Thingol - Beszélgetések

Több
19 éve 2 hónapja #243930 Írta: csudi
csudi válaszolt a következő témában: Thingol - Beszélgetések
Ha viszont befogadtak, es koztuk elt, akkor nem nezhetett rajuk mint borju az ujkapura, hacsak nem tenyleg, nagyon, de nagyon beverte a fejet es total amneziaba esett.... 8)
Es hat akkor erteniuk kellett egymast, hacsak nem ez a befogadas nem volt oly regen, es ha ez ugy tortent, hogy egyebkent is sebesult volt es menekult mikor befogadtak... Dehat akkor egy sebesult nyomoroncot nyilvan nem a kardforgato tudasa miatt fogadtak... Uhh. ossze kene ollozni egybe az egeszet. :? Na majd este ha raerek...
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #243898 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Thingol - Beszélgetések
Brisa: visszanéztem és nincs ellentmondás Ring és köztem. Ring csak azt írta, hogy beszéltek hozzá, a fiú nem reagált még, mert közvetlenül a mondat után "ekkor a fák mögül..." :arrow: ergo Ring sem írta, hogy érti. És mivel egészen addig úgy volt, hogy nem érti, mit mondanak, én is ezt a logikát folytattam. :wink:

És mégegy, mert úgy érzem, nem világos:

A fiú azonban idegenként került erre a vidékre, s így pártfogolásával békéjüket kockáztatták. Ő ugyan nem emlékezett, de azért fogadták be az amúgy teljesen zártan élő faluba, mert fiatal kora ellenére igencsak jól értett a kardforgatáshoz és egyéb fegyverekhez, és ez ezekben a zűrzavaros időkben nagy segítséget jelentett.


Ez azt akarja jelenteni, hogy a fiút ez a bizonyos falu - Nadiáék, a megmentőinek faluja - befogadta amikor a vidékre érkezett, és már egy ideje a falu szövetségeseként harcolt, amikor az ellenséges falu - a csuklyások - rátámadtak, mivel nekik ütközött az érdekükkel, hogy a rivális falunak egy ilyen "erős katonai szövetségese" ( :) ) legyen. :idea:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #243839 Írta: csudi
csudi válaszolt a következő témában: Thingol - Beszélgetések
Brisa,

Sztem az en irasomban nincs semmilyen ellentmondas, ugyanis pont hogy megprobaltam kikorrigalni azt, hogy ket lany van, egy kek szempar meg egy fekete szempar. A kekre nem emlekszik pontosan, a fekete ott all/ul elotte.
Azert kezd visszaemlekezni dolgokra, mert tobbszor is elajul, es feleled vagy egy nyilvesszo miatt, vagy a viz miatt, vagy mert eletrepofozzak a megmentoi, es kozben azert eltelik egy csomo ido. Azt irtam, hogy gondolatok kavarognak a fejeben, a keny, a tamadas, lehetett nagyon regen is.
Abban sincs szerintem ellentmondas, hogy Nadia megkerdezi a nevet, es kozben meg tudja, hogy kicsoda. Ugyanis lehet, hogy csak azt tudja, hogy pl. az ellenseg ellensegenek a kiralyanak a hercege, de nem tudja, hogy hogy hivjak. Vagy, lat rajta egy tetkot, ami azt jelenti, a varazslok rendjebol szarmazik, tehat ertekes a halott testje is, mert lehet belole magikus italt kesziteni, de attol meg nem tudja a nevet. Esetleg azert kerdezi meg a nevet a sractol, hogy megtudja mennyire kattant be a srac... stb.


Javaslat: nem nyitunk egy uj topicot, ahova csak a mese szoveg kerulhet? Es akkor egyertelmubben lehet olvasni, es talan nem kavar ossze senki semmit. Itt meg megbeszeljuk a folyomanyokat.

Ehhez osszekene kopizni az osszes szoveget eddig egybe. En szivesen megteszem, ha megkertek ra. Nem tudom, hogy van-e jogom topicot nyitni, es persze, hogy ez jo otlet-e. Szerintetek?
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #243740 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Thingol - Beszélgetések

Suhifarok írta: Brisa, köszönjük! és bocsánat, hogy akkor rögtön belepofátlankodom, deeee lészen majd olyan, hogy tavaszi szünet és nem akarunk összehozni egy többnapos szürketünc talit, teszem azt pesten?


teszemazt Nagykanizsán? :idea:
A www.nagykanizsa.hu oldalon vannak szállások, de a koleszokhoz az van írva, hogy csak nyárra. Azért szvsz lehetne próbálkozni telefonon, hogy a tavaszi szünetben nincs-e mégis hely... :roll: :idea:

[size=9:3a0zcl3o]u.i.: ha valakit érdekel engem is elkapott a gépszíj, úgyhogy www.thilanna.freeblog.hu :P [/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #243731 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: Thingol - Beszélgetések
Brisa, köszönjük! és bocsánat, hogy akkor rögtön belepofátlankodom, deeee lészen majd olyan, hogy tavaszi szünet és nem akarunk összehozni egy többnapos szürketünc talit, teszem azt pesten?
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #243715 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Thingol - Beszélgetések
Tehát eddig a mesénk összefoglalva:

Egy fiatal fiú eszmél tudatára egy mezőn. Nem emlékszik semmire, ill. egy lóra igen. Feltételezi, hogy leesett a hátasáról, beverte a fejét és elveszíttte az emlékeit. Később bevillan a fejébe az "Észak" szó, amit az otthonával kapcsol össze. Hangokat hall, amelyek elől a közeli ligetbe menekül, közbe észre veszi, hogy egy kard lóg az oldalán. Rosszul lesz, összeesik. A tehetlensége miatt érzett dühe erőt ad neki, és - bár nehezen - előveszi a kardját, hogy védje magát a felé közeledő két idegennel szemben. Azonban a fájdalmai legyőzték, és nem tudott védekezni. De a két idegen sem támadta meg, hanem a segítségére siettek.


Itt van egy félreérthető dolog:

Az egyre gyengülő ifjú nem értette szavait, de - talán gyengesége vagy a férfi megnyugtató hangja miatt - de végül feladta a harcot saját testével és rátámaszkodott az idegen kinyújtott jobbjára... (Rana)

Nem sokkal később kellemesen hűvös víz érintésére ébredt, amely az arcát simogatta, hűsítette. Érezte, hogy szájához kulacsot nyomtak, és pár pillanattal később édesen meleg folyadék csurgott le a torkán, amely szinte azonnal felfrissítette és eltöltötte fénylő energiával. (Brisa)


Én Rana utolsó mondatát úgy értelmeztem, hogy a srác elájul... Most látom, hogy nem, csak egyszerűen rátámaszkodik az idegenre.
Rana, megtennéd, hogy eszméletlenné varázsolod őt egy plusz mondatban? :D

Folyt köv:

Az idegenek ápolgatták egy ideig, így az ifjú magához tért. Hamarosan azonban nyílzápor zúdult rájuk. Ekkor kiderül, hogy az idegenek ismerik őt, és segíteni akarnak neki.


Itt van egy kis kavarodás abban, hogy akkor most érti a srác a beszédjüket vagy sem. Mert Ring részlete alapján úgy tűnik, hogy igen, majd az utána következő Kincső-részlet átjavítja, hogy nem értette, csak sejti, mit mondtak neki. Lehet, érdemes lenne áttekinteni ezt a szálat újra, és egységesíteni.

Folyt köv.

Mivel megtámadták őket, menekülni kényszerűlnek. Az is kiderül, hogy a fiú két falu közötti csatározásba csöppent bele. Érte harcolnak, mert tudják róla, hogy nagy harcos, így mindkét fél számára értékes.
Menekülés közben, az egyik idegenről kiderül, hogy egy lány, aki az arcán tetoválást visel, amit szégyell. A fiút elbűvöli a lány. Azonban hamarosan újra elájul, amiből a fájdalom téríti vissza: az oldalát eltalálta egy íj.


Itt Arannának van egy következetlensége:

Három alak futott oda, egyik a rejtélyes szempár tulajdonosa volt...

Ez azért érdekes, mert összesen két idegen volt, aki segített a fiún, az egyik a fekete szemű lány. Hogy lett ebből három?

Folyt köv:

A fiú szenved a kíntól, hamarosan el is veszti az eszméletét megint csak. A harcban a lány is megsérül.
Az ifjú látomást lát ájultában: egy vízesést, majd gyorsan eltűnő egy kék szempárt.
Amikor magához tért, mellette találja a bekötözött, fekete szemű lányt.


Aki érdekes módon megkérdezi a fiú nevét, miközben korábban már valaki megmondta, hogy a két idegen (sőt a támadók is) ismeri a fiút… Rana, ezt neked kell korrigálnod. ;)

Folyt. köv.:

A fiú megpróbál visszaemlékezni a múltjára, ez azonban heves fejfájást okoz. Amikor a fejéhez kap, akkor viszont az oldalán lévő mély seb szakad fel, újabb kínt okozva neki. Hangosan felkiált, mire a lány csöndre inti, nehogy meghallják őket a támadók. Suttogva beszélgetne. A lány elárulja, hogy Nadiának hívják őt. A fiút megintcsak elvarázsolja a lány


Egy apró következetlenség Aranna részéről:

A fekete szemű lány szaladt oda hozzá, és kezét a férfi szájára tette!

Rana előtte azt írja, hogy ott ül a fiú mellett, tehát nem kell odarohannia hozzá.

Nos, csudi írása több helyütt ellent mondd az eddigieknek. Úgy tűnik, nem veszed vigyelembe, hogy a fiú nem emlékszik túl sok mindenre.

Gondolatok kavarogtak a fejében. A Dirmezek támadása, a hátsó kapu, a menekülés, egy kék szempár, és most ez a lány. Milyen szép. És olyan erős. Olyan, ami eszébe juttatta Worgent. Kár, hogy most nincs mellette. Ő biztosan tudná mit kell tennie. Fájt a sebe. Megint beléhasított a fájdalom, ahogy eszébe jutott az a hideg fényesség, ami mindent betöltött mielőtt a földre került volna. (Csudi)


Csudi, korrigáld lécci.


Ne tudjátok meg, milyen nagy munka volt ezt így megírni...

Brisa
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #243708 Írta: csudi
csudi válaszolt a következő témában: Thingol - Beszélgetések
Brisa,

Lesz mese vagy nem lesz? Nekem annyi otletem van, de meg mindig nem kovetkezhetek, mert nem irtatok hozza eleget...

csudi.turelmetlen
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #243647 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Thingol - Beszélgetések
Rana: neked ez az íjászat a véredben van. Nyomd le őket! :wink:

'Is there anybody out there?'
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #243642 Írta: Csele
Csele válaszolt a következő témában: Thingol - Beszélgetések
BSZ Aranna!

Visszaszámolós módszert én is bevezetem! :wink:

Ha adhatnék valamit, az a szív nyugalma lenne,
melyet az élet minden pillanatában megőrizhetsz,bármi történjék veled
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #243632 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: Thingol - Beszélgetések
Aranna, jössz tékáraaaa?! O_O eztnemhiszemeeeel. tényleg tényleg? *ugrááál* ááá, eztökjó :D

Rana, nyüüssssz :( (((((( ungabunga beléd. mindenhez, mindenért.
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #243630 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Thingol - Beszélgetések
a nagy ünneplések közepette kicsit rossz hírrel kell szolgálnom:elég hosszú ideig nem leszek neten...nagyon elcsesztem a jegyeim...szal most szüneteltetnem kell...
ja és kérlek titeket:jövő héten szombaton megyek íjász versenyre,úgyhogy létszi valami kis ungabungát vagy bármi hatásos erőforrást küldjetek felém...
kösszi,pussz:Rana

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #243618 Írta: Aranna
Aranna válaszolt a következő témában: Thingol - Beszélgetések
[size=9:2cgpxp6b]/me köcön szépen mindent, naggyon boldog most a feje![/size] IMÁDLAK TITEKET!!!!!!

ki jön TK?

itt lesz a szekrényben!! a kávés csészében!! vagy tán a szőnyeg alatt? az ajtó mögött nem néztem!
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #243524 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Thingol - Beszélgetések
Boldog szülinapot Aranna!

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #243502 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: Thingol - Beszélgetések

Estel Adániel írta: [size=9:2rajub34]/me ezúttal rendes volt, és direkt megvárta Suhit ;) :D [/size]


[size=9:2rajub34]/me fejberúgja Estelt, mercsakúgy, szeretetből. :p[/size]
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #243491 Írta: Eruntale/Hanna
Eruntale/Hanna válaszolt a következő témában: Thingol - Beszélgetések
Füled éljen sokáig, Aranna!

úristen, ilyenkor olyan öregnek érzem magam...
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #243483 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Thingol - Beszélgetések
BÓDOG SZÜLINAPOT ARAN NAAAAA! :D :D :D :D :D
Legyünk együtt 15 évesek! (idősebbeknek ajánlanám apu módszerét, 40-től visszafelé számol. Idén lesz a 34. szülinapja! :lol: )

'Is there anybody out there?'
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #243471 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Thingol - Beszélgetések
BéEsz Beléd, NagyLúthien! :wink: :cheers:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #243467 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Thingol - Beszélgetések
Valin Nostare legdrágább Aranna...mi nagy és szép Luthienünk! :wink:

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #243462 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Thingol - Beszélgetések
Ezzel alighanem mi is így vagyunk... ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #243459 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Thingol - Beszélgetések
Boldog szülinapot, Aranna!

Hétvégén rendbe szedem és kibogozom a mesénket, és írok folytatást is. Csak most nagyon nincs hozzá energiám.

Brisa
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #243450 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Thingol - Beszélgetések
Valin Nostare, ARANNA!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #243420 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Thingol - Beszélgetések
[size=9:3tu6lodt]/me ezúttal rendes volt, és direkt megvárta Suhit ;) :D [/size]
Valin Nostare, Arannalányom! :hello: :cheers:
Eru éltessen sokáig! :itscool: :)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #243407 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: Thingol - Beszélgetések
Boldooog születésnapoot beléééd, Arannaaa!! hiányzol, nyüüssz!
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #243386 Írta: Aranna
Aranna válaszolt a következő témában: Thingol - Beszélgetések
WÁÁÁÁ!! Ma este 19:30kor leszek 15 ééééves!!!! :D :D :D ! tudom, kissé egoista, de fúúúúúú :D ! tök jooo!!! Má nagyobb vagyok egy évvel! Hogy repül az időő..... ;) ;) :D !

És BSZ EDRA TÜNC!

itt lesz a szekrényben!! a kávés csészében!! vagy tán a szőnyeg alatt? az ajtó mögött nem néztem!
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #243161 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Thingol - Beszélgetések
Késve bár... De ény is Boldog szülinapot kííívánok ERDÁNAK!!!
Kissé ki vagyok esve, nem hogy a történetből, de magamból is olykor :lol: , úgyhogy csak írjatok!!! 8) :D
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #243002 Írta: csudi
csudi válaszolt a következő témában: Thingol - Beszélgetések
Na mi lesz? Nincs folytatas???? :(
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #242974 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Thingol - Beszélgetések
Én is akartam írni, csak aztán ki lettem hajítva a géptől, szóval BOLDOG SZÜLINAPOT KEDVENC ERDÁM! :D Tüncfüled érjen bokáig!

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #242947 Írta: Csele
Csele válaszolt a következő témában: Thingol - Beszélgetések
Utóbbi napokban nem volt netem, de
BOLDOG VALIN NOSTARÉT ERDA!!!!!!!!!!!!

Ha adhatnék valamit, az a szív nyugalma lenne,
melyet az élet minden pillanatában megőrizhetsz,bármi történjék veled
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #242654 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: Thingol - Beszélgetések
én megkavarodtam :D
bár talán csak szorgalom hiányról van szó, és el kéne olvasni megint rendesen.
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #242644 Írta: csudi
csudi válaszolt a következő témában: Thingol - Beszélgetések
Worgent is nonek szantam, meghozza a pasi noverenek/huganak. Hiszen Worgen a fekete szemu lanyrol jutott eszebe... hehe. Na mindegy.
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.571 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére