BESZÉLGETŐS topic

Több
14 éve 1 hónapja #387914 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
OKÉ :lol:

akkor hirdessük meg!

Március 25.-én a Tolkien Olvasás Napján fél 4kor a Deák téri Gödör lejáratánál találkozunk azzal aki ráér és úgy gondolja. Hozz magaddal bármilyen Tolkien könyvet, válassz ki előre egy részt, amit felolvasnál.
Szerintem ha mindenki 10 percet felolvas és leszünk vagy 10en, akkor már megérte.

Ki jönne? És kérlek terjesszétek - facebookon is, én ott nem vagyok...

Köszi

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #387913 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
De-de, szerintem is, menjünk! Igazából pont a Deákra gondoltam mint viszonylag központi hely (jó sok elfogultsággal, mert én negyed óra alatt otthon vagyok onnan :P ), vmikor délután, amikor már talán esélyes, h ráérnek az emberek, de még világos van. Csak úgy összegyűlni, felolvasni, hülyét csinálni magunkból, fél óra az egész :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #387910 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
fél 4től fél 5ig max ráérek a belváros tájékán :)
csütörtökre nem mond esőt már, nem megyünk ki a Deákra vagy hasonló helyre egyet olvasni?

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #387909 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Részemről nemlájk, szeretnék korán (értsd: hét előtt, de inkább hat) hazaérni :S
De valami együttolvasós flashmobszerűt továbbra is támogatnék nagyon :)
(Szóval ha teaházastaliztok, akkor eléje rakjuk be még ezt, és menjetek onnan :P )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #387908 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ejjjj legalább egy teaházas talit szervezzünk össze közösen akkorra vagy akármi!
Én aznap 1630kor végzek. Van valakinek kedve/ideje ilyesmihez? Ha 2-3 ember ír nekem, privit, akkor meghirdetem Találkozások topicban és szerzek helyet (Sirius? ;) )
No, jönnek privik? :)

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #387906 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szerintem azért olyasmit lehetne, csak a közösségi egységérzet jegyében, hogy 25-én adott időpontban, aki teheti, pont akkor olvasgasson egy kicsit, esetleg aki éppen ráér alapon vmi köztéren összegyűlni épp akkor, és felolvasni egymásnak egy-egy bekezdést, hogy mindenki furcsán nézzen :D Csak vannak páran, akiknek belefér egy hétköznap délutánba egy negyed órás kitérő :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #387903 Írta: Hamandin
Hamandin válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hm nem felejtem el,be is fejezem majd a 3. könyvet már. ;)

[center:1rrao6cc]Eorl Hamandin
[/center:1rrao6cc]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #387902 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Március 25. a Tolkien Olvasás Napja (Tolkien Reading Day)! Ilyenkor a világ minden táján a rajongók Tolkient olvasnak! Ez ugyan nem feltétlen felolvasás, de mivel hétköznapra esik idén, nehéz lenne megoldani közös rendezvényként. De majd máskor! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #387893 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
kerestem egy dátumot archívban és ottragadtam :) beleolvasgattam az egy hetes felolvasásos topikba..... nosztalgiáztam kicsit, az volt az első mmt-s "jelenésem" :oops:
nem akarunk majd a Hobbit megjelenése előtt mégegyszer ilyet tartani? ;) annyira jó volt.... :sóhajtozik:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #387810 Írta: Hamandin
Hamandin válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én ma néztem meg másodjára.
Hát szerinem amennyire istenítik azért annyira nem jó.Filmileg nincs bajom vele,mert élveztem végig,jó a mondanivalója is,de nem hagyott olyan mély nyomot bennem mint a LOTR. ;)
Más nem is fogja überelni,azt hiszem.

[center:1rrao6cc]Eorl Hamandin
[/center:1rrao6cc]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #387807 Írta: Aydin
Aydin válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Náda írta: Nem gondoltam volna hogy az Avatar ennyire,de ennyire jó film! :o
Most fejeztem be a és hiper-szuper überjó film :D
I love Avatar! 8-) :mrgreen:


Én sem. De tényleg az! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #387806 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Náda írta: Bizony ám! :) Várunk szívesen minden "nem hivatalosnak minősülő MTT-s összejövetelen" is 8-)

Nem gondoltam volna hogy az Avatar ennyire,de ennyire jó film! :o
Most fejeztem be a és hiper-szuper überjó film :D
I love Avatar! 8-) :mrgreen:


Náda...ennyi ember nem tévedhet. :D Leszámítva persze az Akadémia tagjait...bár úgy érzem, hogy a mostani átadó kicsit bensőségesre sikerült. :?

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #387805 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Bizony ám! :) Várunk szívesen minden "nem hivatalosnak minősülő MTT-s összejövetelen" is 8-)

Nem gondoltam volna hogy az Avatar ennyire,de ennyire jó film! :o
Most fejeztem be a és hiper-szuper überjó film :D
I love Avatar! 8-) :mrgreen:

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #387803 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

kentaur írta: sziasztok, beszélgetős topik. :) új vagyok itt, szóval ha hülyeséget írok, no offence meant, de van(nak) itt valaki(k), aki(k) csak úgy kávézgatni is leül(nek) olykor, vagy csak a hivatalos mtt-s talikon lehet nemvirtuálisan összefutni? :)


Figyelj, spontánabb összejövetelek szoktak lenni a rendezvényeken kívül is: teaházas tali, Metánál kakaózás :D havi egy-egy túra Melian szervezésében és hasonlók. ;)

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • kentaur
  • Látogató
  • Látogató
14 éve 1 hónapja #387801 Írta: kentaur
kentaur válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
ó, szőke lány megtalálta a "találkozások" topikot is. :D akkor itt off, konkrét invitálással amott on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • kentaur
  • Látogató
  • Látogató
14 éve 1 hónapja #387800 Írta: kentaur
kentaur válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
de nekem jó a "köznép" is. :) van itt olyan, aki élőben is szívesen cserél eszmét? (vagy ehhez flashmobot kellene szerveznem? ;) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #387799 Írta: Hamandin
Hamandin válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Üdv itt!


Hát gondolom a fő agyak,az MTT megáldói,jól ismerik egymást,így szerintem nem kizárt ha találkoznak. :)

[center:1rrao6cc]Eorl Hamandin
[/center:1rrao6cc]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • kentaur
  • Látogató
  • Látogató
14 éve 1 hónapja - 14 éve 1 hónapja #387796 Írta: kentaur
kentaur válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
sziasztok, beszélgetős topik. :) új vagyok itt, szóval ha hülyeséget írok, no offence meant, de van(nak) itt valaki(k), aki(k) csak úgy kávézgatni is leül(nek) olykor, vagy csak a hivatalos mtt-s talikon lehet nemvirtuálisan összefutni? :)
Utolsó szerkesztés: 14 éve 1 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #387784 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szerencsésebbeknek csütörtök délután is akadhat egy fél órájuk közös Tolkien-olvasásra :)
(A TLV-n [utólag!] elhangzás értelmét nem igazán látom, de mindegy.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #387777 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A magam részéről annyit tudok tenni az Ügy érdekében, hogy a vonaton valamelyik Tolkien-könyvet olvasom, és sindarin nyelven köszönök a vevőknek ;) (Csak jöjjenek!)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #387775 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Meta: hát, az egy csütörtök, úh. sokmindent nem lehet, de a TLV-n mindenképp el fog hangozni, h. ezt egyben a Tolkien-olvasás világnapjának szánjuk :D

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #387774 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok!

Az a helyzet, hogy úgy mentem volna TT-re, hogy szombaton és hétfőn, mivel vasárnap, családi programom lesz, ám a mai napon olyan iskolai elfoglaltságom adódott, amit egyszerűen nem tudok mozgatni, és ha szombat-vasárnap-hétfőn Visegrádon leszek, akkor nem fogom tudni megcsinálni, ezért, aki még nem küldte el a jelentkezését és szeretne 1-2(?) napot ott tölteni, vagy jelenleg nincs rá pénze annak felajánlom azt az elutalt összeget, és az anyagiakat a későbbiekben megbeszéljük. Nagyon fontos lenne, hogy tudjam, hogy ki az aki erre igényt tartana, mert különben elveszik ez a 4.200 Ft.
Köszönöm :)

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #387771 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Tolkien-olvasás napjára (március 25.) van valami terv? Lehetne megint odamegyünk valahova és olvasunk sokan egyszerre, mint a tavalyi január 3-i flashmob :) (ha hangosan olvasunk, talán nem tűnünk megint eltévedt turistáknak :P )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #387753 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
[center:zfp6o92e]Művészeti Pályázat:
ÚJ HATÁRIDŐ: 2010. MÁJUS 15. éjfél
[/center:zfp6o92e]

Az elnökség döntése értelmében a pályázat beérkezési határideje a fentiek szerint módosul. A díjátadóra egy később pontosítandó júniusi időpontban kerül majd sor.
[center:zfp6o92e]
Kérjük, hogy aki terjesztette a kiírást,
értesítse a célszemélyeket a hosszabbításról is!!!
[/center:zfp6o92e]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #387718 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
ide is beírom, hátha valaki átsiklott felette (a jövő péntek az március 12.)

mogy a Találkozások topicban írta: Jövő héten pénteken délután elmegyünk a 100Csoda kiállításra. Akit érdekel és csatlakozna, írjon nekem emilt a moggyancs kukuc yahoo ponty comra. Találkozót irányozom 16:50 Ferenciek tere metróaluljáró a virágbolt előtt.
Egyéb info: 100csoda.hu/kiallitas

Árak:
Felnőtt jegy: 1500 Ft / fő
Diák/nyugdíjas jegy: 900 Ft/fő
Csoportos diák/nyugdíjas belépőjegy 15 fő felett: 600 Ft/fő


"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #387715 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Léli: pedig tök jó lenne ám, ha jönnél táborba! :D Meg jó, hogy erre jársz :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #387713 Írta: Meldryn
Meldryn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Missy írta: Kitöltve. ;)

Jó volt látni végre Kinges kérdőívet is.


Köszi. :)
Ennek örülök, mert azt hittem, hogy ki leszek dobva, mert nem GYU-s témájú a kérdőív.


Sil: Nem baj, mert végül is, csak arra kíváncsi az illető, hogy egy sima felsőfokú alapképzésen felül van-e valami. Csak nem tudta pontosan megfogalmazni. (Nem értjük mi a régi rendszert, néha még az újat sem :) )



És köszönöm mindenkinek aki kitöltötte (ha jelezte itt, ha nem), bevallom, ekkora érdeklődésre nem mertem számítani.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #387705 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sötét Úr írta: Bízhatok benne, hogy [jegyzet="In the Real Life, azaz élőben":df1ttzpb]IRL[/jegyzet:df1ttzpb] is látni fogunk? :)


Nos, mivel jelneleg szakdolgozok, készülök a Záróvizsgára, ha minden jól megy, összejön egy gyakornoki munka és a család továbbra is igényt tart rám rendszeres időközönként.... Szóval egyelőre nem hiszem, hogy összejön, de nyáron végzek a tervek szerint, utána hazaköltözök és akkor onnantól fogva már tuti :) Már az is megfordult a fejemben, hogy Táborba is megyek, de még olyan messze van az, hogy egyelőre inkább nem ígérek semmit ezzel kapcsolatban.

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #387704 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szia Léli, és köszi! :D :D :D

Ugyan miért ne? A szabályok rám is ugyanúgy vonatkoznak, és én is szóvá teszem időnként, amikor mások hivatalból spammolnak, és kissé túlzásba viszik a dolgot. Persze az ilyeneket azért nem kell olyan komolyan venni, mint amikor valódi spam kerül fel, de néha elég deprimáló, amikor azt látod, hogy hű, de felélénkült a fórum, aztán kiderül, hogy csak Gandalf hirdet valami közérdekűt. :)

Bízhatok benne, hogy [jegyzet="In the Real Life, azaz élőben":3qnwp2c6]IRL[/jegyzet:3qnwp2c6] is látni fogunk? :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #387703 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Drága SÚBácsi! :) Jó űjra látni a szemedet :D Örülök, hogy semmit se változtál, vagy amit mégis, azt csak előnyödre! :)

Sötét Úr írta: Na tessék, én is beálltam a hivatalból spammolók közé... :)

Ugye nem hiszed, hogy bárkinek lenne mersze emiatt leszidni téged? :)

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.325 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére