MTT Nyári Tábor - 2004

Több
20 éve 1 hónapja #215713 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Nekem csak egyszerűen se Silmenielként, se Silcuccként nem engedi elküldeni... :evil:

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #215709 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Én azt az IS szócskát galád módon félretettem, és más csapatokból is bejelöltem... :roll: 8)

Alyr, hihetetlen vagy.. :D :D Jaj, juteszembe, privi megy neked!

Igen, én is keresgéltem neveket, meg találtam máás érdekes neveket, dehát már kitöltöttem, szal mindegy! Így is jó volt elnosztalgiázni. :wink:

Feel the sunshine 8)
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #215706 Írta: Meleth_lin
Meleth_lin válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Alyr Arkhon írta:

Legolin írta: A szombati tábori találkozóról tudna vki többet mondani? (hely, idő, ilyesmi) [size=9:1erom79m]Lehet, hogy máshol volt róla szó, de most nem akarok visszakeresgetni.[/size]


Szombat, szept 4
Időpont: 11-17 ó
Hely: Wesselényi utca 72. (Ipartestületi székház)



Egy kis segítséget plíz annak, aki debreceni, és kocsival szeretné megközelíteni a helyszínt!!! :wink: Azaz: valaki írja már meg priviben, hogy ez hol van (melyik kerület, mihez közel, mittómén...)! Köszi!!! :)

[size=9:1erom79m]Ja, és bocs, hogy ezt nem egybe írtam az előző hozzászólásommal :oops: [/size]

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #215701 Írta: Meleth_lin
Meleth_lin válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
És ott, hogy "Kikkel lennél jövőre is szívesen egy csapatban?", ott az "is"-nek fontos szerepe van? Szóval hogy csak olyat írhatok, akikkel most is egy csapatban voltam? ... Mind1, én így értelmeztem, és már kitöltöttem... :roll:

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #215695 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Milendoria írta: Valaki segítsen NAGYON-NAGYON gyorsan!!!!!!!!!!!
Nincs egy név sem a listán!!!!!!!!!!
Mit tegyek?
Ha most kilépek, akkor félórás munkám veszik kárba!!!!!
Valaki plíz!!!!!!!!!


Hát max. nem töltöd ki a neveket... :roll:
Sajna nem tudok jobbat.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #215694 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Milendoria írta: Valaki segítsen NAGYON-NAGYON gyorsan!!!!!!!!!!!
Nincs egy név sem a listán!!!!!!!!!!
Mit tegyek?
Ha most kilépek, akkor félórás munkám veszik kárba!!!!!
Valaki plíz!!!!!!!!!

Nos, káromkodj, rúgj bele a gépbe és egy kalapács segítségével verd szét papit. :)

egyébként írd ki valahova amiket eddig írtál aztán kérjél tanácsot valaki ehhez értőtől:)))

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #215692 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Valaki segítsen NAGYON-NAGYON gyorsan!!!!!!!!!!!
Nincs egy név sem a listán!!!!!!!!!!
Mit tegyek?
Ha most kilépek, akkor félórás munkám veszik kárba!!!!!
Valaki plíz!!!!!!!!!

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #215680 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Alyr Arkhon írta:

Kincső írta: (Amúgy meg honnan a halálból tudjam, hogy melyik másik rend vezetője volt a legjobb?! :roll: )


Onnan h hátha találkoztál más rendi tagokkal akik földöntúli gyönyörrel az arcukon jöttek feléd. (tudom, tudom, Fű rendje nem volt)


es Bor rendje sem

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #215671 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
No: hogy nehogy azt higgyék a készítők, hogy csak negatívan állok hozzá: jó a kérdőív, igényes, könnyen átlátható... nyilván van egy csomó olyan kérdés, aminek a megfogalmazása nem tetszik pár embernek, vagy hogy nehéz rá egyértelmű választ adni, de hát ez mindenképpen kell a statisztikához... mármint a számszerű értékelés, ha csak szóbeli értékelés lenne, azzal elemzésével még jövőre sem végeznének... Úgyhogy töltsük csak ki... ellenben: a nevek valóban nagyon gázosak:) Ez a lista bizony nagyon a tábor előtt készülhetett, mondhatni nagyon-nagyon nem up-to-date... Így nem tudom rendesen kitölteni. Bocs: szeretnék reális képet adni az egészről, nekem ez csak így megy, ha mindenre lehetőségem van őszintén válaszolni.

Üdv: Alcar

p.s.: nem, nem bántani akarok!!! építő szándékú, segítő kritikának szántam a hozzászólásomat:)
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #215670 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Kincső írta: (Amúgy meg honnan a halálból tudjam, hogy melyik másik rend vezetője volt a legjobb?! :roll: )

Hát igen, átjárás híján ez egy igen érdekes kérdés... :roll:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #215669 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Kincső írta: (Amúgy meg honnan a halálból tudjam, hogy melyik másik rend vezetője volt a legjobb?! :roll: )


Onnan h hátha találkoztál más rendi tagokkal akik földöntúli gyönyörrel az arcukon jöttek feléd. (tudom, tudom, Fű rendje nem volt)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #215667 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Permí mint Hárfa rendi táncos hevesen tiltakozik Drizztnek mint a HárfaRend egyetlen vezetőjének feltüntetése ellen. :roll: Tessék odaírni Mírielt, Laut meg Nólindirt is! :idea:
(Amúgy meg honnan a halálból tudjam, hogy melyik másik rend vezetője volt a legjobb?! :roll: )

Ja és ne csodálkozzatok, ha valakit, akit bejelöltem tábor előtt, hogy beszélgettem vele 20 percet, most elfelejtek bejelölni... :D

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #215663 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Rabyn írta: És nagyon rossz, hogy mindig ki kell jelölgetni a népet. (mellesleg egy csomó embert én se találtam) De már kitöltöttem szal mindegy:) Miért kérdezitek meg folyton, hogy kikkel dolgoztam eggyütt, és kikkel beszélgettem 20percnél többet? :) nem mintha baj lenne csak mire a fél társaságot kijelöltem..


Egyrészt hogy szép nagy statisztikák jöjjenek ki meg szép színes diagrammokat lehessen csinálni

Másrészt mert a tábvezek szeretnek mindnről tudni és ez alapján könnyű ezonosítani az embereket

Harmadrészt hogy a fentiek után rájöjjenek mennyire hozza össze a társaságot a tábor

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #215661 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
És nagyon rossz, hogy mindig ki kell jelölgetni a népet. (mellesleg egy csomó embert én se találtam) De már kitöltöttem szal mindegy:) Miért kérdezitek meg folyton, hogy kikkel dolgoztam eggyütt, és kikkel beszélgettem 20percnél többet? :) nem mintha baj lenne csak mire a fél társaságot kijelöltem..

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #215660 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Alyr Arkhon írta: UI: Továbbra sem hordok stoppert magamnál a beszélgetéseket mérendő...

Valamint permí továbbra se tudja, hogy összesen ennyit vagy egyfolytában? :roll: :oops:
[size=9:29rovbcj](az nagy baj, hogyha nem tudok számolni?)[/size]

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #215658 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
És sok név nem helyesen került fel (Aranna és Caladwaloth pl)


UI: Továbbra sem hordok stoppert magamnál a beszélgetéseket mérendő...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #215657 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Ankalimon, nagyon jó, hogy elkészült a kérdőív, de ne haragudjatok, a kitöltés közben le is álltam vele...
ugyanis a tábor lakóinak névsora nagyon hibás! Sok olyan szerepel a listán, kik NEM vettek részt a táborban, és hiába kerestem olyanokat, akik viszont részt vettek... (pl. akivel a "legtöbbet beszélgettem", lazán nem volt fent.)
Nem lehetne ezt valahogyan korrigálni? Mert így - noha elismerem, nem feltétlen ez a legfontosabb kérdés - nem lesz reális.
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #215646 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Elkészült a tábori kérdőív!

Ezen a címen lehet elérni:
www.tolkien.hu/velem_2004.php

(Köszönjük Jacoponak, aki áldozatos munkával, éjt nappallá téve dolgozott a kérdőív programozásán... ;) )

Fontos tudni, hogy csak akkor működik, ha előtte belépünk a Tolkien.hu címoldalán, vagy a fórumban a nick névvel.

Az azonosítás most úgy működik, hogy azok tölthetik ki a kérdőívet, akik tagjai voltak a fórumban az mttatbor2004 csoportnak.
(Ha valaki nem tudja kitölteni, akkor írjon privit, vagy e-mailt.)

A kitöltés névtelen, a személy azonosítására utaló információk (név, nick, e-mail) nem kerülnek tárolásra, rögzítésre kerül viszont a kérdőív elején található statisztikai információk (életkor, nem, MTT tgaság, stb...), ami alapján az egyes résztvevői csoportokra vonatkozó statisztikai kimutatások is készülhetnek. Arra kérek mindenkit, hogy ezeket a mezőket minden esetben, pontosan töltse ki.

A kitöltés nem kötelező DE NAGYON AJÁNLOTT... :)

Ez a felmérés hihetetlenül fontos a jövő évi tábor sikeres rendezése szempontjából, ezért arra kérek minden táborozót, hogy mindenképpen töltse ki!!!
Ja, igen. És elvileg minden táborral kapcsolatos utólagos eseményben (tábori utótalálkozó, tábori DVD, fényképek, stb...) csak az vehet részt, aki kitölti... :twisted: :twisted:


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #215641 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Legolin írta: A szombati tábori találkozóról tudna vki többet mondani? (hely, idő, ilyesmi) [size=9:11e8oufm]Lehet, hogy máshol volt róla szó, de most nem akarok visszakeresgetni.[/size]


Szombat, szept 4
Időpont: 11-17 ó
Hely: Wesselényi utca 72. (Ipartestületi székház)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #215639 Írta: Legolin
Legolin válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
A szombati tábori találkozóról tudna vki többet mondani? (hely, idő, ilyesmi) [size=9:227yc4am]Lehet, hogy máshol volt róla szó, de most nem akarok visszakeresgetni.[/size]

... - very mátalo...

- Hold me.
- I can't.
/Edward Scissorhands/
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #214492 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Kis emlék Eglarcarientől a tavalyi táborról, miközben a versek topicban turkáltam találtam. Sztem az idei hangulatot is nagyon jól idézi:

Eglarcarien írta: A Vidh szent hegye

én most elindulok és csak a virradattal térek vissza
az Utaknak így tetszett hát menni kell
ahogy emelkednek a lépcsők
a világ változik érzem
mert Észak útja mindig Keletre vezet
ez az én utam én létem én sorsom
mint a fehér papír amit teleírnak
úgy érzem most magam
ha látom Ost-in-Edain falait az ég felé törni
ahogy emelkednek a lépcsők
mikor nyomokat keresünk a hegytetőn
ha csak álmodtam is még sose voltam ennyire boldog
mert az évezredek utolsó levele is lehull
s a lány csak alszik mozdulatlan
a gyökerek a földben elrohadnak
jó itt ülni ezen a zöld padon de
én most elindulok és csak a virradattal térek vissza
ahogy emelkednek a lépcsők
és mi énekelünk a csillagoknak
a Galad ven i reniar
minden lépésünk az öröklétbe tart
halandók vagyunk mégis csak halandók
romlandó hroa és csökevényes fëa nem több
ai! Elentári Tintallë eques Olorinoaryon
ahogy emelkednek a lépcsők
a világ változik érzem
én most elindulok és csak a virradattal térek vissza
az Utaknak így tetszett hát menni kell
mert Észak útja mindig Keletre vezet


De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #214351 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
még nincs kész,már készül,szvsz hamarosan fenn lesz az oldalon...

Örökké nem eshet...
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja - 20 éve 1 hónapja #214348 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
ööö.. nekem csak egy kérdésem lenne:
Tábor végén a tábvezek mondták, hogy lesz egy kérdőív, amit jó lenne, ha mindenki kitöltene... Szétnéztem az oldalon,d e sehol sem találtam. Még nincs kész, vagy már lekéstem róla?

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #214134 Írta: Aranna
Aranna válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Inczy írta: Ööö, hát igen, ami a jelzőket illeti... Igyekezett Curufin népe, mindenkinek vmi találót kitalálni... :twisted: Asszem ez sikerült, mert azóta is emlegetik az emberek! :D marachodók, átlagtüncök, noldautánzat, hibbantak stb stb... :wink:


Szóval TE voltál aki le átlagtüncözött minket,miiiii???????
Amúgy igazad van, tényleg mindenki használja a neveket. Sőt a szürketüncök azóta harcolnak a jogaikért és a becsületükért....

itt lesz a szekrényben!! a kávés csészében!! vagy tán a szőnyeg alatt? az ajtó mögött nem néztem!
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #213826 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Gandalf írta: ...akik már nagyon untak engem, vagy nagyon elegük vót belőlem, mégsem tették szóvá és hősiesen elviselték a hülyeségeimet :wink:


[size=9:yhtq3435]Ez most egy szédületes OFF lesz: :P

Te tiszta dinnye vagy, hisz a hangodat is alig lehetett hallani!

Tökjó hogy vagy, Gandalf! :hello:[/size]

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #213792 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Jó Reggelt Táborlakók!

Hosszas nyári szünet után végre nethezjutottam!

Köszönet a táborért:
...a szervezőinek, tábvezeknek, lebonyolítóknak, segítő kezeknek, akik működtedték az egész gépezetet
...azoknak, akik köszönetet mondtak nekem akár élőben, akár fórumon, akár mittudoménhogy, vagy csak akartak, de elfelejtették, vagy csak a szívük mélyén hálásak nekem. Nagyon jól esett, hogy adhattam Nektek valamit magamból, hogy hozzájárulhattam ahoz, hogy jól érezzétek magatokat
...akik már nagyon untak engem, vagy nagyon elegük vót belőlem, mégsem tették szóvá és hősiesen elviselték a hülyeségeimet :wink:
...azoknak, akik mindent megtettek, hogy jól érezzem magamat, akár sikerült nekik minden esetben, akár nem
...Idrilnek, mert azért hogy de mégis persze hogy igen de miazhogy naná!

"Feám mélyén maia vagyok..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #213732 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Minerva írta:

_Neo írta: nincs meg az osszes kep, NEKEM van meg mind ß))))
megvan, amit feltoltottek, megvan, ami a telomon volt, stb stb

csak az enyémek nem, hehe :twisted:


Tessek feltolteni!
(tudom, h lassu a halod, de szvz Ulmotol fel lehetne pakolni...)

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #213725 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

_Neo írta: nincs meg az osszes kep, NEKEM van meg mind ß))))
megvan, amit feltoltottek, megvan, ami a telomon volt, stb stb

csak az enyémek nem, hehe :twisted:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #213685 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
[size=9:33vqiqqm]Sokat gondolkodtam különben, mennyire érdemes, illetve mennyire fontos nekem és nektek, hogy írjak az érzésekről, melyek a tábor után ébredtek bennem. Tudom, hogy lassan unalmas szerelmes ömlengéseket olvasni a 120. embertől, de remélem, pár gondolatért még nem húzzátok rám a vizes lepedőt. Az az igazság, ami a táborról leginkább eszembe fog jutni, hogy életemben először éreztem azt, hogy egy játék -mert csak egy játék- valósággá válik. Jobb ez, mint az összes szerepjáték együttvéve. Hogy egy város, amit elképzelünk, fantáziálunk róla, történetet írunk neki: megelevenedik, és hirtelen a részese leszel. Olyan volt, mint mikor az ember kedvenc kalandjának főszerepében látja magát -és mégis minden valódi és tapintható. A boldogságérzés részemről leírhatatlan, és egyre inkább erősít a hitben, hogy minél többet "játszunk" ilyet, a boldogság, ami ugye egy meg nem határozható fogalom, lassan kézzelfoghatóvá válik. Ezt mindenki érezni fogja egyszer, ha nem is most, és nem a tábor által -de tudat alatt egyszercsak gyökeret ver, és az ember hirtelen ráébred: érdemes követni a vágyait, a kívánságait, mert azok megvalósíthatók. Mindezzel azt is mondom: csodálatos a közösség, ami ott kialakult, a városért, a szövetségekért, egymásért. Esgalmar nekem is otthonom lett, a lakás és a suli után a negyedik. (Murphy után szabadon.) És ezért néhány ember köszönetet érdemel, részemről. (Sosem írok fontossági sorrendet.)

Toma. Köszönöm a szappanoperát. Szeretem a puszijaidat. De hallgass rám: ne osztogasd őket túl sűrűn. Aki kapja, megbecsülje. Érted.
Siss. Pajtásnőm, faliújságpárom. Imádlak.
Felagund. Téged is. Bár nehezen nevezhetlek pajtásnőmnek.
_Neo. Hihetetlen sokat dolgoztál, és hihetetlenül jól. Tudod úgyis, nagyon bírlak. De felejtsd el, hogy valaha is megházasodom.
Rogue, Arden. Hogy kicsit jobban összehaverkodtunk, a legjobb új élményem volt mostanság. Az esti ökörködések, cigi, duma... Ugye, lesz folytatás?
Ana, tábvezem. Minden elismerésem és tiszteletem a tiéd. És anyukádéké. Csak így.
Morgana, másik tábvezem. Nagyon, de nagyon jó volt. Hiányzol. ("Úristen, mit csináltok ti ott?!" -tábvezek a bagóteraszon. "Úristen, ki horkol így?" -költözködés a másik szobába az első éjszakán. "Úristen, de szép!" -nyáladzás xyz férfiemberen.)
Brendájör, Ilodájk. Különben szeretem a buta arcotokat. Jóóól eláztattatok. 2 napba telt, mire a gatyám megszáradt. Haleth népe zsír.
Dodie, Drizzt. Ha volt egy kis időnk, rendszeresen, tevékenyen elröhögtük. Köszönöm a tollasmeccset; Dodáj, téged még mindig, Drizzt, téged újabban (főleg a véletlen pozíciókon való végehosszanincs röhögésekért), és asszem, nagyon is jó volt. Repeta? (Milyen telhetetlen vagyok.)
Alcar. Tetkód szomorú története, teraszos poénkodásaink, öleléseink és persze a fűszoknyád: mind kellemes emlék marad. De inkább a fűszoknya.
Áfi, csapvezem. Haláli higgadtsággal kezeltél egy megveszekedett bandát. Le a kalappal. Örülök, hogy a segítőd lehettem.
Ery, bölcsem. Úgyszintén.
Ankalimon. Élmény volt masszírozni, s közben hallgatni a jelenlevők által szenvtelen hangon elkövetett benyögéseket: "Ó. Még." És köszönöm, hogy megdicsérted a zászlót. Az entellektüelek tartsanak össze.
Vewy, Esgal, Loth. Nagyon köszönünk minden értékes percet, amit a kreatív munka jegyében feláldoztatok értünk.
Silcucc. A karkötőd még jó soká a csuklómon lesz. És asztalon táncolni jó.
Galadh. Köszönöm az orkok nevében. A szöges nyakörved az alsóörsiek azonnal vágták. Kutya láncon. Hát ja.
Tüncsátor. (All included.) Mihez kezdenénk nélkületek? Köszi a búcsúbulit. Kicsit szűkös volt, de megható.
Gumipók. Köszi, hogy lehet veled "csigák párzása" játékot játszani hajnali 3-kor, hogy élvezet sárgabarackot tömni a szádba, és hogy olyan nehezen mentél aludni utolsó este.

Végezetül köszönet: a csütörtöki különítménynek, Bëor népének, állesz cuzámmen, a Hárfa Rendjének, az énekkarnak, és Ringbearernek, hogy alkottunk együtt valami ének-zongora félét =)) Jövőre, veletek, hasonló szellemben.[/size]

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #213661 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

elodyke_(Haldar) írta: Ha nekem , HÁLA _NEONAK, megvan az összes kép, akkor most mondhatom azt, hogy bibibee
mondjuk csak a táborosok.. tehát csak 4000 darab..
[size=9:25dduu4i]érzem meg fognak kövezni[/size]


nincs meg az osszes kep, NEKEM van meg mind ß))))
megvan, amit feltoltottek, megvan, ami a telomon volt, stb stb

Tabori DVD: kepes DVD leszen talira, extended editon valszeg kozgyulesre

NEPEK!!!

AKI MEG NEM TOLTOTTE FEL A KEPEIT, SURGOSEN TEGYE MEG!!!!

A mikentrol holnapig nalam PRIVIben erdeklodhettek, utana kerdezzetek meg Lelit ß)

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.467 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére