A 3. rész - A király visszatér

Több
20 éve 8 hónapja #172014 Írta: Azog
Azog válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Kösz Penngaladriel!
Sajna csak egyszer láttam, ezért nem emlékeztem rá. :cry:
De talán a bővítettben majd többet szerepel! :)

,,Ha a koldusok nem várnak az ajtó előtt, hanem beosonnak, és lopni próbálnak, így bánunk el velük."
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #172004 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Bizony, Imrahil benne volt a filmben ;)
Ő az, aki kommentálja, hogy Denethor előre látta, ami történni fog, és Gandalf visszaszól neki, hogy "Látta, de nem tett semmit!"
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #171989 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Azog írta: Ezt írta Sil pár napja. Láttam ma ott egy kártyát, NEW feliratú címkével:
"Imrahil, prince of Dol Amroth" A kép elég valóságosnak tűnt. Lehet ,hogy Imrahil benne lesz a bővítettben? Vagy a moziverzióban is benne volt, csak nem nevezték nevén, vagy csak én nem vettem észre? :look: Naon remélem, hogy benn lesz!

8O :D :hello: Akkor ezek szerint lesz mégis, legalább pár másodpercre... (Vagy volt, csak nem vettük észre...) A kép valóságos, mert a film képeit használja a Decipher... :wink: És mondtam, hogy érdemes vissza-visszanézni arra az oldalra, mert naponta 2 új kártyát fednek fel...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #171987 Írta: Azog
Azog válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Sil írta: Vadiúj Decipher kártyák, lehetséges spoilerekkel a bővített verzióhoz... :wink: (érdemes lesz megjegyezni ezt az oldalat, mert mindennap új kártyákat tesznek közzé...):
shop.decipher.com/TCG/CardLists. ... &listID=25


Ezt írta Sil pár napja. Láttam ma ott egy kártyát, NEW feliratú címkével:
"Imrahil, prince of Dol Amroth" A kép elég valóságosnak tűnt. Lehet ,hogy Imrahil benne lesz a bővítettben? Vagy a moziverzióban is benne volt, csak nem nevezték nevén, vagy csak én nem vettem észre? :look: Naon remélem, hogy benn lesz!

,,Ha a koldusok nem várnak az ajtó előtt, hanem beosonnak, és lopni próbálnak, így bánunk el velük."
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #171896 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Elza Eldaniella írta:

Palimir írta:

Elza Eldaniella írta: majd végezetül már csak a 3 lemezes ill. kazettás verzió marad.

itt valami extrabővített kiadásra gondolnál? :) :P jó lenne, de azt csak akkor fogja megvenni valaki, ha ad valami pluszt...
[size=9:2vk6nlz2](mint pl. a japán Alien kiadás :) kép (csúnya, de szép ;) ))[/size]

Na ezt jó elírtam. :oops:
Itt arra gondoltam, hogy egyben kiadják a 3 filmet - [size=9:2vk6nlz2]ma valahogy nem vagyok formában[/size]
De egyébként, én nagyon reménykedek egy extra bővítettben is, ahol mind a 3 film bővítetjét adják ki egyszerre, még plusz jelenetekkel :lol: - [size=9:2vk6nlz2]a kis telhetetlen[/size]


Ilyen kiadások 99,999 %, hogy NEM LESZNEK. PJ egy interjúban elmondta, hogy nem híve a rajongók sokszori megkopasztásának. Ha lesznek extra-díszdobozos hiper-szuper kiadások, ahhoz neki nem lesz túl sok köze.
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #171893 Írta: Elza Eldaniella
Elza Eldaniella válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Palimir írta:

Elza Eldaniella írta: majd végezetül már csak a 3 lemezes ill. kazettás verzió marad.

itt valami extrabővített kiadásra gondolnál? :) :P jó lenne, de azt csak akkor fogja megvenni valaki, ha ad valami pluszt...
[size=9:2djsb8c1](mint pl. a japán Alien kiadás :) kép (csúnya, de szép ;) ))[/size]

Na ezt jó elírtam. :oops:
Itt arra gondoltam, hogy egyben kiadják a 3 filmet - [size=9:2djsb8c1]ma valahogy nem vagyok formában[/size]
De egyébként, én nagyon reménykedek egy extra bővítettben is, ahol mind a 3 film bővítetjét adják ki egyszerre, még plusz jelenetekkel :lol: - [size=9:2djsb8c1]a kis telhetetlen[/size]
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #171860 Írta: Palimir
Palimir válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Elza Eldaniella írta: majd végezetül már csak a 3 lemezes ill. kazettás verzió marad.

itt valami extrabővített kiadásra gondolnál? :) :P jó lenne, de azt csak akkor fogja megvenni valaki, ha ad valami pluszt...
[size=9:31lc88j6](mint pl. a japán Alien kiadás :) kép (csúnya, de szép ;) ))[/size]

Minden megtörténhet... még az is ami nem.
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #171790 Írta: Elza Eldaniella
Elza Eldaniella válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
A film most már jöhet korábban, PJ már kifutatta mind a 3 filmet. Nem kell dolgoznia a következő résszel, nincsen több utóforgatás. A GYU-val már csak annyi dolga van, hogy kiadja a 3. film mozi verzióját, utána bővítetjét, majd végezetül már csak a 3 lemezes ill. kazettás verzió marad.
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #171787 Írta: Palimir
Palimir válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Mellesleg PJ-nek most nem kell törődnie a következő résszel... az is elvett egy csomó időt. Ez most nincs.
Igaz, hogy a King Kong lesz a következő, de az talán nem olyan nagy vállalkozás, mint a GyU volt :)

Minden megtörténhet... még az is ami nem.
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #171722 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Szméagol írta: Sziasztok!

Őszintén szólva nem értem, hogy miért sietteti PJ ennyire a kiadást. Miért nem jó úgy, ahogy eddig volt?


Nem rajta múlik, hanem a kiadón. Még mindig az diktál, és nem fordítva. Mellesleg idén egy filmmel kevesebbet kell kiadni a stúdiónak :roll:

Szméagol írta: A rajongók tudnak várni, akik meg nem fanok, azoknak mindegy.


Ennek ellenére a nem-fanok tartják el a filmet, mert többen vannak, mint az igazi rajongók. Tehát mégsem mindegy.
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #171684 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Sziasztok!

Őszintén szólva nem értem, hogy miért sietteti PJ ennyire a kiadást. Miért nem jó úgy, ahogy eddig volt?
Ha várna vele az csak jót tehet a filmnek rosszat biztos nem, azt meg nem hiszem szegény rajongók iránti szolidaritás miatt kergeti magát még utoljára az őrületbe ezzel a nagy sietséggel. :D :roll: A rajongók tudnak várni, akik meg nem fanok, azoknak mindegy.
A bővített a lényeg, azt meg tényleg nem sietheti el. :cry:
De mindegy. :P
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #171576 Írta: Robert B
Robert B válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Egy pár PJ által megerősített jelenet a bővített DVD-ből.

comingsoon.net/news.php?id=3359

A májusi DVD kiadás doboza és tartalma:

www.dvddebate.com/article.php?si ... r=0&thold=

The answer is Jesus. But tell me... what is the question?!
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #171529 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Érdekesség: ha megnézitek a forgatási videókból a Minas Tirith-eset (amelyik a trónteremben játszódik), ott látható Harry Knowles is (az AICN-ről). PJ mögött ül. Összehasonlításul Harry beszámolója az eseményről (2000 decemberéből, az utolsó forgatási napról):
www.aintitcool.com/display.cgi?id=7762

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #171507 Írta: Palimir
Palimir válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
"Újabb jelek arra, hogy a király már májusban visszatér!"
dvdextra.hu

Minden megtörténhet... még az is ami nem.
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #171494 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Mornambar írta: Jó jó, tudom, itt mindenki megvenné már a nyáron is... :)


Így van! :lol: :D

De bármikor adják ki én örülni fogok neki...Viszont akkor már tényleg vége lesz...

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #171487 Írta: Mornambar
Mornambar válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Szerintem jobb, ha ősszel adják ki, legalább a bővítettel várjanak min. októberig!
Egy szomorú filmet próbálj csak meg nyáron eladni, mikor 10-ig világos van, és a vízba lógatod a... lábadat, na.
Így is, mire végignézed! ;)

Jó jó, tudom, itt mindenki megvenné már a nyáron is... :)
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #171486 Írta: Lilliana
Lilliana válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Sil megin nagyon köszi! :D öhm de sajna a forgatási videoból , amelyiket elkezdtem tölteni , hibbázik a kép ha leszeretném játszani... tud valaki segíteni vagy ötletet adni hogy mit csináljak vele?

Cameron Duncan Lives!
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #171484 Írta: Palimir
Palimir válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
De ha a szokásos augusztus-november megjelenés lesz, akkor is kivárjuk :) Minden esetre ne menjen az idő a minőség rovására :)

Minden megtörténhet... még az is ami nem.
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #171478 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Palimir írta: Hé, esküszöm úgy emlékszem, hogy tegnap ide beírtam egy hozzászólást... eltűnt volna? vagy a memóriám nem a régi? :oops: :( Na mindegy :)
A lényeg, hogy szerintem az Amazon csak tippel. Inkább jobban hiszek a TheOneRing.net-nek, de majd úgyis meglátjuk. :)


Hát elég furcsa lenne, ha több mint 6 hónapot kéne még várni rá... :x Tényleg ez mitől függ? A Karib-tenger kalózai már egy hete megvan DVD-n, pedig azt sem 6 hónapja játszották a mozikban, sőt!

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #171476 Írta: Palimir
Palimir válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Hé, esküszöm úgy emlékszem, hogy tegnap ide beírtam egy hozzászólást... eltűnt volna? vagy a memóriám nem a régi? :oops: :( Na mindegy :)
A lényeg, hogy szerintem az Amazon csak tippel. Inkább jobban hiszek a TheOneRing.net-nek, de majd úgyis meglátjuk. :)

Minden megtörténhet... még az is ami nem.
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #171472 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Galadh írta: MI??? fordítsátok le pls, nemtook angolul!!!


Ez németül van, nem angolul... de a lényeg, hogy júli 31-én jelenik meg a moziváltozat.
Téma zárolva.
Több
Több
20 éve 8 hónapja #171378 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Ez a dátum elég keservesen hangzik :(

A gollamról meg annyit, (így utoljára, mert több szót nem érdemes rá vesztegetni), h olyan, mintha odakozmált volna

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #171357 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
MI??? fordítsátok le pls, nemtook angolul!!!

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #171354 Írta: Sudhia
Sudhia válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Gandalf írta: www.amazon.de/exec/obidos/ASIN/B0001G6PZ.../302-5895953-2408859
Ez a julius 31. nekem naon nem teccik. Cáfolja meg valaki!


Nagyon szívesen megcáfolnám, de sajnos nem tudom... :? :roll: :D
De ez a júli 31 télleg nem vmi jó...

"If the doors of perception were cleansed every thing would appear to man as it is: infinite." /William Blake/
Téma zárolva.
Több
Több
20 éve 8 hónapja #171325 Írta: Palimir
Palimir válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Mesélek valamit. :) A múlt héten összejöttünk páran egy kis-maratonra. (1-2. rész bővített, 3. rész moziverzió SVCD, projektorral of course :) )
Voltak ott ketten, akik mostanáig vártak, míg kijön a 3. rész a mozikba, és egyben szerették volna látni a 3 filmet... Ezt nevezem én akaraterőnek :)
Persze nagyon tetszett nekik Tolkien világa. Nem is tudom, mit szólnának ezek után egy moziverzióhoz... :)

Minden megtörténhet... még az is ami nem.
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #171321 Írta: Palimir
Palimir válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Obi-Wan (Ben) Kenobi1 írta: Régebben ugyebár témí volt az, hogy Szarumánt kihagyták a ROTK-ből, amit PJ azzal indokolt, hogy azok a nézők, akik nem olvasták a könyvet úgy veszik, hogy Szarumánnak vége, és csak bonyolítaná a történetet (vagy vlmi hasonlót mondott). Úgy látszik, ez nem igaz, mert unokatesóm, aki nem olvasta a könyvet (és enyhén ütődöttnek tart rajongásom miatt :) ) tegnap megkérdezte, hogy: "És Szarumánnal mi lett?" :D

Ha pár embernek eszébe jut Szarumán, attól még nem biztos, hogy általánosságban mindenkinek eszébe jut :)
Nekem spec egyelőre nem hiányzik... :)

Minden megtörténhet... még az is ami nem.
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #171310 Írta: Lilliana
Lilliana válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Sil! Meneg hennaid!!!
Nem tervezed felrakni az interjukat is? :lol: (Kielégithetetlen Lilliana ... :oops: )
És az a trailer amit szintén erröl a japán lapról lehet megnézni az már ismert?
Drowse!
- ez nem a filmes Gollumról van mintázva, lehet hogy azért nem hasonlít neked... A könyvben leírtaknak szvsz viszont megfelel... :roll: [size=9:24yaxwe3]Hmm,van 1 olyan érzésem hogy ez nem a megfelelö topic...[/size]

Cameron Duncan Lives!
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #171293 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Drowse írta: Kérdés: nem tudtok valahol egy jó háttérképet Minas Tirith-ről? Én nem találok sehol.

Nekem is ez most a hátterem:
www.shipofdreams.btinternet.co.uk/jpgs/minastirith1_800x600.jpg

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.076 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére