BESZÉLGETŐS topic

Több
17 éve 4 hete #342103 Írta: Beradan
Beradan válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Felvilágosításra volna szükségem! :) Mi a különbség a kimenő és az elküldött üzenetek között? :? Ja és bocs, hogy megszakítom a kínai "paródiáról" való elmélkedéseteket! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hete #342096 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Gelmir írta:

Liliom írta:

Zseniális.

8O Szerintem szörnyű!!!!!

egy percig bírtam :P [size=9:3ru9h877]a paródia jó de a szám az szörnyűűűű... :cry: [/size]
ízlések és pofonok... ;) én inkább ezt és ezt szeretem :P

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hete #342074 Írta: Gelmir
Gelmir válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Liliom írta:



Zseniális.


8O Szerintem szörnyű!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hete #342073 Írta: Liliom
Liliom válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic


Zseniális.

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hete #342059 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Lehetséges... Titkos ikertesók... :P :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hete #342058 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nesi írta: Mármint chaten, bebizonyítanám, hogy igenis ÉN beszélek a legtöbbet a világon :D Mint ahogy azt az öszzes ismerősöm állítja... :P


tesóm a sokat-beszélében is :P .... újabb közös vonás... nem vagyunk mi alteregók? :P

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hete #342057 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mármint chaten, bebizonyítanám, hogy igenis ÉN beszélek a legtöbbet a világon :D Mint ahogy azt az öszzes ismerősöm állítja... :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hete #342056 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Acho írta: Ulmonak hála most már tőlem is lehet a chaten rettegni! :) vigyázzatok,támadoook! ;-) :D :twisted:

pattog pattog pattog :) :):):) Juhhhéééé! :) *találkozni? hm... nem hinném h csalódnál :P **passzív védekezés? a csudának kell :P *

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hete #342038 Írta: Randír
Randír válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Acho írta: Ulmonak hála most már tőlem is lehet a chaten rettegni! :) vigyázzatok,támadoook! ;-) :D :twisted:


Én meg passzívan védekezek,pl h nem veszem észre másfél óra alatt se ,ha írsz...

A szívünk mélyén mindannyian utazók vagyunk – vagy futók./Dominic Vernius gróf(Dűne)/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hete #342035 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Csak egyszer találkoznánk, megbánnád, hogy megismertél :twisted: :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hete #342024 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ulmonak hála most már tőlem is lehet a chaten rettegni! :) vigyázzatok,támadoook! ;-) :D :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hete #341996 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ulmo írta: A mIRC is sok embernél működik, tehát itt is van segítség.
:roll:


igen, és próbál is az ember segíteni ... csak nem mindig jön össze... (én spec. Achonak próbáltam..)

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hete #341983 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

@Papsajt írta: Ugorjatok be egy pofa serre, pintben mérem! :wink:


Inkább szólj Gandalfnak, hogy ne hagyja szanaszét a dolgait ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hete #341982 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ulmo írta: Remélhetőleg előbb-utóbb újra összeáll a chates banda. Aki meg kimarad az sajnálhatja (engem meg le lehet lőni, ha rímekben beszélek :) )


Inkább pajzsra emelünk, kedves Vala... Papsajt: van aki felismer, bár nem fénylesz, és az a valaki tuti utálja a sört.. valami másod nincs?

vagy vigyek én gyógyteát? Szívesen adom, neked ingyen lesz. :P

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hete #341979 Írta: @Papsajt
@Papsajt válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ugorjatok be egy pofa serre, pintben mérem! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hete #341978 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Remélhetőleg előbb-utóbb újra összeáll a chates banda. Aki meg kimarad az sajnálhatja (engem meg le lehet lőni, ha rímekben beszélek :) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hete #341976 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Előled meglépnek? Pedig én de örülnék, ha rajtam kívül más is lenne fenn, amikor épp felnézek... :P :oops:

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hete #341973 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
vicces ez a chat. egy csomóan benéznek és csak engem találnak ott, azután elmennek, mert azt hiszik, nincs itt senki más. pedig ha nem percenként jönne fel vki hanem egyszerre mindenki, vagy esetleg megvárnátok egymást.... :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hete #341971 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
No, kicsit nosztalgiázzatok:):




"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hete #341959 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Akik nem tudnak ilyen/olyan okból chatelni, azoknak eszébe jutott, hogy esetleg segítséget kérjenek? A letölthető JAVA pontosan ugyanaz, amit én is használok, tehát azzal mennie kellene a chatnek. A mIRC is sok embernél működik, tehát itt is van segítség.
Arra, hogy egyesek lusták lennének megmozdulni, gondolni se merek :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #341935 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta:

Missy írta: És akkor most, hogy van chat, a Beszélgetős topik ki fog halni? :cry:

Azért reméljük, azt nem... Most nem tudok egyébként csetre menni, egyetemi könyvtárban ülök és frusztrál, hogy 200 ember láthatja, mit írok :D


Dehogy fog kihalni! Régen is vígan működött mind a kettő!

Te, a koliban nálam is pofátlanul belebámultak, aztán szúrós tekintettel néztem rájuk, és elkotródtak. Volt olyan, kai szabályosan beállt a hátam mögé, és vígan olvasta a PRIVIMET, majd amikor határozottan rászóltam, közölte, hogy úgy tudta, a chat nyilvános. na ja, de nem a privi része.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #341898 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Altaris írta: én általában elfelejtem hogy van chat.. najó nem mindig... ált.ban,... :P meg szegébnyeknek, akik nem tudnak chatre menni, ide is kell valaki :P


Én is rendszerint elfelejtem... Kéne ilyen felirat: Ne feledd, hogy van chat!! Ami felugrik, mikor megnyitom a fórumon... :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #341897 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
én általában elfelejtem hogy van chat.. najó nem mindig... ált.ban,... :P meg szegébnyeknek, akik nem tudnak chatre menni, ide is kell valaki :P

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #341893 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Missy írta: És akkor most, hogy van chat, a Beszélgetős topik ki fog halni? :cry:

Azért reméljük, azt nem... Most nem tudok egyébként csetre menni, egyetemi könyvtárban ülök és frusztrál, hogy 200 ember láthatja, mit írok :D

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #341883 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én fel tudok, de folyton kimegy a fejemből, hogy létezik... :oops: :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #341880 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én se tudok fellépni ...ezért boldogítok itt mindenkit :D :wink:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #341856 Írta: Draug
Draug válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Suilad! Jó újra itthon lenni... Anglia nem nekem való!

Acho vigasztallak...én sem tudok fellépni a csat-re... :?

"gondolkodj mielőtt beszélsz, mérlegelj mielőtt cselekszel..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #341846 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kösz a tippet, de valamiért eddig az se jött össze. :( /tudom,JAVA kell hozzá, de annak a letöltésénél akadnak problémák. mind1, majd próbálkozom... :) /

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #341841 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Acho írta: Remélem,nem. ugyanis a mIRC továbbra is ellenkezik velem, úgyhogy minden jóból kimaradnék... :(


A főoldalról is be tudsz lépni a csetre.

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #341840 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Remélem,nem. ugyanis a mIRC továbbra is ellenkezik velem, úgyhogy minden jóból kimaradnék... :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.513 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére