A 3. rész - A király visszatér

Több
20 éve 11 hónapja #146839 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Sziasztok!

Ezek a beszámolók nagyon-nagyon tetszenek! Viszont azt a Frodós dolgot nagyon nem értem. Nem magyarázná el valaki? Tudjátok...az érzékeny pontom. :wink:

Az Éowy-Faramir-Aragorn kapcsolatot nagyon jól összefoglaltad, Alyr! 8)
Téma zárolva.
Több
20 éve 11 hónapja #146827 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Szerintem is fordítva vannak írva.. Bár.. Ki tudja.
AMőgy pipp odatévedhetett a rohírok közé.. semmi sincsen kizárva.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
20 éve 11 hónapja #146816 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Szerintem ez a Pippin-Trufa dolog,csak egy elírás...mert ugye mindenhol pont fordítva szerepelnek.

Ha a Faramiros rész tényleg így lesz nagyon-nagyon fogok sírni...már most is elszomorított...

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."
Téma zárolva.
Több
20 éve 11 hónapja #146806 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Lilliana írta: 1.:A trailerböl megismert rész amikor Gollam vs. Szméagol egy tónál beszélget arról hogyan szabaduljanak meg a hobbitoktól,hogy övék legyen végre a drágaszág!Szóba kerül az is hogy Ö mindig éhes.És hát akkor jön Samu a képbe,Frodo-t figyelmeztetve vezetöjük gonosz szándékairól,de Frodó Gollam pártjára áll :arrow: Gollam vigyora.

Méghozzá így jön Samu a képbe, nem csoda, hogy Gollam berezel tőle - hiszen Samu hallotta a beszélgetést :roll: :
kep.tar.hu/silmarien/images/pic3512456.jpg

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
20 éve 11 hónapja #146801 Írta: Lilliana
Lilliana válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Arról a bizonyos beszámolóról:(Vannak dolgok amik nem világosak igy jo lenne ha valaki kijavitana)
Sok rizsa után(miböl kiderül hogy minden díjat a Rotk-nak adna de a könyvet nem igazán olvasta) az író a jelenetekre is rátér:
1.:A trailerböl megismert rész amikor Gollam vs. Szméagol egy tónál beszélget arról hogyan szabaduljanak meg a hobbitoktól,hogy övék legyen végre a drágaszág!Szóba kerül az is hogy Ö mindig éhes.És hát akkor jön Samu a képbe,Frodo-t figyelmeztetve vezetöjük gonosz szándékairól,de Frodó Gollam pártjára áll :arrow: Gollam vigyora.
2.Egy nagyon félelmetes jelenet a Banyával aki minden eddigi animációs pókot felülmúl és félig üldözi félig játszik az áldozatával. (Na ami most köv. azt nem igazán értem):A jelenet Frodóval kezdödik aki egy hálóban alszik(!),majd felébred.Látja hogy be van csavarva és egy ,a Galdrieltöl ,üvegcsét kap elö.(hogyan ha egyszer be van csavarva???).Amikor jön a banya akkor ezt aktivizálja és az kéken világit a szörnyet látszólag elriasztva.De az visszatér.-Király rész de nem mutatták a végét.
3.:Faramir harcból visszatérve Denethorral beszél,aki nagyon lekezeli miután a fia nem volt képes az orkokat megállítani,és még mindig Boromirhoz hasolítgatja.A fiu kéri apját hogy nézzen rá jobb szemmel de az apa visszautasítja ezt.
Faramir a serege élén az orkok ellen indul. A trón teremben-ugyanakkór- Denethor folytatja étkezését,egy paradicsomotn nyámnyogva,majd felét kiköpi(?) mikor a fia épp a végzetébe rohan.Majd az apa Pippinhez fordul és megkéri hogy énekeljen neki egy dalt.A hobbit a helyzet komolyságát érezve nem szeretne énekelni de végül is belekezd egy tragikus gyászénekbe amit közbe szakít Faramit az orkok ellen lovagolva,akik elöször csak néhánynak,majd egy tucatnak,majd százaknak tünnek. Lassan észrevesszük hogy ez egy öngyilkos küldetés és mindig is az volt.
Ahogy Trufa(ez nem Pippin volna ???) folyatatja a szomorú dalt az orkok megfeszítik az ijjaikat . Ahogy azok elrepülnek Pippin érzi a veszteség fájdalmát mig a helytartó csak tovább eszegeti a paradicsomot.
4.:Egy estén Aragorn egy sátorba lépve egy fekete köpenyes alakot talál aki rá vár.Ez Elrond lesz aki odaadja a Narsilt/Andurilt neki...(traileres rész). Azt is közli Gornival hogy az orkok többfelöl jönnek mint ahogy arra számítottak és körbe akarják öket venni.
5.:Théoden ad egy kis beszédet a levert Éowynnek amiben elmondja hogy szerinte holnapra Rohan királya már halott lesz a csata után de az egyetlen vágya az hogy unokahuga megtalálja a napot mikor ujra mosolyogni fog!
6.:Gondor ostrom alatt van.Nem messze egy dombon a Rohani sereg is jön . Ott van Pippin is sisakban(mit keres ö a rohirok közt???),Eomer es Eowyn Trufaval egy nyeregben(nesze Dernhelm,meg egy ilyem naiv ripoter is felismer,a Boszorkányúrt is csak azért tudtad félrevezetni egy kicsit mert szegény bestia VAK volt).Na szóval itt Theoden ujjabb beszedett tart ezuttal a seregnek(Gondolom olyasmi mint Aragorné az elözetesböl csak hosszabb) ami tényleg felkészíti az embert arra a nagy veszéltre meg minden ami jön-közbe le-föl nyargal az emberet elött és a kardjával megérintgeti öket szalutalas keppen. Aztan az egesz sereg megindul.FEKETE KÉPERNYÖ(ez a kedvencem)
Na ennyi röviden!

Cameron Duncan Lives!
Téma zárolva.
Több
20 éve 11 hónapja #146797 Írta: Elza Eldaniella
Elza Eldaniella válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Hát igen Éowyn és Faramir szerelme az igazi emberi szerelem - ezzel lehet a legjobban azonosulni a történetben, azért áll ez a legközelebb sokakhoz, köztük hozzám is.
Aragorn és Arwen szerelme igazi irodalmi szerelem, fennkölt és valamilyen színten már ilyen szerelem el sem képzelhető.
Ami Éowyn érzelmeit illeti Aragorn felé, az legikább számomra arra hasonlít, amikor valaki egy eszményképet imád, vagy amikor egy rajongó imád egy filmszínészt vagy éppen egy híres énekest.
Téma zárolva.
Több
20 éve 11 hónapja #146784 Írta: Silme Uralta
Silme Uralta válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Visszatérve Eowyn és Faramir kapcsolatára: tökéletesen igaz, hogy Eowyn végre egy hús-vér, és elérhető(!!!) férfiba szeretett bele. Faramir látta a harcos Eowynt és az elesett, nazgúltól sebzett, majdnem megtörtet is. És Ő sem a Fehér Úrnőt akarta, hanem a nőt. Akit csodált, talán sajnált is (Aragorn miatt), és szeretett. Mindketten nagyon sokat vesztettek a találkozásuk előtt, és egymásban találták meg a vigasztalást. A szerelem már csak egy lépés volt innen...(na jó, Eowynnek picit tovább tartott) Faramir karaktere annyira árnyalt, na meg emberi, hogy méltó párja Eowynnek. Aragorn megfoghatatlanabb, amolyan ikon. Hozzá csak Arwen illik, aki a maga nemében tökéletes megfelelője neki.
Nem mondom, én sem vagyok oda Arwen túlszerepeltetésétől a filmben, de ez más kérdés. PJ biztos tudja, mit akart vele elérni.. :)

Namarie!
Téma zárolva.
Több
20 éve 11 hónapja #146781 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Új kép: Frodó & Samu a Keresztútnál:
www.theonering.net/scrapbook/view/9075

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
20 éve 11 hónapja #146724 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Rabyn írta: Arwenhez egy kicsit: Akkor ki lehett volna domborítani Éowyn szerepét.. Amugy nekem nem az a bajom, hogy Arwen van a filmben, hanem az, hogy ez sokszor a történet, és a többi karakter rovására van. (Glorfindel, a lovak a gázlónál amit ugye nem ő csinál.)
Amúgy nekem nem tűnt fel Arwen szereplése a könyvben! Teljesen meg voltam lepődve amikor a végén Gorni elvette feleségül. (nem értettem mért nem Éowynt veszi el!)

Na mindegy!

Tudom nagy kérés, de a szerencsétlen angolul nem tudoknak nem tudjátok legalább a lényegét lefordítani az ilyen cikkeknek?


Ezt én is szeretném!!!!

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"
Téma zárolva.
Több
20 éve 11 hónapja #146684 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Adelard írta:

Ringbearer írta: igen! az nekem is nagyon nem tetszett!
attól még megmaradhatott volna harcos králynő...
nem, ő utána elment gyógyítgatni... :?
be kell vallanom nem értem a könyvben Aragorn és Éowyn kapcsolatát! :oops:


Elment gyógyítani?? :confused2: Erre már nem emléxem..
Sztem egyébként nem adja fel atermészetét csak megérti amit Faramir mond hogy fogadja el azt ami neki "jár.."
Szvsz Aragorn és Éowyn kapcsolata a könyvben annyi, hogy Éowyn beleszeret Aragornba de Aragorn nem szerethet bele természetesen, emrt ő Arwent szereti. De nem szeretné megbántani Éowynt, csak nagyon sajnálja hogy nem boldog... és reméli mindvégig hogy megtalálja a boldogságot :)


De Éowyn igazából nem Aragornba szeret bele ( Éowyn a könyvben elég fiatal, nem? ) hanem abba amit képvisel...
Borostás, Harleyja csak azért nincs mert még nem találták fel, ezer veszélyt kiáll, okos, kósza és még Király is lesz...
Faramirral más a helyzet, ő nem annyira előtérben mozgó, mint Aragorn, a bátyja által el volt nyomatva, nincs borostája, viszont igen okos és kedves... és Éowyn igazán beleszeret, bele az emberbe és nem abba amit képvisel.
Nem hiszem hogy ne maradt volna harcos Éowyn, hiszen Faramir nem amiatt szerette meg mert jó háziasszony... :D

Artemisz: igazad van... emellett Aragorn tudja (és vhol Dúnharg környékén mondja is) amit fentebb taglaltam...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
20 éve 11 hónapja #146681 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Alyr Arkhon írta:

Artemisz írta:

Mirella írta: Szerintem a legbosszantobb Arwen.
Hát nem olvasták a könyvet, az a buta liba nem is nagyon szerepel benne a film előzetes meg mintha csak róla szólna.

Először is: Arwen nem liba. :evil: Én Livikét se tartom nagyon annak, de ha az lenne is, Arwent tényleg jól játszotta!
Kettő: PJ több nőiességet akart a történetbe vinni, és ez szvsz nem bűn, hisz Arwen végig jelen van a könyvben is, finom célzások hálójaként Aragorn gondolataiban.
Három: a srácoknak is jár 1 kis boldogság! :wink: :lol: Mi, csajok, itt áradozhatunk a jobbnál-jobb harcosokról, tünde-legényekről, a fiúk meg csak néznek... Arwen szép, és jól sikerült karakter! Én nem bánom, hogy több van belőle!


Hát én meg bánom.. szvsz ENNYI azért nem kellett volna belöle.. és különben is, egyáltalán nem olyan szép hogy áradozhassanak rola a fiuk :P

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow
Téma zárolva.
Több
20 éve 11 hónapja #146680 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Számomra Aragornnak ez a mondata:
"A világ kegyetlenségei közül kevés akad, ami akkora keserűség és szégyen a férfiember szívének, mint ha ily szép és bátor hölgy szerelmét látja, és azt nincs módja viszonozni."
valódi tanulmány! Egy megrázó alaposságú és tömörségű betekintés a férfiak lelkivilágába! Mikor olvastam, rettentően elszégyelltem magam, biz. korábbi magánéleti ügyek miatt, amiket eszembe juttatott. De ez mindegy.
Szvsz Tolkien Faramirral mondatja ki, ahogy láttatni kívánja Éowyn és Aragorn viszonyát. És ez nekem bőven elég és érthető volt.

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!
Téma zárolva.
Több
20 éve 11 hónapja #146678 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Ringbearer írta: igen! az nekem is nagyon nem tetszett!
attól még megmaradhatott volna harcos králynő...
nem, ő utána elment gyógyítgatni... :?
be kell vallanom nem értem a könyvben Aragorn és Éowyn kapcsolatát! :oops:


Elment gyógyítani?? :confused2: Erre már nem emléxem..
Sztem egyébként nem adja fel atermészetét csak megérti amit Faramir mond hogy fogadja el azt ami neki "jár.."
Szvsz Aragorn és Éowyn kapcsolata a könyvben annyi, hogy Éowyn beleszeret Aragornba de Aragorn nem szerethet bele természetesen, emrt ő Arwent szereti. De nem szeretné megbántani Éowynt, csak nagyon sajnálja hogy nem boldog... és reméli mindvégig hogy megtalálja a boldogságot :)

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow
Téma zárolva.
Több
20 éve 11 hónapja #146675 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
igen! az nekem is nagyon nem tetszett!
attól még megmaradhatott volna harcos králynő...
nem, ő utána elment gyógyítgatni... :?
be kell vallanom nem értem a könyvben Aragorn és Éowyn kapcsolatát! :oops:

"Be the change you want to see." Gandhi
Téma zárolva.
Több
20 éve 11 hónapja #146669 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Tolkiennál a szerelem mindig valami misztikus dolog... Éppen ezért számomra a legvalódibb szerelem a könyvben Éowyn és Faramir szerelme, akik a szenvedés közepette találnak egymásra, nem valami megfoghatatlan, misztikus, varázslatos, szerelem-első-látásra dolog történik... Ebben csak az nem tetszik, hogy Éowyn végül teljesen feladja harcos természetét, de hát ebből (is) látszik, hogy nem nő írta a könyvet ;) 8)
Téma zárolva.
Több
20 éve 11 hónapja #146605 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Arwenhez egy kicsit: Akkor ki lehett volna domborítani Éowyn szerepét.. Amugy nekem nem az a bajom, hogy Arwen van a filmben, hanem az, hogy ez sokszor a történet, és a többi karakter rovására van. (Glorfindel, a lovak a gázlónál amit ugye nem ő csinál.)
Amúgy nekem nem tűnt fel Arwen szereplése a könyvben! Teljesen meg voltam lepődve amikor a végén Gorni elvette feleségül. (nem értettem mért nem Éowynt veszi el!)

Na mindegy!

Tudom nagy kérés, de a szerencsétlen angolul nem tudoknak nem tudjátok legalább a lényegét lefordítani az ilyen cikkeknek?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
20 éve 11 hónapja #146600 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Sil írta: A sajtónak bemutattak 20 percet a RotK-ból, erről egy elég részletes beszámoló, sok spoilerrel:
www.chud.com/news/oct03/oct13lotr.php3
Az a Faramiros jelenet nagyon jól hangzik... :wink:


Hmmm...
Mi mért nem vagyunk sajtó??? :D :D

Most lusta vagyok megérteni az angolt... :D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
20 éve 11 hónapja #146593 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
A sajtónak bemutattak 20 percet a RotK-ból, erről egy elég részletes beszámoló, sok spoilerrel:
www.chud.com/news/oct03/oct13lotr.php3
Az a Faramiros jelenet nagyon jól hangzik... :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
20 éve 11 hónapja #146590 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Alyr Arkhon írta: Ezenkívül meg kellett mutatni, hogy apuci minden kívánsága ellenére sem ment Szürkerévbe és onnan Valinorba.


Ami viszont - szerintem - elég jól sikerült...

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
20 éve 11 hónapja #146588 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Artemisz írta:

Mirella írta: Szerintem a legbosszantobb Arwen.
Hát nem olvasták a könyvet, az a buta liba nem is nagyon szerepel benne a film előzetes meg mintha csak róla szólna.

Először is: Arwen nem liba. :evil: Én Livikét se tartom nagyon annak, de ha az lenne is, Arwent tényleg jól játszotta!
Kettő: PJ több nőiességet akart a történetbe vinni, és ez szvsz nem bűn, hisz Arwen végig jelen van a könyvben is, finom célzások hálójaként Aragorn gondolataiban.
Három: a srácoknak is jár 1 kis boldogság! :wink: :lol: Mi, csajok, itt áradozhatunk a jobbnál-jobb harcosokról, tünde-legényekről, a fiúk meg csak néznek... Arwen szép, és jól sikerült karakter! Én nem bánom, hogy több van belőle!


Ezenkívül meg kellett mutatni, hogy apuci minden kívánsága ellenére sem ment Szürkerévbe és onnan Valinorba.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
20 éve 11 hónapja #146575 Írta: Lilliana
Lilliana válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Mirella! Én is azt tudomnam mondani amit Artemisz, meg azt hogy amint a trailerben nincs minden ami a filmben,a filmben sem lessz minden ami a trailerben volt.Az elözetesben latott Arwenes jelenetek fele sem lesz benne szerintem a mozi-verzioban habar lehetnek majd ujjak is- majd meglatjuk.
Artemisz itra:

És mi jut dec. 6.-ra? Télapó-Gandalf?

Aha!Pontosan ahogy elotted is irtam :Piros Gandalf!

Cameron Duncan Lives!
Téma zárolva.
Több
20 éve 11 hónapja #146569 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Mirella írta: Szerintem a legbosszantobb Arwen.
Hát nem olvasták a könyvet, az a buta liba nem is nagyon szerepel benne a film előzetes meg mintha csak róla szólna.

Először is: Arwen nem liba. :evil: Én Livikét se tartom nagyon annak, de ha az lenne is, Arwent tényleg jól játszotta!
Kettő: PJ több nőiességet akart a történetbe vinni, és ez szvsz nem bűn, hisz Arwen végig jelen van a könyvben is, finom célzások hálójaként Aragorn gondolataiban.
Három: a srácoknak is jár 1 kis boldogság! :wink: :lol: Mi, csajok, itt áradozhatunk a jobbnál-jobb harcosokról, tünde-legényekről, a fiúk meg csak néznek... Arwen szép, és jól sikerült karakter! Én nem bánom, hogy több van belőle!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!
Téma zárolva.
Több
20 éve 11 hónapja #146568 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Lilliana írta: Az Adventi-naptarban vajon milyen edessegek lehetnek? Talan kicsi csoki-Frodo,Gandalf,Gollam vagy netan egy Orc??? Én talan megse kernek ilyet mikulasra...(Kepzeljetek a napot amikorra egy Uruk-hai jut... :? )

Azám!! És mi jut dec. 6.-ra? Télapó-Gandalf?
És dec. 24-re? A Gyűrű? Vagy egy mallornlevél karácsonyfa gyanánt? :roll: :twisted:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!
Téma zárolva.
Több
20 éve 11 hónapja #146531 Írta: Lilliana
Lilliana válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Vaoh most mar van tobb otletem Fran-rol,Kossz Sil!
Alyr Arkhon irta:

Csoki Gyűrű... ha megeszed, láthatatlanná válsz...

Arrol inkabb ne beszeljunk hogy mikor van az amikor ujra lathatova valsz...! :P
Az Uruk-hai izu csoki valoban gazos volna(bar en nem csoki formara hanem hatterkepre gondoltam) ez esetben egy Frodo izu sem hozna meg jobban a kedvem arra hogy ilyet kapjak... :(
+Amit a Torn nem tudott megmutatni;a kalandarium hatulja ahol Gandalf a Piros lathato Mikulas ruhaban :D

Fran Walsh egész csinos, ő vajon mért nem szerepel a filmekben egy-egy villanásra?

Szerintem ott van o is , csak nem szabad ezt nyilvanossagra hozni! :wink:

Cameron Duncan Lives!
Téma zárolva.
Több
20 éve 11 hónapja #146490 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Artemisz írta:

Alyr Arkhon írta: Pippin nem az utcáról szedi fel a tántorgó Trufát hanem a csatatérről...

Azért ez sztem nem olyan halálos változtatás... :roll:


Ja,igaz...lehet,hogy az lesz az.
Szerintem sem olyan halálos változtatás... :wink:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."
Téma zárolva.
Több
20 éve 11 hónapja #146474 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Lilliana írta: Csatlakozom Alyr Arkhon& Artemiszhez;de egy ilyen csataban akkora kavarodas lehet hogy ezt megbocsalthatjuk a rohiroknak egyszer-szvsz a lenyeg az hogy Trufa is meg lett gyogyitva.
Az Adventi-naptarban vajon milyen edessegek lehetnek? Talan kicsi csoki-Frodo,Gandalf,Gollam vagy netan egy Orc??? Én talan megse kernek ilyet mikulasra...(Kepzeljetek a napot amikorra egy Uruk-hai jut... :? )
Hadd terjek vissza kicsit Fran Walsh temara:igaz hogy nincs rola public foto ? Mert valami ilyesmit mond Philippa Boyens a bovitett Fotr extrain , hogy az o csaladjukbol PJ mutogatja inkabb magat es a rajongok nem igazan lathatjak igy Fran-t...


Csoki Gyűrű... ha megeszed, láthatatlanná válsz...
Ha bedobod a kandallódba, előbb felvillannak a titokzatos rúnák melyek a MILKA feliratot formázzák, majd örökre eltűnik a Gyűrű... :D
Az nem baj, ha egy napra uruk-hai forma csoki jut, az a baj ha uruk-hai ízű...

Fran Walsh egész csinos, ő vajon mért nem szerepel a filmekben egy-egy villanásra?

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
20 éve 11 hónapja #146463 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Lilliana írta: Hadd terjek vissza kicsit Fran Walsh temara:igaz hogy nincs rola public foto ? Mert valami ilyesmit mond Philippa Boyens a bovitett Fotr extrain , hogy az o csaladjukbol PJ mutogatja inkabb magat es a rajongok nem igazan lathatjak igy Fran-t...

Az igaz, hogy Fran eléggé a háttérbe húzódik, de azért akad róla kép:
www.wga.org/WrittenBy/1201/lordwriters.jpg
img-tbhl.theonering.net/badtaste ... 28th_8.jpg
img-tbhl.theonering.net/images/p ... t_fran.jpg

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
20 éve 11 hónapja #146460 Írta: Lilliana
Lilliana válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Csatlakozom Alyr Arkhon& Artemiszhez;de egy ilyen csataban akkora kavarodas lehet hogy ezt megbocsalthatjuk a rohiroknak egyszer-szvsz a lenyeg az hogy Trufa is meg lett gyogyitva.
Az Adventi-naptarban vajon milyen edessegek lehetnek? Talan kicsi csoki-Frodo,Gandalf,Gollam vagy netan egy Orc??? Én talan megse kernek ilyet mikulasra...(Kepzeljetek a napot amikorra egy Uruk-hai jut... :? )
Hadd terjek vissza kicsit Fran Walsh temara:igaz hogy nincs rola public foto ? Mert valami ilyesmit mond Philippa Boyens a bovitett Fotr extrain , hogy az o csaladjukbol PJ mutogatja inkabb magat es a rajongok nem igazan lathatjak igy Fran-t...

Cameron Duncan Lives!
Téma zárolva.
Több
20 éve 11 hónapja #146448 Írta: Mirella
Mirella válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Szerintem a legbosszantobb Arwen.
Hát nem olvasták a könyvet, az a buta liba nem is nagyon szerepel benne a film előzetes meg mintha csak róla szólna.
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.107 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére