A 3. rész - A király visszatér

Több
20 éve 11 hónapja #142062 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Az EA-féle RotK játék demója:
www.3dgamers.com/games/lotrreturnking/#filelist

És a játék reklámja, Aragornos képpel:
www.theonering.net/scrapbook/view/8639

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
20 éve 11 hónapja #142057 Írta: Sorel
Sorel válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Elza Fischer írta: Az Elanor dologhoz csak annyit, hogy vannak olyan gyerekek akik már 6 hónaposan állnak és 7 hónaposan már mennek [size=9:35xr2p9t]- a bátyám is ilyen volt, 8 hónapos korára már tökéletesen közlekedett.[/size]


Na, azért ez baromi ritka....
Téma zárolva.
Több
20 éve 11 hónapja #142054 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Szerintem a megoldás: Frodóék csak évekkel később hajóznak el, ezalatt Elanor megnőhetett.
Téma zárolva.
Több
20 éve 11 hónapja #142024 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Rabyn írta: De Emberek gondolkodjatok már!!!
ha Frodo 49 éves amikor elindulnak Samuval Pippinel és Trufával.. akkor 50-51 amikor visszatér!! Namármost, jo lenne ha az én magyarázotamoat is elolvasnátok. Mert szerintem ez lesz a megoldókulcs: hogy Bilbo max Frodo indulása előtt 1-2-3 évvel indult el és nem 17-el! igy nem kell öregíteni! Nem 17 évig vitte azt a szerencsétlen gyűrűt hanem kb egy évig!


Szvsz ez egy hülye változtatás...de lehet hogy igy lesz,mert van egy kép a filmkönyvben(A Filmtrilógia készítése-54.oldal)amikor Frodó háttal ül és egy könyvet ír,és ott nem lett ősz,tök barna a haja!

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."
Téma zárolva.
Több
20 éve 11 hónapja #142016 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Boldog szülinapot a gyűrűhordozó hobbitoknak (kivéve Samut)!
nem hiszem hogy nagy öregítés lenne szerintem majd néhány ősz hajszál stb foga jelenzni a néhány év elteltét...

Örökké nem eshet...
Téma zárolva.
Több
20 éve 11 hónapja #142015 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
De Emberek gondolkodjatok már!!!
ha Frodo 49 éves amikor elindulnak Samuval Pippinel és Trufával.. akkor 50-51 amikor visszatér!! Namármost, jo lenne ha az én magyarázotamoat is elolvasnátok. Mert szerintem ez lesz a megoldókulcs: hogy Bilbo max Frodo indulása előtt 1-2-3 évvel indult el és nem 17-el! igy nem kell öregíteni! Nem 17 évig vitte azt a szerencsétlen gyűrűt hanem kb egy évig!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
20 éve 11 hónapja #142010 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Nimrodel Melian írta: Boldog szülinapot nekik!

A hobbitoknál egy év annyi, mint nálunk? Tehát az 50 év az tényleg 50 év? Akkor érdekel, hogy miként tudják majd megöregíteni Elijah-t.


Szerintem valahogy úgy mint Théodent és Aragornt(a sírjánál)...


És Boldog Szülinapot nekik!!! :D

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."
Téma zárolva.
Több
20 éve 11 hónapja #142001 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Boldog szülinapot nekik!

A hobbitoknál egy év annyi, mint nálunk? Tehát az 50 év az tényleg 50 év? Akkor érdekel, hogy miként tudják majd megöregíteni Elijah-t.

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...
Téma zárolva.
Több
20 éve 11 hónapja #141991 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Alyr Arkhon írta: De eltelik 20 év, különben nem nyilatkozta volna Elijah hogy ötvenévest nehéz játszania.


Frodó akkor 50éves amikor elpusztítják a Gyűrűt,tehát 3018-ban...
Amikor Bilbo elmegy(3001) akkor Frodó még csak 33 éves...tehát gondolom a film végén volt nehéz eljátszania,hogy 50 éves...

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."
Téma zárolva.
Több
20 éve 11 hónapja #141984 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Mert a hobbitok lassan öregszenek! amugy télleg fura... hiszen Pippin kedves keményen 11 éves volt ha jol emlékszem amikor Bilbo elmegy. Viszont akkor jöjjön a reális magyarázat: Mi van akkor, ha Frodo MÁR ötven éves (vagy akkörüli) amikor Bilbo elmegy. Ez lenne a legésszerübb-)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
20 éve 11 hónapja #141952 Írta: Lilliana
Lilliana válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Oh,Lij nyilatkozatarol teljesen elfeledkeztem... :oops:
De arra nincs esely hogy ossze keverte a forgatokonyvet a regennyel?
Es Bilbo a Gyuru elvesztese utan rohamosan is oregedhetett volna.Es akkor a tobbi hobbiton miert nem latszik e ropke 20 ev?
En irtam:

Ugye ma van Frodo& Bilbo szulinapja?

Adelard irta:

Igen.. tényleg boldog szülinapot nekik!!

Alyr Arkhon irta:

Igen, Valin nostare nekik!

Detto!!! :)

Cameron Duncan Lives!
Téma zárolva.
Több
20 éve 11 hónapja #141931 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Lilliana írta: Alyr Arkhon! Szerintem azert nem emlitik azt a 20 evet mert a forgatokonyv szerint nem telik 20 ev el Gandalf ket latogatasa kozt.(kepzeld az is mennyi fejfajst okozna a film keszitoknek hogy szereploket mint Samu ,Trufa,Pippin megoregitsek)
Nenya & Nilraen ! Hangsulyozom ez mind csak feltetelezes.
En is tudom hogy valoszinutlen. A felet viccbol irtam! :P
Es en is kivancsi lennek hogy, hogy megy ez a hobbit gyerekeknel.
U.i.: Ugye ma van Frodo& Bilbo szulinapja?



De eltelik 20 év, különben nem nyilatkozta volna Elijah hogy ötvenévest nehéz játszania.
És Bilbó is derekasan megőszül.


Igen, Valin nostare nekik!

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
20 éve 11 hónapja - 20 éve 11 hónapja #141929 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Lilliana írta: U.i.: Ugye ma van Frodo& Bilbo szulinapja?


Igen.. tényleg boldog szülinapot nekik!!;) :hello:

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow
Téma zárolva.
Több
20 éve 11 hónapja #141927 Írta: Lilliana
Lilliana válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Alyr Arkhon! Szerintem azert nem emlitik azt a 20 evet mert a forgatokonyv szerint nem telik 20 ev el Gandalf ket latogatasa kozt.(kepzeld az is mennyi fejfajst okozna a film keszitoknek hogy szereploket mint Samu ,Trufa,Pippin megoregitsek)
Nenya & Nilraen ! Hangsulyozom ez mind csak feltetelezes.
En is tudom hogy valoszinutlen. A felet viccbol irtam! :P
Es en is kivancsi lennek hogy, hogy megy ez a hobbit gyerekeknel.
U.i.: Ugye ma van Frodo& Bilbo szulinapja?

Cameron Duncan Lives!
Téma zárolva.
Több
20 éve 11 hónapja #141896 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Ki tudja, hogy megy ez a hobbitoknál...

Samu hazaér, a könyv szerint Frodó csak egy (vagy2??) évvel később hajózik el, tehát ha nem említik is (mintahogy a Gandalf két látogatása közöti 20 évet sem említették) hirtelen eltelik az év és születhet Elanor.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
20 éve 11 hónapja #141893 Írta: nenya
nenya válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Neeem hiszem, hogy Elanort indulás előtt hozták volna össze: ha jól emlékszem, az indulás előtti este még Samu azon kesergett Frodónak, hogy Rozinak más is udvarol, és egész este csak szemérmesen mosolyogtak egymásra. Márpedig a pult mögül kacérkodásból nehezen lesznek kis hobbitok... :lol:

Két rész: Teljesen biztos vagyok benne, hogy egyben vetítik le az egészet. Még jól emlékszem a Titanicra is: borzasztó hosszú volt, egyben adták le, a sor közepén ültem, és nagyon kellett pisilni.... :roll: ... három órányi vízcsobogás... :roll:

"There are many powers in the world, for good and for evil. Against some I have not yet been measured."
Téma zárolva.
Több
20 éve 11 hónapja #141876 Írta: Elza Eldaniella
Elza Eldaniella válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Nilraen írta:

Lilliana írta: Szmeagol irta:

Nya, szép! még az is kiderül, hoyg PJ szerint Elanor törvénytelen. Sőt! Samu csak azért vette el Rozit.

En ilyet nem mondtam. Mert ha csak azt feltetelezed hogy Samu elvette Rozit a kalandozas elott (mondjuk titokban) akkor semmi rossz nincs az egeszben. :lol: Na ez az elozonel is valoszinutlenebb :? de valamit valaszolnom kell neked Gollam :P +A filmekben akarmi megtortenhet! :wink:


De attól még,hogy előbb feleségül vette,Elanornak ugyanakkor kell születnie.Vagy ha Samu kalandozásai alatt születik,akkor már tényleg tudna járni.Lehet,hogy átírják???Na neeee.... :shake:



Az Elanor dologhoz csak annyit, hogy vannak olyan gyerekek akik már 6 hónaposan állnak és 7 hónaposan már mennek [size=9:3gbp74ze]- a bátyám is ilyen volt, 8 hónapos korára már tökéletesen közlekedett.[/size]
És azt se feledjük el, hogy Elanor hobbit - ki tudja náluk, hogy megy ez :?:
Téma zárolva.
Több
20 éve 11 hónapja #141849 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Lesz, ahogy lesz.
Már csak 5 nap az előzetesig!! :wink:

"Be the change you want to see." Gandhi
Téma zárolva.
Több
20 éve 11 hónapja #141841 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Lilliana írta: Szmeagol irta:

Nya, szép! még az is kiderül, hoyg PJ szerint Elanor törvénytelen. Sőt! Samu csak azért vette el Rozit.

En ilyet nem mondtam. Mert ha csak azt feltetelezed hogy Samu elvette Rozit a kalandozas elott (mondjuk titokban) akkor semmi rossz nincs az egeszben. :lol: Na ez az elozonel is valoszinutlenebb :? de valamit valaszolnom kell neked Gollam :P +A filmekben akarmi megtortenhet! :wink:


De attól még,hogy előbb feleségül vette,Elanornak ugyanakkor kell születnie.Vagy ha Samu kalandozásai alatt születik,akkor már tényleg tudna járni.Lehet,hogy átírják???Na neeee.... :shake:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."
Téma zárolva.
Több
20 éve 11 hónapja #141828 Írta: Lilliana
Lilliana válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Szmeagol irta:

Nya, szép! még az is kiderül, hoyg PJ szerint Elanor törvénytelen. Sőt! Samu csak azért vette el Rozit.

En ilyet nem mondtam. Mert ha csak azt feltetelezed hogy Samu elvette Rozit a kalandozas elott (mondjuk titokban) akkor semmi rossz nincs az egeszben. :lol: Na ez az elozonel is valoszinutlenebb :? de valamit valaszolnom kell neked Gollam :P +A filmekben akarmi megtortenhet! :wink:

Cameron Duncan Lives!
Téma zárolva.
Több
20 éve 11 hónapja #141821 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

ipszilon írta: cső!

van már rendes bemutató? pl aszondta szeptemberre lesz, de nem találkoztam eddig sehol se vele. vki lentebb azt írta, hogy sikerült letöltenie mind2 videórt. mlyen 2-t? én csak arról az egy "lopott" videórol tudok.


van mégegy, amit egy rajongó készített. 1-2 oldalt olvass vissza és ottvan a címe

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...
Téma zárolva.
Több
20 éve 11 hónapja #141820 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

ipszilon írta: cső!

van már rendes bemutató? pl aszondta szeptemberre lesz, de nem találkoztam eddig sehol se vele. vki lentebb azt írta, hogy sikerült letöltenie mind2 videórt. mlyen 2-t? én csak arról az egy "lopott" videórol tudok.


Azok az előzetesek amik most letölthetők nem hivatalosak.A hivatalos előzetes szeptember 26-án lesz!És az már nincs is olyan messze! :wink:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."
Téma zárolva.
Több
20 éve 11 hónapja #141813 Írta: ipszilon
ipszilon válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
cső!

van már rendes bemutató? pl aszondta szeptemberre lesz, de nem találkoztam eddig sehol se vele. vki lentebb azt írta, hogy sikerült letöltenie mind2 videórt. mlyen 2-t? én csak arról az egy "lopott" videórol tudok.

Domb? Hm... igen, ezaz, bár elég elhamarkodott szó olyasmire, ami azóta itt áll, mióta a világ ezen része alakot öltött.
Téma zárolva.
Több
20 éve 11 hónapja #141794 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Sziasztok!

Nya, szép! még az is kiderül, hoyg PJ szerint Elanor törvénytelen. :lol: Sőt! Samu csak azért vette el Rozit. :? :P
Téma zárolva.
Több
20 éve 11 hónapja #141780 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
mm-)) Éljenek a kivágott jelenetek!
:twisted:

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
20 éve 11 hónapja #141774 Írta: Lilliana
Lilliana válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Rabyn irta:

Tételezzük fel, hogy Frodo hamarabb hajokázik el minthogy hazamennének.. MIKOR CSINÁLTA SAMU ELANORT??

Ebben az esetben azt is feltetelezhetnenk,hogy meg mielott csatlakozott volna Frodohoz. :wink:
Na,jo,ez egy kicsit valoszinutlen DE rogton megmagyarazna mert tud Elanor mer futni mire haza jon Samu. :)

Cameron Duncan Lives!
Téma zárolva.
Több
20 éve 11 hónapja #141722 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Szmea én ennél jobbat mondok neked!
Tételezzük fel, hogy Frodo hamarabb hajokázik el minthogy hazamennének.. MIKOR CSINÁLTA SAMU ELANORT??

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
20 éve 11 hónapja #141719 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Sziasztok!

Egy dolog szöget ütött a fejembe. De nagyon. Gondolom mindenki látta már azt a képet, amelyen Elanor odafut Samuhoz és Samu meg felkapja. Ezzel szép családi jelenettel nem is lenne gond, de Elanor 6hónapos ekkor. :? 8O És Rozi Samu ölébe teszi a könyv szerint. Mikortól tud egy gyerek stabilan futni? Min. 1,5 év. Szerintem Frodónak egy kicsit várnia kell a Szürkerévbe indulással, míg Elanor méltóztatik felnőni(a futáshoz). :wink: :roll:

Szerintem 3,5 óránál nem lesz több.
Téma zárolva.
Több
20 éve 11 hónapja #141712 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Arden Borough írta: nem hiszem hogy 6 óra lenne a film sima változata...
a rajongókon kívül nem nézné meg senki szerintem... és hány zünet lenne akkor? :?
én még a SW1-t láttam 2 részben de az már jó két éve ugyhogy szinte biztos hogy egy részeb lesz a film...


Hát igen pontosan ez az...Sokkal kisebb lenne a bevétele egy 6 órás filmnek,mintha mondjuk madna az a 3 óra!És PJ-nek azért ez számit,elég sok pénzt belefektetett ebbe a filmbe. :roll:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."
Téma zárolva.
Több
20 éve 11 hónapja #141704 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
nem hiszem hogy 6 óra lenne a film sima változata...
a rajongókon kívül nem nézné meg senki szerintem... és hány zünet lenne akkor? :?
én még a SW1-t láttam 2 részben de az már jó két éve ugyhogy szinte biztos hogy egy részeb lesz a film...

Örökké nem eshet...
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.070 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére