BESZÉLGETŐS topic

Több
17 éve 3 hete #342325 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli i linantea írta:

Snuffles írta:

Nóli i linantea írta: Én hétfőn reggel 0815kor dupla-anatómiával kezdek :P

Úristen, az hány órás?? Három? NÉGY?

2 előadás (2*45 perc, de nemtom h van-e közte szünet). Aztán három óra múlva van egy 3/4 órás plenáris gyakorlat is adott témakörből :P (Bár nemtom mijaza plenáris gyakorlat :roll: )

Kétszer negyvenöt perc az semmi, az egy szimpla óra. :S

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hete #342324 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta:

Nóli i linantea írta: Én hétfőn reggel 0815kor dupla-anatómiával kezdek :P

Úristen, az hány órás?? Három? NÉGY?

2 előadás (2*45 perc, de nemtom h van-e közte szünet). Aztán három óra múlva van egy 3/4 órás plenáris gyakorlat is adott témakörből :P (Bár nemtom mijaza plenáris gyakorlat :roll: )

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hete #342323 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Encsi írta: Unalmunkban már flippereztünk a bátyámmal XD :D


Ahhoz egy hétig nethiánynak kéne lennie, hogy a bátyám játsszon velem... Bezzeg a palacsintát befalta a gonosz, alig ehettem... :S

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hete #342320 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli i linantea írta: Én hétfőn reggel 0815kor dupla-anatómiával kezdek :P

Úristen, az hány órás?? Három? NÉGY?

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hete #342319 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta: Bandika üdvözöl egyébként mindenkit :) Egy hét Szeged után jó látni a kis vörös pofiját, egyre kevésbé Garfieldos.
Hétfő reggel nyolckor már órám van :( :P

Én is üdvözlöm bandikát :)
Én hétfőn reggel 0815kor dupla-anatómiával kezdek :P

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hete #342317 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nekünk nyáron volt az, h egész nap nem volt net, és csak estére jött meg.. :s
Unalmunkban már flippereztünk a bátyámmal XD :D

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hete #342316 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Öhm... nemtom merrefele laktok, de én a héten optikát szerelek tetőkön, ergo azokban az utcákban elképzelhetőek netingadozások/leállások.

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hete #342313 Írta: Randír
Randír válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Net itt se volt pár percre...ez ragályos lehet.

A szívünk mélyén mindannyian utazók vagyunk – vagy futók./Dominic Vernius gróf(Dűne)/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hete #342312 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Olosta írta: Énisénisénisénis:
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

Nálunk is *** a net. Valami lehet a levegőben.


Nekünk tökéletes, de Anya férje folyton futtat rajta vmi analízist, így nem lehet hozzáférni: GRRRRRRRRRRRAAAAAAAAAGGGGGGGGGGHHHHHHHÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ :D

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hete #342304 Írta: Liliom
Liliom válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Beradan írta:

Altaris írta: kifejezetten örülök ha kisebbségieket látok értelmiségi helyeken... Le a kalappal!

Csatlakozom! :wink:


Már bocsánat, de ez a műnyálas, rosszirányú és felesleges örvendezés szintén vonalat húz köztetek (köztünk) és a kisebbségek között.
És mi a fenét jelent az, hogy "értelmiségi hely"? Ahová te is jársz? Talán ha nem csodálkoznának rájuk minden alkalommal, amikor megjelennek valahol, nekik is könnyebb lenne asszimilálódni.

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hete #342302 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Dejó akkor lehet, hogy valami probléma van mert itt most tök jó a net!! :wink:

A nemes tetteket nem hűvös bölcsességgel kell megítélni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hete #342299 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nálunk nem kaki a net, de mégjobban ÁÁÁÁ. Úristen.
Mindegy.

Bandika üdvözöl egyébként mindenkit :) Egy hét Szeged után jó látni a kis vörös pofiját, egyre kevésbé Garfieldos.
Hétfő reggel nyolckor már órám van :( :P

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hete #342296 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Énisénisénisénis:
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

Nálunk is szar a net. Valami lehet a levegőben.

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hete #342295 Írta: Beradan
Beradan válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Altaris írta: kifejezetten örülök ha kisebbségieket látok értelmiségi helyeken... Le a kalappal!

Csatlakozom! Ja és ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ (ezt azért mert sz.r az internetünk) ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! (ezt meg csak azért, mert még nem jöttek megszerelni) :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hete #342286 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
ÍÍÍÍÍ. ŰŰŰŰ.
AAAAAAARGH.

Oké, minden rendben.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hete #342283 Írta: Liliom
Liliom válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nóli, csatlakozom a magam módján.
Jaj, de sok hal van abba nagy Balaton-ba-ha-ra-ha-ha-haha. (arcomon megszállott kifejezéssel)
Valamint: ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hete #342282 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nah mivel nem akarok másutt OFFolni itt élném ki:
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁá
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
VVVÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
GRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR
ÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ
ŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰ

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hete #342271 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Érdekes és izgalmas.. :P tudom ajánlani.. *bár nem egy életcél foglalkozás.. de egy nyárra kifejezetten jó [(álló)képességet nyújt] :P *

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hete #342270 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ezzel kapcsolatban szintén Anyu mesélte, hogy amikor jönnek az újak a bölcsibe, lehet választani, hogy kihez ki kerüljön. Anyu név alapján ki is választott két kiskölyköt (beszédes nevük volt) mindenki fanyalgott, hogy na hozzá aztán ne kerüljön cigánygyerek mert jajmilesz. Aztán kiderült, hogy Anyu új porontyainak a szülei tanár meg orvos meg ilyesmi:D

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hete #342266 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Húha, érdekes munka lehet teremőrnek lenni :) Szívesen kipróbálnám. Bár azért a címerező táboromat nem cserélném el akármire :D

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hete #342257 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
kifejezetten örülök ha kisebbségieket látok értelmiségi helyeken... Le a kalappal! (saját tapasztalat: nyárimunkán teremőr voltam egy kastélymúzeumban, és belépett egy cigány család... azt hittem, mindent össze fognak fogdosni, piszkálni, htezerszer kell majd rájuk szólnom, erre semmi ilyet nem kellett tennem. sőt az apa még kérdezett is egy-két dolgot, és látszott, hogy nem az agyát játssza, tényleg képben van a történelmet illetően!!!...)

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hete #342248 Írta: Liliom
Liliom válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Az, hogy valakinek a kisebbségekhez való hozzáállása "ilyen is meg olyan is", szerintem nem feltétlenül baj, mivel a kissebbségek maguk is így viszonyulnak hozzánk. Viszont roma srácra rácsodálkozni azért mert egyetemista, nem biztos hogy indokolt vagy udvarias dolog- lehet, hogy rosszabbak a körülményei, lehet, hogy jobbak, ehez senkinek semmi köze.

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hete #342237 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Évfolyamtársam egy cigány srác, most vették fel egyetemre, legnagyobb hibája az a két kiló zsírfelesleg, amit már le is adott szerintem gólyatábor után. Néhány éve még ő is csak sokfelé irányítható gyerek volt. És lám, mostantól egyetemista. Pláne ha bentmarad. :)
Olyan jó érzés mindig ha ilyeneket lát az ember. Persze csak azért, mert mostmár az is tele van előítéletekkel, aki eddig azt mondta, hogy nem. Különben én sem jegyeztem volna meg, hogy lám, jó példa is van... :/ Így züllök le én. :P

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hete #342236 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Már csak azért is nevelés és példa kérdése, mert erre mintát is tudok szolgáltatni: anyukám kollégájának a tanítványa egy roma gyerek, tök szorgalmas, aranyos, stb.
Ellenben az utcánkból nyíló utcában (Alkotmány u.) egy züllött család lakik... :roll:
De ott az egész család züllött (példa + nevelés), míg a jó roma kisgyereknek normális szülei vannak... :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hete #342235 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta:

Beradan írta: De lehet a gyerek hibája is, ha nem megy iskolába, mert leragad a kocsmában, vagy az a kocsma hibája? :D

Szerintem nagyon sok dolog csak nevelés kérdése...


Meg az, hogy miket lát otthon. Milyen példák vannak előtte.

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hete #342234 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nesi írta: Ezért nem szeretném, ha úgy hívnának, mert elég hülyén néz ki... :roll: :P
(Egyébként kettővel alattam jár egy lány, akinél nincs átírva... )

És ha már a neveknél tartunk, hírből olyat is ismerek, hogy Tavaszi Szellő (fiú) , és Nyári Napsugár (Napsinak becézik)... :roll: :D (A Nyári Napsugarat már látásból is... :P )


Én szimplán Napsugarat ismerek, meg egy Cinderellát. A kis Cinderella története érdekes, ugyanis szülei azért adták neki ezt a nem mindennapi nevet, mert szégyenlik legkissebb gyermekük magyar származását.. 8O :?

Viszont a Hajnal (és nem a Hajnalka!!!), mint név, kifejezetten tetszik. Ha jól emlékszem a Honfoglalásban hívták így Levente(Na ezzel még hadilábon állok, egyszer tetszik, egyszer meg nem.) kedvesét.

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hete #342231 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Beradan írta: De lehet a gyerek hibája is, ha nem megy iskolába, mert leragad a kocsmában, vagy az a kocsma hibája? :D

Szerintem nagyon sok dolog csak nevelés kérdése...

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hete #342229 Írta: Beradan
Beradan válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nesi írta: És így írja le a nevét, hogy Dzsennifer (és a többi)? :P 8O

Lehet hogy le sem tudja írni! :twisted: Nővérem, aki fejlesztő pedagógiát tanult, mesélte, hogy ahol gyakorlaton volt, ott volt egy roma diák is, akinek se füzete, se ceruzája nem volt. Szerintem ez nem a gyerek hibája, hanem a szülőjé! Ha a gyerek nem tud tanulni, az azért van, mert a szülők nem teremtik meg a szükséges feltételeket (füzet, ceruza). :nono: De lehet a gyerek hibája is, ha nem megy iskolába, mert leragad a kocsmában, vagy az a kocsma hibája? :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hete #342228 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ezért nem szeretném, ha úgy hívnának, mert elég hülyén néz ki... :roll: :P
(Egyébként kettővel alattam jár egy lány, akinél nincs átírva... )

És ha már a neveknél tartunk, hírből olyat is ismerek, hogy Tavaszi Szellő (fiú) , és Nyári Napsugár (Napsinak becézik)... :roll: :D (A Nyári Napsugarat már látásból is... :P )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hete #342226 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
így kell. Nálunk minden nevet kiejtés szerint kell leírni.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.651 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére