Bemutatkozások

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35350 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Toma, ne aggódj, nem vagy rangidős itt a fórumon. :-) <br> Hát igen ... mi is úgy képzeltük, hogy ide mindenki csak egyszer ír be, esetleg mégegyszer, ha visszakérdeznek tőle valamit. Ehelyett nézd meg mi lett itt. <br> Én már nem szólok egy szót se. Csak néha elszomorodom, ha arra gondolok, hogy hány embert nem ismerek meg, mert nincs türelmem végig olvasni a 100 bejegyzésből azt a 90-et, ami valami másról szól. <br> ÉSzAH
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35349 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Rayan: Az olvasás hiánya egyátalán nem elfogadott tény! Legalábbis a szakemberek (pl. pedagógusok, pszichológusok, írók stb.) között. Ezek az emberek ma is kemény harcot vívnak azért, hogy ti, gyerekek (és persze a felnőttek is) minél többet olvassatok, és ne legyetek funkcionális analfabéták (= a betűket ugyan ismerik, mégsem képesek használni az olvasás képességét, nem tudnak információt szerezni az olvasottakból, nem képesek egy hosszabb szöveget - pl. egy regényt - végigolvasni, az olvasás során nem jeleni meg a történet képszerűen a fejükben stb.)
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35348 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Kedves Mindenki! <br> Márc. 30-án délben (azaz 12-kor) a Margitszigeten egy ismerkedős találkozót szeretnék összehozni. A találkozás pontos helye: Margit-hídnál lévő bejárat, a sziget belsejébe menő busz megállója. (Aki nem ismeri a helyet, szóljon, s keresünk megoldást.) <br> Ez egy szombati nap, hogy esetleg a dolgozó emberkéknek és szülőknek ne legyen probléma. <br> Kicsik: ha a szülők makacskodnak, és még elkísérni sem hajlandóak, kérjétek meg a nagyszüleiteket, nagynéniket, nagybácsikat, keresztanyákat, -apákat, barátnőket, barátokat, testvéreket stb., hogy jöjjenek el veletek (legalább addig maradjanak, amíg meg nem bizonyosodnak, hogy biztiben vagytok).
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35347 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Én is szeretnék bémutatkozni:<br> <br> Engem úgy hívnak,hogy Dávid, és már sajnos 21 éves vagyok.(nagyon öreg)<br> Most egy főiskola 2 éves akkreditált képzésére járok, ami nagyon untat.(nemsokára abba is hagyom)<br> ősszel megkezdem sorkatonai szolgálatom letöltését, de nem vonulok be, hanem polgári szolgálatos leszek, hogy egészen pontosan fogalmazzak. 182 cm vagyok, és 65-66kg. a szemem, akárcsak a hajam barna. a szakállam (inkább csak borosta) veres (de csak az államon).<br> van négy halam is, Pisti, Lali, Puki, és Maki. Volt egy Puli nevű is, de ő sajnos elhullott.<br> Ezen felül néha még muzsikálok is, sőt egy két éve még zenekarom is volt, ahol a trombitás poszton igyekeztem helyt állni. Életem legszebb időszaka volt...<br> röviden ennyi. <br> <br> Nagyon jó ötlet ez a topic, de sajnos ide csak egyszer lehet beírni...
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35346 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Én nem tudom elképzelni az életemet könyvek nélkül! Ez lehet, hogy azért van, mert sok időm van (bár ez, mint tudjuk relatív :) ), de nekem nagyon fontos a könyvek világa, mert hihetelen, amit el lehet velük érni: ha csak pár órára is, de kiszakadsz a viágból, és egy teljesen más világba repülsz (pl. Középföldére... :) ), és ez sztem csodálatos. (Én nem olvstam a Végtelen történetet, csak a Momo-t - az is Michael Ende - de az nagyon tetszett!!!)<br> Ja, és bocsi az offért! :) )
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35345 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
amanibhavam: ez van. Ma már ez elfogadott tény. Ugyanúgy, mint a női emancipáció. A könyv helyét átveszi a televízió, a számítógép és a rohanó idő. Ez a világ rendje.De mi azért továbbra sem hagyunk föl az olvasással.
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35344 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
szerintem pedig nagyon is le kell döbbenni, el kell szomorodni, és le kell hajtani a fejet<br> de ez csak az én magánvéleményem, és bocs az offért
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35343 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Nem értem, miért nem tudjátok elképzelni, hogy az ember évekig nem vesz könyvet a kezébe? Megesik, hogy egyszerűen nem tudsz vagy nem bírsz ráállni az olvasásra, én is voltam így sokáig. Ezen nem kell ledöbbeni. Ma már az emberek 90 %-a nem olvas könyvet, miután kikerül a középiskoláról/egyetemről. A maradék 10 százalékba tartozik a díszes fórumos társaság! ;)
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35342 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
A könyvekkel ugyanígy vagyok én is!<br> (Egy apró különbség: Még a fizikakönyvekkel is! Már úgy értem, a jobbakkal)<br> ;-D<br>
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35341 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Én is állandóan olvasok,és én is szinte mindent.A Végtelen történet szerintem is tök jó!Azt szeretem a könyvekben,hogy ha a kezembe akad egy jó példány(eddig még nem túl sok rosszal találkoztam a fizikakönyveken kívül)akkor miközben olvasom egy egy egészen új és más világ jön elő amibe tök jó belemerülni.Jó tudni hogy a szürke hétköznapokon kívül van más is,akkor is ha csak a könyvekben!(Olvasás közben én is elég soxor belemerülök a hajnalokba)
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35340 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Könyvek...<br> Most szokom le róluk. Sajnos az olvasás is bír kellemetlenné válni, főleg, ha az ember lányának sürgősen le kellene adnia 20 oldal dokumentációt, gépen szépen.<br> Életemről annyit, hogy Pink Floyd rulez, szerepjátékozom félévente, mellette hetente a net, és meghalt minden papagájom.
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35339 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Hogy én is bántsam Laegolast:Én nem bírnám elképzelni az életet könyvek nélkül.6 évesen tanultam meg olvasni és azóta folyamatosan falom a könyveket a szépirodalomtól kezdve a ponyváig szinte mindent-mégsem érzem elégnek,soha!Nálam nem telhet el nap olvasás nélül és ha napközben nincs rá időm,akkor éjszakázom.Pl a Harry Pottert mindig éjjel 4ig olvastam-valahol itt kezdődtek az alvászavaraim...<br> Esbeth:én is nagyon szeretem a Végtelen történet!!<br> Ha már mindenki állatokról áradozik:nekem egy nagy keverék dög jutott(dog,labrador stb),Bagira névre hallgat és igazából egy cica kutyatastben(bár a mult héten kb a 4.macskát végezte ki-javíthatatlan...)<br>
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35338 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Egészüljön ki még: (hiába, mindig van még vmi :) )<br> Szeretnék szerepjátszani, csak sajna nincs rá lehetőségem. Vámpír vagyok, :) és IMÁDOM a farkasokat. <br> Nem jut eszembe más. Ja! Zene. Rock, de sajnos néha lecsúszik az ízlésem a mélyebb régiókba. :) ) Gitározom és éppen a Pink Floydtól az Is there anybody out there-t tanulom. Asszem ennyi. szeretem a Tankcsapdát, Tolkient és Stephen Kinget.
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35337 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
És az igazi nevem Eszti.
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35336 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Ha valakit érdekel, hogy ki vagyok: Erdőkertesen lakom, Pestről költöztünk oda, Pestre meg debrecenből. Van 4 macskám, egy kutyám és Szeretem Aragornt. 14 és fél éves vagyok. Van még vmi? Ja, a rogue az angolul van, nem franciául, nem rúzsnak, hanem rougnak kell mondani, és azt jelenti, hogy gazember.
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35335 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Szóval a valódi nevem Réka, és átjöttem Szegedről Kecskemétre egy hatosztályos gimnáziumba( a refibe)<br> és a sulinak van egy internátusa!<br> Szeretem a temészetet, a lovakat és az állatokat, de sajna nincs hosszú szőke hajam(hüpp-hüpp)!<br> Van otthon egy hörcsögöm is.
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35334 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Hali!<br> én egy 13 éves szegedi lány vagyok, de Kecskeméten lakom internátusban!
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35332 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Off topic:Est:gyere át Cahatelős topicba!
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35333 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Hm, én hétvégén, ha addig hozzájutok, meg tudom nézni. Utánna természetesen továbbadhatom, ha a tulaj belemegy. Remélem, megkapta az e-mailemet...
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35330 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Elég bonyolult az üzenetküldés, mit ne mondjak...
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35331 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Mindjárt gondoltam...<br> ;-) <br> Majd megkapom én is, ha te már megnézted?
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35329 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Persze, hogy érdekel, micsoda kérdés!!!
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35328 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Sil!<br> Ketten vagyunk Pécsiek Éowyn-nal,<br> de én csak hétvégente vagyok otthon, keresd Éowyn-t, és kérdezd meg tőle, érdekli-e az a videófilm.<br> Ha őt nem, akkor engem igen!<br>
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35327 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Sziasztok, <br> akkor én is, mert ez a topic itt nagyon jó ötlet volt! <br> 24 éves vagyok, lány. Barna haj, kék szem. <br> Nem vagyok budapesti, ezért nem hiszem, hogy egyhamar eljutnék valamiféle találkozóra. <br> Talán kizárólag a Nyelvek és írások topicban fordultam elő eddig, mert még erre is kevés időm van.<br> Egy pénzintézetnél dolgozom, de minden érdekel, csak ez nem. :) Biológiát szeretnék tanulni, csak nem vagyok hozzá elég szorgalmas sajna. Imádom a farkasokat. Ha olyan helyre születtem volna, ahol élnek még szabadon farkasok, akkor farkasbiológus lettem volna. Volna, volna... <br> Szeretek verset írni és olvasni is. Olvasni másokat is. Szeretem Kovács Ákos dalait.<br> <br> A Gyűrűk Ura a szívem csücske. :) Jó, hogy vannak hasonlóan GONDORkodók. :) )<br> <br> Üdv. B.
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35326 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Halihó!!!!<br> <br> Ne akarjátok ezt a topicot is szétcsetelni fiúk/lányok!!!<br> <br> Aki szeretne bemutatkozni, az nem meri megtenni, aki pedig már megtette, azt nem lehet megtalálni a sok egyéb szöveg között!!!!<br> <br> Legyen meg egy kis tisztelet a másik ember mondanivalója iránt.... Itt mégis csak magunknak írunk egymásnak.
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35325 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Ez off lesz, bocs, de nem tudom, hova írjam. Itt legalább sokan olvassák.<br> <br> Tehát: Pécsiek, figyelem! Van nekem egy kb. 1 órás, Tolkien című filmem videón. Úgy 1-2 éve vettem fel a Spektrumról. (Hasonlít az életrajzi könyvre, de van benne sok más is.) Ha valakit érdekel, szívesen kölcsönadom.
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35324 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Ez a találkozo mikor volt?
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35323 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Tar Ancalime: jol van na csak ajánlottam.Nem kell felkapni a vizet.Egyébként a kinai tényleg szép. Na
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35322 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
OH, köszi..
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #35321 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
ÉÉÉÉÉÉÉN!!!!!!!!
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.361 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére