A 3. rész - A király visszatér

Több
20 éve 2 hónapja #211504 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Barahir írta: Szóval sztem a bővítettbe se várjon senki ilyet, de én félek, hogy Szarumán hangja is kimarad...


Maga a jelenet biztosan benne lesz (7 perc). A kidolgozás az, ami kérdéses. Kedélyes egymásra üvöltözés, tűzlabda és egyebek, vagy a könyvhöz legalább nyomokban hasonlító jelenet. (és még rímel is :) )
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #211500 Írta: Barahir
Barahir válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Mornambar írta: Én is hasonlóra gondoltam, mint Zaza:

Mornambar 2004. július 29. 5:37-kor írta: Sz viszont sztem tudta/sejtette hogy ez az utolsó csatája, így hát bevethet mindent...



Viszont nem árt azt sem tudni, hogy sem Tolkien, PJ pedig főleg nem akarta a mágusokat olyanná tenni, mint a többi alacsonyszínvonalú fantasy filmben/regényben stb. PJ el is mondta már a kezdet kezdetén, hogy nem fog a mágusok kezébe ilyesfajta hatalmat adni, mint villám és tűzlabda dobálás. Erejük másban rejlik. KÉpzeld el: már könyvben leírva is igen fura lenne: "és akkor a kezéből energiavillám lövellt ki, s egy szép szál ent nyomban tüzet fogott..." :oops:
Filmben pedig legalább ilyen béna lenne. Amúgy is láttuk ezt már a SW-ban.
Szóval sztem a bővítettbe se várjon senki ilyet, de én félek, hogy Szarumán hangja is kimarad...
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #211483 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Ilúvatar Gyermeke írta: Kicsit OFF leszek, de sajna nincs ilyen topic...(még...) :cry:

Hobbit poszter: www.warofthering.net/photoforum/ ... 514&page=1

S még mielőtt bárki komolyan venné: ezt csak türelmetlen rajongók készítették, nem hivatalos dolog! 8) Azt meg végképp kizártnak tartom, hogy Elijah jáccaná Bilbót... :roll:

De én is úgy várom már!!! :bounce:

[size=9:1zhy8xor]Ja, s köszi, Sil, hogy idemásoltad a beírásomat: nekem már nem volt arcom még egy topicba ugyanazt beírni... [/size]:oops:

Egész jó!

Kérhetnék egy szivességet? Mivel én nem tudok olyan jól angolul, vki kiírná nekem, és a többi nyelvtudatlannak az interjú lényegét?

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #211481 Írta: Ilúvatar Gyermeke
Ilúvatar Gyermeke válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Kicsit OFF leszek, de sajna nincs ilyen topic...(még...) :cry:

Hobbit poszter: www.warofthering.net/photoforum/ ... 514&page=1

S még mielőtt bárki komolyan venné: ezt csak türelmetlen rajongók készítették, nem hivatalos dolog! 8) Azt meg végképp kizártnak tartom, hogy Elijah jáccaná Bilbót... :roll:

De én is úgy várom már!!! :bounce:

[size=9:2w1bs4gr]Ja, s köszi, Sil, hogy idemásoltad a beírásomat: nekem már nem volt arcom még egy topicba ugyanazt beírni... [/size]:oops:

There is no reality. Only perception.
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #211315 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Ilúvatar Gyermeke a Trufa és Pippin topicban írta: Interjú (képpel! :lol: ) Billy-vel (és David Wenham-mel) a Király visszatér bővített kapcsán:
www.aint-it-cool-news.com/display.cgi?id=18093


Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #211313 Írta: Mornambar
Mornambar válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Én is hasonlóra gondoltam, mint Zaza:

Mornambar 2004. július 29. 5:37-kor írta: Sz viszont sztem tudta/sejtette hogy ez az utolsó csatája, így hát bevethet mindent...

Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #211156 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Zazamoukh írta:
Az a baj, hogy a filmben is csak beszélnek róla, hogy milyen erős és nagy volt régen (vagy legalábbis bölcs). Egyszer mutatott valamit a hatalmából, mikor vihart gerjesztett a a hegyek között. Most pedig tehetetlen dühében még okozhatna egy kis kárt az entekben, ha már voltak rendesek és lerombolták Vasudvardot. Így legalább egy kicsit láthatnánk, hogy volt még valami ereje.


Szarumán igazi hatalma megmutatkozhat a "Szarumán hangja" jelenetben, ha jól megcsinálják. Az elme feletti hatalom többet ér, mint néhány tűzlabda.
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #211137 Írta: Zazamoukh
Zazamoukh válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Ulmo írta:

Zazamoukh írta: Szarumán szerint pedig az entek tuti aljas rohadékok voltak. Igazán megmutathatná, hogy van ereje és szétlőhetne egyet. Szerintem hatásos lenne, mert a FOTR óta csak bénázik szegény. Ideje lenne még halála előtt visszakapnia valamennyit az elvesztett méltóságából.


Erre csak azt tudom mondani, hogy olvasd el a Gy.U.-t jó alaposan. Szarumánnak régóta nincs méltósága, ő már csak halvány árnyéka régi önmagának. Az entekre meg régóta nagy ívben tesz. Amíg nem rombolták szét Vasudvardot, nem törődött velük. Utána meg már késő bánat :roll:


Az a baj, hogy a filmben is csak beszélnek róla, hogy milyen erős és nagy volt régen (vagy legalábbis bölcs). Egyszer mutatott valamit a hatalmából, mikor vihart gerjesztett a a hegyek között. Most pedig tehetetlen dühében még okozhatna egy kis kárt az entekben, ha már voltak rendesek és lerombolták Vasudvardot. Így legalább egy kicsit láthatnánk, hogy volt még valami ereje.

I live to serve all believers.
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #211123 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Zazamoukh írta: Szarumán szerint pedig az entek tuti aljas rohadékok voltak. Igazán megmutathatná, hogy van ereje és szétlőhetne egyet. Szerintem hatásos lenne, mert a FOTR óta csak bénázik szegény. Ideje lenne még halála előtt visszakapnia valamennyit az elvesztett méltóságából.


Erre csak azt tudom mondani, hogy olvasd el a Gy.U.-t jó alaposan. Szarumánnak régóta nincs méltósága, ő már csak halvány árnyéka régi önmagának. Az entekre meg régóta nagy ívben tesz. Amíg nem rombolták szét Vasudvardot, nem törődött velük. Utána meg már késő bánat :roll:
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #211122 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Old Hawk írta:

Zazamoukh írta: Akkor lennék elnézőbb, ha egy entet lőne szét a tűzlabdával. Megmutatná a rohadékoknak! :twisted:

Érdeklődnék, hogy miért "rohadékok" az entek? Furcsa stílusod van. Fogd vissza magad, please. :!: :nono:
Oldhawk

Szerintem is Zazamounkh, légy tisztelettel a fórumon megforduló entekkel szemben, ugy-e Old Hawk? :wink: :)
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #211081 Írta: Zazamoukh
Zazamoukh válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Old Hawk: Nehogy komolyan vedd! Vicc, tudod. Már a Star Wars-ban is Darth Vader volt a kedvencem.
Szarumán szerint pedig az entek tuti aljas rohadékok voltak. Igazán megmutathatná, hogy van ereje és szétlőhetne egyet. Szerintem hatásos lenne, mert a FOTR óta csak bénázik szegény. Ideje lenne még halála előtt visszakapnia valamennyit az elvesztett méltóságából.

I live to serve all believers.
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #210924 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

gande írta: Sil! Lehet, nagyon bamba vagyok, de hol lehet ezen a lapon letölteni, sehol sem látom!
Másikat nem hajlandó elkezdeni sem..

Közben leszedték az oldalról... :cry:
De szvsz próbáld meg innen, én úgy nézem, a 4. mirror (a RohansBote) még műxik:
www.herr-der-ringe-film.de/v2/de ... l_1030.php
Vagy Elfladytől a zippelt verziót:
elflady.com/legolasgreenleaf/mul ... s.htm#rotk

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #210914 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Ulmo írta: Nekem két gondom van így első látásra a "Szarumán hangja" jelenettel:

1: Szarumánnak köze nincs a tűzvarázslatokhoz, ez Gandalf szakterülete.
2: Szarumán az ötszáz láb magas Orthanc TETEJÉN áll. Kicsit mókás így "beszélgetni" valakivel, aki kb 160 méteres magasságban van. Gandalf ilyen jól tud kiabálni? :roll: Mellesleg a könyvben Szaurmán a torony erkélyén állva beszél a társasággal. Ez sokkal hihetőbb, de onnan nem lehet elég nagyot esni a kerékre...

Na igen, a dramaturgia közbeszól... :?

Ulmo írta: Gandalf ilyen jól tud kiabálni? :roll:

Akkor lehetne a rész címe "Gandalf hangja". :D Lehet, hogy walkie-talkie-ztak kihangosítóval, vagy ilyesmi. :mrgreen:

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #210896 Írta: gande
gande válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Sil! Lehet, nagyon bamba vagyok, de hol lehet ezen a lapon letölteni, sehol sem látom!
Másikat nem hajlandó elkezdeni sem..
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #210874 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Nekem két gondom van így első látásra a "Szarumán hangja" jelenettel:

1: Szarumánnak köze nincs a tűzvarázslatokhoz, ez Gandalf szakterülete.
2: Szarumán az ötszáz láb magas Orthanc TETEJÉN áll. Kicsit mókás így "beszélgetni" valakivel, aki kb 160 méteres magasságban van. Gandalf ilyen jól tud kiabálni? :roll: Mellesleg a könyvben Szaurmán a torony erkélyén állva beszél a társasággal. Ez sokkal hihetőbb, de onnan nem lehet elég nagyot esni a kerékre...
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #210751 Írta: Old Hawk
Old Hawk válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Zazamoukh írta: Akkor lennék elnézőbb, ha egy entet lőne szét a tűzlabdával. Megmutatná a rohadékoknak! :twisted:


Érdeklődnék, hogy miért "rohadékok" az entek? Furcsa stílusod van. Fogd vissza magad, please. :!: :nono:

Oldhawk

Old Hawk
Aki szinte már Ent.
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #210745 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Zazamoukh írta: Akkor lennék elnézőbb, ha egy entet lőne szét a tűzlabdával. Megmutatná a rohadékoknak! :twisted:

Ha jól láttam, akkor oda lőtt a tűzlabdával, ahol később/előbb Szilszakáll áll(t). :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #210743 Írta: Zazamoukh
Zazamoukh válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Akkor lennék elnézőbb, ha egy entet lőne szét a tűzlabdával. Megmutatná a rohadékoknak! :twisted:

I live to serve all believers.
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #210568 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
A bővített előzetese, kicsit javított hanggal (amúgy ugyanaz), 21,7MB:
katt ide

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #210534 Írta: Mornambar
Mornambar válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Lehet, hogy emiatt is került kivágásra.

Amúgy mi a fenének szivatnak minket ilyen jelenetekkel fél évvel a megjelenés előtt!? :evil: :rmad2: :crazy: :deal: :quasi:
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #210532 Írta: Lominas
Lominas válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Hmmm-hmmm... ezt pontosan miből gondolod?

Egyébként épp ma olvasgattam a Gyűrű Szövetségéből a Vörösfoki Hágónál játszódó részt, ahol Gandalfot pont valami tűzgyújtásra sarkallják a többiek, de azt válaszolja, hogy csak úgy nem tud tüzet lobbantani, ahhoz fa is kéne.

Nem, Középfölde nem a tűzlabdák és jéglövedékek világa.
Ettől függetlenül sosem néztem úgy a filmet, mint a könyv egyértelmű adaptációját, ezért ezt a megoldást se tartom rossznak. Kicsit hatásvadász, de oké :)
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #210500 Írta: Mornambar
Mornambar válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
PJ védelmében: A mágusoknak nem volt szabad ilyen pusztító varázslatokat alkalmazni, ráadásul nagyon hamar teljesen kimerültek benne. Sz viszont sztem tudta/sejtette hogy ez az utolsó csatája, így hát bevethet mindent...
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #210480 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Zazamoukh írta: Az egyetlen, ami nagyon nem tetszett a videóban az Szarumán "tűzlabdája". Ahhoz képest, hogy PJ azt mondta,(FOTR extra lemezek ill. audiokommentár) hogy utálja az ilyen stílusú varázslókat, most betett egyet. Komolyan akkor egyetértettem vele, hogy nem kellenek a chain lightningok meg a többi. Erre beletesz egyet. Furcsa.


Mondjuk Gandalf is tűzlabdákkal (vagy legalábbis valami hasonlóval) üldözte el a farkasokat Magyalföldön...

Abban viszont egyetértek veled, h. ez a jelenet ezzel (+ Szarumán felnyársalódásával,) már tényleg eléggé erőltetett...

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #210451 Írta: Mornambar
Mornambar válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Már kezdem is a dónlódot! :)

Zazamoukh írta: Az egyetlen, ami nagyon nem tetszett a videóban az Szarumán "tűzlabdája". Ahhoz képest, hogy PJ azt mondta,(FOTR extra lemezek ill. audiokommentár) hogy utálja az ilyen stílusú varázslókat, most betett egyet. Komolyan akkor egyetértettem vele, hogy nem kellenek a chain lightningok meg a többi. Erre beletesz egyet. Furcsa.


Az úgy volt, hogy nem szereti, ha egy fantasyfilmben egy varázsló villámokat lövell ki a kezéből... de ez tűzlabda! :) :D ;)
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #210447 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Ilúvatar Gyermeke írta: Kis szépséghiba: hiába töltöttem le, fogalmam nincs, hogy a .rm kiterjesztéshez milyen program kell... :roll: :oops: HELP!!

Az rm kiterjesztés a real media file-okat jelöli és ezeket Real Playerrel tudod lejátszani. A progi ingyenes és innen letölthető: www.real.com/

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #210441 Írta: Ilúvatar Gyermeke
Ilúvatar Gyermeke válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Dimlondiel írta: (ha bármilyen uj bov. elozetes van, szoljatok, linkeljétek be!!)


Kívánságod parancs! :lol:
Rajongók készítettek egy 5 perces előzetest (de ebben nincs benne a Comic-con-os előzetes):
www.lotr-server.goracer.de/see/v ... trailer.rm

[size=9:7swtna1y]Kis szépséghiba: hiába töltöttem le, fogalmam nincs, hogy a .rm kiterjesztéshez milyen program kell... [/size]:roll: :oops: HELP!!

Aki pedig semmit sem tud letölteni, vigasztalódjon ezzel a 124 db képpel... :lol: (comic-con-os bővített előzetes) www.hdr-see.de/news.htm

There is no reality. Only perception.
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #210427 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Mornambar írta:

Ilúvatar gyermeke írta: Srácok, ez ugye a király visszatér topic?


Ez most hogy jön ide? Nem értem...


gondolom ugy hogy Ilúvatar gyermeke finoman célozni akart arra, hogy ne offoljatok, chateljetek

(ha bármilyen uj bov. elozetes van, szoljatok, linkeljétek be!!)

Gyöngycem (voltam valaha)
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #210422 Írta: Ilúvatar Gyermeke
Ilúvatar Gyermeke válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Mornambar írta:

Ilúvatar gyermeke írta: Srácok, ez ugye a király visszatér topic?


Ez most hogy jön ide? Nem értem...


Csak egy kis gonoszkodó figyelmeztetés volt, hogy kezdtek OFFolni... :twisted:
De bocsánat, ha esetleg bántó volt... :oops:

There is no reality. Only perception.
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #210402 Írta: Zazamoukh
Zazamoukh válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Az egyetlen, ami nagyon nem tetszett a videóban az Szarumán "tűzlabdája". Ahhoz képest, hogy PJ azt mondta,(FOTR extra lemezek ill. audiokommentár) hogy utálja az ilyen stílusú varázslókat, most betett egyet. Komolyan akkor egyetértettem vele, hogy nem kellenek a chain lightningok meg a többi. Erre beletesz egyet. Furcsa.

I live to serve all believers.
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #210390 Írta: Mornambar
Mornambar válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Dimlondiel írta: (off: ez kb an h vmi amerikaival chateltem mondom neki h mo-on lakom, erre mondja: oh cool, az kanadában van? (persze angolul ) na, errol ennyit..)


Kanadaaa? Ammeg mi a'? És hó vaaa'??? :) :D ;)
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.200 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére