BESZÉLGETŐS topic

Több
17 éve 1 hónapja #341205 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Csak az a probléma, hogy az osztály nagyobb része élvezi az órát, egy két emberkét pedig nem érdekli, magyarázzam bármilyen érdekesen.

(Tavaly a diákok szavazatai alapján én voltam a legjobban magyarázó tanár)

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja - 17 éve 1 hónapja #341204 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én törin csak akkor, ha előtte nap nem feküdtem le korán. De csak pillanatokra bóbiskoltam el. Filón sosem. Kifejezetten érdekelt, bár csak nagy vonalakban vettük és nem is végig. :cry:
Általában matekon történtek ezek az ominózus esetek.

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #341202 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Na de Missy... :twisted: :D :wink: Nekem bigán sikerült egyszer majdnem,csak a tanár állandóan szép álmokat kívánt,mikor már majndem sikerült volna... :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #341201 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kar'sa írta:

Acho írta: Törin unatkozni... te jó ég.... 8O :)

Hidd el, lehet. Minden a tanáron múlik... :roll:


Bizony. sőt , még el is lehet aludni... :oops: :lol:

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #341200 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jó,persze.nekünk is volt szar tanárunk. de hát Ery nyilván nem az! ;-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja - 17 éve 1 hónapja #341199 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Acho írta: Törin unatkozni... te jó ég.... 8O :)

Hidd el, lehet. Minden a tanáron múlik... :roll:

Nekem volt nemegy töritanárom, akinél egyszerűen meg lehetett halni, annyira unalmasak voltak. (És gondoljunk csak Binns profra a HP-ből XD )
Ellenben a középsulis töritanárom komolyan 5* volt.

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #341198 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Törin unatkozni... te jó ég.... 8O :) /a másik 2 asszem majd lesz idén,eddig nem voltak,úgyhogy azokhoz nem tudok hozzászólni./

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #341196 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Acho írta: Ery: mért,van olyan,aki az óráidon unja magát...? :twisted:

Főleg filozófián és etikán. De vannak törin is.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #341192 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Pedig ha unalmasan csinálja,akkor legalább nézze el,h csöndben mással foglalkozik a diák.Matektanárunk is azt mondta,felőle csöndben azt csinálunk,amit akarunk,ha unjuk magunkat,szóljunk,kimehetünk,csak teljesítsünk...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #341191 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ha én rajzolgattam volna órán esküszöm, hogy a 11 tanáromból 9 biztos kirugdosott volna az ajtón. :? Nem is kedveltem egyiket se. Mind ilyen "ki ha nem én" típusú volt.

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #341190 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nem tudom, mi bajotok van, én anno szerettem az etikaórákat. Meg a filozófiát is.

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #341189 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nini,egy Panni! :D
Ery: mért,van olyan,aki az óráidon unja magát...? :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #341187 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nálunka föci tanár sem zavartatta magát... Az orra előtt ültem az első padban, tudta rólam, hogy gyűlölöm a gazdaságföldrajzot, mégis ha mondta az anyagot, akkor jaegyzeteltem és amikor lényegtelen dolgot mondott, akkor dekoráltam a jegyzet melleti üres felületet... Egyszer még meg is jegyezte, ogy milyen szép kovácsoltkapu mintát rajzoltam oda :P

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #341186 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ery írta:

Nesi írta:

Encsi írta: Nesi: Én az olyan órákon, amiknek láthatólag semmi, értelme (pl etika) rajzolni/írni szoktam.


Csak engem folyton előreültetnek a szemüvegem miatt... :S Ahol meg a legvakabb tanárnak is feltűnik, ha az ember nekiáll rajzolgatni... (tisztelet a kivételnek :) )


Engem nem érdekel ha valaki rajzol, egészen addig míg figyel. Van pár tanítványom aki ezt csinálja. Aki pedig úgy rajzol, hogy nem figyel, az a dolgozatnál pórul jár...


Sajna az én tanáraim nem így gondolkodnak...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #341184 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nesi írta:

Encsi írta: Nesi: Én az olyan órákon, amiknek láthatólag semmi, értelme (pl etika) rajzolni/írni szoktam.


Csak engem folyton előreültetnek a szemüvegem miatt... :S Ahol meg a legvakabb tanárnak is feltűnik, ha az ember nekiáll rajzolgatni... (tisztelet a kivételnek :) )


Engem nem érdekel ha valaki rajzol, egészen addig míg figyel. Van pár tanítványom aki ezt csinálja. Aki pedig úgy rajzol, hogy nem figyel, az a dolgozatnál pórul jár...

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #341182 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nekem nem szokásom a lógás. (majd lesz... :twisted: ).és főleg szar tudni,h jövő ilyenkor már (jó esetben) egyetemre/fősulira fogok kezdeni készülődni. de akkor is... olyan jó a nyár!(bár sajnos nekünk iskolaépület hiányában lehet,h csúszik a tanítás.ennek se örülnék,mert érettségi évében ez szívás...)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #341179 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nem tudom de én rettentően nem várom. Ezt a néhány napot próbálom eltölteni barátokkal...főleg de...Jézus...nagyon gyorsan elment az egész nyári szünet. Júniusban csak...az valahogy nekem lasabban telt de ahogy beköszöntött a Július és onnan meg az Augusztus mintha az egészet felgyorsították volna...szörnyű...rémes... :evil: :?

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #341178 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Encsi írta: Nesi: Én az olyan órákon, amiknek láthatólag semmi, értelme (pl etika) rajzolni/írni szoktam.


Csak engem folyton előreültetnek a szemüvegem miatt... :S Ahol meg a legvakabb tanárnak is feltűnik, ha az ember nekiáll rajzolgatni... (tisztelet a kivételnek :) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #341177 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Well-of-Souls írta:

Liliom írta: Majmok, addig örüljetek, amíg iskolába jártok.

Á én nem mennék vissza. Életemben nem stresszeltem annyit, mint akkor


Én bezzeg visszamentem... Tagadhatatlan, hogy megvannak a jó oldalai :)
(és határozottam jó dolog stresszeltetni :twisted: )

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #341176 Írta: Well-of-Souls
Well-of-Souls válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Liliom írta: Majmok, addig örüljetek, amíg iskolába jártok.

Á én nem mennék vissza. Életemben nem stresszeltem annyit, mint akkor

Man in general, if reduced to himself, is too wicked to be free.
Joseph de Maistre

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #341175 Írta: norbikk
norbikk válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
hú én is mennyit lógtam középsuliba, főleg utolsó évben, legalább volt időm érettségire tanulni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #341174 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kövezzetek meg, de én már várom... Jó, igaz az osztálytársak miatt, nem a tanulásér, de az meg mellékes.
Nesi: Én az olyan órákon, amiknek láthatólag semmi, értelme (pl etika) rajzolni/írni szoktam.
Aki meg tud, járhat bringával BKV helyett :D

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #341173 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Randír írta:

Nesi írta: Én "csak" a különórákról szoktam lógni... :)


Egyszer elkell kezdeni valahol....csak aztán tudni kell abbahagyni.


Főleg egyetemen, ahol nem kötelezők az előadások! Hajjaj, de el lehet zülleni!

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #341170 Írta: Randír
Randír válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nesi írta: Én "csak" a különórákról szoktam lógni... :)


Egyszer elkell kezdeni valahol....csak aztán tudni kell abbahagyni.

A szívünk mélyén mindannyian utazók vagyunk – vagy futók./Dominic Vernius gróf(Dűne)/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #341162 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én "csak" a különórákról szoktam lógni... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #341161 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ilyen apróságokkal törődni? :D

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #341160 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
...A tanárok meg az igazolatlan órát :D :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #341159 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hát erre találták ki a lógást! :mrgreen:

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #341158 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Liliom írta: Majmok, addig örüljetek, amíg iskolába jártok.


Pontosan. Olcsóbb a BKV, a vonat- a buszjegy, tavaszi/nyári/őszi/téli szünet van, no felelősség, csak tanulnotok kell. Becsüljétek meg ezt az időszakot.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #341157 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Tavaly: etikaóra. Hát azon végképp nem tanultunk semmit, és az órák felében nem is a tanár (az igazgató... :roll: ) jött be, hanem helyettes. De persze olyan, hogy elmarad az óra, aaaz neeeem... :roll: Erre pocsékolni a papírt, hogy etikakönyvet kapjunk...

Mellesleg drága igazgatónőnk most a töritanárunk is lesz, mert az eddigi, aki nagyon rendes, igazságos, tök jól tanít, stb., nyugdíjba ment. :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.417 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére