Nyári fesztiválok 2004.

Több
19 éve 7 hónapja #212630 Írta: Eldamyn
Eldamyn válaszolt a következő témában: Nyári fesztiválok 2004.
Köszi szépen! (Az életem mentetted meg.) :D

"Én akkor is betöröm ezt a lovat!" /Léod utolsó mondata/
Téma zárolva.
Több
19 éve 7 hónapja #212623 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Nyári fesztiválok 2004.
A Közösség kategórián belül találod a Pécsi Nagy Nyári Tali topikját. Ott van a jelentkezők névsora is. Kukkants be oda. :wink:

Brisa
Téma zárolva.
Több
19 éve 7 hónapja #212620 Írta: Eldamyn
Eldamyn válaszolt a következő témában: Nyári fesztiválok 2004.
Bocsi az offért, de pontosan kinél is köll jelentkezni Pécsre és mikor indulunk, honnan? (meg iesmi [Alyr helyesírásával]) Mer' tájékozatlan vagyok ám, mint a kicsi hobbit 10 évesen. :(

De mennék!
Illetve az a helyzet, hogy köszönöm Mírrandnak, hogy jelentkezett a nevemben, csak szeretném tudni, hogy ez sikerült-e a dolog. Léccciii! Help!

Köszi

"Én akkor is betöröm ezt a lovat!" /Léod utolsó mondata/
Téma zárolva.
Több
19 éve 7 hónapja #212330 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: Nyári fesztiválok 2004.

Rabyn írta: SZIGETES ÖSSZEFOGLALÓ KILENCEDIKÉRŐL!

Üdv népek!

Naszal 9.-én a következő történt: kiérünk a szigetre csinálunk ezt azt, megnézzük a lumináriumot, kaja aztán sipirc a mozinet sátorhoz. Ott még játszottunk kicsit (nyertünk plakátot, GyűrűkUrásat:)) aztán futás átöltözni. Dögmeleg van a ruhákban! Esgal fel a színpadra és szerintem igenis nagyon ügyesen tarotta az előadást! Rengeteg sok infóval szolgált! Aztán mi meg bemutatjuk a ruhákat, le a színpadról öltözés vissza. Bár még mindig dög meleg van:)

Viszont egy tanács jövőre: Ha esetleg újra a mozinetesekkel mennék ki akkor valaki nézze át, hogy miből akarnak előadást csináltatni, mert olyan dologból amiről Tolkien csak két bekezdést írt nem lehet egy órán keresztül beszélni. Esgalnak még is sikerült!:)
Persze jobb lenne saját sátor.)


Rabyn: ha a vezetoseg is rabolint, jovore lesz ß)

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"
Téma zárolva.
Több
19 éve 7 hónapja #212285 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Nyári fesztiválok 2004.
Jelmezeskék!

Köszi szépen a beszámolót, Rabyn, biztos nagyon ügyik voltatok, kár, h. nem láthattalak Benneteket! Esgal, külön hála a lebonyolításért! :itscool: :mrgreen:

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...
Téma zárolva.
Több
19 éve 7 hónapja #212207 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Nyári fesztiválok 2004.
SZIGETES ÖSSZEFOGLALÓ KILENCEDIKÉRŐL!

Üdv népek!

Naszal 9.-én a következő történt: kiérünk a szigetre csinálunk ezt azt, megnézzük a lumináriumot, kaja aztán sipirc a mozinet sátorhoz. Ott még játszottunk kicsit (nyertünk plakátot, GyűrűkUrásat:)) aztán futás átöltözni. Dögmeleg van a ruhákban! Esgal fel a színpadra és szerintem igenis nagyon ügyesen tarotta az előadást! Rengeteg sok infóval szolgált! Aztán mi meg bemutatjuk a ruhákat, le a színpadról öltözés vissza. Bár még mindig dög meleg van:)

Viszont egy tanács jövőre: Ha esetleg újra a mozinetesekkel mennék ki akkor valaki nézze át, hogy miből akarnak előadást csináltatni, mert olyan dologból amiről Tolkien csak két bekezdést írt nem lehet egy órán keresztül beszélni. Esgalnak még is sikerült!:)
Persze jobb lenne saját sátor.)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
19 éve 7 hónapja #212043 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Nyári fesztiválok 2004.
FIGYELEM, NÉPEK!

Most beszéltem Áfival ez ügyben, és azt mondja, h ha valakinek veszünk jegyet, és kérünk egy számlát róla, akkor az MTT kifizeti. Ezt vállalom én.
Bocsánat még egyszer emiatt az egész miatt, mint már említettem, későn szóltak nekem is. De végülis most meg van oldva, tehát: MINDENKI, AKI JELMEZES LESZ, KETTŐKOR TALÁLKOZUNK A FILATORIGÁTNÁL!!! A jelmezeket viszem.

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/
Téma zárolva.
Több
19 éve 7 hónapja #212042 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Nyári fesztiválok 2004.
Kettőkor a filatorigáti HÉV megállónál! Én egy picit odébb fogok várni rátok mert nincsen kedvem az ellenőrtőkkel játszadozni, szal az ellenőrők túloldalán leszek! (egy megállóval odébb fogok leszállni.)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
19 éve 7 hónapja - 19 éve 7 hónapja #212024 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Nyári fesztiválok 2004.
hű ez igy télleg gáz... akkor maradunk így?
Esgal: én is szivesen megyek de akkor rám tudnátok csörögni h mikor ? 06306656742. köszi. Amugy akkor kettőkör a Sziget bejáratánál igaz?

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow
Téma zárolva.
Több
19 éve 7 hónapja #212023 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Nyári fesztiválok 2004.
Arden: köszi rendi vagy, de tegnap még megbeszéltem apámmal,
hogy fizet nekem egy napi jegyet, csak nem veletek leszek.
tényleg köszi

"Be the change you want to see." Gandhi
Téma zárolva.
Több
19 éve 7 hónapja #212021 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Nyári fesztiválok 2004.
Arden: Én max egy százassal tudok bészállni, de tőlem megoldahtjuk:)
Viszont akkor írjatok Ringnek!!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
19 éve 7 hónapja #212019 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: Nyári fesztiválok 2004.
Emberek,összedonunk egy napijegyre pénzt,nem??
Nehogymár ezen múljon...

Örökké nem eshet...
Téma zárolva.
Több
19 éve 7 hónapja #212015 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Nyári fesztiválok 2004.
Azért ezt egy kicsit hamarabb is közölhetéttek volna.. Ez így nagyon gáz ám... Na mindegy.
Esgal most akkor el köll menni a ruhákért vagy sem?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
19 éve 7 hónapja #212006 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Nyári fesztiválok 2004.
hm. na. hogy ne legyen megsértődés nem megyek. fasza.

"Be the change you want to see." Gandhi
Téma zárolva.
Több
19 éve 7 hónapja #211982 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Nyári fesztiválok 2004.
Kevés ember is elég, mert most nincsen sok cucc. Azért valaki jó lenne, ha jönne.
Igen, beleszámoltam Ardent, meg azt is, h Dodie már megkapta a jegyét korábban.
Tehát maradnak:
Adelard
Drizzt
Ring
Rabyn

Az a baj, hogy nekem is későn szóltak. Jobb lenne, ha ti döntenétek el, mert nem akarom én eldönteni a kapuban. Tényleg sajnálom, nem rajtam múlt.

Ring: a Dózsa Gy. út metróhoz közel, ha ott tudunk találkozni pár emberrel, az már nekem maximálisan jó. Hogy a többiekkel mikor és hol futunk össze, azt nem tudom, de jó lenne vmikor, mert én még nem voltam a Szigeten, és magamat ismerve, úgy is el tudok tévedni, hogyha kiplakátozzák.

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/
Téma zárolva.
Több
19 éve 7 hónapja #211934 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Nyári fesztiválok 2004.
Hm. ez nagyon gáz.
Esgal, azt nézted, hogy Ardennek van heti jegye?
Milyen sok a ruha? csak az kell amit mi felveszünk?
Pontosan hol laksz? (próbáltalak hívni a mobilodon, de üzeneztögzítőre kapcsol...)

"Be the change you want to see." Gandhi
Téma zárolva.
Több
19 éve 7 hónapja #211931 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Nyári fesztiválok 2004.

Esgal írta: Ez így van. Szeretnék kérni pár vállalkozó szellemű arcot-tényleg nem sok, a tizegrésze sincs az összesnek, de ezekben is jól jönne segítség. Mivel én a Dózsánál lakom, javaslom a kevesebb cipekedés érdekében az Árpádhidas megoldást, vagy a Margithidasat. Döntsetek.
Továbbá azt hallottam, hogy eggyel kevesebb jegyük lesz a jelmezeseknek. Sajnálom, nem rajtam múlt. Áfi mondta már, hogy ki lesz az, aki nem jön?


Nem, de döntsétek el ki az, lécci még ma...
a jelmezekért akkor nem kell mindenkinek menni, hanem egy.két ember majd elhozza őket?

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow
Téma zárolva.
Több
19 éve 7 hónapja #211919 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Nyári fesztiválok 2004.
Ez így van. Szeretnék kérni pár vállalkozó szellemű arcot-tényleg nem sok, a tizegrésze sincs az összesnek, de ezekben is jól jönne segítség. Mivel én a Dózsánál lakom, javaslom a kevesebb cipekedés érdekében az Árpádhidas megoldást, vagy a Margithidasat. Döntsetek.
Továbbá azt hallottam, hogy eggyel kevesebb jegyük lesz a jelmezeseknek. Sajnálom, nem rajtam múlt. Áfi mondta már, hogy ki lesz az, aki nem jön?

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/
Téma zárolva.
Több
19 éve 7 hónapja #211913 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: Nyári fesztiválok 2004.
A jelmezes kommando ne feledje, hogy Esgaltol el kell hozniuk a rucikat!

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"
Téma zárolva.
Több
19 éve 7 hónapja #211912 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Nyári fesztiválok 2004.
Arden: Heitjeggyel csak ketőttől lehet.. Utánanéztem:( Hidd el mennék én mahamrab bis..

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
19 éve 7 hónapja #211902 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: Nyári fesztiválok 2004.
Rabyn:nem csak kettőtől lehet bejönni a szigetre,de jó,akkor kettőkor a bejáratnál...
azért hívjatok fel fél 2kor,hogy ne felejtsem el...

Örökké nem eshet...
Téma zárolva.
Több
19 éve 7 hónapja #211843 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Nyári fesztiválok 2004.
Őő Persze!

Aki esetleg nem tudná hogyan kell a szigetre jutni:
Több módja is van. a HÉV a kulcsszó minden móba. Lehet úgy, hogy elmész a kettes metróval a Battyhányi térig és ott felszállsz a HÉVre és elmész vele a filatorigáti megállóoig (most ott szállnak le a legötbben) vagy mehetsz úgy, hogy a kék metróval elmész az árpádhídig átjössz az eggyes villamossal Budára és ottszálsz fel a HÉVRe vaagy 4-6ossal elmlész a Margithidig és ott szálsz fel a HÉVre. mindig a Békásmegyer vagy a Szentendre felé menőre kell szállni. (egy irány csak van olyan hév ami csak békásig megy)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
19 éve 7 hónapja #211830 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Nyári fesztiválok 2004.
Rabyn, előtte talizunk valahol?
én nem tom hogy kell odamenni :oops: :oops:

"Be the change you want to see." Gandhi
Téma zárolva.
Több
19 éve 7 hónapja #211808 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Nyári fesztiválok 2004.
Arden: akkor kettőkor találkozzunk a bejáratnál, az jó? merthogy ketőttől lehet bemenni a szigetre, és énszét is akarok nézni. Tudjátok ottan a hídnál:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
19 éve 7 hónapja #211803 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Nyári fesztiválok 2004.

Arden Borough írta: Rabyn: nemrég telefonált _Neo,hogy vasűárnap odaadja nekem a jegyeiteket,mert ő hétfő reggel megy haza,és akkor majd tőlem lehet átvenni a jegyeket hétfőn,majd ha odaértek a szigethez,akkor felhívtok,és én kimegyek a jegysrácokkal :)


és mikor találkozunk? vagy azt még nem tudjuk?

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow
Téma zárolva.
Több
19 éve 7 hónapja #211798 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: Nyári fesztiválok 2004.
Rabyn: nemrég telefonált _Neo,hogy vasűárnap odaadja nekem a jegyeiteket,mert ő hétfő reggel megy haza,és akkor majd tőlem lehet átvenni a jegyeket hétfőn,majd ha odaértek a szigethez,akkor felhívtok,és én kimegyek a jegysrácokkal :)

Örökké nem eshet...
Téma zárolva.
Több
19 éve 7 hónapja #211779 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: Nyári fesztiválok 2004.

Rabyn írta: Kapolcson videoztak ilyen nagy batár videokamerával! De , hogy abbol kapunk-e. jó lenne...


Azok az iskolatársaim voltak, a tömegkommunikáció-szakról. Bár a felvételek a Völgy-híradóhoz készültek, lehetséges, hogy Szeptemberben, ha vlmelyik töm.kom.os haveromra szépen nézek, talán csinál nekünk egy másolat-kazit. De lehet, hogy Ickének jobban menne, mert ő járt arra a szakra, így talán az embereket is jobban ismeri.

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"
Téma zárolva.
Több
19 éve 7 hónapja #211775 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Nyári fesztiválok 2004.
FONTOS!!!!
EMBEREK A 9.EI SZIGETES CSAPAT MIKOR ÉS HOL VESZI ÁT A JEGYÉT???

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
19 éve 7 hónapja #211637 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: Nyári fesztiválok 2004.
No, én is élménybesznék Kapolcsról. /a múltkori elszállt, a történtek után a lelkesedésem is. :) / Így legalább majd jól elolvassák a népek, akiknek szánom. :wink:
Először is: oltári nagy KÖSZI Kincsőnek!
Szóval: péntek reggel, vonat, busz, még egy busz, rajta ülve cucujjé. Bocsesz. Bejött. :oops: Ja, mellettem végig leledzett egy Eruntale is. Megérkezünk. Perkálunk. Milendoriaaaa!!! Segítek Kincsőnek gyöngyözni, előtte megmutatom egy srácnak, hogy kell megfújni egy furulyát. :) Énekkar. Leguan lalalázik. Ladis röhög, mint fakutya. Érthetetlen. :wink: Utána csomóan rámhennáznak. Én is magamra. Ranaaaa! Illeeee! Fel a sátrakhoz, útközben napnyugta előtti párás, ködös, napfényes állapot nézése, nyálcsorgatás közepette. „Azt a fát nézd! De szép a domboldal! Mint Völgyzugoly! Mint Hobbitfalva! Mint egy álom! Stb. ” Szeretünk Monostorapáti, hö. :D Szofi is befut, basszuspuff Szoff barátnője, Csilla. Kb. egy éve ismerem a lány nevét és verseit, erre találkozunk. Eredmény: nyakbaborulás, röhécselés. Megdícsérte a hajam! :D :) :D :) Jah, amúgy 7-es volt a házszám. Este Leguán mesél. Kincsővel furcsán nézünk. „Volt egyszer egy szegény tünde…” 500 ft-os fejedelmi vacsi, :) plusz Efkú hozott pogit. /hála, hála/ Tüncvonulás.Utána 6-os koncertszekcióval ki a mezőre. Galent rádöbbentem, h a gogo nem ugyanaz, mint a pogo. A koncert késik, vissza Anglachellel és Neoval. 25%-os lélektépés szerű fáradtduma. Éjjel hajcsi, csak ne lenne ilyen hideg, ne lennék ilyen éhes és ne lennének ilyen élesek a kövek…
Szombat: Ery árnyjátéka, croissant-automaták leszünk Eruntaléval.Macskadögönyözés, le Angwennel és Efkúval a bmegállóba. Utána irány Guzsalyas, keres pohár, instant kávéutánzat elő farzsebből, tünctánctanítás /de hosszú szó/ nézése félig leragadó szemekkel. Gyöngyfűzés, csomózás, kreatív nagyi-szekció újfent. Szürke vmi fekete-zöld hengert csinál, a buta kocka. :) Megtanítom Szofit és Eruntalét az „asztallábhozkötözős” fonásra, Ladist meg pepitamintát csomózni. Amilyen lusta malac, megunja. :) Kincsővel cenzúrázzuk a völgyújságot. Van mit tanulniuk… Később megy a nép egyik fele, köszi Eruntalénak, h visszajött velem a cuccosomért. Permí kipróbálja a csodás kerti zuhanyzót. Szoknyában átmegy alatta. Utána dögnehéz táska, dögfáradt Eruntale és Nima, döghosszú út, dögmeleg. Menni kéne haza. Ki megy Alsóörsre? Lesz Alsóörs? Mi van? Utsó pillanatban Nima eloldalog telefonálni. Bocsi Eruntale! Busz, mindenféle telefonok keringenek a levegőben. Eruntale félig üvöltve megjegyzi, h Elődnek szép a szeme íve. Édibédi. :twisted: Veszprém, 15 perces búcsúzkodás a többiektől. Utána egyik fele kajáért és vízért, másik fele várost néz. Mini Linnaeven. Nima Ladis/Linnaeven tüncserege és cselesen bekeríti Esgal/Faerlangot. Busz indul, 7-es megállóból természetesen. Alsóörs felsőalsómostakkorholvagyunk-helyzet. Permí élvezi. Kaja Tomáéknál. Utána Balcsi. Nagy szerencsékre épp roadshow van és épp Szandi énekel a színpadon. Éljen! A víz jeges, de megépült az Ezüsthíd. Találok egy kéken izzó vénadarabot, Laura ruházom, élvezi. A parton pletyószekció. Jóisaz. :wink: Rájövök, h imádom Tomát. Éjjel befogadjuk HV-t a sátorba, ne legyen csövi. Hajnalban arra ébredek, h bökdös a kardjával álmában. Így aludj egy Vezér mellett! :)
Vasárnap: reggel kaja, darázsszeletelés, /Darázstészta by Lau/ búcsú a kutyiktól. /Toma, üdv Fáninak!/ Szeder, Előd szörpje, állomás, Lau elmegy,bóót, fussunkmerelkésünk. Pirosmogyorós Ladis által. Toma tömi az arcát, ő szívesen felez bárkivel. :) Vonatút, Szofi idézeteket nyom a kezembe. Én oda meg vissza vagyok tőlük, megmutatom keményszívű férfi útitársaimnak is, /Előd, Ladis/ a hatás szvsz hasonló. Előd versét szemezgetjük, érdemes. Punny, csomózás, éneklés csöndben, utána Ladis előjön az elsősegély-sztorijával… :lol: „Nem halt meg! Nézd, még pumpál!” :mrgreen: Alvó Kincső. Ééédes! Kföld, Aeglos hirtelen felindulásból lelép. Déli pu., leszállás, népet elfuvarozzák, puszipuszi, permí elindul haza.

Persze köszönetnyilvánítás is van:
Kincsőnek köszi a sátrat, a helyet benne és a többi dolgot, amit kaptam tőle.
Eruntalénak, h lerángathattam magammal. És persze azt, h mindent elmondhattam neki, amit épp el kellett mondanom. :)
Tomának a szállást meg a többit.
Inczynek és Eenának a buszutat.
Elődnek a szép szemeit, meg azt, h ilyen aranyos. Köszi, Disznópörkölt! :)
Ladisnak, h mindig van egy kedves szava és lehet vele közösröhögni.
Milendoriának, Ranának, Illének, h odatolták a képüket. :) Mil, köszi a hennát!
Efkúnak a pogit.
Az egész alsóörsi küldöttségnek.
Mindenkinek, akin láttam, h örül /vagy úgy tesz/ mikor meglátott.
És a többieknek, akikkel beszéltem, metakommunikáltam, érintkeztem, egy levegőt szívtam.

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.
Téma zárolva.
Több
19 éve 7 hónapja #211328 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Nyári fesztiválok 2004.
Kapolcson videoztak ilyen nagy batár videokamerával! De , hogy abbol kapunk-e. jó lenne...

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.220 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére