BESZÉLGETŐS topic

Több
14 éve 6 hónapja #386621 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Annîs írta: Hogyan lehetne nevet változtatni, nem tudja valamelyikőtök?


szólj Ulmonak

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #386620 Írta: Aydin
Aydin válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hogyan lehetne nevet változtatni, nem tudja valamelyikőtök?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #386573 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ma olvastam: *Peter Jacksont lovaggá ütik Izlandon :) :):)

2 napja GYU maratont tartok itthon :)

fstage.com/hirek/peter_jackson_knighted.html

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #386549 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Neld írta: Thorin egyébként benne lesz a Hobbit filmben, kérdés, hogy a Pónis jelenet is benne lesz-e.

Ööö, eléggé nagyon fura lenne egy Hobbit film Thorin nélkül :D :D :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #386544 Írta: Neld
Neld válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog születésnapot a Mesternek!:)
Sajnálom, hogy nem tudtam végig maradni. :(

Thorin egyébként benne lesz a Hobbit filmben, kérdés, hogy a Pónis jelenet is benne lesz-e.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #386507 Írta: Hamandin
Hamandin válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sil írta: De lesz majd Hobbit-film, talán akkor majd visszatérünk a "gyökerekhez". :)

Gondolom ekkor is nagy ünneplés lesz. :)

[center:1rrao6cc]Eorl Hamandin
[/center:1rrao6cc]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #386506 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Estel Adániel írta:

Sil írta: a 2004-esen meg Ted Nasmith volt a díszvendég

2006 ;)

Jaj, tényleg, bocs... :oops: Kicsit összefolyik már. :oops:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #386504 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sil írta: a 2004-esen meg Ted Nasmith volt a díszvendég

2006 ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #386498 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Hamandin írta: Ja igen,azt láttam,csak nem tudtam mit jelent a rövidítése. :)
Ahogy néztem nem ez az első alkalom.Te mindegyiken ott voltál?

Sajnos nem. Voltam az első kettőn (2003, 2004), amik a Corvin moziban voltak, azok még igazi nagyszabású, többszáz fős rendezvények voltak (a 2003-ason Göncz Árpád, a 2004-esen meg Ted Nasmith volt a díszvendég). Aztán amikor már nem volt filmpremier januárban, akkor egy koncepcióváltás miatt egy kis, családiasabb rendezvény lett belőle valami művelődési házban, azon nem voltam (akkor pont győzött az a nézet, hogy feltétlenül ragaszkodni kell jan.3-hoz, és az hétköznapra esett, úgyhogy a vidékiek meg a dolgozók megszívták) . Utána a Millenárison volt megint egy nagy, egésznapos, azon megint voltam, utána kettő a Alternatív Közgazdasági Gimnáziumban, azokon is. A tavalyi megint egy kicsi, belsős rendezvény lett (ráadásul a napközbeni programok elmaradtak, külső okok miatt) , idén meg nem jó nekem az időpont (olyan a munkám, hogy a hónap első munkanapjára nem vehetek ki szabit a hónapzárás miatt, előtte este meg durva lenne az utolsó busszal éjfélre hazaérni - bár szoktam ilyet csinálni, de nem olyankor, amikor másnap ennyire koncentrálnom kell) . Szóval eddig 5-ön voltam összesen. Persze szinte csak az esti programokat láttam belőlük, mert napközben segítettem, de nagy élmény így is. Kár, hogy újabban gond hozzá főszervezőt találni, és megint elmegyünk a kicsi belsős rendezvény irányába (a tábor mellett ez volt eredetileg a legnagyobb rendezvényünk, külsősöknek csináltuk, és sokaknak ez jelentette az évi Tolkien-adagját)... De lesz majd Hobbit-film, talán akkor majd visszatérünk a "gyökerekhez". :)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #386496 Írta: Hamandin
Hamandin válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ja igen,azt láttam,csak nem tudtam mit jelent a rövidítése. :)
Ahogy néztem nem ez az első alkalom.Te mindegyiken ott voltál?

[center:1rrao6cc]Eorl Hamandin
[/center:1rrao6cc]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #386494 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Hamandin írta: Az mi? :)

LEP = Long Expected Party, azaz Rég Várt Ünnepély (lásd főoldal ;) )

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #386493 Írta: Hamandin
Hamandin válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Az mi? :)

[center:1rrao6cc]Eorl Hamandin
[/center:1rrao6cc]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #386483 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jéj, LEPreklám van az Exitben! ^^

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #386449 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Istentől áldott nagyon boldog, békés, sikeres, fizikai és szellemi javakban gazdag új esztendőt kívánok Nektek és minden szeretteteknek!
Rájöttem valamire, amit mindig is tudtam: hihetetlenül jók vagyunk!!!!!!!!!!!!! :)

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #386447 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Azért minősítettem "OFF"-nak (nyilván egy beszélgetős topicban ironikusan), mivel olyan megjegyzés volt, amit privátban is nyugodtan közölhettem volna... a hsz többi része pedig direkt nem reklám stílusban szól, hanem tájékoztatás azoknak, akik amúgy is szeretnének jegyet venni. Ahogy a Tiéd is informális stílusú, mert itt ezt vélhetően inkább elolvassák :)
És igen, rútul kihasználjuk azt, hogy az emberek a beszélgetős topic frissülését nézik leginkább, mert azt hiszik valami kötetlen csevegés folyik. :D

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #386445 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kincső, szerintem a HSZ-edben a jelzetthez képest pont fordítva helyezkedik el az OFF és az ON rész :D Már ha ez még mindig a beszélgetős topic és nem valami apróhirdetés rovat :P De hogy csatlakozzak a felhívások sorozatához:
Egyrészt gyertek LEPre :D
Másrészt ha már úgyis ott vagytok, jöjjetek segíteni, tizenegytől fél négyig hiányunk van ruhatárosokból, a filmnézés idejére pedig szinte senki nem jelentkezett még, pedig akkorra is kell pár ember...
Ja és harmadrészt, 2-án délután meg gyertek segíteni díszíteni!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #386440 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
OFF: utánozós :P :D ON

LEP-en lehet majd farsangjegyet venni, hozzatok rá pízet! :) (Részletek pl. a Farsang topicban .)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #386437 Írta: Alew
Alew válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Az MTT elnökségének döntése alapján a Lassi Laurie, a Hírlevél és a Tolkien.hu szerkesztősége egyesül egyetlen közös szerkesztőséggé, mely együttesen fogja az InfoCsoport nevet használni.

Az elnökség engem jelölt ki az InfoCsoport - és ezzel a Lassi Laurie, a Hírlevél és a Tolkien.hu - főszerkesztőjévé. Ezzel a korábbi szerkesztőségek jelenlegi formájukban összeolvadnak. Ezúton köszönöm mindenki áldozatos, éjszakába nyúló és önzetlen munkáját, aki eddig ezekben részt vett, segített a Magyar Tolkien Társaság különféle kiadványainak létrejöttében.

Ezzel együtt új, közös szerkesztőséget szeretnék létrehozni, melyben szívesen látok mindenkit, aki eddig bármelyik szerkesztőség tagja volt, és azokat is, akik eddig nem éreztek kedvet ehhez, vagy nem volt idejük.

Mivel a Lassi Laurie az elnökség és a közgyűlés határozata szerint egyértelműen külsősöknek szóló kiadvánnyá vált, szükségessé vált a Hírlevél átalakítása. A Hírlevél innentől kezdve kéthavonta fog megjelenni, évente hatszor, valamint évente kétszer Féléves Hírlevél formájában összefoglalóként. Innentől kezdve a Hírlevél lesz a belsős összefoglaló kiadvány, vagyis minden olyan belsős cikk, riport, beszámoló, interjú, képzőművészeti és irodalmi alkotás, ami eddig a Lassiban kapott helyet, ezentúl a Hírlevélben fog megjelenni. Ezzel párhuzamosan a Tolkien.hu oldalain a legérdekesebb cikkek, művek, beszámolók beérkezésük után rövid időn belül felkerülnek - vagyis a Tolkien.hu folyamatosan közreadja a kéthavonta megjelenő hírlevelek közben is a híreket, beszámolókat, alkotásokat.

Mindenek előtt az InfoCsoport cikkírókat keres, akik immár különbségtétel nélkül küldenek híreket, beszámolókat, interjúkat, cikkeket, tanulmányokat és véleményeket az InfoCsoport számára, melyek tartalmuktól függően külsős anyagként a Lassiban, vagy belsős anyagként a Hírlevélben, illetve ettől függetlenül a Tolkien.hu oldalon jelennek meg.

Ha bárki kedvet érez, hogy írott anyagot, képet, verset, személyes gondolatait, tanulmányt, értekezést, véleményt, közérdekű gondolatot, hírt vagy akár könyvajánlót osszon meg a Társasággal, ne habozzon, ragadjon klaviatúrát, és írjon nekem pm-et, vagy még inkább levelet az alewyan_kukac_gmail_pont_com címre, hogy a részleteket megbeszéljük!

E mellett pályázatot írok ki öt különösen fontos szerkesztőségi poszt betöltésére - pályázni a fenti címre elküldött levéllel lehet, mely motivációtokon és tapasztalataitokon kívül tartalmazza elképzeléseiteket, terveiteket, valamint azt, hogy esetleg melyik más szerkesztőségi poszton tudnátok magatokat elképzelni, vagy vállalnátok e más mellett bármelyik poszton segédszerkesztői feladatokat.

Az öt szerkesztőségi poszt:
- Hírszerkesztő: Feladata a beérkezett cikkek, hírek, ajánlások felügyelete, a hírek ellenőrzése, rendszerezése, a hírforrások figyelése. Alá tartoznak a programajánlók, a tárgyilagos beszámolók, a média- és művészeti hírek, a közgyűlések és elnökségi határozatok, a külkapcsolati hírek.
- Online szerkesztő: Feladata az összes beérkezett anyag közül a Tolkien.hu oldalra kerülők rangsorolása és kiválogatása, az oldalra való feltöltés felügyelete, a speciálisan online tartalmak (hotlinkek, beágyazott videók, stb) kezelése és szerkesztése.
- Riportszerkesztő: Feladata a beérkezett riportok, interjúk, személyes beszámolók, élménybeszámolók, képriportok felügyelete, tartalmuk ellenőrzése, illetve ezek készítése.
- Művészeti szerkesztő: Feladata a beérkezett képi anyagok forrásának és minőségének ellenőrzése, képi anyagok keresése és ezek készültének támogatása, a Hírlevél és főleg a Lassi Laurie grafikai arculatának tervezése és ellenőrzése.
- Lektor: Feladata az elkészült Hírlevelek és Lassi Laurie kiadványok nyelvtani, nyelvhelyességi és stilisztikai felügyelete és ellenőrzése, a szedés előkészítése.

Alew
Főszerkesztő

War is Peace
Slavery is Freedom
Ignorance is Strength
---
A kevesebb több.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #386433 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szolgálati közlemény

A Rádió Q 99.5 felkérte az MTT-t, hogy Tolkien születési évfordulója kapcsán vegyünk részt egy élő beszélgetésben a Kultéka nevű műsorokban. Ma (dec.29.) Ankalimon, Rabyn és Ring el is mentek a rádióba. Sajnos kissé az utolsó pillanatban szerveződött a dolog, így a sok bába között elveszett az a gyerek, hogy időben kiírjuk a fórumra. De semmi gond, mivel
szombaton (2010. január 2.) 11:00-12:00 között ismétlik az adást. (Csak a fele leszünk mi. : ) )

A rádió interneten keresztül is fogható: klikk

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #386387 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mondom privi... :P

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #386386 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Hamandin írta: Mi a torrent neve amúgy?:)

Valószínűleg nem véletlenül nem írta le ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #386385 Írta: Hamandin
Hamandin válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mi a torrent neve amúgy?:)

[center:1rrao6cc]Eorl Hamandin
[/center:1rrao6cc]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #386383 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog Ünnepeket!

Népek, az egyik torrentoldalon, ahol bent vagyok, nyitva van a meghívás. Nincs benne a 3 legnagyobb közt, de nem rossz oldal. Szóval ha valakit érdekel, és ismerem személyesen, akkor dobjon egy privit (vagy mailt a freemailes címemre)... ;)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #386376 Írta: Ille Lórien
Ille Lórien válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
NAGYON BOLDOG KARÁCSONYT KÍVÁNOK MINDENKINEK!

"Elen síla lúmenn' omentielvo."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #386353 Írta: Leia
Leia válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kellemes Karácsonyi Ünnepeket kedves Tolkien-rajongók :)

"I hope life is good for you.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #386352 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Alassëa Hrístonostarë Ilquenen! :)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #386345 Írta: Hamandin
Hamandin válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog Karácsonyt minden szabad népnek. :)

[center:1rrao6cc]Eorl Hamandin
[/center:1rrao6cc]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #386335 Írta: Elendur Parmandil
Elendur Parmandil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog Karácsonyt Mindenkinek!

Death must be so beautiful. To lie in the soft brown earth, with the grasses waving above one's head, and listen to silence. To have no yesterday, and no tomorrow. To forget time, to forgive life, to be at peace. ~ Oscar Wilde

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #386327 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kellemes ünnepeket mindenkinek! :)

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #386318 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nagyon boldog ünnepeket kívánok minden errejárónak és szeretteiknek!

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.733 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére