BESZÉLGETŐS topic

Több
17 éve 1 hónapja #341603 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hiába, a BP-i múzeumlátogatás után... :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja - 17 éve 1 hónapja #341601 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nesi írta: Persze, hogy nem, de milyen betűszó lenne! USA - Utáljuk Snuffles-t Alapítvány, de nem utáljuk :D

Ez fájt.... :D

Azért akadnak itt olyanok, akik sztori nélkül is szeretik Altarist...! ;-) :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #341597 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szörnyű... de ha mondjuk írsz valami érdekfeszítő történetet kisbetűvel, a hatás lehet, hogy nem marad el... De az is lehet, hogy elmarad, és szeretni fognak a történetért :twisted: :D Szegény Snuffles-t mindenki szereti... :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #341595 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nesi írta: Persze, hogy nem, de milyen betűszó lenne! USA - Utáljuk Snuffles-t Alapítvány, de nem utáljuk :D


ajajj... úgy látszik mindenkit támad a vasárnap este.. pihentek lettünk.. :P

___

nem is :P ahhoz túl jó vagy :P

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #341594 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Affrancba, hát itt már megutáltatni se tudom magam :D

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #341593 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Persze, hogy nem, de milyen betűszó lenne! USA - Utáljuk Snuffles-t Alapítvány, de nem utáljuk :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #341589 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Dehogy utálunk, Snuff! :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #341585 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
nem vagyok bántva senki részéről. Csupán nem-tetszésüket adták értésemre :P

___

nah, erről beszéltem :P ... néha én is... :S

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #341584 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Altaris írta: *sok helyen azért nem szólok inkább hozzá, mert vagy nincs értelme, vagy megtartom magamnak....


Én is nagyon sokszor ezt teszem. Legalább nem terhelem a fórumot a hülyeségeimmel. :P
Néha azt is megbánom ha szólok. :roll:

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #341583 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nem akarlak bántani, Altaris, hiszen te rokonlelkem vagy, báty és szemüveg terén is ;) :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #341581 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nöh.. lehurrogva érzem magam :P ... Sebaj.. szerintem a kisbetűkben az a jó, hogy lehet báyászgatni őket. és bár nekem is igencsak rosszak a szemeim, el tudom őket olvasni... :P (a zárójelet másra találták, az én fogalmaim között legalábbis) szóval...

ja és ha nem merem leírni, hát nem írom, ez a kisbetűzés nem azt jelenti hogy nem merem :P *sok helyen azért nem szólok inkább hozzá, mert vagy nincs értelme, vagy megtartom magamnak.... :P

jah, Snuff: én csak azért se utállak.. :) :lol:

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #341576 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta: [size=9:26zh9t9e]Ez ám a rettentően idegesítő... Még a 10-es betűmérettel írtat csak látom valahogy, de ezt... :P Kizárt dolog. Utáljatok, kérlek... :D [/size]


ok, utálunk :wink: :lol:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja - 17 éve 1 hónapja #341575 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ecthelion írta: Sosem értettem a kisbetűkben mi a logika.
Ha valaki nem mer valamit normális formában kifejezni, akkor az inkább ne írja le. Szerintem.


Az az aprót egyébként ha olyan közel hajolok a monitorhoz, hogy kifolyik a szemem, úgy látom. Egyébként nem. Ha meg annyira le akarjuk írni, írjuk zárójelbe! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #341574 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
[size=9:v2agiyuv]Ez ám a rettentően idegesítő... Még a 10-es betűmérettel írtat csak látom valahogy, de ezt... :P Kizárt dolog. Utáljatok, kérlek... :D [/size]

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #341573 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sosem értettem a kisbetűkben mi a logika.
Ha valaki nem mer valamit normális formában kifejezni, akkor az inkább ne írja le. Szerintem.

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #341572 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
De azok az egyészen kicsik, és [size=9:1a4s3dag]így néznek ki[/size], azokat mellőzzük, a vaksi szemeimmel nem látom... :wink: :P Az [size=9:1a4s3dag]ekkora[/size] mehet :D
Támogassuk a félvakokat, akik nem tudnak Braille írást olvasni! Talán, mert látnak még, de az mellékes... :P (gondolok itt a hozzám hasonló szódásüveg.szemüvegesekre... :) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #341559 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
nézd itt, lökött emberek csoportjában bármire képesek vagytok/unk :P

Nincs igazad! éljenek a kisbetűk! :) :lol:

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #341558 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Altaris írta: hm? mi a baj? *itt vagyok! mondd nyugodtan! :P *

Már ne is haragudj, de mi a poén abban, ha külön-külön leül n számú ember nézni egy filmet és utána a topikban beszélnek róla? Nem sokkal logikusabb közös filmnézést szervezni? :-) ))) (Pláne, hogy tudtommal volt már ilyenre példa errefelé...) Persze kövezzetek, ha nem jól gondolom.
(Az más kérdés, h akkor minek ennek külön topik de szvsz korántsem csak erről lesz szó.)

Ja, és le a kisbetűvel... :P

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #341556 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles, filmklubos topicba írta: Jó ég, uramisten...


hm? mi a baj? [size=9:18hfalfr]*itt vagyok! mondd nyugodtan! :P *[/size]

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #341503 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Lol, nézegetem a korábbi TTK-s szegedi gólyatáborok képeit, mivel az idei még nincsen fent, és megtaláltam Fimet, és ami még talán ennél is viccesebb - és basszuspuffabb - hogy Nimroccoval egy GT-ben voltunk, sőt, egy csapatban számháborúztunk, csak nem volt alkalmam odamenni hozzá így ő erről nem tud... :P :D
De azt hiszem, lehet, hogy jobb lenne, ha elmennék aludni. Jó éjt mindenkinek :D

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #341477 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ecthelion írta:

Snuffles írta: Emberz! A cset még él elvileg :)

Nekem úgy tűnik, hogy a fórum is kezd eléggé cset jelleget ölteni itt-ott. :roll: :D

EZÉRT született a cset. Na takarodás van csetre.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #341476 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Köcc:)))
Amint lesz pénzem én szerintem elmegyek erre. Mert érdekel.


Engem is, engem is!! :lol:

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #341474 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Köcc:)))
Amint lesz pénzem én szerintem elmegyek erre. Mert érdekel.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #341469 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta: Emberz! A cset még él elvileg :)


Nekem úgy tűnik, hogy a fórum is kezd eléggé cset jelleget ölteni itt-ott. :roll: :D

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #341465 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Emberz! A cset még él elvileg :)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #341458 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
www.lathatatlan.hu

Különben a Népligetben van az E-klub épületében már augusztus 15 óta, ha jól tudom.

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #341453 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Missy írta:

Rabyn írta: van egy kiállítás aminek sajnos nem tudom a címét de brei betűkkel reklámozzák és valőszínűleg olyan tapintos nem látos dolog lehet. Meg tudná nekem mondani valaki, hogy mi a címe? Láttam, hogy van honlapja is de nem emlékszem a címre.(


Ez valószínűleg a Láthatatlan kiálltás lehet és valóban a vakokkal foglalkozik. A látássérültek világába enged betekintést a látóknak. Ezzel a látássérültek célja az, hogy ráébresszék egészséges embertársaikat nem szánalomra, hanem segítségre van szükségük.


Találtam ezzel kapcsolatba egy írást az etelnyeten... Bocs de máshogy nem ment így bemásolom:

"Láthatatlan kiállítás

A cím elég titokzatosan hangzik, s hogy a titokzatosság érzése tovább fokozódjon, a bejutás sem szokványos.
A rádióreklámok egy telefonszámot hirdetnek, és arra kérnek, jelentkezz be elôre. (Ennek ellenére a mi esetünkben sikerült az elôjegyzést rossz napra beírni, és ezzel tumultust okozni.)

A kiállítás tényleg láthatatlan, bár utána egy kis részét megnézheted világosban is. Igen, világosban is, mert hogy ettôl láthatatlan, hogy tök sötétben van az egész. Kis csoportokban engedik be az embereket, szerintem 3-4 fô az ideális, de mi, hála a kavarásnak, 11-en voltunk. A csoportok 3 függönyön áthaladva, ahová egy hang hívja ôket, találkoznak a VAKsággal, s vak vezetôjükkel. Megfordul egy kis idôre a világ rendje, a vak vezeti a látókat, s megdöbbentô, hogy mennyire jól. Azzal senkit nem tudok meglepni, hogy egy vak ember számára a sötét nem jelent hátrányt, sôt relatív elônybe kerül velünk szemben, hiszen megszokott környezetében mozog, miközben mi elvesztjük legfontosabb érzékszervünk. De szerintem az, hogy MENNYIVEL vagy bizonytalanabb nála, neked is hihetetlen lesz.

Megkockáztatom, hogy a kiállítás igazi ôtárgyaiô maguk a vezetôk. Tapogatózunk, botladozunk a sötétben, megcsodáljuk az erdôt, mohát keresünk, átkelünk egy úttesten, megnézünk egy szoborkiállítást, beülünk egy bárba, eszünk-iszunk, de nem ez a fontos. (Nyugodtan leírhatom, mivel találkozhatsz a sötétben, mert ebben semmi rendkívüli nincs.) A lényeg az, hogy megcsap a másság, kicsit beleélheted magad valaki másnak az életébe.

Mindenki játszott már szembekötôsdit, s sokan szeretnek zseblámpa nélkül ballagni a sötét erdôben, a sötét tehát nem újdonság. Csakhogy ezekre az élményekre az jellemzô, hogy bármikor megszakíthatóak. Tudod, hogy leveheted a kendôt, felgyújthatod a lámpád, s akkor újra látni fogsz. Itt, erre a 45 percre ez nem igaz. (Mondhatod, hogy 45 perc az nagyon kevés, én is annak találtam.) Kóválygás közben egy-kétszer biztos beléd villan a gondolat, mi lesz, ha eltévedsz, itt maradsz a sötétben "örökre". Rádöbbensz, hogy életed minden mozzanatához nélkülözhetetlen a szemed, s vannak emberek, akik mégis nélkülözik. Elkezd érdekelni, hogy is tájékozódnak, milyen az ô világuk, felteszed elsô bátortalan kérdéseid a vezetônek. S természetesen válaszol. Érted amit mond, de még sokáig nem tudod elképzelni, milyen lehet egy szobát tapintási élményekbôl összerakni, hogy lehet elsô hallásra megjegyezni mindenkinek a hangját, sôt, hogy lehet felismerni valakit (visszatérô vendéget) a pulóvere tapintásáról. S ennél sokkal többet is megkérdezhetsz. Megismétlem, szerintem a kíséret sokkal fontosabb a sötétnél, a vezetô itt az igazi attrakció. Az a bámulatos gyorsaság, ahogy mozog a sötétben, ami világosban fel sem t

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #341450 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: van egy kiállítás aminek sajnos nem tudom a címét de brei betűkkel reklámozzák és valőszínűleg olyan tapintos nem látos dolog lehet. Meg tudná nekem mondani valaki, hogy mi a címe? Láttam, hogy van honlapja is de nem emlékszem a címre.(


Ez valószínűleg a Láthatatlan kiálltás lehet és valóban a vakokkal foglalkozik. A látássérültek világába enged betekintést a látóknak. Ezzel a látássérültek célja az, hogy ráébresszék egészséges embertársaikat nem szánalomra, hanem segítségre van szükségük.

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #341449 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Braille?

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #341426 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
van egy kiállítás aminek sajnos nem tudom a címét de brei betűkkel reklámozzák és valőszínűleg olyan tapintos nem látos dolog lehet. Meg tudná nekem mondani valaki, hogy mi a címe? Láttam, hogy van honlapja is de nem emlékszem a címre.(

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.606 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére