MTT Nyári Tábor - 2004

Több
19 éve 11 hónapja #223954 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

_Neo írta: ha valaki ker, +50HUF-ert tudok szerezni frenki muanyag DVD-tokot. Multkor voltam az osanban es most akkcijos ß)


Kérek!

Estel: Bagoly mondja... :lol: (OFF)

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!
Téma zárolva.
Több
19 éve 11 hónapja #223929 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
OFF
..."osan"? Csak nem átszoktál a madarasteszkóra? :lol:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now
Téma zárolva.
Több
19 éve 11 hónapja #223920 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
ha valaki ker, +50HUF-ert tudok szerezni frenki muanyag DVD-tokot. Multkor voltam az osanban es most akkcijos ß)

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"
Téma zárolva.
Több
19 éve 11 hónapja #223715 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Kiegészítés: aki már nekem írt megrendelőt, az már csak novemberben fogja megkapni a rendelt DVD-ket. Valamikor november második hetétől.
Téma zárolva.
Több
19 éve 11 hónapja #223709 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
ma hivtak fel, holnap hozzak a nyers dvd-ket, s meg kb 2 nap, mig megfirkalja oket az illetekes. ergo jovo heten osztas.
helyek, idopontok tovabbra is ide kerulnek.
utolso idopont Halloween, de szeretnem, ha joval elobb at tudnatok venni.

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"
Téma zárolva.
Több
19 éve 11 hónapja #222314 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
keddnel elobb semmi.
ez azert bosszanto, mert mar KIFIZETTEM a dvd-ket, de meg nem lattam beloluk, csak 2 db-ot...

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"
Téma zárolva.
Több
19 éve 11 hónapja #222264 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Elérkezett a szerda...
Van valami hír? ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now
Téma zárolva.
Több
19 éve 11 hónapja #221539 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Tehát akkor mikor is lesz az a több alkalom...? 8)

Feel the sunshine 8)
Téma zárolva.
Több
19 éve 11 hónapja #221313 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Aiya!

Van egy rossz es egy jo hirem.
A rossz: a mai DVD atadasi ceremonia rajtam kivul allo okok miatt elmarad.
A jo: jovo 7 szerdatol TOBB ilyen alkalom is lesz, sot, akar egyeni idopontokat is megbeszelhetunk, amennyiben az utamba esik.
Masik jo hir: hetfoig meg lehet jelentkezni, aki meg nem tette meg!!!

Sorry

akinek tudom a szamat, ezen hozzaszolas roviditett verziojat megkapja SMS-ben

a tanulsag: Ne bizz meg kollegistakban, foleg, ha hataridos bizniszrol van szo...

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"
Téma zárolva.
Több
19 éve 11 hónapja #220814 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Sziasztok!

Végre elkészült az idei tábor értékelése. Jó olvasgatást!


Kitöltők:

A kérdőívet 85 táborozó töltötte ki, vagyis a résztvevőknek valamivel több, mint fele. Ez arányaiban kevesebb, mint a tavalyi, de a válaszadók összetételét tekintve most is reprezentatívnak tekinthető.

Általános eredmények:

Az általános megítélése a tábornak 91,02 %-os volt, tehát a tíz pontból átlagban 9 pontot adtak a tábor egészére. A válaszadók 46 %-a maximálisan jónak, 10 pontosnak, vagy még annál is jobbnak (többen 11 pontot adtak) ítélte a tábort. Csupán 9 % adott hét, vagy annál kevesebb pontot.
A táborozók teljesen elégedettek voltak a velemi helyszínnel (90 %). Általában a táborozók nagyon elégedettek voltak a gyermeküdülővel (82 %), a vonatúttal (82 %), a meleg kaja minőségével (84 %), az étel mennyiségével (89 %), a programok minőségével (80 %), a keretjáték színvonalával (81 %) és a főszervezők munkájával (86 %).
Kevésbé voltak elégedettek a szállással (72 %) és a hideg kaja minőségével (74 %).
A tábor időtartamát a válaszadók több mint fele (55 %) pont megfelelő hosszúságúnak tartotta. 29 % tartotta még a tíz napot is rövidnek, a többiek (16 %) pedig kicsit vagy nagyon hosszúnak.
A tábor létszámát szintén 55% értékelte úgy, hogy kicsit vagy túlságosan sokan voltunk. 32 % szerint nem lényeges a létszám, a többiek viszont pont megfelelőnek tartották.
A programok mennyiségével is nagyon elégedettek voltak a válaszadók. 58 %-uk szerint pont megfelelő volt a programok mennyisége. Voltak, akik még ennyi programot is kevésnek találtak (16 %), többen mondták viszont az, hogy kicsit (25 %), vagy nagyon (4 %) sok volt a program.
Kiemelkedően pozitív volt a keretjáték szükségességének megítélése. 52 % tartotta elengedhetetlenül fontosnak, és 31 % kicsit fontosnak. Csupán 16 % mondta azt, hogy mindegy, és egyvalaki szerint nem volt annyira fontos.
A programtípusok közül messze az esti előadások voltak a legnépszerűbbek, 85 % említette. Ugyancsak nagyon népszerű volta a pohárnokság (56 %) és a kézműves foglalkozások (51 %). Ezután következtek a túrák (41 %) és a tudományos előadások (40 %). A kreatív tevékenységek között a zászlókészítés (60 %) és a pólófestés (55 %) vitte a pálmát. Népszerű volt még a jelmezkészítés (36 %), az üvegfestés (29 %) és a batikolás (27 %).

Táborozó csoportok összehasonlítása:

25 fiú és 60 lány töltötte ki a kérdőívet. A fiúk és a lányok egyformán pozitívan ítélték meg a tábort. A gyermeküdülő azonban lényegesen pozitívabb megítélést kapott a lányoktól (78 % illetve 84 %). A szállást viszont pont fordítva, a fiúk értékelték jobbnak 77 %-kal, míg a lányok átlagos megítélése csupán 70 % volt. Ezen kívül még a kaja mennyiségében mutatkozott különbség a nemek között, amivel a fiúk kevésbé voltak elégedettek. A lányok pozitívabban ítélték meg a keretjáték színvonalát, és a szervezők munkáját is.
Az életkori összehasonlításban csak a felnőtteket és a középiskolásokat vettem figyelembe, mivel az általános iskolások közül csupán egy személy töltötte ki a kérdőívet. A középiskolások elégedettebbek voltak a tábor egészével, mint a felnőttek Míg a felnőttek átlagosan 87 %-ra értékelték a tábort, addig a középiskolások 96 %-ra. Ugyancsak pozitívabb értékelést adtak a középiskolások a gyermeküdülőről (85 ill. 80 %). A szállást viszont a felnőttek ítélték jobbnak (69 ill. 74 %). A hideg kaja minőségével ugyancsak elégedetlenebbek voltak a felnőttek (71 ill. 78 %).

A csoportokkal kapcsolatos eredmények alapján úgy tűnik, a Thingolosok voltak legelégedettebbek a táborral. Ők értékelték legmagasabbra a tábort, 96 %-kal, és ők voltak a legelégedettebbek a kaja minőségével (89 %), a programokkal (86 %) és a keretjáték színvonalával (89 %). A tábor egészét a Marachosok értékelték a legalacsonyabbra, 81 %-kal, a főszervezők munkáját viszont ők ítélték a legjobbnak (90 %). Mind a keretjáték (73 %), mind a programok (73 %) színvonalát a Beorosok értékelték a legrosszabbnak, akárcsak a szervezők munkáját (81 %).

Összevetés a tavalyi táborral:

Az idei tábor ugyanolyan pozitív általános értékelést kapott, mint a tavalyi. Ugyancsak hasonló maradt a helyszín megítélése, a szállás viszont a tavalyi 77 %-kal szemben idén csak 72 %-ot kapott. Messzemenően pozitívabb volt a kaja értékelése idén. A melegétkezés a tavalyi 75 %-kal szemben idén 84 %-ot kapott, míg a hidegkaja 65 %-kal szemben 74 %-ot.
A programok minőségét idén negatívabban ítélték meg a válaszadók (80 % szemben a 88 %-kal). A keretjáték színvonalának és a szervezők munkájának megítélésében nem volt lényegi különbség.

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."
Téma zárolva.
Több
19 éve 11 hónapja #220693 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

_Neo írta: 2K4 oktober 8 18:00-20:00-ig a Bajor sorozoben fogok tartozkodni, DVD osztas celjabol. A lentebb talalhato listan elofordulo szemelyeket varom, kapnak egy lemezt cserebe a penzukert. Aki nincs a listan, Ulmohoz forduljon, pentektol o intezi a dvd irogatast, stb. Ezert maximalis koszonet neki.
Akinek van kerdese, megtalal.

20 4112825

és maximális köszönet NEKED az eddigiekért

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)
Téma zárolva.
Több
19 éve 11 hónapja #220485 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
2K4 oktober 8 18:00-20:00-ig a Bajor sorozoben fogok tartozkodni, DVD osztas celjabol. A lentebb talalhato listan elofordulo szemelyeket varom, kapnak egy lemezt cserebe a penzukert. Aki nincs a listan, Ulmohoz forduljon, pentektol o intezi a dvd irogatast, stb. Ezert maximalis koszonet neki.
Akinek van kerdese, megtalal.

20 4112825

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"
Téma zárolva.
Több
19 éve 11 hónapja #220420 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Frodo Baggins írta: _Neo: az én rendeléseimet nem kaptad meg?


ok irtak e-mailt.

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"
Téma zárolva.
Több
19 éve 11 hónapja #220407 Írta: Frodo Baggins
Frodo Baggins válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
_Neo: az én rendeléseimet nem kaptad meg?

"Így tűntek el a világok, kikötők, révpartok és korall-lagúnák[...]"
Téma zárolva.
Több
19 éve 11 hónapja #220336 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Rabyn írta: _Neo azért írj be egy listát mert én nemrégen küldtem neked egy e-mailt egy rendeléssel


Artemisz	1
Sirgon		1
Stara		2
Olosta		1
Ulmo		1
Remete		1
Adelard		1
Ringbearer	1
Nolindir	1
Panni		1
Laurelen	1
Szurke Gandalf	1
Picihobbit	1
Rabyn		1
Leguanember	1
Estel		1
Niko		1
kriszana	1
Morgana		1
Rayan		1
Nimrocco	1
Toma Gazda	1
Inczy		1
Natalee		1

Fentiek rendeltek. Tobbet NEM all modomban irni (ez is necces leszen)!!!

DVD-k oktober 8-an delutan/este atvehetok a Bajor sorozoben (Moricz Zs korter). Pontosabb infokert nezzetek a topikot.
Ha valaki nem tud eljonni, de megker vkit, hogy vigye el neki, nem banom, csak fizessen ß)
Eg veletek!

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"
Téma zárolva.
Több
19 éve 11 hónapja #220152 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
_Neo azért írj be egy listát mert én nemrégen küldtem neked egy e-mailt egy rendeléssel

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
19 éve 11 hónapja #220146 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Panni írta: És az mit csináljon aki vidéki, és nem tud felmenni? :(
meglehet kérni valakit, hogy vegye át helyette, vagy mindenképpen személyesen kell elmenni?


Ha kifizeti es alairja a papirost helyetted, felolem mehet, onnantol nem az en felelossegem.

Toma: nem rendeltel.

Igazatok van, a szombat nem is lenne jo, mert kenjutsu szeminariumra megyek...

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"
Téma zárolva.
Több
19 éve 11 hónapja #219948 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
_Neo ki tudsz rakni egy listát hogy ki rendelt?

mert nemtom hogy én igen e vagy sem

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:
Téma zárolva.
Több
19 éve 11 hónapja #219927 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
És az mit csináljon aki vidéki, és nem tud felmenni? :(
meglehet kérni valakit, hogy vegye át helyette, vagy mindenképpen személyesen kell elmenni?

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 napja #219193 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Nólindir írta:

_Neo írta: Vmelyik pentek delutan egy remek helyre beulok jol es frankon kiosztom a DVD-ket azoknak, akik megrendeltek. Ez a dolog akkor fog bekovetkezni, amikor ki tudom fizetni az iro emberket (ebben Ulmo is segit, tessek nagyon halasnak lenni neki). Ez az idopont elorelathatolag okt 9.

Okt. 9. nem péntek. Asszem...


Valóban, az szombat. Péntek az október 8.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 napja #219191 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

_Neo írta: Vmelyik pentek delutan egy remek helyre beulok jol es frankon kiosztom a DVD-ket azoknak, akik megrendeltek. Ez a dolog akkor fog bekovetkezni, amikor ki tudom fizetni az iro emberket (ebben Ulmo is segit, tessek nagyon halasnak lenni neki). Ez az idopont elorelathatolag okt 9.

Okt. 9. nem péntek. Asszem...

argh
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 napja #219183 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Aiya!

DVD project: legalabb 17 rendelest kaptam, ez jo egyfelol...
Masfelol gaz. Egyeztetni kene, h mikor es hol tudjatok oket atveni.
Het kozben vagy dolgozom, vagy edzesen vagyok, marad a pentek. Vmelyik pentek delutan egy remek helyre beulok jol es frankon kiosztom a DVD-ket azoknak, akik megrendeltek. Ez a dolog akkor fog bekovetkezni, amikor ki tudom fizetni az iro emberket (ebben Ulmo is segit, tessek nagyon halasnak lenni neki). Ez az idopont elorelathatolag okt 9. Oktober masodikaig leht jelezni a DVD igenyeket, amiket regisztralok, utana atadom az egesz projectet egy arra alkalmas emberkenek.
A DVD ara meg mindig 700 HUF.
Amikor atveszed a lemezt, alairsz egy atveteli elismervenyt, errol vita nincs, mer minek es kulonbenis.
Aki rendelt DVD-t es nem veszi at, azt megkeresem es nagyon de nagyon irgum es satobbi.
Na ennyi.

PS: DVD rendeles csak e-mailben ( neo@tolkien.huuuuu )
ES
NEM TUDOK SENKINEK JEGYET SZEREZNI A NIGHTWISH KONCERTRE!!!!!!!!!

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hete #217482 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Aeglos írta: Az oldalon lesz fenn válogatás a képek közül a galériában a táborról?


Elvileg...
Az anyag elerheto, ha van akkora tarhely, akar fel is lehet tolteni egyben az egeszet, szortirozni meg a szerveren is lehet.
En maradok a DVD projectnel.

Ja igen, barki, aki eddig jelzett, es nem kapott DVD-t (vagy meg nem jelzett):

neo@tolkien.hu
subject: tabori dvd

nicked
neved

hany darabot szeretnel, stb



1 dvd ara 700 HUF
csak szemelyesen veheto at (atveteli elismerveny alairasaval)
rendelni csak e-mailben lehet (a privikkel nem foglalkozom)
nem egyenkent keszulnek a lemezek, 4-5 jelentkezo utan irunk, termeszetesen ertesitest mindenki kap

mindenki, aki eddig irt, irjon ujra, mert a teljes inbox torlodott...

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hete #217298 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Az oldalon lesz fenn válogatás a képek közül a galériában a táborról?

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hete #217256 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Alcarcalimo írta: Még jó, hogy egyáltalán nem rövid az eszem... :roll:

katt ide

Elnézést, már fenn van pár napja, de elfelejtettem belinkelni... :oops:
Jó szórakozást!


Hantalë, Torninya!

btw, klip torolve

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hete #217126 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Még jó, hogy egyáltalán nem rövid az eszem... :roll:

katt ide

Elnézést, már fenn van pár napja, de elfelejtettem belinkelni... :oops:
Jó szórakozást!
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hete #216642 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Figyelem!

Ha van valakinek Kincső féle 8órás vágatlan videoja (tudjátok két videokazni) és kölcsönadná nekem egy hétvégre míg átmásolom azt megköszönném!!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hete #216633 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Olosta írta: A tábori talin mikor lehetett átvenni? Csak mert nekem 6-kor el kellett rohannom, hogy elérjem a vonatom, de előtte meg senki, egy szóval nem mondta, hogy ott át is lehet venni a dvd-t. [size=9:hczmz5en](Na jó, én meg nem kérdeztem, de a hülye tyúkeszemmel azt gondoltam, hogy akkor, ott nem lehet dvd-hez jutni, mivel úgy láttam, nem vittetek túl sokat.) [/size]Azért mikor meghoztátok a dvd-ket be lehetett volna jelenteni, hogy venni is lehet!


Asszem volt vagy öt. A többi később lesz kész, nem biztos, hogy ha tudod is hozzájuthattál volna...
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hete #216538 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

_Neo írta: azert volt a tabori tali, hogy aki messze lakik, atvehesse, a pestiek meg megkapjak, hisz veluk konnyebb talalkozni


A tábori talin mikor lehetett átvenni? Csak mert nekem 6-kor el kellett rohannom, hogy elérjem a vonatom, de előtte meg senki, egy szóval nem mondta, hogy ott át is lehet venni a dvd-t. [size=9:1vh19b2y](Na jó, én meg nem kérdeztem, de a hülye tyúkeszemmel azt gondoltam, hogy akkor, ott nem lehet dvd-hez jutni, mivel úgy láttam, nem vittetek túl sokat.) [/size]Azért mikor meghoztátok a dvd-ket be lehetett volna jelenteni, hogy venni is lehet!

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hete #216533 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Niph/Elentári írta:

Dodiee írta: sztem ez azt jelenti hogy nem lehet postán rendelni.


hm... már nem azért, de ez így nem igazán fer... :?


Niph: csak Neked, csak most UTANVETTEL (nem olcso mulatsag) maximum, plusz egy sor nekem. azert volt a tabori tali, hogy aki messze lakik, atvehesse, a pestiek meg megkapjak, hisz veluk konnyebb talalkozni

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.566 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére