Díjak

Több
20 éve 6 hónapja #176414 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: Díjak
Elmar Biebl a neve. Most arról beszél, hogy az ominózus Timberlake-J Jackson eset után vigyázni kell az élő közvetítésekkel. Jajj, csak nehogy emiatt tényleg úgy közvetítsék, hogy késni fog a kép!!!

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #176413 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: Díjak
Nah, a Pro7 a vörös szőnyeget mutatja, ahol most a német riporternő interjút készít egy német jelölt nővel.

Egyébként meg a stúdióban beszélgetnek egy német filmszakértővel, aki a 18.30-as adásban ma a RotK-ra tippelt, mint befutóra. Az ürge a Golden Globe bizottság egyik tagja.

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #176411 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: Díjak
Lesznek képeim, mert fotózni fogok HBO-ról !!!!!!!!!
Ma be van programozva a videóm, de holnap este 9-kor lesz egy vágott változat. Az lesz meg gépen remélhetőleg, és onnan fényképezni fogok!

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #176410 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: Díjak
Nemsokára kezdődik az Oscar!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
KÓSZA :) gondolataim vannak: elhozzuk a "szobrocskákat"!!!!!!!!!!!

"Han noston ned 'wilith"

Persze, ez csak egy megérzés, eddig reménytelennek tartottam a dolgot...

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #176404 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Díjak
A Pro7 honlapján azt írják, hogy ott is adják élőben, de hogy ez pontosan mit jlent, nem tudom.
www.prosieben.de/film/oscar2004/
Sonica: én asszem itt leszek! :wink:

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #176381 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Díjak
Remélem, sokan online leszünk ma éjjel :)
Én mindenesetre igen ;) , és jegyzem az Oscarokat :D
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #176185 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Díjak
:P Esetleg felveszem az egészet a HBO rol ! akit érdekel... :roll:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #176172 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Díjak
Egy kis önreklám következik :P :

Középfölde.uw.hu
Szavazzatok, hogy hány Oscart fog nyerni A Király Visszatér! :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #175926 Írta: Géza
Géza válaszolt a következő témában: Díjak

Gwaleriol írta: www.moziplussz.hu/

OSCAR speciál - Online közvetítés a 76. Oscar gáláról

A hazai filmes oldalak közül elsőként a Moziplussz közvetít élőben az Oscar-díjak átadásáról. Amellett, hogy arra az estére a címlapon egy magától frissülő box jelenik meg, chatelhettek is a szerkesztőkkel IRC-n.


Senkit nem akarok elkeseríteni, de a fennt nevezett online közvetítésről senki ne higgye, hogy magát a műsort fogja tudni nézni a moziplussz.hu-n keresztül. Valószínüleg csak annyi lesz az online közvetítés, hogy egy szerkesztő begépeli az oldalra az aktuális eseményeket. Az ABC tv társaság a közvetítési jogokért szvsz 30000-50000$ kér el, ezt az HBO-n kívül magyarországon kötve hiszem, hogy bárki ki tudna fizetni, pláne nem egy internetes oldal.


H.

"Az nevet igazán, aki utoljára nevet." - közmondás
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #175875 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Díjak
A TORn oldalán van egy szavazás, az Arany Gandalf díjat osztják ki :)

www.theonering.net/perl/goldengandalfsurvey.pl

Csak egyszer szavazzatok, különben érvénytelenítik a szavazataitokat. Eredményhirdetés a site-on lesz, az Oscar után valamikor.
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #175706 Írta: Gwaleriol
Gwaleriol válaszolt a következő témában: Díjak
www.moziplussz.hu/

OSCAR speciál - Online közvetítés a 76. Oscar gáláról

A hazai filmes oldalak közül elsőként a Moziplussz közvetít élőben az Oscar-díjak átadásáról. Amellett, hogy arra az estére a címlapon egy magától frissülő box jelenik meg, chatelhettek is a szerkesztőkkel IRC-n.

A közeledő vihar elől a bátorság a legjobb menedék, meg a remény.
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #175644 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: Díjak

Elza Eldaniella írta: Van egy olyan érzésem, vasárnap este/éjszaka nem sokat fogunk aludni. :lol:
Szurkolni fogunk a GYU-nak!!!


AZ BIZTOS!!
Bár én sajnos élőben nem fogom tudni nézni, mert nincs meg egyik adónk sem, de azt hiszem aludni attól még nem leszek képes... :lol:

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #175638 Írta: Elza Eldaniella
Elza Eldaniella válaszolt a következő témában: Díjak
Van egy olyan érzésem, vasárnap este/éjszaka nem sokat fogunk aludni. :lol:
Szurkolni fogunk a GYU-nak!!!
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #175474 Írta: Lin
Lin válaszolt a következő témában: Díjak
Köszi mindenkinek az infokat! :) Pontosan azért nem szeretem a magyar kommentárt, mint amit elmondtatok. Ezért néztem eddig minden évben a Pro7en, de egy héttel ezelőtt a kábelszolgáltató minden indoklás nélkül kivette a csomagunkbólból, így idén ott nem tudom nézni. :evil: Azt hiszem volt már róla szó itt is.( Lehet, hogy így akarnak plusz előfizetőket szerezni az HBOra :?: :roll: )

"az igazi meséknek sosincs végük, de a szereplőik jönnek-mennek, ahogy a szerepük véget ért"
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #175368 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Díjak
Naigen, a szinkrontolmácsok jól tudnak angolul de a fordításról lövésük sincs (legalábbis a többségnek) ezért aztán szavanként fordítanak... :roll:

Magyar kommentár: eddig az rtlklub tüzijáték közvetítése tetszett... két "szakértő" riporter... jaaaaajjj...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #175348 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: Díjak

Drowse írta: A magyar kommentátoroknak van egy olyan szokásuk, hogy amikor angolul elhangzik valami érdekes, amit ők nem tartanak olyan fontosnak, mint pl az átlag nézők 90%-a, elkezdenek oda nem illő dolgokrol beszélni, ha ketten vannak akkor beszélgetni. Így aztán nem hallani semmit az angol szövegből, ők meg nem mondanak semmi érdekeset.


Én is ezt utálom a legjobban. Az a jó, hogy másnap lead az HBO egy feliratos, igaz, rövidített változatot is.
Meg mindig beleröhögnek!!! Aztán meg szépen lemaradnak a fordítással... Jó lenne, ha türtőztetnék egy kicsit magukat! Elvégre ez a munkájuk...

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #175345 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: Díjak

Lin írta: nem tudja valaki, hogy az HBO-n mikortol közvetítik az Oscart? Az egyik újságban 2.30 van, de ha jól tudom a ceremónia 2kor kezdődik. 8O És tényleg aládumálnak magyarul? :evil: Ugye, nem :?:


Igen, az HBO-műsorfüzetben is asszem 2.30 van írva, de a PRO7-en előbb kezdik. Gondolom, többet mutatnak a "vörös szőnyegből", vagy mittomén... A németeknek szokásuk előtte villogni, hogy jajj, mi bizony ott vagyunk, és bemutatják a stúdiójukat, stb. Mindenkit megnyugtatok, hogy aki az HBO-t fogja figyelni, az sem marad le semmiről! :wink:

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #175264 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: Díjak
A magyar kommentátoroknak van egy olyan szokásuk, hogy amikor angolul elhangzik valami érdekes, amit ők nem tartanak olyan fontosnak, mint pl az átlag nézők 90%-a, elkezdenek oda nem illő dolgokrol beszélni, ha ketten vannak akkor beszélgetni. Így aztán nem hallani semmit az angol szövegből, ők meg nem mondanak semmi érdekeset.

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #175174 Írta: Géza
Géza válaszolt a következő témában: Díjak

Lin írta: És tényleg aládumálnak magyarul? :evil: Ugye, nem :?:

Nem értem mi bajotok van azzal, ha az HBO-n az Oscar-díjátadás alatt magyar kommentár van. Nekem a magyar az anyanyelvem, szívesen nézem magyar narrációval a műsort, annak ellenére, hogy angolul is megérteném!


H.

"Az nevet igazán, aki utoljára nevet." - közmondás
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #175104 Írta: Lin
Lin válaszolt a következő témában: Díjak
Örülök, hogy végre a színészi teljesítményt is elismerték ebben a filmben! :lol: Gratula nekik! :itscool: :cheers:
Bocs, ha off :oops: , de nem tudja valaki, hogy az HBO-n mikortol közvetítik az Oscart? Az egyik újságban 2.30 van, de ha jól tudom a ceremónia 2kor kezdődik. 8O És tényleg aládumálnak magyarul? :evil: Ugye, nem :?:

"az igazi meséknek sosincs végük, de a szereplőik jönnek-mennek, ahogy a szerepük véget ért"
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #175080 Írta: Elza Eldaniella
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #174701 Írta: Saint
Saint válaszolt a következő témában: Díjak
SAG dijak

www.sagawards.org/images/10_phot ... lyboyd.jpg
www.sagawards.org/images/10_phot ... davies.jpg

ezt a dijat vittek el "For Outstanding Performance by a Cast in a Motion Picture"

[size=9:2vqmb4zv]es vegre Johnny is nyert!!:)))[/size]

Fear from the best and hope for the worst
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #174268 Írta: Palimir
Palimir válaszolt a következő témában: Díjak
Mellesleg tegnap láttam egy műsorban (asszem a BBC-n volt), hogy a Gladiátor majdnem csőd lett... A Proximo-t alakító Oliver Reed forgatás közben meghalt. Majnem nulláról kellett újrakezdeni az egészet új színésszel...
De annyira jól alakított Reed + a csöppnyi pluszköltség is belejátszhatott :) újraírták a forgatókönyvet, melyben meghal és az addigi felvételekből összevágták a végső verziót... Ehhez képest jóra sikerült :)

Minden megtörténhet... még az is ami nem.
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #174263 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: Díjak
Szerintem semmi csodálatos nincs benne, a szereplők is meg a rendezés is jók, de egyik sem kiemelkedő... Szerintem azért értékelik túl mert egy már-már elfeledett műfajt élesztett újra :?: és úgy mutatta be a katonák hősiességét, hogy nem fulladt nyáltömegbe....
Ja, és Peter Weir egy elég különös rendező, kb. 5 évente csinál egy filmet, és az ilyenekre mindig odafigyelnek....bár szvsz ez messze nem elég (nem kéne, hogy elég legyen...) egy Oscarhoz!!! :nono:
PJ sokkal inkább megérdemelné...

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #173638 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Díjak

Palimir írta:

Sil írta: Hmm... A Legjobb Rendező díjat Peter Weir kapta, a Master&Commander-ért... :roll:

Csak megnéztem a M&C-t, kíváncsiságból + mindenki mondta, hogy milyen jó.... hát nem tudom, nekem közel sem nyújtott olyan élményt, mint a GyU. Nem vagyunk egyformák, az igaz :)
pedig Peter Weir-t szeretem, de mi volt ebben a filmben olyan csodálatos? :roll:


Én nem láttam a Master and Commandert, de több helyről hallottam, hogy Russel Crowe messze alulmarad a Gladiátorhoz képest... (nekem az a film nem tetszett de nem Crowe miatt)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #173625 Írta: Palimir
Palimir válaszolt a következő témában: Díjak

Sil írta: Hmm... A Legjobb Rendező díjat Peter Weir kapta, a Master&Commander-ért... :roll:

Csak megnéztem a M&C-t, kíváncsiságból + mindenki mondta, hogy milyen jó.... hát nem tudom, nekem közel sem nyújtott olyan élményt, mint a GyU. Nem vagyunk egyformák, az igaz :)
pedig Peter Weir-t szeretem, de mi volt ebben a filmben olyan csodálatos? :roll:

Minden megtörténhet... még az is ami nem.
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #173623 Írta: Elza Eldaniella
Elza Eldaniella válaszolt a következő témában: Díjak

Eldafinde írta: Egyébként a Vas Népe a Metro-val karöltve ugyanezt írta. :evil:

[size=9:3v8p0g3r]off: Biztos egymástól vették át a hülyeséget, igaz a mondás: egyik h***e, elkezdi a többi folytatja.[/size]
Egyébként örülök a legújabb díjaknak, főleg, hogy a 3.film ismét elvitte a legjobb film díját. :P
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #173616 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: Díjak

Timona írta:

Erda niire (Area) írta: Hé, álljunk meg egy szóra! Itt van a Zalai Hírlapban, hogy idézem. " Az új-zélandi Peter Jackson nyerte el a legjobb rendezőnek járó díjat a Brit Film- és Televíziós Művészeti Akadémia (BAFTA) díjkiosztó ünnepségén vasárnap este...."
Én már itt tomboltam örömömben!!!!! :rmad2: :cyclops:


Minden bizonnyal nem figyelt teljes erőbedobással az eredményre az újságiró, mert Perenek Peter, de hogy Weir v Jackson nem teljesen mindegy :?


Hogy én miért nem lepődöm meg ezen......
Manapság divat utánanemjárni dolgoknak. Ennyit a médiáról. Ilyenkor derül ki, hogy kábé ennyire lehet hinni neki más dolgokban is. Pont.

Egyébként a Vas Népe a Metro-val karöltve ugyanezt írta. :evil:

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #173604 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Díjak

Erda niire (Area) írta: Hé, álljunk meg egy szóra! Itt van a Zalai Hírlapban, hogy idézem. " Az új-zélandi Peter Jackson nyerte el a legjobb rendezőnek járó díjat a Brit Film- és Televíziós Művészeti Akadémia (BAFTA) díjkiosztó ünnepségén vasárnap este...."
Én már itt tomboltam örömömben!!!!! :rmad2: :cyclops:


Minden bizonnyal nem figyelt teljes erőbedobással az eredményre az újságiró, mert Perenek Peter, de hogy Weir v Jackson nem teljesen mindegy :?

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #173596 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Díjak

Erda niire (Area) írta: Hé, álljunk meg egy szóra! Itt van a Zalai Hírlapban, hogy idézem. " Az új-zélandi Peter Jackson nyerte el a legjobb rendezőnek járó díjat a Brit Film- és Televíziós Művészeti Akadémia (BAFTA) díjkiosztó ünnepségén vasárnap este...."
Én már itt tomboltam örömömben!!!!! :rmad2: :cyclops:

Hmm... A Legjobb Rendező díjat Peter Weir kapta, a Master&Commander-ért... :roll:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.987 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére