügyes vagy :P Én holnap sütök valami nagyooon finomat... :D

...Csak épp fogalmam sincs mi legyen az a nagyon finom... :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #344500 Írta: norbikk
norbikk válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nemcsak tésztát főztem, hanem még a húst is én sütöttem és daraboltam fel előtte, :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #344497 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ulmo: :D

Az meg már egy másik történet, mikor az ember pl. palacsintát süt. Mert olyankor lehet az mondani, miközben sütöm, hogy "Ez túl vastag lett", és valahová el kell tűntetni a selejtet... :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #344495 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nesi írta: A tésztával amúgy sem érdekes vacakolni, mert akár kész szósz, akár kutyult szósz, ígyis-úgyis ugyanannyi idő alatt falják be... :roll: :D


Erre vonatkozik az a Murphy-törvény, hogy "az étel elkészítésének időtartama fordíott arányban áll az elfogyasztás időtartamával" :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #344494 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A tésztával amúgy sem érdekes vacakolni, mert akár kész szósz, akár kutyult szósz, ígyis-úgyis ugyanannyi idő alatt falják be... :roll: :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #344479 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ulmo írta:

Remzymama/Tünde írta:

norbikk írta: Most csináltam milánóit és finom :D

Elmehetetnék szakácsnak LOL


kifőzted a tésztát és nyakonöntötted kész szósszal? ja meg egy kis reszelt sajt.. :lol: :gonoszkodik:


Miért, ezzel mi a gond? Nem született mindenki fakanállal a kezében :)


semmi :D mondtam, hogy gonoszkodok - én is úgy csinálom, bár régen főztem a szószt, de az igazit 3 órát kell kutyulni, kinek van erre ma ideje? :wink: :P

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.488 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére