A 3. rész - A király visszatér

Több
20 éve 5 hónapja #189887 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Ez van igérve:

DVD Extrák

:arrow: Interaktív menük
:arrow: Jelenetek közvetlen eléréssel
:arrow: Magyar nyelvű extrák - az extrák többségéhez magyar felirat választható
:arrow: Werkfilm - Küldetés teljesítve: A rendező víziója
:arrow: Így készült... - A király visszatér: Egy filmkészítő utazása
:arrow: Dokumentumfilm - A National Geographic a film nyomában
:arrow: Kisfilm - Aragorn végzete
:arrow: Kisfilm - Minas Tirith: Gondor fővárosa
:arrow: Kisfilm - A csata Pelennor mezején
:arrow: Kisfilm - A bátor Samu
:arrow: Kisfilm - Éowyn: Rohan fehér úrnője
:arrow: Speciális effektusok - Digitális lovak
:arrow: Előzetesek
:arrow: TV-reklám(ok)
:arrow: DVD ajánló(k) - A Gyűrűk Ura-trilógia szuperelőzetes
:arrow: Játék - Az Electronic Arts Gyűrűk Ura videojátékainak bemutatása
Téma zárolva.
Több
20 éve 5 hónapja #189728 Írta: Clip
Clip válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Ulmo írta: Most jöt a hivatalos info, hogy május 25-én jelenik meg a RotK moziváltozata, és a 3 rész moziváltozata egyben.

RotK, klikk ide
3 rész egyben, klikk ide


Sziasztok!

Eléggé tájékozatlan vagyok DVD témában. Akkor az ezen az oldalon megvehető DVD extra-változat(ok)? Tehát mind3 film + extráik? Magyarul a ROTK extrái is benne vannak? Ha igen, valszeg megveszem 8)

Üdv: Clip

Baruk Khazâd! Khazâd aiměnu!
Törpök fejszéi! Rajtatok a törpök!
Téma zárolva.
Több
20 éve 5 hónapja #189574 Írta: Meleth_lin
Meleth_lin válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Szuper lenne, ha kiadnák a kimaradt jelneteket, de ha más nem, akkor tényleg lehetne egy bakiparádé a ROTK DVD-n, már csak azért is, mert a TTT-hez ígérték... :roll:

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."
Téma zárolva.
Több
20 éve 5 hónapja #189571 Írta: Robert B
Robert B válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

büzsü2003 írta: Alyr-től hallottam, hogya ide be volt linkelve valamikor olyan lista, esetleg, hogy mik lesznek feltehetőleg a bővítetten, aki tudja mégegyszer linkelje be légyszi, mert nem akarom végigolvasni az egész topicot :roll: :wink: ....Köszike! :D


Jajjj... már megint... :twisted:
na jó előkeresem

The answer is Jesus. But tell me... what is the question?!
Téma zárolva.
Több
20 éve 5 hónapja #189528 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Alyr-től hallottam, hogya ide be volt linkelve valamikor olyan lista, esetleg, hogy mik lesznek feltehetőleg a bővítetten, aki tudja mégegyszer linkelje be légyszi, mert nem akarom végigolvasni az egész topicot :roll: :wink: ....Köszike! :D
Téma zárolva.
Több
20 éve 5 hónapja #189498 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Barahir írta: KÉPZELJÉTEK!

Kinn voltam Angliában, és tudjátok, mi történik? A rajongók aláírásokat gyűjtenek, hogy adják ki a még mindig kivágott részeket is. Tudjátok, még mindig vannak jelenetek a 3 filmből (pl. az elsőben felvettek egy csatát a lórieni tündék és a móriai orkok között, akik a Szövetség továbbindulása után támadnak rájuk), amik kiadatlanak. Most azt kérik, hogy ha kiadják a 3 DVD-t egyszerre, azokon legyenek ezek is rajt!
Talán felesleges mondanom: én is feliratkoztam a már igen hosszas listára!!


Szép lenne, ha rajta lenne :) De ez egyelőre nem valószínű. Én annak is nagyon örülnék, ha a RotK bővítetten rajta lenne a sokat ígérgetett bakiparádé :roll:
Téma zárolva.
Több
20 éve 5 hónapja #189425 Írta: Barahir
Barahir válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
KÉPZELJÉTEK!

Kinn voltam Angliában, és tudjátok, mi történik? A rajongók aláírásokat gyűjtenek, hogy adják ki a még mindig kivágott részeket is. Tudjátok, még mindig vannak jelenetek a 3 filmből (pl. az elsőben felvettek egy csatát a lórieni tündék és a móriai orkok között, akik a Szövetség továbbindulása után támadnak rájuk), amik kiadatlanak. Most azt kérik, hogy ha kiadják a 3 DVD-t egyszerre, azokon legyenek ezek is rajt!
Talán felesleges mondanom: én is feliratkoztam a már igen hosszas listára!!
Téma zárolva.
Több
20 éve 5 hónapja #189378 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Szolgálati közlemény: átneveztem a Vegyes / LotR kártyajáték topicot, a számítógépes játékokkal kapcsolatos témát ott lehet folytatni. :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
20 éve 5 hónapja #189372 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
A játék NEM fog külön topicot kapni. Két okból.
1: kb annyi köze van Tolkienhez, mint Gizikének a gőzekéhez. Emellett már így is nagyon sok topic van a fórumon, elég nehéz kezelni a dolgot.
2: a játékkal kapcsolatos problémákat, véleményeket a Beszélgetősben közzé lehet tenni. Ezért kár lenne külön topicot nyitni.

Nyomatékosan megkérnék mindenkit, hogy a RotK játékkal kapcsolatos dolgokat NE a film topicjában rendezzétek!
Téma zárolva.
Több
20 éve 5 hónapja #189334 Írta: Mornambar
Mornambar válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Ulmo:
sztem nyissunk külön topicot a film játékadaptációinak.
Téma zárolva.
Több
20 éve 5 hónapja #189303 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Lin írta: Elessar: kösz a tanácsot, majd próbálkozom. :D A pelennorit én már megcsináltam. Hol akadtál el?

Nem akadtam el, csak éppen nem tudom végigvinni. Pusztítom az olifántokat, és lövöldözöm a nazgúlt. Egyszer már csak pár nyílvessző hiányzott volna a győzelemhez. Mindegy. Próbálkozom tovább.

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"
Téma zárolva.
Több
20 éve 5 hónapja #189298 Írta: Lin
Lin válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Elessar: kösz a tanácsot, majd próbálkozom. :D A pelennorit én már megcsináltam. Hol akadtál el?

"az igazi meséknek sosincs végük, de a szereplőik jönnek-mennek, ahogy a szerepük véget ért"
Téma zárolva.
Több
20 éve 5 hónapja #189294 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Lin írta: Én is ezen a pályán ragadtam le. :cry: Bármit csinálok nem jutok előrébb. Szerintem elvileg az lenne a feladat, hogy megakadályozzuk, hogy az orkok elárasszák a várost. Löködöm a létrákat és egy idő után már katapultokkal is tudom támadni őket, meg a röpdöső nazgúlt is lehet. De mindez nem segít, mindig elbukom. :evil:

nekem most sikerült kivinni. A jobb felső sarokban van egy kis térkép. Ott a kis piros pöttyök a létrákat jelentik. A nagyok a bástyákat. ha már sokszor löttük meg őket, összeomlik. Szóval tisztogatni kell a terepet. de én azért nem tudtam eddig kivinni, mer rájöttem, hogy hosszabb a fal, mint ahogy én gondoltam. Nézd meg te is, hogy ha bal felé mész, akkor ott még van fal.
Most a pelennor mezei csatát nem tudom kivinni.

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"
Téma zárolva.
Több
20 éve 5 hónapja #189276 Írta: Lin
Lin válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Én is ezen a pályán ragadtam le. :cry: Bármit csinálok nem jutok előrébb. Szerintem elvileg az lenne a feladat, hogy megakadályozzuk, hogy az orkok elárasszák a várost. Löködöm a létrákat és egy idő után már katapultokkal is tudom támadni őket, meg a röpdöső nazgúlt is lehet. De mindez nem segít, mindig elbukom. :evil:

"az igazi meséknek sosincs végük, de a szereplőik jönnek-mennek, ahogy a szerepük véget ért"
Téma zárolva.
Több
20 éve 5 hónapja #189266 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Tudom, és már meg is van a teljes játék. Azt szeretném megérdezni, ha nem baj, hogy akinek megvan a játék: azon a pályán, amikor Gandalffal vagyunk a falon, pontosan mit is kell csinálni?
Én lökdösöm a létrákat, öldösöm az orkokat, de mindig ők nyernek.
Remélem nem OFF.

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"
Téma zárolva.
Több
20 éve 5 hónapja #189243 Írta: Lin
Lin válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Én most nem tudom letölteni, ez az EA Games féle játék, amit kb.tavaly ősz óta lehet kapni? Ha igen, az nagyon jó, tapasztalatból mondom! :lol:

"az igazi meséknek sosincs végük, de a szereplőik jönnek-mennek, ahogy a szerepük véget ért"
Téma zárolva.
Több
20 éve 5 hónapja #189138 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Itt lehet letölteni a Rotk játék demoját:
ftp://ftp.ea-europe.com/support
nekem nagyon bejön!

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"
Téma zárolva.
Több
20 éve 5 hónapja #189058 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Áh, leesek a székrőlkapjatokel!!!! 8O 8O 8O
*Ancalima vihogva vonaglik, míg a szék hangos reccsenéssel megadja magát :mrgreen: *

Mister Kukika!!!!!! :up: :bounce: :biggrin2: :eek2: :cross:
Áááá, ez vicc!!!!!! :cyclops:


"... And that was the beginning of fairies..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 5 hónapja #189039 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Már a második oldalon találkozok Ghân-buri-Ghân-nal. A szinész neve is ott van, de hát nekem nem sokat mond. :roll: Wi Kuki Kaa. Gondolom, neketek sem.
Ezt itt www.colleenmeade.com/lordoftheri ... _page3.htm találtam.

Kép is van a fickóról: www.sharonpower.co.nz/WiKukiKaa/index.html

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."
Téma zárolva.
Több
20 éve 5 hónapja #188867 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Aiya Elendili!

Megkaptuk a Warner Home Videotól a hivatalos felkérést a DVD reklámkampányában való részvételtől.

2 fős csoportokat keresnek, akik egy-egy helyszínen 6-8 órát "szakértősködnének", segítenének a hostessnek, válaszolnának a kérdésekre, szórólapot osztogatnának és általában jelmezekben növelnék az esemény fényét.

A különböző helyszíneken (amelyek Tesco, Auchan, Cora és Media Markt üzletekben lesznek) május 27, 28, és 29-én (péntek, szombat vasárnap)lesznek az események.
A helyszínek nagy része budapesti, vagy Budapest környéki, de néhány megjelenés van Székesfehérváron, Győrben, Pécsett, Szegeden, Miskolcon és Debrecenben is.
Összesen 27 alkalom van, minden egyes napon 9-9 (4 Bp-en, 5 vidéken).


Ezek alapján tehát keresünk olyan emberek jelentkezését, akik kettesével, egy warneres hostess-szel kiegészítve egy-egy helyszínen, jelmezbe öltözve részt vennének az akcióban (naponta az egész országban 18 emberre lenne szükség)
Olyan emebrek jelentkezését is várjuk, akik maguk nem szívesen vesznek részt az akcióban, de van jelmezük, amit fel tudnak ajánlani (elvileg - ha mindenki beöltözik - naponta 27 különböző jelmez lenne az ideális)

A részvételért a Warner fizetni nem tud, de DVD-ket és videókat kapunk a munkáért, illetve a kölcsönadott jelmezekért.


A jelentkezéseket, felajánlásokat e-mail-ben várom.


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.
Téma zárolva.
Több
20 éve 5 hónapja #188850 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Old Hawk írta:

Ulmo írta: Előfordulhat. De nem akarok esélyt adni, hogy bárki bármi gyanúsba beleakadjon, aztán nekiálljon reklamálni. Főleg, hogy kapcsolatban vagyunk mozikkal és hazai filmforgalmazókkal.


Az mit jelent, hogy kapcsolatban vagytok? Azt tudom, hogy a film szinkronizáslásában részt vettetek.

Oldhawk


És szvsz ez a kapcsolat nem szakadt meg.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
20 éve 5 hónapja #188773 Írta: Barahir
Barahir válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Amikor a koronázás végén Aragorn letérdel a hobbitok előtt: az Pippin háta mögött nem Philippa Boyens?!
Téma zárolva.
Több
20 éve 5 hónapja #188690 Írta: Old Hawk
Old Hawk válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Ulmo írta: Előfordulhat. De nem akarok esélyt adni, hogy bárki bármi gyanúsba beleakadjon, aztán nekiálljon reklamálni. Főleg, hogy kapcsolatban vagyunk mozikkal és hazai filmforgalmazókkal.


Az mit jelent, hogy kapcsolatban vagytok? Azt tudom, hogy a film szinkronizáslásában részt vettetek.

Oldhawk

Old Hawk
Aki szinte már Ent.
Téma zárolva.
Több
20 éve 5 hónapja #188673 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Mornambar írta: Említettétek, hogy figyelik a fórumokat (kalózvadászat :) )
A magyar oldalakat is?


Előfordulhat. De nem akarok esélyt adni, hogy bárki bármi gyanúsba beleakadjon, aztán nekiálljon reklamálni. Főleg, hogy kapcsolatban vagyunk mozikkal és hazai filmforgalmazókkal.
Téma zárolva.
Több
20 éve 5 hónapja #188630 Írta: Mornambar
Mornambar válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Említettétek, hogy figyelik a fórumokat (kalózvadászat :) )
A magyar oldalakat is?
Téma zárolva.
Több
20 éve 5 hónapja #188625 Írta: Old Hawk
Old Hawk válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Ulmo írta:

Old Hawk írta: Szomorúan látom, hogy kivették a hozzászólásomat, miszerint a hétvégén megkaptam kétlemezes DVD-n 8) , magyar szinkronnal a Harmadik részt.

Nem tudom honnan szerezték, de megvan, és kikockáztam egy csomó részt! Többek közöt azt, amin Andy Serkins viszi a tököt a film végén. Merthogy az Ő! erre a nyakamat teszem.

Hali: oldhawk


Mint korábban többször, ismét elmondom, hogy különféle kalóz-másolatokat nem reklámozunk itt. Mindenkinek szíve joga, hgy honnan szerzi a filmjeit, de tartsa magában. Ezért szedtem ki a hozzászólásodat.

Másrészt akárhogy nézem azt a tököt cipelő hobbitot 8O :eek2: , az NEM Andy Seriks. Ezért várhatod a fejszét, kedves ent :twisted:


Hát ha maga a NAGY ULMO mondja én meghajlok előtte, mint ent a szélviharban.

Nem akartam reklámozni, mert magam is a bővített kiadást várom. Megjegyzem, megvan az összes kiadott bővített rész EREDETIBEN, megvan a könyv és az ÖSSZES filmkönyv. :!: Szóval nem vagyok egy umbari tipus. De nagyon kíváncsi voltam és ezért hajlottam erre a megoldásra. :oops:

Téma le van zárva részemről.

Oldhawk

Old Hawk
Aki szinte már Ent.
Téma zárolva.
Több
20 éve 5 hónapja #188495 Írta: Mornambar
Mornambar válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Morgul írta:

Adelard írta:

Drowse írta: Ti tudtátok, hogy a bővítettben lesz Ghân-buri-Ghân? Legalábbis a ninecompanions.net szerint... :roll:


igen, gondolni lehetett mert volt is valahol róla kép.. legalábbis ugy emléxem :roll:


Nem lesz Ghan-buri-Ghan a filmben, és kép sinics róla. Szomorú, de igaz...


És ha mégis???
PJ-től kitellik... a kedvenc része meglepetésekkel... ;)
Téma zárolva.
Több
20 éve 5 hónapja #188368 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Morgul írta:

Adelard írta:

Drowse írta: Ti tudtátok, hogy a bővítettben lesz Ghân-buri-Ghân? Legalábbis a ninecompanions.net szerint... :roll:


igen, gondolni lehetett mert volt is valahol róla kép.. legalábbis ugy emléxem :roll:


Nem lesz Ghan-buri-Ghan a filmben, és kép sinics róla. Szomorú, de igaz...


akkor rosszul emléxem.. pedig mintha lett volna róla szó... :( na mind1

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow
Téma zárolva.
Több
20 éve 5 hónapja #188366 Írta: Robert B
Robert B válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Adelard írta:

Drowse írta: Ti tudtátok, hogy a bővítettben lesz Ghân-buri-Ghân? Legalábbis a ninecompanions.net szerint... :roll:


igen, gondolni lehetett mert volt is valahol róla kép.. legalábbis ugy emléxem :roll:


Nem lesz Ghan-buri-Ghan a filmben, és kép sinics róla. Szomorú, de igaz...

The answer is Jesus. But tell me... what is the question?!
Téma zárolva.
Több
20 éve 5 hónapja #188365 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Drowse írta: Ti tudtátok, hogy a bővítettben lesz Ghân-buri-Ghân? Legalábbis a ninecompanions.net szerint... :roll:


igen, gondolni lehetett mert volt is valahol róla kép.. legalábbis ugy emléxem :roll:

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.079 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére