A 3. rész - A király visszatér

Több
20 éve 8 hónapja #170550 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Nagyon hamar megjelenik... nem mintha baj lenne... :roll:

Lij, you are my life!
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #170495 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Ulmo írta: Remélem, még nem volt:

Nem teljesen hivatalos infok szerint május 25-én jelenik meg a RotK szimpla DVD változata. (forrás: theonering.net)


És szerintetek lehet reménykedni abban hogy akkor a bővített is hamarabb jön ki? Mondjuk szeptemberben? Vagy ne legyek ennyire optimista? :D

Végülis ez egy felesleges kérdés hiszen maximum találgatni lehet...Majd úgyis megtudjuk. :)

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #170459 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Remélem, még nem volt:

Nem teljesen hivatalos infok szerint május 25-én jelenik meg a RotK szimpla DVD változata. (forrás: theonering.net)
Már látom a nyári tábor egyik esti programját :)
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #170373 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Neframíel írta: Gyömgyszem: az elnevezéseid még mindig rewlzak!! :D [size=9:1suzptlg]cegiynfaramir meg bolonddenehtor... [/size] gazán tetszenek. :D


muszáj oan neveket adni, h tudnio lehessen mi van a képen, mivel nem hozza be oket :)


a gyurunek mondjuk ára is van....de naon cép...de iet nem lehetett ezüstben is rendelni???

Gyöngycem (voltam valaha)
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #170330 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Sil írta:

mocca írta: Sziasztok!Lenne egy kérdésem:Magyarországon lehet kapni olyan gyűrűt mint a Gyűrűk Urában van?Mert Csehországban ( www.lordoftherings.cz )lehet és sztem baromi jol néz ki.Szal segiítsetek plz!Thanx

budavarishop.freeweb.hu/ :wink: (Egyéb termékek menüpont.)


Hű, ez jobb mint az enyém...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #170322 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Szméagol írta: Mikor is jelenik meg a bővített? Lehet biztosat tudni?

Augusztus vagy szeptember vagy október vagy november. :twisted: A vágás már készen van, de még zajlanak az utómunkálatok. Majdnem 50 percnyi plussz rész... Nyamm!
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #170311 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

mocca írta: Sziasztok!Lenne egy kérdésem:Magyarországon lehet kapni olyan gyűrűt mint a Gyűrűk Urában van?Mert Csehországban ( www.lordoftherings.cz )lehet és sztem baromi jol néz ki.Szal segiítsetek plz!Thanx

budavarishop.freeweb.hu/ :wink: (Egyéb termékek menüpont.)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #170309 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Sziasztok!

Valakinek nincsenek meg azok a rajzok, amik a stáblista közben mennek a háttérben? Legalább a szereplők? (Vagy ezt máshol kéne megkérdeznem? :oops: )

Morgul írta: Egy "pár" képecske a bővített ROTK-ből. SPOILEREK!!!

www.elfenomeno.com/reportajes/?acc=1&id=1056


Ezeket én már majdnem mind láttam itt-ott, ez csak egy gyüjtemény. :roll: Bár ne legynk annyira maximalisták, igaz? :D Végülis mire várjunk... Mikor is jelenik meg a bővített? Lehet biztosat tudni?
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #170308 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Lehet, csak nem hivatalosan ;)
Aranyozottat és ezüstöt is :)

Címet priviben szívesen megadom ;)
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #170296 Írta: mocca
mocca válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Sziasztok!Lenne egy kérdésem:Magyarországon lehet kapni olyan gyűrűt mint a Gyűrűk Urában van?Mert Csehországban ( www.lordoftherings.cz )lehet és sztem baromi jol néz ki.Szal segiítsetek plz!Thanx

Én
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #170242 Írta: Lilliana
Lilliana válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Morgul írta: Egy "pár" képecske a bővített ROTK-ből. SPOILEREK!!!

www.elfenomeno.com/reportajes/?acc=1&id=1056

Te tudsz olaszul,Morgul?
Ezek egy része nem csak találgatás mert nekem úgy tünik mintha összegyüjtöttek volna 1-1 jelenet/szereplöröl egy csokor képet(bár közel nem az összeset) ami kimaradt a FILMböl. Bocs ha hülyeséget mondtam de ha egyszer nem értem mi van melléjük írva... :oops:
-Tarathradiel, 1000köszönet! [size=9:23ryxvj4](Bár vannak benne kis hibák mint Pippin dalszövege,de azért nagyon örültem neki! [/size]
-Ulmo,bár én az angol nyelvüre gondoltam-tudod hogy a moziban a szereplökkel mondhassam :wink: , de a magyarnyelvüre is nagyon kiváncsi vagyok! Sajnálom hogy nem hallhattam mit alkottatok a szinkronnal....
-Kivágott jelenetek: Kár hogy nem mutatták mit müvelt Samu a kocsmában,de vmi akkor is hiányzott. Talán Samu& Rozi csókja az esküvön? :roll: De lehetett érezni hogy nem volt folyamatos a zene , úgy ugrott egyet... :?

-Szolgálati közlemény ellenére szabad hozzá tenni a véleményemet? Mert ha itt kezdték el akkor hagy írjam ide: A sasos jelenetre én nagyon érzékeny vagyok mert szerintem az egyszerüen gyönyörü! Nem , nem Elijah és nem Frodó (esetleg Samu ha öt is mutatták volna) hanem a jelenet a hangulat az amiröl beszélek,akkor nagyon sírhatnékom volt,és kicsit elcsodálkozom hogy vki azt ragadja ki ebböl hogy "vkinek nagy volt a tokája "... :? 8O De ha szóba került akkor csak annyit hogy vannak olyan jelenetek ahol tényleg nem elönyösen vannak az illetök mutatva de nem gondoljátok hogy annak is oka van? A sas szemmel láthatólag csak a hobbitok bordáját és nem a nyakukat támasztotta alá mikor felkapta öket , így a fejük minden támasz nélkül lógott ki tudja milyen magasban , ilyen pozicióban akárkinek a tokája felnagyítottnak tünik! Én minden körülmény alatt a természetes ábrázolás mód híve vagyok , mondjam úgy Lij-nak nem szabadott jól kinéznie itt és szvsz ez így tökéletes.
-Gothmog:Hát Lurtz neve sem a film allatt derül ki , de ennek az orknak olyan az arca mint egy disznó aki rossz kozmetikust válsztott ezért csak "Piggy"-nek hívom.Külömben én nem is gongotam volna hogy ilyen orkok is léteztek PJ fejében,mármint amit bele szánt a filmbe...

Cameron Duncan Lives!
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #170214 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Szméagol írta: Iowa: Ezen az oldalon a "klasszikusok" vannak, ahogy látom. :roll:
www.pbase.com/calico/rotkcaps&page=9


Köszi igen, ezt Én is visszanéztem. :wink: Majd, ha valaki időközben talál még valamit akkor légyszi rakja be. :roll: Köszi.

Lij, you are my life!
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #170184 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Sziasztok!

Sil írta:

Szméagol írta: No és itt, ha jól veszem ki (szóljatok, ha nem) az ork vezérnek Gothmog a neve. Ez most komoly? :roll:

Komoly, a könyvben is így van. Gothmog, Morgul hadnagya, aki átveszi a parancsnokságot Pelennor mezején a csatában, miután Éowynék kinyírják a főnökét... Szóval ez egy másik Gothmog, de benne van a könyvben. :wink:


Tényleg. Csak a Balrogok Ura miatt zavart. :roll: :lol:
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #170182 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Szméagol írta: No és itt, ha jól veszem ki (szóljatok, ha nem) az ork vezérnek Gothmog a neve. Ez most komoly? :roll:

Komoly, a könyvben is így van. Gothmog, Morgul hadnagya, aki átveszi a parancsnokságot Pelennor mezején a csatában, miután Éowynék kinyírják a főnökét... Szóval ez egy másik Gothmog, de benne van a könyvben. :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #170178 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Sziasztok!

Lenne egy kérdésem: Ha jól olvastam ezen az oldalon, amit betett valaki (nagyon köszönöm neki), a szövegkönyv van. No és itt, ha jól veszem ki (szóljatok, ha nem) az ork vezérnek Gothmog a neve. Ez most komoly? :roll:

Iowa: Ezen az oldalon a "klasszikusok" vannak, ahogy látom. :roll:
www.pbase.com/calico/rotkcaps&page=9
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #170148 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Tud valaki olyan oldalt mutatni, vagy csak pár kép linkjét betenni, ahol Gandi "elzavarja" a Nazgúlokat? :roll: Köszi előre is.

Lij, you are my life!
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #170066 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Mielőtt még elfajulna a dolog:

SZEMÉLYES NÉZETELTÉRÉSEKET PRIVÁTBAN KÉRETIK INTÉZNI!

EGYES SZEREPLŐKKEL KAPCSOLATOS DOLGOK MIATT KÉRETIK A MEGFELELŐ TOPICBA FÁRADNI.

Szolgálati közlemény vége
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #170062 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Kar'sa írta: Ó ja: És Timona, igyekezd félrretenni minden Frodóval (ill. "Lij"-jel) kapcsolatos pozitív előítéletedet, és alaposan vedd szemügyre a film közben, ok? :wink:


Bocs, ha félreértettünk, de elég kétértelműen fogalmaztál... :? Ami azt illeti elég jól megfigyeltem a filmben Frodót ill. Lijt, mindenki mással együtt, tényleg van egy- két jelenet ahol elég előnytelen az ábrázolás, de ez van, ebből látszik, hogy ők sem tökéletesek :) A pozitív előitéletemet meg had tartsam meg! :wink:

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja - 20 éve 8 hónapja #170054 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Kar'sa: Javíts ki ha rosszul mondok valamit, de te ezt írtad lejjebb: "Egyébként pedig szerintem Frodó a filmben tisztára hasonlít Michael Jacksonra". Ezt hogy érthettük volna másképp?? :roll: :?:
Nem mi értettünk téged félre, inkább azt mondanám hogy te voltál félreérthető...De egyébként is MJ SEHOL, semmilyen körülmények között nem hasonlít Frodóra...Bárhogy is értettük vagy nem értettük...

Mellesleg annak akkor nincs is jó megfigyelőképessége aki nem úgy látja "mintha" tokája lenne? Mert akkor nekem biztos nincs...

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #170049 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Timona írta: Ami azt illeti, hogy M.J. hasonlit Lijre 8O , ez egy orbitális butaság :evil: , nem tudom honnan jött ez az ötlet Kar'sa, de talán gondold át a dolgot még egy párszor!!! :nono: Tokája van!? Hol? Atya- gatya te már a kákán is csomót keresl... :? Mért bántod Frodo-t vagy ha Lij nem tetszik szived joga, de ne írj le ilyen butaságokat!


Itt mindenki totálisan félreért!:

Elijah Wood (alias "Lij" :roll: ) NEM hasonlít Michael Jacksonra. Ezt Én egy árva szóval nem mondtam. VISZONT: Frodóként, kisminkelve, meg parókával, meg minden (főleg a FOTR-ban) eléggé gyakran voltak olyan pillanatok, amikor olyan valami miatt nagyon pisze, pici orra volt, meg még ott volt a haja is mellé, szóval, mint egy kis M.J.

És: Nincsen tokája, csak nagyon előnytelen ábrázolásmód volt az a sasos, és (hogy magamat idézzem) "úgy nézett ki", mintha (megismételjem?: mintha) hatalmas tokája lenne.

(mellesleg, jó, hogy nem "tetszik", hisz végülis "hímnemű" :wink: )

Ja és:
Köci, nathalee (neked legalább szintén jó a megfigyelőképességed :wink: )

nathalee írta: Kar'sa:igazad van. Én is megfigyeltem még az első részben, hogy nem hétköznapi az arcberendezése és ez csak a GYU-ban tünt fel nekem. A néha felbukkanó tokácskája engem sem hóditott meg... :wink: De eszméletlenül nagy szemei vannak, amik nagyon kifejezőek 8)


És persze!: A szemeivel semmi bajom nincsen, (erről nem is mondtam semmit) azon az egyetlen, viszont iszonyatosan nagy bajom kívül, hogy MINDEN LÁNY ARRÓL ÖMLENG, HOGY MILYEN SZÉP SZEMEI VANNAK!!! :roll:


Ó ja: És Timona, igyekezd félrretenni minden Frodóval (ill. "Lij"-jel) kapcsolatos pozitív előítéletedet, és alaposan vedd szemügyre a film közben, ok? :wink:

dante sün, hogy elolvastatok

Kārātārānen a áirâë...
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #170037 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Elfprincess írta: Köszönöm szééééééééééépen!!!!!!!! Most szereztél egy jó napot nekem.....naon örülök!!! :D :D :D


Nagyon szívesen! :D

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #170022 Írta: Elfprincess
Elfprincess válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Tarathradiel írta:

Morgul írta: Egy "pár" képecske a bővített ROTK-ből. SPOILEREK!!!

www.elfenomeno.com/reportajes/?acc=1&id=1056


De várom már az őszt! :D

A scriptet itt meg lehet találni, már fent van a ROTK-é is :
www.councilofelrond.com
A Film Fun&Facts-on belül! :wink:


Köszönöm szééééééééééépen!!!!!!!! Most szereztél egy jó napot nekem.....naon örülök!!! :D :D :D

"I would rather share one lifetime with you...than face all the Ages of this world alone."
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #170012 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Morgul írta: Egy "pár" képecske a bővített ROTK-ből. SPOILEREK!!!

www.elfenomeno.com/reportajes/?acc=1&id=1056


De várom már az őszt! :D

A scriptet itt meg lehet találni, már fent van a ROTK-é is :
www.councilofelrond.com
A Film Fun&Facts-on belül! :wink:

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #170011 Írta: Elfprincess
Elfprincess válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
www.seatofkings.net/

Én erről az oldalról szereztem meg a FOTR és a TTT szövegkönyvét. Úgy olvasom, hogy az oldal gaszdája éppen azon dolgozik, hogy a ROTK is kész legyen.
Nem tud valaki véletlenül más elérhetőséget a script-nek?????? Naon megköszönném!

"I would rather share one lifetime with you...than face all the Ages of this world alone."
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #169994 Írta: Robert B
Robert B válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Egy "pár" képecske a bővített ROTK-ből. SPOILEREK!!!

www.elfenomeno.com/reportajes/?acc=1&id=1056

The answer is Jesus. But tell me... what is the question?!
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #169992 Írta: Legolas125
Legolas125 válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Ez nem így volt szerintem. Samu már régóta szemezett vele, aztán csak egyszerűen ráugrott és betartotta, amit Frodónak ígért a Végzet hegyén.
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #169990 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Rubikon írta: Lilliana, szerintem a lánykérős jelenet a képzeletünkre lett bízva.
Ahányan vagyunk, annyiféle módon képzelhettük el. Szerintem jókat nevetnénk egymás fantáziáján.
Én vhogy úgy képzelem, hogy Samu (amilyen elszántan felugrott az asztaltól) egyszerűen odarontott, megragadta a kezét (közben felborított egy korsó sört), a pulton keresztül odahúzta és megcsókolta- nem inkább csak megpuszilta- és azt mondta nemes egyszerűséggel (és némileg lényegre törően), hogy : Ugye hozzám jössz?!

Ez tök jó lenne. :D

Lij, you are my life!
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #169987 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Lilliana írta: De nagyon tettszett összeségében,minnél többször megszeretném nézni . Mivel az angol tudásom nem tökéletes arra gondoltam ha létezik olyan world file amiben le vannak jegyezve a Filmben elhangzott párbeszédek, azt jó volna elolvasni. Van valakinek ilyesmi? :?:


Hát van, de az a hivatalos magyar feliratszöveg, amit még egy ideig nem adhatok ki a kezemből :oops: Majd megoldjuk valahogy ;)
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #169982 Írta: Rubikon
Rubikon válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Lilliana, szerintem a lánykérős jelenet a képzeletünkre lett bízva.
Ahányan vagyunk, annyiféle módon képzelhettük el. Szerintem jókat nevetnénk egymás fantáziáján.
Én vhogy úgy képzelem, hogy Samu (amilyen elszántan felugrott az asztaltól) egyszerűen odarontott, megragadta a kezét (közben felborított egy korsó sört), a pulton keresztül odahúzta és megcsókolta- nem inkább csak megpuszilta- és azt mondta nemes egyszerűséggel (és némileg lényegre törően), hogy : Ugye hozzám jössz?!
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #169964 Írta: Lilliana
Lilliana válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Elöre is elnézést ha olyat kérdezek/mondok amiröl már volt szó de nem voltam erre már kb jan.8. óta.
De ma végre vége a spoilerektöl való rettegéseimnek! :D
Sajnos nem élvezhettem teljes egészébe a filmet,elöször is elkéstem egy kicsit ,aztán meg a tekercs is elég régi/használtnak tünt.(-pedig itt ma(!) volt a premier és elsöelöadásra mentem!).Harmadszorra két jelenet is ki lett vágva . :x
Az egyik a hires Arwen&Gorni a koronázáson.A másikban meg nem tom mi történik, csak azután hogy a Zöld Sárkányban iszik a 4 hobbit és Samu fell ugrik és a többiek meg egymásra néznek furán nem tudni min mosolyognak mert a következö vágás már azt mutatja mint tapsol Frodo,Trufa és Pippin a lagzin. :?
De nagyon tettszett összeségében,minnél többször megszeretném nézni . Mivel az angol tudásom nem tökéletes arra gondoltam ha létezik olyan world file amiben le vannak jegyezve a Filmben elhangzott párbeszédek, azt jó volna elolvasni. Van valakinek ilyesmi? :?:

Cameron Duncan Lives!
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.259 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére