BESZÉLGETŐS topic

Több
17 éve 1 hónapja #341155 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hát igen. A legtöbb órán tényleg semmit nem tanul az ember. :roll:
De azért van a sulinak jó oldala is. :D

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #341154 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Persze néha rám is rám jön az, hogy milyen rossz lesz majd elmenni, stb., stb., de azért, mikor az ember az ilyen időhúzó órákon gubbaszt, ahol semmit nem tanulunk, akkor legszívesebben örökre sutba dobná az iskolatáskát... :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #341153 Írta: Liliom
Liliom válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Majmok, addig örüljetek, amíg iskolába jártok.

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #341152 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ez sajna mindig így van. várod, elrepül. :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #341141 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ne is emlékeztessetek, kézzel-lábbal-foggal-körömmel kapaszkodom ebbe az utolsó pár napba...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #341130 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Na jah... :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #341128 Írta: norbikk
norbikk válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
á 2 hét múlva kezdődik a suli :(
gyorsan eltelt ez a nyár is

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #341123 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ulmo: ez fájt! :D
Missy: intenzíven szorítja! ;-) :P
Namarie: ez nagyon jó. maradjon is így sokáig-sokáig! :)
Ecthel: szerinted mért jó...? na, pont azért! :twisted: :wink:

Feláról meg tegyen be linket,aki tud!plíz! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #341109 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Javította az összképet. :D

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #341104 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
És ez most miért jó, hogy az összeset beraktad egymás mellé?

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #341103 Írta: norbikk
norbikk válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
:aragorn1: :legolas1: :pippin1: :frodo1: :merry1: :legolas3: :sauron1: :elrond1: :gollum2: :gimliaxe: :sarumane1: :boromir1: :fight: :pippin4: :disappear: :sam2: :wormtounge1: :urukhai2: :urukhai1: :bombadil1: :thranduil1: :theoden1: :sam3: :pippin8: :pippin7: :pippin6: :pippin5: :merrypippin: :merry6: :merry5: :merry4:

ezeket az animáciokat nem is láttam
gondoltok itt mindenre
:lol: :lol: :lol: :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #341096 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Majd tegyetek be Felciről linket! Nem voltam itthon hogy megnézhessem...

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #341091 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

norbikk írta: A Leonardo kiállításon nem voltam, mert sajnáltam a 3000 ft-omat, de a kolosszust láttam, ami szép kis jószág :wink:


Leonardo az első kedvencem a festők közül :) (azóta már csak eggyel bővült ez a lista ) :P

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #341090 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Attila írta: Láttátok Felagundot a Coolon???:roll:


Úgy emlékeztem vmikor 8 körül lesz, de asszem 16.30-kor volt...Akkor meg nem voltam tv közelében.

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #341089 Írta: norbikk
norbikk válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Altaris írta: Debrencenbe akarok meeenniiii... na de nem ezek miatt a rózsaszínű bolondok miatt... hanem Leonardo miattttttt.... :cry:


A Leonardo kiállításon nem voltam, mert sajnáltam a 3000 ft-omat, de a kolosszust láttam, ami szép kis jószág :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #341087 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Attila írta: Láttátok Felagundot a Coolon???:roll:


Majd letöltjük :twisted:

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #341084 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
ha lenne kábel tv-m.. sok minden másképp lenne :P

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #341083 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Láttátok Felagundot a Coolon???:roll:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #341075 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ben: hm.. megyek és kisírom magam mellettük :P

Liliom: nem kell.. tudom, makacs vagyok, és maradi :P ... és érthetetlen és bolond :P

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #341073 Írta: Liliom
Liliom válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Altaris írta: *mert falnak megyek a rózsaszín tehenektől :P ....

oks: elhiszem hogy csak az ilyenek mondják ezt, sőt, ezt magamtól is kitaláltam, dee... akkor is.. szegény kis barna bocik, meg a feketék, meg akiket én ismerek, akik mellett felnőttem... :cry: :cry: nah szóval... én sírógörcsöt kapok az ilyenektől.


Na erre már nem tudok mit mondani (vagy nem akarok), úgyhogy maradjunk ennyiben.

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja - 17 éve 1 hónapja #341072 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Altaris írta: szegény kis barna bocik, meg a feketék, meg akiket én ismerek, akik mellett felnőttem... :cry: :cry: nah szóval... én sírógörcsöt kapok az ilyenektől.

Megnyugtatlak, elég kicsi az esélye, hogy emiatt diszkriminálva éreznék magukat. Vagy ha mégis, akkor menj és vigasztald meg őket... :P

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja - 17 éve 1 hónapja #341071 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Liliom írta: Én hallottam, csak nem nagyon hiszek benne.
Ha igaz is, az azért van, mert a kölykök egész nap a kévé előtt ülnek és a varázsdobozon keresztül látják a világot. De még így is, hidd el, ha egyértelműen teszed fel a kérdést, a leghülyébb is tudni fogja, hogy milyen színű a tehén.
Egyébként az említett teszt és a művészeti kiállítás között hogyan vonható párhuzam?


*mert falnak megyek a rózsaszín tehenektől :P ....

oks: elhiszem hogy csak az ilyenek mondják ezt, sőt, ezt magamtól is kitaláltam, dee... akkor is.. szegény kis barna bocik, meg a feketék, meg akiket én ismerek, akik mellett felnőttem... :cry: :cry: nah szóval... én sírógörcsöt kapok az ilyenektől.

Ulmo: tanultam statisztikai csalásokról és miegyébről.. hosszú órákat szánt rá az előző matektanárom, és mi is sokmindent bebizonyítottunk, ami igaz sem volt, de ránézvést mégiscsak igazak lettek.. :P

Nam: de kis drága vagy!!!!! [size=9:2mwqva7v]*látod én meg mindig olyan akarok lenni mint ők :P csak aztán rájövök hogy ahhoz még elég KEVESET éltem :P :( [/size]

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #341064 Írta: Liliom
Liliom válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Phaedra/Namarie írta: Rájöttem valamire... még mindig imádom a tündéket. Sőt, ha nagyon meg akarom mondani az igazat, valósággal szerelmes vagyok beléjük. :oops: :P


Édes vagy nagyon, maradj mindig ilyen.

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #341062 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Rájöttem valamire... még mindig imádom a tündéket. Sőt, ha nagyon meg akarom mondani az igazat, valósággal szerelmes vagyok beléjük. :oops: :P

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #341049 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Liliom: Altaris arra gondolhatott, hogy az a gyerek, aki még soha életében nem látott tehenet, az a szobrok alapján azt hiheti, hogy van zöld/kék/hupisárga/jajvörös/kétfejű/fejnélküli/ilyenolyan módon kidekorált élő tehén.

Altaris: egyszer majd te is megtanulod, hogy statisztikákból bármit be lehet bizonyítani, és bárminek az ellenkezőjét is. Szóval csak óvatosan a felmérésekkel :)

(egyik legszomorúbb ilyen emlékem az volt, amikor az utcán magyar emberek vaktérképen nem tudták megutatni az egyes magyarországi megyéket :S)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #341048 Írta: Liliom
Liliom válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Altaris írta:
oh, nem hallottad még a jó kis felméréses sztoriiit? 8O 8O 8O 8O
nah az a következő volt: megkérdezték egy városban a gyerekeket, hogy milyen színű a tehén? a felelők (ha jól emlékszem) 80-82%-a lilát mondott,... szomorú.. addig én se ítéltem el az ilyet... :P azóta megggondolom, hogy tetszik-e, de sem az ízlésem, sem a jóérzésem a tehenek iránt nem mond igent.. bocsánat!... egyéni vélemény.. :)

szorítja a kolomp? jáááájjj, ez nagyon jjjóóóóóó :) :):):):)



Én hallottam, csak nem nagyon hiszek benne.
Ha igaz is, az azért van, mert a kölykök egész nap a kévé előtt ülnek és a varázsdobozon keresztül látják a világot. De még így is, hidd el, ha egyértelműen teszed fel a kérdést, a leghülyébb is tudni fogja, hogy milyen színű a tehén.
Egyébként az említett teszt és a művészeti kiállítás között hogyan vonható párhuzam?

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #341046 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ulmo írta: Egyébként a Milka-tehén azért lila, mert szorítja a nyakát a kolomp :)


Múúúú, de a Milka-boci hátul is lila, múúúú.

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #341044 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ulmo írta: Altaris: erre csak azt tudom mondani, hogy többek közt azért van a gyereknek apja meg anyja, és azért jár (állítólag) iskolába, hogy ne maradjon hülye (vagyis tanuljon). Merem remélni, hogy a nagyon hátrányos helyzetűek kivételével minden ember legalább képen látott már valódi tehenet/birkát/lovat/egyebet. Ha mégsem ez a helyzet, akkor a magyar közoktatásnak befellegzett.

Egyébként a Milka-tehén azért lila, mert szorítja a nyakát a kolomp :)


oh, nem hallottad még a jó kis felméréses sztoriiit? 8O 8O 8O 8O
nah az a következő volt: megkérdezték egy városban a gyerekeket, hogy milyen színű a tehén? a felelők (ha jól emlékszem) 80-82%-a lilát mondott,... szomorú.. addig én se ítéltem el az ilyet... :P azóta megggondolom, hogy tetszik-e, de sem az ízlésem, sem a jóérzésem a tehenek iránt nem mond igent.. bocsánat!... egyéni vélemény.. :)

szorítja a kolomp? jáááájjj, ez nagyon jjjóóóóóó :) :):):):)

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #341043 Írta: Liliom
Liliom válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Altaris írta:
bocs, néha maradi vagyok :P *ennyit tesz hogy késői gyerek és falusi elzártságban nőttem fel :P


Én egy szocreál városban születtem és mellette egy faluban nőttem fel.
De ami jó az jó.

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #341042 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Liliom írta: Te most csak úgy általában nézed hülyének a gyerekeket, vagy csak a városiakat? Nem hiszem, hogy igazi tehénnek hinnék a kiállított műveket.
A "modernséggel" meg nincsen semmi baj, ha értéket képvisel. És szerintem ma már a jó humor és a vidámság is lehet érték.


bocs, néha maradi vagyok :P *ennyit tesz hogy késői gyerek és falusi elzártságban nőttem fel :P

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.331 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére