BESZÉLGETŐS topic

Több
17 éve 3 napja #344888 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nessa írta: Pöttyös Túró rudi forevör :D de a Milkacsoki se rossz :) meg a milkamion meg a milkordon...öhh kissé elkalandoztam hozzászólásom tárgyától. most hogy így olvasgattam a topicot rájöttem milyen jó is lenne ha lenne itthon....de nincs :( a túrórudi szerintem sokkal értelmesebb és finomabb dolog, mint az ilyen tejszeletek meg ilyesmik.

Óh... Milkacsoki... nyamiiii, finom marhavéééér. :) =

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 napja #344887 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Húú, nekünk van itthon... jeeeeeeee :D

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 napja #344886 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nessa írta: a túrórudi szerintem sokkal értelmesebb és finomabb dolog, mint az ilyen tejszeletek meg ilyesmik.


Inkább az élvezet miatt :P Azt olyan jó érzés enni (talán mert finom :D )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 napja #344883 Írta: Nessa
Nessa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Pöttyös Túró rudi forevör :D de a Milkacsoki se rossz :) meg a milkamion meg a milkordon...öhh kissé elkalandoztam hozzászólásom tárgyától. most hogy így olvasgattam a topicot rájöttem milyen jó is lenne ha lenne itthon....de nincs :( a túrórudi szerintem sokkal értelmesebb és finomabb dolog, mint az ilyen tejszeletek meg ilyesmik.

*csak az RG semmi más...*
"Most velem nevetsz, vagy rajtam?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 napja #344881 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én egyszer ettem mogyorósat, de őszintén szólva nem ízlett :D

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 napja #344876 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én se :)
Igaz, előrelátólag csak olyat veszek, amiben nincs olyan, amit ne szeretnék (pl.: mazsola)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 napja #344874 Írta: Liliom
Liliom válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Tök jó, mindenki szereti a túrórudit :)
Ismeritek a mogyóródarabos csokis szélűt? Na az még nagyon finom.
Én még nem ettem olyan ízesítésűt, ami ne lett volna jó.

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 napja #344872 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ulmo írta: Bár én néha elcsábulok a mindenféle zselés cuccal töltött variációk felé is (szigorúan csak kalandvágyból :) )


Én csak a natúrt veszem, de ha pont valami töltött jön változó okoknál fogva, megeszem, nincs semmi bajom vele ;) :D De ha veszek, simát veszek :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 napja #344868 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli i linantea írta:

Attila írta: Ti milyen túrórudit szerettek?

Én a simát, meg mondjuk az áfonyával töltöttet...most így hirtelen ez a kettő jutott eszembe.

Szigorúan a piros pöttyöset, és natúrat. Illetve majd most jött ki a kókuszos, valami azt sejteti velem, hogy azt még szeretni fogom. :kókuszimádó:


:szinténkókuszimádó: :itscool:
No, akkor azt hiszem, alapíthatjuk is a rajongói klubot :) Bár én néha elcsábulok a mindenféle zselés cuccal töltött variációk felé is (szigorúan csak kalandvágyból :) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 napja #344865 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hát, azért ez a szovjet túró-minjon nem igazán Túró Rudi még, szerintem nyugodtan mondhatjuk magyar találmánynak, mégha a szovjet desszert volt is az ihletője.

Anyukám tanítványa volt a Túró Rudi feltalálójának unokája.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 napja #344863 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nekem napim átlag 1 a túrórudim max 2. Nem tom én úgy hallottam a túrórudi eredetével kapcsolatba, hogy...sőt... nem toöm de úgy fél évwe volt a Naplóba egy riport a túrórudiból és ott azt mondtáők, hogy az első túrórudi itt Magyarországon készült amikor egy nő (magyar) ilyen túróra csokit öntött és utána egy csomóan megkostoltak a gyárba és utána el kezdték ezt forgfalmazni...nem tom, hogy ez mennyiben igaz. Én így hallottam dswe lehet, hogy tévedek. :roll: :oops:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 napja #344853 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hmm, nekem átlag napi 1-2, ha van otthon.
És csakis natúr, étcsokis :P

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 napja #344837 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli i linantea írta:

Ulmo írta: (egyébként a legenda szerint a cucc a Szovjetunióból származik, de nálunk lett igazán népszerű)

Ez való igaz, még most is létezik az orosz Túró Rudi, én már kóstoltam is, kicsit édesebb mint a mienk.
A Túró Rudi története

Persze, kapható is (de minek... :P ).
homar.blog.hu/?title=leteszteltu ... &tb=1&pb=1
homar.blog.hu/2006/12/21/oroszru ... ammutnal_1

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 napja #344836 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ulmo írta: Nekem kb napi 4 az adagom, sacc/kb 25 éve :)

Óóóó én is itt tartottam, de kábé egy hónapja szigorú megszorításokat vezettem be, és naponta csak egyet eszem, illetve néha kettőt ha indokolt a dolog, és szükségem van rá... :D

Ulmo írta: (egyébként a legenda szerint a cucc a Szovjetunióból származik, de nálunk lett igazán népszerű)

Ez való igaz, még most is létezik az orosz Túró Rudi, én már kóstoltam is, kicsit édesebb mint a mienk.
A Túró Rudi története

Attila írta: Ti milyen túrórudit szerettek?

Én a simát, meg mondjuk az áfonyával töltöttet...most így hirtelen ez a kettő jutott eszembe.

Szigorúan a piros pöttyöset, és natúrat. Illetve majd most jött ki a kókuszos, valami azt sejteti velem, hogy azt még szeretni fogom. :kókuszimádó:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 napja #344833 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sil írta: Hmm, én meg sose értettem, mi a jó a túrórudiban... Kóstoltam pedig többször is, de szvsz ehetetlen. :roll:


Végülis érthető, mert ki az a marha, aki az étcsokoládét és a túrót keveri? Erre ez a válasz: a magyar ízlés :) (egyébként a legenda szerint a cucc a Szovjetunióból származik, de nálunk lett igazán népszerű)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 napja #344830 Írta: norbikk
norbikk válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Attila írta:

Sil írta: Hmm, én meg sose értettem, mi a jó a túrórudiban... Kóstoltam pedig többször is, de szvsz ehetetlen. :roll:


Ez ugye vicc??? 8O :?


Mi?

Ilyet se hallottam még :o

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 napja #344828 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sil írta: Hmm, én meg sose értettem, mi a jó a túrórudiban... Kóstoltam pedig többször is, de szvsz ehetetlen. :roll:


Ez ugye vicc??? 8O :?

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 napja #344827 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hmm, én meg sose értettem, mi a jó a túrórudiban... Kóstoltam pedig többször is, de szvsz ehetetlen. :roll:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 napja #344823 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Acho írta:

Ulmo írta:

Encsi írta:

Nóli i linantea írta: :túrórudifüggő:


Jujuj, én is :D :D


Nekem kb napi 4 az adagom, sacc/kb 25 éve :)


Uhh... :D így ki lehet bírni... :D ;-)


JAJA!!! :D :D:D:D

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 napja #344822 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ulmo írta:

Encsi írta:

Nóli i linantea írta: :túrórudifüggő:


Jujuj, én is :D :D


Nekem kb napi 4 az adagom, sacc/kb 25 éve :)


Uhh... :D így ki lehet bírni... :D ;-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 napja #344820 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én is szeretem a túrórudit... :D ha nem felejtem el (ami sajna sokszor megesik, hogy elfelejtem vagy nem jut rá időm) akkor mindig veszek itt a kisboltba...
Ti milyen túrórudit szerettek?

Én a simát, meg mondjuk az áfonyával töltöttet...most így hirtelen ez a kettő jutott eszembe.

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 napja #344819 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Encsi írta:

Nóli i linantea írta: :túrórudifüggő:


Jujuj, én is :D :D


Nekem kb napi 4 az adagom, sacc/kb 25 éve :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 napja #344817 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kar'sa szintén szereti, bár kevés olyan dolog akad, amit ne szeretne nagyon...
(ejj... még mindig de kajacentrikus vagyok...)

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 napja #344813 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Encsi írta:

Nóli i linantea írta: :túrórudifüggő:


Jujuj, én is :D :D

Na jah... :D /me szintén szereti!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 napja #344805 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kar'sa írta:

Attila írta: Nem tom, lehet, hogy csak én vagyok ilyen de ha én meglátok bármilyen kaján ispenéyszt...rögtön el fog a hányinger és nagyon rosszul leszek...puszta látványtól...de, hogy penészes valamit egyek... :roll: :oops:

De a fehér az nemespenész... :P :lol:

Zöldpenészest én sem eszem meg, az állítólag eleve rákkeltő
Kivétel ha valami szörpnek vagy lekvárnak a teteje megpenészesedik, arról csak lekanalazom a felső réteget, a többi attól még jó...


Na jó most, hogy így végigondoltam az egészet nagy hülyeséget mondtam hiszen szeretem a (nem tom, hogy hogy írjuk) a Rokforti sajtot... :cheers:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 napja #344803 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli i linantea írta: :túrórudifüggő:


Jujuj, én is :D :D

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 napja #344801 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Attila írta: Nem tom, lehet, hogy csak én vagyok ilyen de ha én meglátok bármilyen kaján ispenéyszt...rögtön el fog a hányinger és nagyon rosszul leszek...puszta látványtól...de, hogy penészes valamit egyek... :roll: :oops:

De a fehér az nemespenész... :P :lol:

Zöldpenészest én sem eszem meg, az állítólag eleve rákkeltő
Kivétel ha valami szörpnek vagy lekvárnak a teteje megpenészesedik, arról csak lekanalazom a felső réteget, a többi attól még jó...

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 napja #344800 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli i linantea írta: Életem egyik legroszabb élménye volt amikor beleharaptam egy penészes Túró Rudiba... 8O :túrórudifüggő:


Jujj... :shock: :S Ilyet még nem értem, mert amint kifizetem a Túró rudit, már meg is eszem :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 napja #344798 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nem tom, lehet, hogy csak én vagyok ilyen de ha én meglátok bármilyen kaján ispenéyszt...rögtön el fog a hányinger és nagyon rosszul leszek...puszta látványtól...de, hogy penészes valamit egyek... :roll: :oops:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 napja #344796 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Életem egyik legroszabb élménye volt amikor beleharaptam egy penészes Túró Rudiba... 8O :túrórudifüggő:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.521 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére