BESZÉLGETŐS topic

Több
14 éve 7 hónapja #387602 Írta: Ardeth
Ardeth válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nekem is meg van mind a három kazetta, meg a bővítettek is.
Karácsonyi ajándék volt a bővített... szép apránként megkaptuk őket. :)
Moziban átlag háromszor láttam. A mozis élmény utánozhatatlan. Hiába a házimozi rendszer.

"A halál csupán a kezdet."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja - 14 éve 7 hónapja #387601 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Attila írta: Ha már időjárás...én ma voltam elememben mivel itt hatalmas szél volt és váááá egyszerűen nem lehet nem szeretni a székesfehérvári szelet, olyan titokzatos. :) :D


Magyarország. Közép-Dunántúl. Fejér megye. Székesfehérvér. du. 2 óra 45 perc

Tomboló, titokzatos szél.
Attila.
Elemében van.
Csendesen, arcán kifürkészhetetlen mosollyal áll egy félreeső kis utcácskában.
Hirtelen egy meteor zúg el felette.

Magyarország. Budapest. este 21 óra 17 perc
Missy.
Nincs elemében.
Olvassa Attilát.
Hirtelen titokzatos szél támad és bevillan egy kérdés:

"Vajon a haja még mindig tart?"

Ez szerintem nem lett túl jó.Meg már az X-aktákat is rég láttam.

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)
Utolsó szerkesztés: 14 éve 7 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #387600 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ha már időjárás...én ma voltam elememben mivel itt hatalmas szél volt és váááá egyszerűen nem lehet nem szeretni a székesfehérvári szelet, olyan titokzatos. :) :D

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #387598 Írta: Hamandin
Hamandin válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Lehet az a meteor tehet róla,ami átszáguldott fölöttünk. :D

Remélem hétvégén Keleten szép idő marad.
Nagy Ünnepély lesz erre. :)

[center:1rrao6cc]Eorl Hamandin
[/center:1rrao6cc]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #387597 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
SÚ: jó kép ;)

Én most jöttem rá, hogy amit a médiumok egyik fajtájában,a televíziós műfajban adnak(igen,megártott a nyelvtan tétel :P ) az rövidített változat :oops: Mert láttam bővítettbe is meg tv-ben is és mindig találtam benne valami furcsát,de eddig nem jöttem rá hogy mit 8-)
Köszönöm a fölvilágosítást :mrgreen: :geek:

Ma viszont már fújt a szél :( Hétvégére pedig havat is mondanak :roll:

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #387594 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Gandalf írta: (időszakos akció volt).


Hát igen...

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Aragorn1969
  • Látogató
  • Látogató
14 éve 7 hónapja #387592 Írta: Aragorn1969
Aragorn1969 válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok!

Szeretnél egy nagy Gyűrűk Ura társasjátékot nyerni?
Itt megteheted: data.hu/url/kviz

Biztosan láttad a filmet, vagy olvastad a könyvet!!
Így könnyű dolgod lesz, csak egy pár kvíz kérdés és
Tiéd lehet a főnyeremény!

Hajrá!
Gyere és nyerj, Neked biztos sikerülni fog!:-)
wking.hu/gyurukuraiwiw/

De ha a főnyereményről lemaradnál, akkor is sok-sok könyvvásárlási utalvány vár a Libri jóvoltából gazdára...! Ebből semmiképp ne maradj ki!

Üdv: Somoskői Feri

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #387591 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Moziban egyszer láttam az első két részt, a harmadikat kétszer. Nem vettem meg a mozis változatot semmilyen formában.
A bővített változatokat a megjelenésük napján vettem meg (alig bírtam őket kivárni) videókazin, 3200 Ft volt az első és a második rész is, a harmadik dupla kazettás volt, ezért 3400 Ft (biztos rövidebb kazetták voltak, és gagyibb csomagolás).
DVD-n évekkel később vettem meg a bővítetteket, amikor leértékelték őket, 15000 Ft-ért megszereztem a 12 lemezes dobozkát a DVD Futártól megrendelve (időszakos akció volt).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #387589 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta: Én 10ezret fizettem az egyes részekért kb.
De megvan mindhárom bővített DVD, sőt az első két részről a videókazetta is.

Amúgy én is diákhitelből vettem, meg karácsonyra meg minden. Eltartott egypár évig mire mindhárom rész meglett...


:o :shock: Te aztán rajongó vagy a javából Alyr!!

Ide se merem írni, hogy az utolsó részt máig csak egyszer láttam, azt is moziban és időnként borzalmasan rossz volt a vetítés + az indokolatlan vágások. Emlékszem még pótszékeket is kellett bepakolni(a kis művház hétvégenként moziként is funkcionál(t) ) és valamilyen gimis buli is elmaradt a film miatt. :mrgreen: A vége felé pedig egyik oldalamon az öcsém szunyókált, a másikon pedig a barátnőim nem bírtak már nyugton ülni és csöppet félreértelmezték mikor Frodó megölelte Samut.
De szép volt azért... :) :oops:
Talán emiatt nem vettem meg dvd-n a filmet sem, holott lett volna rá néhányszor alkalmam. :roll:

Az első kettő nekem is videón van...volt meg(rongyosra néztem... :lol: ).

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #387588 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én 10ezret fizettem az egyes részekért kb.
De megvan mindhárom bővített DVD, sőt az első két részről a videókazetta is.

Amúgy én is diákhitelből vettem, meg karácsonyra meg minden. Eltartott egypár évig mire mindhárom rész meglett...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #387586 Írta: Meldryn
Meldryn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
De ott megint több, mint az Alexandrában volt (5000 részenként), és arra megint gyűjteni kell :lol:
Tudom, sok bajom van...

(De azért köszi a tippet, nézegetem még.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #387585 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #387583 Írta: Meldryn
Meldryn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta: Már nem azért, de rendes rajongó megveszi a bővítetteket eredetiben. ;)



Rendes rajongó megvette volna, csak nem volt annyi pénze (hiába, kevés a szoctám.), mire meg összespórolta, addigra meg mindenhol ebbe a szövegbe ütközik, hogy: "Joglejárat miatt nem kapható"

Én legalábbis így jártam. :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #387582 Írta: Hamandin
Hamandin válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Értem,nincs semmi baj csak nem olvastam a sorok között,láttam a nevem és hogy röhögés smile... fene a rossz előítéletemet! :)

Sötét Úr írta: Napsütés (érdekes, mennyire mást jelent, mint mondjuk a palacsintasütés ;) )


Ez jó!!! :D
Megjegyzem ezt a remek mondatod.

[center:1rrao6cc]Eorl Hamandin
[/center:1rrao6cc]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #387581 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Hamandin írta: Mi a gond a nevemmel? :roll:
Mit jelent nálatok ez?

Az égadta világon semmi baj nincs vele, csak annyi történt, amit Kincső is leírt. Egyébként meg téged jelent (most már). :) Remélem, nem érezted kellemetlenkedésnek ezt a kis (jószándékú és ártatlan) mókát. Ha igen, akkor bocsánatot kérek érte!

Napsütés (érdekes, mennyire mást jelent, mint mondjuk a palacsintasütés ;) ) témához: szombaton VT-re menet zuhogó esőben indultam el innét, de mire a vonat a Nyugatiba ért, sütött a nap, a Batthyányn meg amolyan szép tiszta, rajzolós verőfény volt. Nem bírtam megállni, csináltam egy (pár) fotót a Parlamentről, főleg, hogy a kétéltű busz is éppen előtte kóricált a vízen. :) ( Itten van a kép róla. )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #387578 Írta: Hamandin
Hamandin válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kincső (Thilanna) írta: Azért ez a sok "de" jól néz ki a hsz-edben :)


Gönyörű magyar nyelvünk. :D
Főleg,hogy mind a három más-más hangsúlyban nyeri el értelmét. :geek:


Náda,nekem is. :)

[center:1rrao6cc]Eorl Hamandin
[/center:1rrao6cc]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #387577 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nálunk is épp tavaszinak mondható eső esik 8-)
Jó volt reggel napsütésben iskolába menni :D Feldobta a napomat ;)

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #387576 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Azért ez a sok "de" jól néz ki a hsz-edben :)

Itten zuhog az eső... De érződik rajta, hogy már tavaszi eső, nem olyan, mint pár hónapja volt. 8-)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #387575 Írta: Hamandin
Hamandin válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ja értem.
Hát igen,fürdővárosban tengetem napjaim. :geek:
De nagy élet van itt nyáron,ejj... :P

De már itt nagyon jó idő van szerencsére.
Bár megint lehülést mondtak. :S

De ilyenkor imádok a szabadban lenni.

[center:1rrao6cc]Eorl Hamandin
[/center:1rrao6cc]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #387573 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kincső (Thilanna) írta: Semmi gond nincs a neveddel, ne aggódj! Csak gondolom SÚ megnézte a profilodban, hol laksz, és felfedezte h. a neved egy része arabul "fürdő"-re hasonlít, tehát kvázi utal a lakóhelyedre ;)


Bezony. Én meg tanultam arabul, csak ezt a szót még nem vettük és nem értettem miért a sok smile.

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #387572 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Semmi gond nincs a neveddel, ne aggódj! Csak gondolom SÚ megnézte a profilodban, hol laksz, és felfedezte h. a neved egy része arabul "fürdő"-re hasonlít, tehát kvázi utal a lakóhelyedre ;)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #387568 Írta: Hamandin
Hamandin válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mi a gond a nevemmel? :roll:
Mit jelent nálatok ez?

[center:1rrao6cc]Eorl Hamandin
[/center:1rrao6cc]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #387567 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sötét Úr írta:

Missy írta: Hamandin: Bocsánat, már megint nem néztelek meg kellőképp.

Pedig benne van a nevében is, hogy "hamman" :D :D :D


:oops: :oops: :oops: Mit jelent a "hamman"? :oops: :oops: Hadd nevessek én is...

Szerk: már megvan. :)

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #387566 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Na jó, hát egy "m"-mel írja, de attól még arabul "fürdő"-t jelent ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #387565 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sötét Úr írta: Pedig benne van a nevében is, hogy "hamman" :D :D :D

Hamman.. e? :)
Egyébként én valamiért eddig mindig Harmandinnak olvastam.. ezúton is ellllnézést :D
(nézzétek a sok l-t : DD)

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #387564 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Missy írta: Hamandin: Bocsánat, már megint nem néztelek meg kellőképp.

Pedig benne van a nevében is, hogy "hamman" :D :D :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #387562 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Már nem azért, de rendes rajongó megveszi a bővítetteket eredetiben. ;)
Már csak azért is, mert a DVD-n olyan jelenetek is vannak, amik még a bővített verzióba se kerültek be.

Missy: Sürgősen pótold, sokat dobnak a bővítések a filmeken!

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #387557 Írta: Hamandin
Hamandin válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Értem. :D

Hát az a baj,hogy egyre jobban terjednek a házak itt,szántóföldeken vannak,meg ugye a nagy reptér,ami persze nem az egész tartozik hozzá,mert 1 nagy pusztaság,kis erdőkkel tarkítva.
De ez a terület,nem túrázásra lett kitalálva,vannak ösvények,de az is csak azért hogy meg lehessen közelíteni egyes helyeket a térségeken. :S
Mindegy,én szeretek ott sétálni a semmi közepén,elhagyva a szántóföldeket,és mindent. :D


Film:

Én most szedtem le HD-ban a LOTR trilógiát,term kimaradt jelenetekkel együtt. :)
Azt hittem már mindenki úgy nézi a filmet,hisz az a "rendes". :)

[center:1rrao6cc]Eorl Hamandin
[/center:1rrao6cc]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #387552 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én is csak azóta kószultam el, mióta itt lakok Pesten, de így sem tudok mindegyikre elmenni, valamikor haza is kell látogatni.

Hamandin írta:
A büntetés részére mit tudtok írni esetleg?
Ha esetleg rajta kapnának ilyesmin? :?


( Észrevevének, megfogának, fölpakolának az deresre oszt jól elnáspángolának, 50 botütés leszen az jussod az naccságos úr parancsolattyára. ;) )

Szerintem pénzbírságot kapnál. Ha elnézőek, lehet megúszod egy ejnye-bejnyével.
Nincs a környéken túraútvonal? Ha van, általában szokott lenni pihenőhely is, ahol lehet rakni tüzet. (Elkerített kis tűzgyújtóhelyre gondoltam, biztos tudod miről beszélek.)

Hamandin írta: De rég láttam már a vágott verziót.

Én csak a vágott verziót láttam... :oops: :oops:

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #387551 Írta: Aydin
Aydin válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Hamandin írta: Hm,lesz az RTL-n majd a Gyűrűk Ura trilógia.Láttátok a trailer a tv-ben?:)
Amilyen függő vagyok képes vagyok meg nézni tv-ben is,bár a sok reklám biztos felidegesít majd. :D
De rég láttam már a vágott verziót.


De jó! Mikor lesz? Meg kéne néznem nekem is... :3

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.529 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére