Díjak

Több
21 éve 4 hónapja #117827 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Díjak
Sztem azért valamelyiket meg fogja kapni... :roll:
Bár nem tudnám megmondani melyiket,de azt hiszem jobban örülnék a rendezői díjnak,mert PJ teljes mértékben megérdemelné és ezáltal a filmet is elismernék,amit ő rendezett... :roll: Bár talán PJ-t már annyira nem is érdekli ez az egész.Hiszen neki ott van a film sok rajongója,akik elismerik,amit alkotott... :oops: :roll:
Téma zárolva.
Több
21 éve 4 hónapja #117823 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Díjak

Lili írta: Szerintem azért nem soxor fordult elő idáig,hogy nem ugyanaz a film kapta a legjobb rendezői vmint a legjobb film díját... :roll:
Bár én most azzal is meg lennék elégedve,ha az egyiket megkapná... :roll: :(


Sztem mindnyájan meg lennék elégedve!
Azt hiszem, annak van a legkevesebb esélye, hogy mindkettőt a RotK kapja. Egy ilyen film és egy ilyen rendező... [size=9:2vixakoy](ez az ilyen elég sok mindent takar most ebben az értelemben, többek közt azt, hogy nem hollywoodi)[/size]

De sztem egyiket sem fogja megkapni... bár ki tudja, ki tudja... :?

I feel complete when I feel sick inside
Téma zárolva.
Több
21 éve 4 hónapja #117792 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Díjak
Szerintem azért nem soxor fordult elő idáig,hogy nem ugyanaz a film kapta a legjobb rendezői vmint a legjobb film díját... :roll:
Bár én most azzal is meg lennék elégedve,ha az egyiket megkapná... :roll: :(
Téma zárolva.
Több
21 éve 4 hónapja #117732 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Díjak

Dez írta: Az a baj, hogy általában az szokta megkapni a rendezőit, aki a filmet...


Én pedig azt vettem észre, hogy az utóbbi pár évben a nagyobb díjakat szétosztják a nagy filmek között(így volt ez idén is), a kisebbeket pedig vagy odaadják az egyik nagynak(ld.Chicago), vagy szétszórják a kisebbeknek...

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."
Téma zárolva.
Több
21 éve 4 hónapja #117658 Írta: Ghargoqurk
Ghargoqurk válaszolt a következő témában: Díjak
Ugyan én egyikben esm bízom, de ha mégis nyerhet a Rotk akkor miért ne nyerhetné meg a rendezőit és a legjobb film díját is.
Azt hiszem egy fél világot tennének boldoggá ha a Rotk tarolna. És én annak örülnék a legjobban hogy Pj-t és az egész stábot elismernék ezzel.
Az más kérdés hogy PJ-t lehet hogy annyira nem hatná meg mivel ő úgy kezdett hozzá az egészhez hogy nem Holíwoodi filmet akar csiálni

Vita Verus Nunquam Com Morte Sum
Téma zárolva.
Több
21 éve 4 hónapja #117656 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Díjak

hódica írta:
Ami a RotK-t illeti...a Best Picture nem lesz a mienk, PJ-nek a rendezői Oscar már esélyesebb :D :D


Hát nem tudom, én úgy érzem, hogy ugyanannyira esélyes a két kategória, pontosabban ugyanannyira nem esélyes.

I feel complete when I feel sick inside
Téma zárolva.
Több
21 éve 4 hónapja #117655 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: Díjak
Az a baj, hogy általában az szokta megkapni a rendezőit, aki a filmet...

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!
Téma zárolva.
Több
21 éve 4 hónapja #117633 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Díjak

Hegyirabló írta: 1997-ben a Titanicnak olyan ellenfelei voltak, mint a Lesz ez még így se, Alul semmi, Szigorúan bizalmas, és a Good Will Hunting. Ezek, a Good Will Hunting kivételével mind zseniális filmek, és megállják a helyüket a győztes mellett is! Nem volt gyenge mezőnye a Titanicnak!



Azért a GWH nem volt olyan rossz film. Én szeretem :roll: :wink:

Ami a RotK-t illeti...a Best Picture nem lesz a mienk, PJ-nek a rendezői Oscar már esélyesebb :D :D

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."
Téma zárolva.
Több
21 éve 4 hónapja #117587 Írta: bea/mag
bea/mag válaszolt a következő témában: Díjak
Hát én úgy vagyok vele, hogy biztos fog nyerni "Nagyobb kaliberű" Oscart nem tudom máshogy elképzelni. De abban biztos voltam, hogy a második nem pedig iszonyt jó lett. :cry:
Bízzatok ti is!!!

2_41 menni kéne
gyilkos-e ki megmutatja hogyan kéne élned
és nem hagy maga után mást csak egy képet
/jac/
Téma zárolva.
Több
21 éve 4 hónapja #117541 Írta: Géza
Géza válaszolt a következő témában: Díjak
Dez nem tudok egyetérteni!
1997-ben a Titanicnak olyan ellenfelei voltak, mint a Lesz ez még így se, Alul semmi, Szigorúan bizalmas, és a Good Will Hunting. Ezek, a Good Will Hunting kivételével mind zseniális filmek, és megállják a helyüket a győztes mellett is! Nem volt gyenge mezőnye a Titanicnak!

"Az nevet igazán, aki utoljára nevet." - közmondás
Téma zárolva.
Több
21 éve 5 hónapja #117479 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: Díjak
Hát szerintem attól függ, milyen filmek lesznek mellette. Mert a Titanic sem kapott volna Oscaresőt, ha van mellette más, hasonló kaliberű film.
Ráadásul PJ amúgy is Hollywood bögyében van...

Bízom, de nem reménykedem túlságosan, az már tavaly kihalt belőlem az Oscarral kapcsolatban.

Off: ez a 300. hozzászólásom. :dance:

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!
Téma zárolva.
Több
21 éve 5 hónapja #117470 Írta: Géza
Géza válaszolt a következő témában: Díjak
Nagyon bízom benne! Mindenesetre nem várok sokat, így felkészítem magam, ha mégsem mi nyerünk esetre! Ha viszont nyerünk annál nagyobb az öröm!

"Az nevet igazán, aki utoljára nevet." - közmondás
Téma zárolva.
Több
21 éve 5 hónapja #117443 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Díjak

Ghargoqurk írta: Ha jól sejtem erre így nem sokan fognak válaszolni azért mégis megkérdezném. Ki gondolja úgy hogy a Rotk elviszi majd a rendezői v. a legjobb film díjat és tarolni fog, és ki gondolja úgy hogy semmiben sem fog különbözni a díjkiosztó az előző kettőhöz képest?
Én az utóbbit valószínűsítem de marha kiváncsi vagyok hogy a pesszimisták vagy az optimisták vannak többen :hein:

Hát akkor én reagálok elsőnek... :roll:
Sajnos én is a második lehetőséget tartom valószínűnek,mert nem hiszem,hogy az Akadémia tagjai ezúttal úgy gondolkodnanának,hogy ha már ez az utolsó rész ideje megkapnia a legjobb film díját...
Abban viszont reménykedem,hogy legalább vmilyen más díjat elvisz majd.Például:látványtervezés.Gondolom nem vagyok egyedül azzal a véleményemmel,miszerint már most vagy tavaly meg kellett volna kapnia... :roll: :(
Téma zárolva.
Több
21 éve 5 hónapja #117437 Írta: Ackbar
Ackbar válaszolt a következő témában: Díjak
A mátrix effektjei nem voltak semmik, de úgy gondolom, nyomába sem ér a LOTRnak.
Téma zárolva.
Több
21 éve 5 hónapja #117434 Írta: Ghargoqurk
Ghargoqurk válaszolt a következő témában: Díjak
Ha jól sejtem erre így nem sokan fognak válaszolni azért mégis megkérdezném. Ki gondolja úgy hogy a Rotk elviszi majd a rendezői v. a legjobb film díjat és tarolni fog, és ki gondolja úgy hogy semmiben sem fog különbözni a díjkiosztó az előző kettőhöz képest?
Én az utóbbit valószínűsítem de marha kiváncsi vagyok hogy a pesszimisták vagy az optimisták vannak többen :hein:

Vita Verus Nunquam Com Morte Sum
Téma zárolva.
Több
21 éve 5 hónapja #117426 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Díjak

Dez írta: Most a spec effektekről beszéltek egyébként? Mert nem hiszem, hogy jövőre is megkapja a GYU azt az Oscart. Tavaly, idén is megkapta, sztem az akadémiának már elege van belőle. És van legalább 2 új Mátrix és egyebek...


Szerintem sem fogjuk mekapni :roll: Mátrix sokkal esélyesbb, mivel egyből 2 része van, illetve a Dez által említett okok miatt:mi már 2x megkaptuk, és ha semlemlegesként nézzük a dolgot, most már egy másik film is kaphatná(igaz, ha nem tévedek a Mátrix is kapott egyet már '99-ben :? :roll: ).

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."
Téma zárolva.
Több
21 éve 5 hónapja #117412 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Díjak
A Gy.U.-ban a filmtörténet szinte összes eddigi trükkjét felhasználták, nem csak CG-t...
Téma zárolva.
Több
21 éve 5 hónapja #117367 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: Díjak

Arnyelf írta: de arra mit mondjak, amikor Sean Bean lemossa a porondról Elijah Woodot?????

Öööö, lehet, hogy nem egy filmet néztünk, Árnyelf? Miről beszélsz?

Nem offoltok ti kicsit sokat? Beszélgetések topic is van ám! :wink:

Herry Potterről én azért nem mondanék még véleményt, hiszen új rendező, valószínűleg hamarosan új színészek is lesznek. Majd meglátjuk, vagyis ez még "A jövő zenéje". :)

Most a spec effektekről beszéltek egyébként? Mert nem hiszem, hogy jövőre is megkapja a GYU azt az Oscart. Tavaly, idén is megkapta, sztem az akadémiának már elege van belőle. És van legalább 2 új Mátrix és egyebek...

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!
Téma zárolva.
Több
21 éve 5 hónapja #117344 Írta: Ghargoqurk
Ghargoqurk válaszolt a következő témában: Díjak
Árnylef: Az biztos hogy az X2 tele lesz nyomva trükökkel. Én csak az egyesből indulok ki mert az szerintem marha gyenge film volt. Miért mit tudsz az X2-ről hogy jó sztorit mondasz ?

Hegyirabló : Kezdeti viszályok után ismét egyetértünk :D . Csak mert én sem lepődtem volna meg ha az Sw2 elhozza az oscart. Semmivel sem volt lemaradva a TTT mögött. Szvsz csak annyi történt hogy a Csillagok háborúját az Akadémia még kevesebbre tartja mint a Gyu.-t

Vita Verus Nunquam Com Morte Sum
Téma zárolva.
Több
21 éve 5 hónapja #117300 Írta: Géza
Géza válaszolt a következő témában: Díjak
A Matrixról jut eszembe! Tavaly Christopher Lee volt az abszolút blockbuster sztár a két tarolóval, GyU és SW II., idén valószínüleg Ian McKellen és Hugo Weaving lesznek azok 2 ill. 3 kasszasiker filmel. :up:
:hello:

"Az nevet igazán, aki utoljára nevet." - közmondás
Téma zárolva.
Több
21 éve 5 hónapja #117299 Írta: Géza
Géza válaszolt a következő témában: Díjak
Egyébként szerintem a Star Wars Ep. II. trükkjei is fantasztikusan látványosak voltak, és nem lepődtem volna meg, ha az a film kapja az Oscart! Végül is a Star Wars II. annyi díjat kapott, amennyit megérdemelt! (Azaz egyet sem!)

"Az nevet igazán, aki utoljára nevet." - közmondás
Téma zárolva.
Több
21 éve 5 hónapja #117265 Írta: Arnyelf
Arnyelf válaszolt a következő témában: Díjak
HR: Nem a Mátrixban ami tetszett az két dolog volt: a kompozitálás és Szmissz ügynök :) (Agent Smith, bocsi Elrond :) )

Lehet engem piszkálni, nem vagyok annyira veszélyes :)

Amugy meg az X2-nek mi köze a Gyűrűk Urához... Hmm... amit eddig tudok az X2ről, az érekessé teszi a -szememben-. Merthogy úgy néz ki a nagyon jó sztori mellé nagyon jó effektek és látvány fog társulni. AMit persze remélek a T3-tól is... bár nem tudom mit is lehetne várni az öregedő T800-as szériától :)

Terri Pantser meg... hát sajna, de elindult a lejtőn..pedig lett volna benne lehetőség :)

Ja nem mondtam mi köze a GyU nak az X2-höz: az hogy lassan már a film nagy része a komputertechnológiákról fog szólni. Persze most jön majd valaki nekem a szinészi játékkal... persyze igaza is van... de arra mit mondjak, amikor Sean Bean lemossa a porondról Elijah Woodot?????

Majd adunk valami dijat az X2-nek is, mint pl "Leghoszabb eldobhatatlan evőeszköz" - Roszomáknak, vagy "a LEHEL cég különdíját" Bobby Drake-nek (Iceman)

...az Ön kedvenc, ...

<---== ÁRNYELFJE ==--->
Téma zárolva.
Több
21 éve 5 hónapja #117237 Írta: Ghargoqurk
Ghargoqurk válaszolt a következő témában: Díjak
Egyrészt nem piszkálom, másrészt miért hülyültem volna meg ? Harmadrészt meg te miért piszkálsz engem?

A makettek használatát én is sokkal többre értékelem mint a számítógépes effekteket vagy animációkat. EZ a véleményem akkor kezdett jobbra fordulni mikor megnéztem a sárkányszivet. Azt kell mondjam a Sárkányszív óta (97) Gollamon kívül semelyik film se csinált meg szebben számítógéppel élőlényt. Meg aztán a GYu olyan film amiben ha nem alkalmazzák ezeket akkor elve halálra itéltett volna a kívülállók szemében. De ha azt vesszük a filmben még mindig a díszletek és makettek uralkodnak. PL Helm-szurdok vagy Brí, Barad-durról és Minas Tirithről nem is beszélve.

Vita Verus Nunquam Com Morte Sum
Téma zárolva.
Több
21 éve 5 hónapja #117164 Írta: Gyűszűpista
Gyűszűpista válaszolt a következő témában: Díjak
Ghargoqurk!
Mit piszkálod Árnyelfet?
Meghülyültél? :?:
Téma zárolva.
Több
21 éve 5 hónapja - 21 éve 5 hónapja #117160 Írta: Ghargoqurk
Ghargoqurk válaszolt a következő témában: Díjak
Arnyelf ugye te sem gondoltad komolyan hogy az X2 akár csak a közelébe is érhetne a Gyu.-nak. Szerintem egyébként a Terry potter is lejárata már magát. A visuális effekteket lehet hogy elviszi majd a Mátrix de azt is csak azért mert már kétszer megkapta a Gyu.
Egyébként, erősen kételm hogy akárki is azért olvasné el angolul hogy aztán itt dicsekedjen vele. Ha én nem lennék hülye a nyelvekhez és tudnék angolul nekem is az lenne az egyik első dolgom hogy elolvasom. ..

Vita Verus Nunquam Com Morte Sum
Téma zárolva.
Több
21 éve 5 hónapja #117151 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Díjak
Június 5-én ismét lesz MTV Movie Awards, a TTT is kapott jelöléseket.

Tessék szavazni :arrow:
www.mtv.com/onair/movieawards/ma03/nominees/

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."
Téma zárolva.
Több
21 éve 5 hónapja #117134 Írta: Géza
Géza válaszolt a következő témában: Díjak
Harry Pancser nem lesz idén! T3 lesz!!! :wink:
Matrix elsőre nem tetszett neked, ha jól emlékszem! :?: :roll:

"Az nevet igazán, aki utoljára nevet." - közmondás
Téma zárolva.
Több
21 éve 5 hónapja #117132 Írta: Arnyelf
Arnyelf válaszolt a következő témában: Díjak
"De vajon jó munkásember volt Gandalf?"
"Nem tudom, van neki egy huga, a Malvin... az velem egykorú..."

Na jó, itt abbahagyom :)

Lassan már minden filmben az elsődleges szempont a komputeresefiksz lesz... háááát... tényleg érdekesebb néha modellekkel dolgozni...

Ez meg - valamilyen szempontból - könyebb... hiába no, a 21. században vagyunk... haladni kell a korral.

Amugy megnéztem volna mikor találnak egy embert aki ugy nez ki, mint Gollam :)

8)

Amugy elképzelem, hogy megépitenek egy "életnagyságú" Balrogot... na ahhoz aztán kellett volna anyag! :)

De azért jo lett... az elmult években a legjobb, bár most lesznek kemény ellenfelei, mint pl. Matrix Reloaded és az X2. Ja, meg a Harry Potter 3! :)

...az Ön kedvenc, ...

<---== ÁRNYELFJE ==--->
Téma zárolva.
Több
21 éve 5 hónapja #117131 Írta: Géza
Géza válaszolt a következő témában: Díjak
Alapjában véve nem szertetem a KOMPÓTer animációt, a klasszikus optikai, kamera és modelltrükkök jobban tetszettek! De azt hiszem ezekben a filmekben tökéletesre fejlesztették, és jól néz ki!
Nem csoda, a két FX Oscar egymás után!

Ezért nem is mondom azt mikor látom a számítógép trükköket:"Kérem kapcsolja ki!" :D

"Az nevet igazán, aki utoljára nevet." - közmondás
Téma zárolva.
Több
21 éve 5 hónapja #117129 Írta: Arnyelf
Arnyelf válaszolt a következő témában: Díjak
James "Gandalf, Goldeneye" Kellen-Bond meg a kard: nem is baj, csak kissé szinpadias lett. A zene tényleg jó, bár én inkább a Balrogot bámultam nyolc szemmel :) Ebből lett a CGI balrogom.. :)

...az Ön kedvenc, ...

<---== ÁRNYELFJE ==--->
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.641 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére